Foto van de redactie
Vertrouwen is goed, recherche is beter!
Sinds 2005 voorziet de redactie je van nuttige informatie over je favoriete producten. Onze experts helpen je bij de artikelkeuze en beantwoorden veelgestelde vragen.

Sierafbeelding: Rode achtergrond met afbeeldingen van verschillende producten, waaronder een stoel, een fiets, een mobiele telefoon en een voetbal

Balkonbak beplanten: zo doe je dat

Wil je je balkonbak beplanten? We vertellen je waar je op moet letten.


1. Dit heb je nodig

Voordat je je balkonbak beplant, is een korte voorbereiding handig. Met het juiste gereedschap en de passende materialen lukt het beplanten snel en probleemloos.

Dit heb je nodig om je balkon te beplanten:

  • Balkonbak met onderzetter
  • Potgrond of balkonbakgrond
  • Planten, bijvoorbeeld winterharde balkonplanten
  • Drainagemateriaal (bijv. hydrokorrels, grind of potscherven)
  • Handschepje of klein tuinschepje
  • Gieter
  • Tuinhandschoenen (optioneel)
Welke aarde voor de bloembak?

Voor balkonbakken is speciale balkonbakgrond het beste, omdat deze lichter is dan gewone tuinaarde, water vasthoudt en toch goede drainage-eigenschappen heeft. In de winkel is ook moestuinbak- of kuipplantengrond verkrijgbaar, die eveneens goed geschikt is.

Tip

Beplant je balkonbakken het beste na de ijsheiligen, halverwege mei. Pas dan zijn er in de meeste regio's van Nederland geen nachtvorsten meer te verwachten die gevoelige balkonplanten kunnen beschadigen.

Infographic "Balkonbak beplanten: tips & tricks" met een foto van een kleurrijk beplant balkonhek (rode, gele, blauwe en witte bloemen) en de volgende punten: handleiding voor het inplanten (drainage, aarde, planten plaatsen en water geven), populaire balkonbloemen (geraniums, petunia's, fuchsia's), planttijdstip na de ijsheiligen halverwege mei, plantafstand 15–20 cm en aanbevolen grondsoorten (balkonbakgrond, moestuinbakgrond, kuipplantengrond).

Balkonbakken voor je bloemen:
Productafbeelding van 79 x 35 x 37
79 x 35 x 37
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,59
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Spitzenblumentopf DLAC285 | Wit
Spitzenblumentopf DLAC285 | Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,91
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Stefanplast 001135930
Stefanplast 001135930
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,74
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Relaxdays 10037892, 1 stuk
Relaxdays 10037892, 1 stuk
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Twee bloembakken
Twee bloembakken
€ 33,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van 4 bloembakken
4 bloembakken
€ 50,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Bloempot BERLIJN rond 30 cm Wit
Bloempot BERLIJN rond 30 cm Wit
€ 12,00
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van BAMA Traliescherm SEPARE, wit
BAMA Traliescherm SEPARE, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 75,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Verlengstuk voor schoorsteenborstel, 2 meter
Verlengstuk voor schoorsteenborstel, 2 meter
€ 9,84
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vervangingsketting voor afvoerpluggen voor badkuipen
Vervangingsketting voor afvoerpluggen voor badkuipen
€ 2,71
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BAMA bloempot Ellittica, 80 cm
BAMA bloempot Ellittica, 80 cm
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,95
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Nohel Garden Vijverrand TERRISSIMA 58x33x25/S
Nohel Garden Vijverrand TERRISSIMA 58x33x25/S
€ 12,83
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Leuningkap CROWN, 24,2 cm - kleur: wit
Leuningkap CROWN, 24,2 cm - kleur: wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 3,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Hrantík Plastkon, tuinaccessoire, 100 cm, bruin
Hrantík Plastkon, tuinaccessoire, 100 cm, bruin
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,74
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Relaxdays 10037616, 1 stuk
Relaxdays 10037616, 1 stuk
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van BAMA TREVY FIORIERA, 114 cm, bruin
BAMA TREVY FIORIERA, 114 cm, bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,85
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van GELI bloembak "Viva" 113106
GELI bloembak "Viva" 113106
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,70
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Een metalen bloempot
Een metalen bloempot
€ 36,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Bloempot BERLIJN rond 30 cm Donkergrijs
Bloempot BERLIJN rond 30 cm Donkergrijs
€ 12,00
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Hekschermen, groen, lengte 50 cm
Hekschermen, groen, lengte 50 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Relaxdays 10037607, 1 stuk
Relaxdays 10037607, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10042584, 1 stuk
Relaxdays 10042584, 1 stuk
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Kachelpook / haard pook
Kachelpook / haard pook
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: WebBoost
Productafbeelding van Bloembakken 'Achtkarspelen', 50x12x15 cm, antraciet
Bloembakken 'Achtkarspelen', 50x12x15 cm, antraciet
€ 41,99
-4%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Een metalen bloempot
Een metalen bloempot
€ 44,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Healeved Rechthoekige succulentenpot, paars
Healeved Rechthoekige succulentenpot, paars
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hrantík FANTÁZIA 2SMART, zelfwaterende plastic plantenbak, 80 cm
Hrantík FANTÁZIA 2SMART, zelfwaterende plastic plantenbak, 80 cm
€ 15,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Zelfwaterende bloempot, kunststof, 26 cm, antraciet
Zelfwaterende bloempot, kunststof, 26 cm, antraciet
€ 17,49
Verkoper: PolisElectro

