Biovita op Kaufland.nl

Categorieën van Biovita
Populaire categorieën van Biovita
Potgrond
Meststoffen
Overige plantenaccessoires
Tuinhuisje- & kas-accessoires
Strooizout
Split
Biovita op Kaufland.nl
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 6,49/1kg
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 5,35
-5%
€ 5,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BIOVITA, bodemverbeteraar voor naaldbomen, 20 liter
BIOVITA, bodemverbeteraar voor naaldbomen, 20 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,00
-5%
€ 17,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,85/1l
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Verkoper: DomoDomo
€ 2,30/1kg
Productafbeelding van Universele potgrond, pH 5,5-6,5, geschikt voor bloemen, 5 liter
Universele potgrond, pH 5,5-6,5, geschikt voor bloemen, 5 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 14,47
-19%
€ 11,72
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 2,34/1l
Productafbeelding van BIGOS potgrond voor Monstera's en Philodendron, BIOVITA, 8 liter
BIGOS potgrond voor Monstera's en Philodendron, BIOVITA, 8 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,95
Verkoper: SuperMerchant
€ 1,99/1l
Productafbeelding van Heidebessen- En Bessenbodem Ph 4-5 Biovita 50L
Heidebessen- En Bessenbodem Ph 4-5 Biovita 50L
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 25,04
Verkoper: DomoDomo
€ 0,50/1l
Productafbeelding van Universele potgrond, pH 5,5-6,5, geschikt voor bloemen, 20 liter
Universele potgrond, pH 5,5-6,5, geschikt voor bloemen, 20 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,75
-5%
€ 15,75
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,79/1l
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 11,83
Verkoper: SuperMerchant
€ 11,83/1l
Productafbeelding van Kokosvezel, los, kokosmat, 10 mm, 5 liter
Kokosvezel, los, kokosmat, 10 mm, 5 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,65
-21%
€ 12,99
Verkoper: SuperMerchant
€ 2,60/1l
Productafbeelding van Kokosvezelchips, losse kokoschips, COCO PEAT, 10 mm, 20 liter
Kokosvezelchips, losse kokoschips, COCO PEAT, 10 mm, 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
-5%
€ 18,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,95/1l
Productafbeelding van Gartenbouw-perliet, 18 liter, wit, stofvrij, voor bodemverbetering, zaaien en hydroponie
Gartenbouw-perliet, 18 liter, wit, stofvrij, voor bodemverbetering, zaaien en hydroponie
Gratis bezorging
€ 18,72
-5%
€ 17,72
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,72/1l
Productafbeelding van BIGOS Potgrond voor groene kamerplanten, BIOVITA, 8 liter
BIGOS Potgrond voor groene kamerplanten, BIOVITA, 8 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,07
-6%
€ 14,99
Verkoper: SuperMerchant
€ 1,87/1l
Productafbeelding van -Kruidenpotgrond, 10 liter, kant-en-klare substraat
-Kruidenpotgrond, 10 liter, kant-en-klare substraat
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,47
-6%
€ 14,47
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,45/1l
Productafbeelding van BIOVITA Geraniënaarde, 50 liter
BIOVITA Geraniënaarde, 50 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 26,05
Verkoper: DomoDomo
€ 0,52/1l
Productafbeelding van Biovita Aardemengsel Voor Cactussen En Succulenten, 5L
Biovita Aardemengsel Voor Cactussen En Succulenten, 5L
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 2,79/1l
Productafbeelding van BIOVITA ROSENERDE 20 liter
BIOVITA ROSENERDE 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,17
Verkoper: SuperMerchant
€ 0,76/1l
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 2,79/1l
Productafbeelding van Tuinaarde, korrelgrootte 4-8 mm, voor potten, 18 liter, zuiver en fijn
Tuinaarde, korrelgrootte 4-8 mm, voor potten, 18 liter, zuiver en fijn
Gratis bezorging
€ 17,97
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,00/1l
Productafbeelding van Turfgrond, ontzuild, pH 5,5-6,5, BIOVITA, 80 liter
Turfgrond, ontzuild, pH 5,5-6,5, BIOVITA, 80 liter
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,49/1l
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 2,90/1kg
Productafbeelding van BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 29,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,60/1l
