Lays op Kaufland.nl

Categorieën van Lays
Populaire categorieën van Lays
Chips
Chocoladerepen
Zoute koekjes
Vlaaien
Oorhangers
Lays op Kaufland.nl
Productafbeelding van Chips van aardappelen met de smaak van groene ui, 250 gram
Chips van aardappelen met de smaak van groene ui, 250 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,65
-4%
€ 5,37
Verkoper: Katomix
€ 19,89/1kg
Productafbeelding van Lay's Oven Baked aardappelpuree chips, yoghurt- en kruidenaroma, 110g
Lay's Oven Baked aardappelpuree chips, yoghurt- en kruidenaroma, 110g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
Verkoper: Katomix
€ 27,00/1kg
Productafbeelding van Lay's Max Chips, aardappelschilfers met paprika-smaak, 120 gram
Lay's Max Chips, aardappelschilfers met paprika-smaak, 120 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,97
Verkoper: Katomix
€ 24,75/1kg
Productafbeelding van Lay's Stax Komkommer, China, 90g
Lay's Stax Komkommer, China, 90g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,48
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Lay's Max Chips, aardappelschilfers met de smaak van verse bieslook, 120 gram
Lay's Max Chips, aardappelschilfers met de smaak van verse bieslook, 120 gram
€ 2,90
Verkoper: Katomix
€ 24,17/1kg
Productafbeelding van Lay's Bugles, smaak paprika, 75 gram
Lay's Bugles, smaak paprika, 75 gram
€ 2,48
-4%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
€ 29,50/1kg
Productafbeelding van Lay´s® 327224 Lay´s® Red Paprika Chips 20x 35,0 g, 20 St.
Lay´s® 327224 Lay´s® Red Paprika Chips 20x 35,0 g, 20 St.
Gratis bezorging
€ 53,45
Verkoper: VaVaDo
€ 76,36/1kg
Productafbeelding van Lay's Oven Baked Volkoren Crackers, tomaten-basilicum smaak, 80g
Lay's Oven Baked Volkoren Crackers, tomaten-basilicum smaak, 80g
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
€ 27,63/1kg
Productafbeelding van Lay's Oven Baked Volkoren Crackers, rode paprika en kruiden, 80g
Lay's Oven Baked Volkoren Crackers, rode paprika en kruiden, 80g
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
€ 27,63/1kg
Productafbeelding van Lay's Zoete Aardappelchips met de smaak van gegrilde kippenvleugels, 80g + verzendbescherming van Heartforcards
Lay's Zoete Aardappelchips met de smaak van gegrilde kippenvleugels, 80g + verzendbescherming van Heartforcards
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,60
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Lay's Chips, aardappelsnacks, gegolfd, smaak: chili en limoen, 190g
Lay's Chips, aardappelsnacks, gegolfd, smaak: chili en limoen, 190g
€ 4,74
-5%
€ 4,50
Verkoper: Katomix
€ 23,68/1kg
Productafbeelding van Lay's Strong chips, smaak: pittig met cayennepeper, 120 gram
Lay's Strong chips, smaak: pittig met cayennepeper, 120 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
Verkoper: Katomix
€ 22,85/1kg
Productafbeelding van Lay's Chipsy aardappelsalade, 200g
Lay's Chipsy aardappelsalade, 200g
€ 4,74
-5%
€ 4,50
Verkoper: Katomix
€ 22,50/1kg
Productafbeelding van Gebakken, gevormde aardappelschilfers met de smaak van gegrilde groenten, 110 gram
Gebakken, gevormde aardappelschilfers met de smaak van gegrilde groenten, 110 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,90
Verkoper: Katomix
€ 26,36/1kg
Productafbeelding van Lay's FIFA Lionel Messi Knoflookbrood Chips, 90 g + Heartforcards verzendbescherming
Lay's FIFA Lionel Messi Knoflookbrood Chips, 90 g + Heartforcards verzendbescherming
Gratis bezorging
€ 4,60
Verkoper: Heartforcards
€ 51,11/1kg
Productafbeelding van Lay's zout chips, 200 gram
Lay's zout chips, 200 gram
€ 4,74
-5%
€ 4,50
Verkoper: Katomix
€ 21,43/1kg
Productafbeelding van Lay's Wave Chips - Smaak: Gegrilde Inktvis, 70g + Hartforcards verzendbescherming
Lay's Wave Chips - Smaak: Gegrilde Inktvis, 70g + Hartforcards verzendbescherming
Gratis bezorging
€ 4,08
Verkoper: Heartforcards
€ 58,29/1kg
Productafbeelding van Lay's Max, krokante aardappelschilfers, gezouten, 120 gram
Lay's Max, krokante aardappelschilfers, gezouten, 120 gram
€ 2,90
Verkoper: Katomix
€ 24,17/1kg
Productafbeelding van Krokante aardappelschilfers met paprika-smaak, 40 gram
Krokante aardappelschilfers met paprika-smaak, 40 gram
€ 1,04
Verkoper: Katomix
€ 26,00/1kg
Productafbeelding van Lays Zielona Cebulka 40g - Chips met groene ui smaak
Lays Zielona Cebulka 40g - Chips met groene ui smaak
€ 1,04
Verkoper: Katomix
€ 26.000,00/1kg
Productafbeelding van Lays Bugles Nacho, smaak: paprika (75g zakje)
Lays Bugles Nacho, smaak: paprika (75g zakje)
€ 2,62
Verkoper: Unicat-Candy
€ 34,93/1kg
Productafbeelding van Lay's Taro Chips, zeezout & zwarte peper – Knapperige taro-chips met zeezout en zwarte peper, 60 g + Verpakkingsbescherming (Heartforcards)
Lay's Taro Chips, zeezout & zwarte peper – Knapperige taro-chips met zeezout en zwarte peper, 60 g + Verpakkingsbescherming (Heartforcards)
Gratis bezorging
€ 5,76
Verkoper: Heartforcards
€ 96,00/1kg
Productafbeelding van Lay's ovengebakken chips, aardappelsmaak met yoghurt en kruiden, 40 gram
Lay's ovengebakken chips, aardappelsmaak met yoghurt en kruiden, 40 gram
€ 1,04
-4%
€ 0,99
Verkoper: Katomix
€ 24,75/1kg
Productafbeelding van Lay's Kartoffelchips, originele smaak, 40g doosje – Extra knapperige chips met een klassieke smaak + Verpakkingsbescherming van Heartforcards
Lay's Kartoffelchips, originele smaak, 40g doosje – Extra knapperige chips met een klassieke smaak + Verpakkingsbescherming van Heartforcards
Gratis bezorging
€ 3,45
Verkoper: Heartforcards
€ 86,25/1kg
Productafbeelding van Lays Bugles Nacho Cheese (verpakking van 75 gram)
Lays Bugles Nacho Cheese (verpakking van 75 gram)
€ 2,62
Verkoper: Unicat-Candy
€ 34,93/1kg
Productafbeelding van Lay's Patatje Joppie Chips 200 g - Knapperige aardappelschilfers met de smaak van Joppie
Lay's Patatje Joppie Chips 200 g - Knapperige aardappelschilfers met de smaak van Joppie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,47
Verkoper: AllYouNeed
€ 62,35/1kg