2. Handleiding: bloembak beplanten

Het beplanten van een bloembak voor het balkon is makkelijker dan je denkt. Met deze stapsgewijze handleiding maak je een weelderige balkonbak die de hele zomer bloeit.

Zo beplant je je balkonbak stap voor stap:

  1. Balkonbak voorbereiden: Maak de bak grondig schoon als hij al eerder is gebruikt. Zorg ervoor dat er afvoergaatjes zijn, zodat overtollig water weg kan lopen.
  2. Drainagelaag aanbrengen: Breng een twee tot drie centimeter dikke laag hydrokorrels, grind of potscherven aan op de bodem van de bak. Dit voorkomt wortelrot door stilstaand water en beschermt de wortels.
  3. Potgrond toevoegen: Vul de bak tot ongeveer de helft met potgrond.
  4. Planten plaatsen: Haal de planten voorzichtig uit hun potjes en zet ze in de bak. Houd daarbij de aanbevolen plantafstand aan.
  5. Aarde aanvullen: Vul de openingen tussen de planten op met aarde en druk de grond licht aan.
  6. Goed water geven: Geef de balkonbak na het beplanten flink water, totdat er water uit de afvoergaatjes stroomt.
Tip

Een drainagelaag van hydrokorrels op de bodem van de bak is belangrijk om stilstaand water te voorkomen. Wortelrot door stilstaand water is een van de meest voorkomende redenen dat balkonplanten doodgaan.

