PRIMAVIKA op Kaufland.nl

Categorieën van PRIMAVIKA
Populaire categorieën van PRIMAVIKA
Overige kruiden
Hazelnootpasta
Overige kant-en-klaarmaaltijden
Pastasauzen
Ketchup
Kruidenpasta's
PRIMAVIKA op Kaufland.nl
Productafbeelding van Ketchup met appelazijn voor kinderen, biologisch, Primavika, 315 g
Ketchup met appelazijn voor kinderen, biologisch, Primavika, 315 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,93
-5%
€ 4,68
Verkoper: Katomix
€ 11,70/1kg
Productafbeelding van Vegetarische koolrolletjes met rijst, 480g, merk Primavika
Vegetarische koolrolletjes met rijst, 480g, merk Primavika
€ 4,91
-5%
€ 4,66
Verkoper: Katomix
€ 9,32/1kg
Productafbeelding van Vegetarische, glutenvrije bigos, 480g, merk Primavika
Vegetarische, glutenvrije bigos, 480g, merk Primavika
€ 4,91
-5%
€ 4,66
Verkoper: Katomix
€ 9,71/1kg
Productafbeelding van VEGANISTISCHE GOŁĄBKI MET MILKRIJST EN CHAMPIGNONS IN TOMATENSOS GLUTENVRIJ 480 g - PRIMAVIKA
VEGANISTISCHE GOŁĄBKI MET MILKRIJST EN CHAMPIGNONS IN TOMATENSOS GLUTENVRIJ 480 g - PRIMAVIKA
€ 4,78
-5%
€ 4,54
Verkoper: Katomix
€ 6,14/1kg
Productafbeelding van NATUURLIJKE, GLUTENVRIJE HUMMUS - 160 g - PRIMAVIKA
NATUURLIJKE, GLUTENVRIJE HUMMUS - 160 g - PRIMAVIKA
€ 3,27
-4%
€ 3,11
Verkoper: Katomix
€ 19,44/1kg
Productafbeelding van Primavika ACTIVE, 100% pinda, 470 gram
Primavika ACTIVE, 100% pinda, 470 gram
€ 7,84
Verkoper: Katomix
€ 15,68/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke tahin 185g - Primavika
Natuurlijke tahin 185g - Primavika
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,22
Verkoper: Katomix
€ 21,10/1kg
SOS WEGAŃSKI BOLOGNESE BEZGLUTENOWY 470 g - PRIMAVIKA
Bolognese, plantaardig, Primavika, 470 gram
€ 6,88
-4%
€ 6,54
Verkoper: Katomix
€ 13,91/1kg
Productafbeelding van Waldkessel veganistische stoofpot, 470g - Primavika
Waldkessel veganistische stoofpot, 470g - Primavika
€ 6,88
-4%
€ 6,54
Verkoper: Katomix
€ 8,96/1kg
FASOLA W SOSIE POMIDOROWYM BEZGLUTENOWA 440 g - PRIMAVIKA
Bonen in tomatensaus 440g - Primavika
€ 4,24
-4%
€ 4,03
Verkoper: Katomix
€ 5,17/1kg
TAHINA Tahini Active jasna 460g PRIMAVIKA
LICHTE SESAMPASTE (TAHINI), GLUTENVRIJ, 460 g - PRIMAVIKA
€ 9,42
-4%
€ 8,95
Verkoper: Katomix
€ 19,46/1kg
STROGONOW ROŚLINNY BEZGLUTENOWY 470 g - PRIMAVIKA
STROGONOW, plantaardig, glutenvrij, 470 g - PRIMAVIKA
€ 6,88
-4%
€ 6,54
Verkoper: Katomix
€ 13,91/1kg
Productafbeelding van Glutenvrije curry met groenten, 470 g - PRIMAVIKA
Glutenvrije curry met groenten, 470 g - PRIMAVIKA
€ 6,88
-4%
€ 6,54
Verkoper: Katomix
€ 13,91/1kg
PASTA SŁONECZNIKOWA Z POMIDORAMI I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA 180 g - PRIMAVIKA
Zonnebloempasta met tomaten en basilicum, glutenvrij, 180 g - PRIMAVIKA
€ 3,57
Verkoper: Katomix
€ 19,83/1kg
Productafbeelding van Pasta van geroosterde amandelen, merk Primavika, 185 gram
Pasta van geroosterde amandelen, merk Primavika, 185 gram
€ 9,16
-5%
€ 8,70
Verkoper: Katomix
€ 43,50/1kg
Productafbeelding van Gefermenteerde kool met paddenstoelen, merk Prim, 420 gram
Gefermenteerde kool met paddenstoelen, merk Prim, 420 gram
€ 6,69
-4%
€ 6,36
Verkoper: Katomix
€ 15,14/1kg
TAHINI KAKAOWE BEZGLUTENOWE 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI CHOCOLADE, GLUTENVRIJ, 185 g - PRIMAVIKA
€ 5,81
Verkoper: Katomix
€ 31,41/1kg