Neonail op Kaufland.nl

Categorieën van Neonail
Populaire categorieën van Neonail
Gekleurde nagellak
Adventskalenders
Basecoats
Nagelgels
Manicuresets
Kinderschmink
Neonail op Kaufland.nl
Productafbeelding van Top Shine Bright NeoNail UV-nagellak, 7,2 ml
Top Shine Bright NeoNail UV-nagellak, 7,2 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,66
Verkoper: Katomix
€ 1.619,44/1l
Productafbeelding van Professionele nagelkunst sjablonen voor gel- en acryltechniek - set van 100 stuks
Professionele nagelkunst sjablonen voor gel- en acryltechniek - set van 100 stuks
€ 6,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail nagelvoorbereiding en ontvetter, 7,2 ml
NeoNail nagelvoorbereiding en ontvetter, 7,2 ml
€ 5,48
Verkoper: Katomix
€ 548,00/1kg
Productafbeelding van NeoNail Zuurprimer voor nagelmodellering, fles van 10 ml
NeoNail Zuurprimer voor nagelmodellering, fles van 10 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,99
Verkoper: Katomix
€ 599,00/1l
Productafbeelding van NEONAIL UV/LED hybride afwerking, Hard Top, 7,2 ml
NEONAIL UV/LED hybride afwerking, Hard Top, 7,2 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,75
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 4.131,94/1l
Productafbeelding van NeoNail Cuticle Remover, verzachtende formule voor nagelriemen, 7,2 ml
NeoNail Cuticle Remover, verzachtende formule voor nagelriemen, 7,2 ml
€ 5,48
Verkoper: Katomix
€ 548,00/1kg
Productafbeelding van 11547 Watermelon Gloss UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
11547 Watermelon Gloss UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
€ 6,84
Verkoper: Katomix
€ 950,00/1l
Productafbeelding van NeoNail UV-nagellak - TOP DRY voor een hoogglanzende afwerking (zonder plaklaag), 7,2 ml
NeoNail UV-nagellak - TOP DRY voor een hoogglanzende afwerking (zonder plaklaag), 7,2 ml
€ 6,45
Verkoper: Katomix
€ 895,83/1l
Productafbeelding van Revital Base Fiber Creamy Splash, UV-nagellak van NeoNail, 7,2 ml
Revital Base Fiber Creamy Splash, UV-nagellak van NeoNail, 7,2 ml
€ 13,57
Verkoper: Katomix
€ 1.884,72/1l
Productafbeelding van Base 6in1 Zijdeproteïne UV-nagellak 7,2 ml, NeoNail
Base 6in1 Zijdeproteïne UV-nagellak 7,2 ml, NeoNail
€ 7,30
Verkoper: Katomix
€ 1.013,89/1l
Productafbeelding van NeoNail UV-gel nagellak voor nagels, kleur 2609 Lady Ferrari, 7,2 ml
NeoNail UV-gel nagellak voor nagels, kleur 2609 Lady Ferrari, 7,2 ml
€ 12,77
Verkoper: Katomix
€ 1.773,61/1l
Productafbeelding van 12239 Morning Rose UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
12239 Morning Rose UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
€ 6,85
Verkoper: Katomix
€ 951,39/1l
Productafbeelding van Base/Top 2-in-1 UV-nagellak NeoNail, 7,2 ml
Base/Top 2-in-1 UV-nagellak NeoNail, 7,2 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,35
Verkoper: Katomix
€ 8.520,83/1l
Productafbeelding van HARD BASE NeoNail UV-nagellak, basislaag, 7,2 ml
HARD BASE NeoNail UV-nagellak, basislaag, 7,2 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,18
Verkoper: Katomix
€ 1.136,11/1l
Productafbeelding van Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
Transparante kunstnagels met lange nagelbedden (120 stuks) - Hoogwaardige NeoNail nagels voor een perfecte uitstraling van uw nagels.
€ 7,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail Houten Stokjes Set - 10 stuks voor precieze nagelverzorging
NeoNail Houten Stokjes Set - 10 stuks voor precieze nagelverzorging
€ 2,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 11545 Glanzende roze UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
11545 Glanzende roze UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
€ 6,84
Verkoper: Katomix
€ 950,00/1l
Productafbeelding van Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
Versterkende basis- en glanslak voor nagels - Professionele UV-lak, 7,2 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: Katomix
€ 1.773,61/1l
Productafbeelding van NeoNail nagellakremover - Professionele, 12-laags wattenschijfjes (500 stuks)
NeoNail nagellakremover - Professionele, 12-laags wattenschijfjes (500 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,45
Verkoper: Katomix
€ 32,25/1kg
Productafbeelding van NeoNail Cover Base Protein Basis voor nagellak, natuurlijke nude tint, 7,2 ml
NeoNail Cover Base Protein Basis voor nagellak, natuurlijke nude tint, 7,2 ml
€ 13,81
Verkoper: Katomix
€ 1.918,06/1l
Productafbeelding van NeoNail 166 - Polijstvijl 100/180 - Roze - Nagelverzorging
NeoNail 166 - Polijstvijl 100/180 - Roze - Nagelverzorging
€ 3,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail Top Dry Top - Sneldrogende glanslaag, niet nodig om af te wassen, geschikt voor hybride nagellak, 7,2 ml
NeoNail Top Dry Top - Sneldrogende glanslaag, niet nodig om af te wassen, geschikt voor hybride nagellak, 7,2 ml
€ 12,77
Verkoper: Katomix
€ 1.773,61/1l
Productafbeelding van NeoNail UV-gel nagellak - Puur Zwart, 7,2 ml
NeoNail UV-gel nagellak - Puur Zwart, 7,2 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: Katomix
€ 1.773,61/1l
Productafbeelding van NeoNail Basislaag voor Hybride Gel, Milky Cloud, 7,2 ml
NeoNail Basislaag voor Hybride Gel, Milky Cloud, 7,2 ml
€ 13,81
Verkoper: Katomix
€ 1.918,06/1l
Productafbeelding van Nagelvijl NeoNai, dubbelzijdig, 100/180, zebrapatroon, een kwalitatief gereedschap voor professionele nagelverzorging.
