Routers

4.064 resultaten
Merk
  • fritz-kulturgüter
  • TP-Link
  • FRITZ!
  • Starlink
  • Telekom
Categorie
  • Routers
  • Netwerkaccessoires
Productafbeelding van Cello 5G LTE WLAN reisrouter, 3600 Mbit, Cat 22, eSIM/SIM, batterij, 6 geïntegreerde antennes voor kamperen, reizen en thuisgebruik
Cello 5G LTE WLAN reisrouter, 3600 Mbit, Cat 22, eSIM/SIM, batterij, 6 geïntegreerde antennes voor kamperen, reizen en thuisgebruik
€ 249,99
Gratis bezorgingBezorging di 27 – wo 28 oktober
Verkoper: Cello
Productafbeelding van Ruijie Networks RG-EW7200BE Pro gaming WLAN-router, zwart, universele maat / EU-stekker, 220V, zwart, universele maat
Ruijie Networks RG-EW7200BE Pro gaming WLAN-router, zwart, universele maat / EU-stekker, 220V, zwart, universele maat
€ 409,51
-€ 240,51
€ 169,-
Gratis bezorgingBezorging do 29 – vr 30 oktober
Verkoper: Robicam
Productafbeelding van Cello QC300 4G LTE WLAN-router met SIM-kaartslot, mobiele hotspot, 2,4 GHz, ideaal voor kamperen & campers, thuis, vakantiehuisjes.
Cello QC300 4G LTE WLAN-router met SIM-kaartslot, mobiele hotspot, 2,4 GHz, ideaal voor kamperen & campers, thuis, vakantiehuisjes.
€ 79,99
Gratis bezorgingBezorging di 27 – wo 28 oktober
Verkoper: Cello
Onze bestedeals
Routers & veel meer
Productafbeelding van Router
Router
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,78
Gratis bezorgingBezorging do 29 oktober – ma 2 november
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van CUDY WR1300 AC1200 Wi-Fi Mesh Router, Gigabit
CUDY WR1300 AC1200 Wi-Fi Mesh Router, Gigabit
€ 42,13
Gratis bezorgingBezorging za 31 oktober – di 3 november
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van MikroTik LHG-serie, model LHG XL 5 AX - Draadloze brug
MikroTik LHG-serie, model LHG XL 5 AX - Draadloze brug
€ 126,55
Gratis bezorgingBezorging do 29 oktober – di 3 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Xiaomi AX3000T draadloze router, Gigabit Ethernet, dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), wit
Xiaomi AX3000T draadloze router, Gigabit Ethernet, dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,59
Gratis bezorgingBezorging do 29 oktober – di 3 november
Verkoper: MirandoShop
Productafbeelding van Xiaomi AC1200, 2-pack, dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac), wit, intern
Xiaomi AC1200, 2-pack, dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac), wit, intern
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,96
Gratis bezorgingBezorging za 31 oktober – do 5 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Edimax BR-6428NS V5 EDIMAX WL-Router BR-6428nS V5 (4P/300MBit)
Edimax BR-6428NS V5 EDIMAX WL-Router BR-6428nS V5 (4P/300MBit)
€ 19,20
plus € 12,00 verzendkostenBezorging vr 30 oktober – wo 4 november
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kleine UPS (onderbrekingsvrije stroomvoorziening) met 12000 mAh en 18 W, 5 V, 9 V, 12 V DC, met Type-C en USB-aansluitingen. Noodstroomvoorziening voor routers en modems, met EU-stekker
Kleine UPS (onderbrekingsvrije stroomvoorziening) met 12000 mAh en 18 W, 5 V, 9 V, 12 V DC, met Type-C en USB-aansluitingen. Noodstroomvoorziening voor routers en modems, met EU-stekker
€ 62,-
6% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging wo 4 – wo 11 november
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van TP-Link Router ER707-M2
TP-Link Router ER707-M2
€ 215,59
plus € 1,99 verzendkostenBezorging vr 30 oktober – di 3 november
Verkoper: Warehouse
Productafbeelding van TP-LINK TL-WR840N, 10, 100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), 802.11b, 802.11g, 802.11n, 11, 54, 300 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u
TP-LINK TL-WR840N, 10, 100 Mbit/s, 10/100Base-T(X), 802.11b, 802.11g, 802.11n, 11, 54, 300 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,08
plus € 4,90 verzendkostenBezorging di 27 – wo 28 oktober
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van TP-Link Archer A5 Wi-Fi-router. Snel Ethernet, dual-band (2,4 GHz/5 GHz), 4G, wit
TP-Link Archer A5 Wi-Fi-router. Snel Ethernet, dual-band (2,4 GHz/5 GHz), 4G, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 61,54
Gratis bezorgingBezorging di 3 – do 5 november
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AVM 20003133 FRITZ!Mesh Set 1700 3-Pack
AVM 20003133 FRITZ!Mesh Set 1700 3-Pack
€ 380,99
Gratis bezorgingBezorging vr 30 oktober – di 3 november
Verkoper: FlatPrime
Productafbeelding van TP-Link ARCHER NX600 5G AX3600 draadloze router, dual-band
TP-Link ARCHER NX600 5G AX3600 draadloze router, dual-band
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 326,40
Gratis bezorgingBezorging za 31 oktober – do 5 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
A black TP-Link router with two antennas is shown against a white background.