Praktische en decoratieve gieters:
Productafbeelding van Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
€ 3,01/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Esschert Design Altzink gieter, 3,5 liter; modelnummer OZ44
Esschert Design Altzink gieter, 3,5 liter; modelnummer OZ44
€ 6,26/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,90
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Gieter 'Deluxe', 5 liter, groen
Gieter 'Deluxe', 5 liter, groen
€ 9,46/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,29
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Waterkan, inhoud 5 liter, van kunststof, kleur: antraciet
Waterkan, inhoud 5 liter, van kunststof, kleur: antraciet
€ 0,76/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Esschert Design gieter; model W2024
Esschert Design gieter; model W2024
€ 7,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van KOTARBAU® Gieter - Plantengieter - Verzinkt Staal - 12 L - Zilver - Met Afneembare Broes - Bloemengieter - Ergonomische Handgreep - Kamerplanten Gieter
KOTARBAU® Gieter - Plantengieter - Verzinkt Staal - 12 L - Zilver - Met Afneembare Broes - Bloemengieter - Ergonomische Handgreep - Kamerplanten Gieter
€ 2,57/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 30,78
Verkoper: KOTARBAU
Giesskanne
Esschert Design gieter van roestvrij staal; model GT50
€ 8,19/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 59,00
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Gietkan ANTIQUA, gemaakt van kunststof, kleur: donkergroen; inhoud: 10 liter
Gietkan ANTIQUA, gemaakt van kunststof, kleur: donkergroen; inhoud: 10 liter
€ 0,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, verzinkt metaal, zilver
Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, verzinkt metaal, zilver
€ 28,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Esschert Design TG259, afmetingen: 155 mm, 124 mm, 231 mm, 1 stuk
Esschert Design TG259, afmetingen: 155 mm, 124 mm, 231 mm, 1 stuk
€ 11,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,70
-32%
€ 16,61
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Gietkan van 1 liter inhoud, gemaakt van kunststof, kleur: groen
Gietkan van 1 liter inhoud, gemaakt van kunststof, kleur: groen
€ 2,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,98
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Capi gieter Xala Lungo, 12 liter, zwart
Capi gieter Xala Lungo, 12 liter, zwart
€ 3,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Potonline
Productafbeelding van Konvička MEDUZA, bordeauxrood, 1,8 liter
Konvička MEDUZA, bordeauxrood, 1,8 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Konev Prosperplast CLASSICO, tuin, zilverkleurig, 10 liter
Konev Prosperplast CLASSICO, tuin, zilverkleurig, 10 liter
€ 1,09/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,91
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van LECHUZA-accessoires YULA gieter, 1,7 liter, wit, grijs, satijnachtig | Gieter met een inhoud van 1,7 liter | Mat oppervlak | 13860
LECHUZA-accessoires YULA gieter, 1,7 liter, wit, grijs, satijnachtig | Gieter met een inhoud van 1,7 liter | Mat oppervlak | 13860
€ 155,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 43,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Waterkan 5 liter, geel, kunststof, inclusief gieter. Geschikt voor de tuin, bloemen, modern design. Kan met tuit
Waterkan 5 liter, geel, kunststof, inclusief gieter. Geschikt voor de tuin, bloemen, modern design. Kan met tuit
€ 4,00/1l
€ 20,90
-4%
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Blomus gieter PLANTO, roestvrij staal, mat, inhoud 1,5 liter
Blomus gieter PLANTO, roestvrij staal, mat, inhoud 1,5 liter
€ 48,03/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,04
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: groen
Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: groen
€ 0,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Brussels gieter antraciet binnen 1,8 liter elho
Brussels gieter antraciet binnen 1,8 liter elho
€ 8,87/1l
€ 15,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Clayre & Eef Decoratieve gieter, 47x18x39 cm, grijs, metaal
Clayre & Eef Decoratieve gieter, 47x18x39 cm, grijs, metaal
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: MilaTonie
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
€ 0,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,58
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Waterkan, blikkan, metalen kan, verzinkte kan, 5 liter
Waterkan, blikkan, metalen kan, verzinkte kan, 5 liter
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,98
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Tuigietkan Agri 10 liter, model IKAG100
Tuigietkan Agri 10 liter, model IKAG100
€ 1,19/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,20
-43%
€ 11,89
Verkoper: Drogisterijplus-nl

3. De juiste bloemen voor je balkonbak

Welke planten geschikt zijn voor je balkonbak, hangt vooral af van de standplaats – dus of je balkon zonnig, halfschaduw of schaduwrijk is.

Populaire balkonplanten voor zonnige standplaatsen

  • Geraniums (pelargoniums) – robuust en langbloeiend
  • Petunia's – kleurrijk en onderhoudsvriendelijk
  • Verbena's – warmteminnend en rijkbloeiend
  • Calibrachoa (minipetunia's) – ideaal voor hangende bakken
  • Portulak – zeer droogtetolerant

Populaire balkonplanten voor schaduwrijke tot halfschaduwrijke standplaatsen

  • Fuchsia's – elegant en schaduwverdragend
  • Begonia's – kleurrijk en robuust
  • Vlijtig liesje – onderhoudsvriendelijk en langlevend
  • Lobelia's – fijn en bloemrijk

Lees hier meer over dit onderwerp: Planten voor zonnige balkons en Planten voor schaduwrijke balkons.

Je hoeft je balkonbak niet uitsluitend met bloemen te vullen. Kruiden zoals basilicum, peterselie of bieslook en compacte groenten zoals radijsjes of sla groeien ook prima in een bak – praktisch en decoratief tegelijk.

Tip

Houd bij het inplanten een afstand van ongeveer 15 tot 20 centimeter tussen de planten aan, zodat ze voldoende ruimte hebben om te groeien en goed doorlucht worden.