Nagelvijl NeoNai, dubbelzijdig, 100/180, zebrapatroon, een kwalitatief gereedschap voor professionele nagelverzorging.
€ 2,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail UV-gel nagellak, kleur 8431 "Mrs. Always Right", 7,2 ml
NeoNail UV-gel nagellak, kleur 8431 "Mrs. Always Right", 7,2 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: AllYour
€ 1.365,28/1l
Productafbeelding van 11549 Limitless Shine UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
11549 Limitless Shine UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
€ 6,84
Verkoper: Katomix
€ 950,00/1l
Productafbeelding van Duo Acrylgel Perfect Clear, acrylgel voor nagels, 30g
Duo Acrylgel Perfect Clear, acrylgel voor nagels, 30g
€ 19,00
Verkoper: Katomix
€ 633,33/1l
Productafbeelding van 12200 Perfect Milk UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
12200 Perfect Milk UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
€ 6,84
Verkoper: Katomix
€ 950,00/1l
Productafbeelding van NeoNail Reiniger voor UV-gelnagellak, 1000 ml - Professionele nagelproductenreiniger voor hybride nagellak. Bevat aceton.
NeoNail Reiniger voor UV-gelnagellak, 1000 ml - Professionele nagelproductenreiniger voor hybride nagellak. Bevat aceton.
€ 9,37
Verkoper: Katomix
€ 9,37/1l
Productafbeelding van Vijlen voor nagels, 100/180, grijs - Professioneel gereedschap voor nagelstyling en -verzorging
Vijlen voor nagels, 100/180, grijs - Professioneel gereedschap voor nagelstyling en -verzorging
€ 3,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail Frisse Topcoat Gel - Verlengt de duurzaamheid van nagels, eenvoudig aan te brengen, langdurig resultaat, 7,2 ml
NeoNail Frisse Topcoat Gel - Verlengt de duurzaamheid van nagels, eenvoudig aan te brengen, langdurig resultaat, 7,2 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: Katomix
€ 1.773,61/1l
Productafbeelding van NeoNail Neutraliser, zuurvrije primer voor UV/LED lampen, 10 ml
NeoNail Neutraliser, zuurvrije primer voor UV/LED lampen, 10 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,99
Verkoper: Katomix
€ 599,00/1l
Productafbeelding van NeoNail UV-gel nagellak, kleur: Purple Look, 7,2 ml
NeoNail UV-gel nagellak, kleur: Purple Look, 7,2 ml
€ 8,77
Verkoper: Premium-Beauty
€ 1.218,06/1l
Productafbeelding van NeoNail UV Gel Lak 3751 Rosy Memory, 7,2 ml - Levendige roze nagels met een langdurige glans, een professionele gellak voor een perfect nageldesign. Hiermee creëert u precieze en duurzame nagels.
NeoNail UV Gel Lak 3751 Rosy Memory, 7,2 ml - Levendige roze nagels met een langdurige glans, een professionele gellak voor een perfect nageldesign. Hiermee creëert u precieze en duurzame nagels.
€ 12,77
Verkoper: Katomix
€ 1.773,61/1l
Productafbeelding van Professionele nagelvijl Mini, professionele nagelfreeser, 12W, zilverkleurig
Professionele nagelvijl Mini, professionele nagelfreeser, 12W, zilverkleurig
€ 61,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 12238 Modern Princess UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
12238 Modern Princess UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
€ 6,84
Verkoper: Katomix
€ 0,95/1l
Productafbeelding van Nagelontvetter NeoNail, 1000 ml
Nagelontvetter NeoNail, 1000 ml
€ 12,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NeoNail Vitamine Olie voor Nagels en Nagelriemen, 6,5 ml - Verzorgende olie voor nagels en nagelriemen
NeoNail Vitamine Olie voor Nagels en Nagelriemen, 6,5 ml - Verzorgende olie voor nagels en nagelriemen
€ 6,01
Verkoper: Katomix
€ 924,62/1l
Productafbeelding van 12228 Inspiring Moment UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
12228 Inspiring Moment UV-nagellak Hybrid NeoNail, 7,2 ml
€ 3,18
Verkoper: Katomix
€ 441,67/1l