TP-LINK Archer MR200 - Wi-Fi 5 (802.11ac) - Dual-band (2,4 GHz/5 GHz) - Ingebouwde ethernetpoort - 3G - Zwart - Tafelmodel router
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 108,35
plus € 1,99 verzendkostenBezorging vr 30 oktober – di 3 november
Verkoper: Warehouse
Productafbeelding van Huawei B311-221, draadloze router, wifi, Gigabit Ethernet, 802.11b/g/n, 2,4 GHz
Huawei B311-221, draadloze router, wifi, Gigabit Ethernet, 802.11b/g/n, 2,4 GHz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,77
plus € 5,50 verzendkostenBezorging wo 28 – vr 30 oktober
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van AVM 20002998 AVM FRITZ!Box 7590 AX
AVM 20002998 AVM FRITZ!Box 7590 AX
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 272,57
Gratis bezorgingBezorging za 31 oktober – do 5 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TP-Link Deco PX50 V1 - WLAN-systeem (2 routers) - tot 418 m² - Netwerk - GigE, G.hn - Wi-Fi 6 - Dual-band
TP-Link Deco PX50 V1 - WLAN-systeem (2 routers) - tot 418 m² - Netwerk - GigE, G.hn - Wi-Fi 6 - Dual-band
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 539,-
Gratis bezorgingBezorging wo 11 – vr 13 november
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van AVM 20003043 AVM FRITZ!Box 5690 Pro WLAN-Router
AVM 20003043 AVM FRITZ!Box 5690 Pro WLAN-Router
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 425,93
plus € 12,00 verzendkostenBezorging vr 30 oktober – wo 4 november
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Router ZTE U10S Pro 4G mobiele WiFi6-hotspot
Router ZTE U10S Pro 4G mobiele WiFi6-hotspot
€ 52,47
plus € 12,00 verzendkostenBezorging vr 30 oktober – wo 4 november
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Router ZTE G5B2
Router ZTE G5B2
€ 215,55
Gratis bezorgingBezorging wo 28 – vr 30 oktober
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Keenetic Runner 4G KN-2210-01DE, N300 Mesh Wi-Fi, 4G modem router
Keenetic Runner 4G KN-2210-01DE, N300 Mesh Wi-Fi, 4G modem router
€ 113,22
Gratis bezorgingBezorging do 29 oktober – ma 2 november
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TP-Link Mesh Deco X50-5G 1-pack
TP-Link Mesh Deco X50-5G 1-pack
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 380,20
Gratis bezorgingBezorging vr 30 oktober – di 3 november
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TELEKOM Speedport Smart 3 R, , zonder wandmontagebeugel
TELEKOM Speedport Smart 3 R, , zonder wandmontagebeugel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 301,-
Gratis bezorgingBezorging wo 11 – vr 13 november
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Xiaomi Router BE19000 Pro
Xiaomi Router BE19000 Pro
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 474,46
Gratis bezorgingBezorging za 31 oktober – do 5 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Telekom 40823381 Telekom Speedport Smart 4 Plus WLAN-Router
Telekom 40823381 Telekom Speedport Smart 4 Plus WLAN-Router
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 539,-
Gratis bezorgingBezorging wo 11 – vr 13 november
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van MIKROTIK wAP 60G
MIKROTIK wAP 60G
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 154,27
plus € 12,99 verzendkostenBezorging wo 28 – do 29 oktober
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TP-Link TL-WR3602BE V1 - Draadloze router met 1 poort-switch - 1 GbE, 2.5 GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 6 - Dual-band
TP-Link TL-WR3602BE V1 - Draadloze router met 1 poort-switch - 1 GbE, 2.5 GbE, Wi-Fi 7 - Wi-Fi 6 - Dual-band