Tuinhandschoenen voor schone handen:
Productafbeelding van Maat: M
Maat: M
€ 112,05
-€ 23,36
€ 88,69
Verkoper: velmontask
Skihandschuh für Damen von Black Diamond in Braun und Weiß mit strukturiertem Handflächenbereich.
maat: L
€ 177,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Fäustlinge "W Session Knit Mitts" von Black Diamond in lila mit strukturiertem Handrücken und elastischem Bündchen.
maat: S
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Productafbeelding van Handschoenen
Handschoenen
€ 39,90
-6%
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lampa halvevingerhandschoenen, maat L
Lampa halvevingerhandschoenen, maat L
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van maat: M
maat: M
€ 166,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Productafbeelding van Solidchoice - Zwarte Vrouwenhandschoenen met Rimpelmanchetten
Solidchoice - Zwarte Vrouwenhandschoenen met Rimpelmanchetten
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van Legerhandschoenen, zwart, maat M
Legerhandschoenen, zwart, maat M
€ 17,87
-6%
€ 16,62
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 2,97
-20%
€ 2,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van - Maat 2XL
- Maat 2XL
€ 116,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tekenhandschoen maat L
Tekenhandschoen maat L
€ 19,95
-24%
€ 14,99
Verkoper: SBS_Brand_Store
Productafbeelding van Thermische Basndschoenen
Thermische Basndschoenen
€ 25,99
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van maat: XL
maat: XL
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Handschuh aus Bamboe, Hauptbild
Nylon handschoenbanden, elastisch, zwart
€ 34,99
Verkoper: ZenithVibe
Productafbeelding van Chromakey-groene schermhandschoenen
Chromakey-groene schermhandschoenen
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van maat: XL
maat: XL
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INF Zomerzonnebrandhandschoenen voor dames zwart
INF Zomerzonnebrandhandschoenen voor dames zwart
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Handschoenen voor straalbewerking met O-ringen
Handschoenen voor straalbewerking met O-ringen
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: YallaDubaiChocolate
Productafbeelding van Gabino-z handschoenmagneet (757) 9
Gabino-z handschoenmagneet (757) 9
€ 62,90
-14%
€ 53,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INF Touchhandschoenen dames maat 1 paar zwart M
INF Touchhandschoenen dames maat 1 paar zwart M
€ 19,89
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van KS TOOLS 985.7037: Lasbeschermhandschoenen
KS TOOLS 985.7037: Lasbeschermhandschoenen
€ 46,85
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Thermohandschoenen voor heren en dames
Thermohandschoenen voor heren en dames
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: HDJ-Collective
Productafbeelding van Leone1947 Contactbokshandschoenen, zwart, maat M
Leone1947 Contactbokshandschoenen, zwart, maat M
€ 62,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van maat: XL
maat: XL
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Productafbeelding van Solidchoice - Veiligheidsmechanicahandschoenen met Impactbescherming
Solidchoice - Veiligheidsmechanicahandschoenen met Impactbescherming
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: Avenique
Productafbeelding van INF Vingerondersteuningscompressie voor basketbal
INF Vingerondersteuningscompressie voor basketbal
€ 10,99
-2%
€ 10,69
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop

4. Veelgestelde vragen

  • Welke bloemen bloeien de hele zomer in een bak?

    Geraniums, petunia's en verbena's behoren tot de meest volhardende balkonplanten en bloeien doorgaans van mei tot oktober. Met regelmatig bemesten en het verwijderen van uitgebloeide bloemen houden ze de hele zomerperiode vol.

  • Welke bloemen zijn geschikt voor balkonbakken in de herfst?

    In de herfst zijn vooral chrysanten, asters, heide en sierkool geschikt voor balkonbakken. Deze planten verdragen koelere temperaturen en brengen tot in oktober en november kleur op je balkon.

  • Welke bloemen voor balkonbakken zijn winterhard?

    Winterharde planten voor de balkonbak zijn bijvoorbeeld viooltjes, hoornviooltjes, madeliefjes en heide. Ze overleven doorgaans ook lichte vorst en zorgen zo voor kleur in het koude seizoen.

Op onze website gebruiken we inhoud die met behulp van kunstmatige intelligentie is gemaakt. Kaufland Marketplace GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de juistheid, actualiteit of volledigheid van de adviesteksten die op Kaufland.nl worden aangeboden. Houd altijd rekening met de officiële specificaties van de fabrikant om producten veilig en correct te gebruiken.

Foto van de redactie
Vertrouwen is goed, recherche is beter!
Sinds 2005 voorziet de redactie je van nuttige informatie over je favoriete producten. Onze experts helpen je bij de artikelkeuze en beantwoorden veelgestelde vragen.