Productafbeelding van Kokosvezelchips, kokoschips, COCO PEAT, 10 mm, 5 liter
Kokosvezelchips, kokoschips, COCO PEAT, 10 mm, 5 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,22
-16%
€ 13,62
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Groente- en tuinvaren, 10 kg. Calciummeststof met magnesium
Groente- en tuinvaren, 10 kg. Calciummeststof met magnesium
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,25
-5%
€ 18,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,91/1kg
Productafbeelding van Farn-grond, 5 liter. Meercomponenten substraat met turf en startmeststof
Farn-grond, 5 liter. Meercomponenten substraat met turf en startmeststof
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,73
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 2,55/1l
Productafbeelding van BIOVITA Geraniumgrond, 20 liter
BIOVITA Geraniumgrond, 20 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,48
Verkoper: SuperMerchant
€ 0,72/1l
Productafbeelding van Tuinleemkorrels 4-8 mm, 4 liter, drainagekorrels voor pot- en balkonplanten
Tuinleemkorrels 4-8 mm, 4 liter, drainagekorrels voor pot- en balkonplanten
Gratis bezorging
€ 14,72
-6%
€ 13,72
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 3,43/1l
Productafbeelding van Optima 50 liter biologische potgrond voor gazon
Optima 50 liter biologische potgrond voor gazon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,76/1l
Productafbeelding van Deko-splitstenen, wit, 8-16 mm, 20 kg
Deko-splitstenen, wit, 8-16 mm, 20 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,76
Verkoper: DomoDomo
€ 1,39/1l
Productafbeelding van BIOVITA Substraat voor Orchideeën, 3 liter
BIOVITA Substraat voor Orchideeën, 3 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 15,70
-10%
€ 13,98
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 4,66/1l
Productafbeelding van Gartenbouw-perliet 10 liter, 2-6 mm, wit, voor het verbeteren van de bodemstructuur en de beluchting van de wortels
Gartenbouw-perliet 10 liter, 2-6 mm, wit, voor het verbeteren van de bodemstructuur en de beluchting van de wortels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,14
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,91/1l
Productafbeelding van Universele potgrond (pH 5,5-6,5) voor tuinbloemen, 10 liter
Universele potgrond (pH 5,5-6,5) voor tuinbloemen, 10 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 13,17
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,32/1l
Productafbeelding van BIOVITA, bodemverbeteraar voor naaldbomen, 50 liter
BIOVITA, bodemverbeteraar voor naaldbomen, 50 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,32
Verkoper: SuperMerchant
€ 0,53/1l
Productafbeelding van Biovita: 18 liter natuurlijke, biologische pomice voor tuinieren – 100% natuurlijke drainage
Biovita: 18 liter natuurlijke, biologische pomice voor tuinieren – 100% natuurlijke drainage
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,29/1l
Productafbeelding van Universal -Erde 10 liter, kant-en-klaar substraat, Biovita
Universal -Erde 10 liter, kant-en-klaar substraat, Biovita
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,95
-16%
€ 13,38
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,34/1l
Productafbeelding van Turfsubstraat, grond, pH 5,5-6,5, BIOVITA, 50 liter
Turfsubstraat, grond, pH 5,5-6,5, BIOVITA, 50 liter
Gratis bezorging
€ 25,00
-4%
€ 24,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,48/1l
Productafbeelding van Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,97
-16%
€ 13,40
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 3,35/1l
Productafbeelding van Blauwe steen, 8-16 mm, bruin, 18 liter. Drainage voor bloempotten en plantbakken
Blauwe steen, 8-16 mm, bruin, 18 liter. Drainage voor bloempotten en plantbakken
Gratis bezorging
€ 19,37
-5%
€ 18,37
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,02/1l
Productafbeelding van Ziersplitt White Mariana, 16-32mm. Witte en grijze decoratieve steen, 20 kg
Ziersplitt White Mariana, 16-32mm. Witte en grijze decoratieve steen, 20 kg
Gratis bezorging
€ 29,99
-19%
€ 24,00
Verkoper: DomoDomo
€ 1,20/1kg
Productafbeelding van Steinmarmer split, wit, MARIANNA, 8-16 mm, 5 kg
Steinmarmer split, wit, MARIANNA, 8-16 mm, 5 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,13
Verkoper: SuperMerchant
€ 2,63/1l