€ 126,49
plus € 4,90 verzendkostenBezorging di 27 – wo 28 oktober
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van TP-Link Archer AXE75 Router AX5400
TP-Link Archer AXE75 Router AX5400
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 142,06
Gratis bezorgingBezorging di 27 – wo 28 oktober
Verkoper: AC-Electro
Welkomstdeals
Productafbeelding van 5G WiFi USB-modem, 2,5 Gbit/s, draagbaar, mobiele hotspot-router voor gaming en videostreaming
5G WiFi USB-modem, 2,5 Gbit/s, draagbaar, mobiele hotspot-router voor gaming en videostreaming
€ 143,00
-€ 12,00
€ 131,-
5% Voucher
Gratis bezorgingBezorging wo 4 – wo 11 november
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van ASUS 90IG0880-MO3C00 ASUS WL-router EBA63
ASUS 90IG0880-MO3C00 ASUS WL-router EBA63
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 132,46
plus € 12,00 verzendkostenBezorging vr 30 oktober – wo 4 november
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Ubiquiti UniFi UTR, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet-aansluiting, Wit, Draagbare router
Ubiquiti UniFi UTR, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet-aansluiting, Wit, Draagbare router
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 100,43
Gratis bezorgingBezorging do 29 oktober – di 3 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mercusys MR27BE, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet-aansluiting, Zwart, Router voor op het bureau
Mercusys MR27BE, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet-aansluiting, Zwart, Router voor op het bureau
€ 120,75
plus € 10,00 verzendkostenBezorging za 31 oktober – do 5 november
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van TP-Link Deco XE75 1-Pack
TP-Link Deco XE75 1-Pack
€ 193,70
Gratis bezorgingBezorging do 29 oktober – di 3 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Welkomstdeals
Productafbeelding van 5G-CPE-router met SIM-kaartsleuf, 4,67 Gbit/s, snelle dual-band WiFi 6, draadloos, voor thuisgebruik en binnenshuis, ondersteunt NSA en SA
5G-CPE-router met SIM-kaartsleuf, 4,67 Gbit/s, snelle dual-band WiFi 6, draadloos, voor thuisgebruik en binnenshuis, ondersteunt NSA en SA
€ 203,00
-€ 18,00
€ 185,-
5% Voucher
Gratis bezorgingBezorging wo 4 – wo 11 november
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Linksys MX4200, Wit, Voor binnenshuis, Netwerkrouter, Drievbands (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 4200 Mbit/s
Linksys MX4200, Wit, Voor binnenshuis, Netwerkrouter, Drievbands (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 4200 Mbit/s
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 118,21
Gratis bezorgingBezorging vr 30 oktober – di 3 november
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Xiaomi Router AX3000T (EU-model)
Xiaomi Router AX3000T (EU-model)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,29
Gratis bezorgingBezorging za 31 oktober – do 5 november
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van D-Link DWR-932W mobiele hotspot, 4G LTE, AX300 Wi-Fi 6
D-Link DWR-932W mobiele hotspot, 4G LTE, AX300 Wi-Fi 6
€ 42,32
plus € 12,00 verzendkostenBezorging vr 30 oktober – wo 4 november
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van ASUS RT-AX82U AX5400 Router
ASUS RT-AX82U AX5400 Router
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 343,-
Gratis bezorgingBezorging wo 11 – vr 13 november
Verkoper: NovaMBSmart
Voordelen bij de bezorging
Merk
Wifi-standaarden
Prijs
–
Ondersteunde wifi-frequenties
Mobiele communicatiestandaard
Klantbeoordelingen
Eigenschappen