Shea Moisture op Kaufland.nl

Categorieën van Shea Moisture
Populaire categorieën van Shea Moisture
Haarmaskers
Shampoos
Haarconditioners
Haarkuren
Bodybutters
Snorrenwax
Shea Moisture op Kaufland.nl
Productafbeelding van Shea Moisture Manuka Honey & Mafura Oil Intensive Hydration Hair Masque (355 ml)
Shea Moisture Manuka Honey & Mafura Oil Intensive Hydration Hair Masque (355 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,88
-15%
€ 9,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 26,03/1l
Productafbeelding van Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
€ 50,42/1l
Productafbeelding van Shea Moisture Manuka Honey & Mafura Oil Intensive Hydration Conditioner (384 ml)
Shea Moisture Manuka Honey & Mafura Oil Intensive Hydration Conditioner (384 ml)
€ 11,32
-18%
€ 9,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 24,06/1l
Productafbeelding van Shea Moisture Coconut & Hibiscus conditioner voor kroezend haar, 326 ml
Shea Moisture Coconut & Hibiscus conditioner voor kroezend haar, 326 ml
€ 11,32
-2%
€ 11,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 22,04/1kg
Productafbeelding van Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
Shea Moisture Kokos & Hibiscus Crème voor Krullen - 340g
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
€ 11,95/1kg
Productafbeelding van Shea Moisture Moringa & Avocado Power Greens Curl Butter Cream (326 ml)
Shea Moisture Moringa & Avocado Power Greens Curl Butter Cream (326 ml)
€ 9,04
-17%
€ 7,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 22,98/1l
Productafbeelding van Mango en wortel shampoo voor kinderen, Shea Moisture, 764302905004 (236 ml)
Mango en wortel shampoo voor kinderen, Shea Moisture, 764302905004 (236 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,22
Verkoper: Arboremedia
€ 188,26/1kg
Productafbeelding van Shea Moisture Shampoo voor dagelijks gebruik, met 100% pure kokosolie, 384 ml
Shea Moisture Shampoo voor dagelijks gebruik, met 100% pure kokosolie, 384 ml
€ 10,95
Verkoper: Friseurtotal
€ 28,52/1l
Productafbeelding van Shea Moisture Manuka Honing & Yoghurt Hydraterende en Herstellende Proteïnebehandeling, 237 ml
Shea Moisture Manuka Honing & Yoghurt Hydraterende en Herstellende Proteïnebehandeling, 237 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,02
Verkoper: Arboremedia
€ 174,29/1kg
Productafbeelding van Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
Shea Moisture Kokosnoot & Hibiscus Shampoo voor Krullen en Glans, 13 oz (384 ml)
Gratis bezorging
€ 33,80
Verkoper: ELFEZONE
€ 88,02/1l
Productafbeelding van Shea Moisture Moringa & Avocado Power Greens Reconstructor (355 ml)
Shea Moisture Moringa & Avocado Power Greens Reconstructor (355 ml)
€ 12,36
Verkoper: Drogisterijplus-nl
€ 34,82/1l
Productafbeelding van SHEA VOCHTIGE SHAMPOO met kokos en hibiscus - 384 ml
SHEA VOCHTIGE SHAMPOO met kokos en hibiscus - 384 ml
€ 37,49
-69%
€ 11,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 30,08/1l
Productafbeelding van SheaMoisture Raw Sheabutter Conditioner - Sulfaatvrije, hydraterende haarconditioner met arganolie en zeewier - ideaal voor dik, droog of krullend haar - 1 fles van 384 ml – 2.) Conditioner, inhoud
SheaMoisture Raw Sheabutter Conditioner - Sulfaatvrije, hydraterende haarconditioner met arganolie en zeewier - ideaal voor dik, droog of krullend haar - 1 fles van 384 ml – 2.) Conditioner, inhoud
Gratis bezorging
€ 38,85
Verkoper: Arboremedia
€ 102,51/1l
Productafbeelding van Shea Moisture Kokosnoot en Hibiscus Conditioner voor Krullen en Glans, 384 ml
Shea Moisture Kokosnoot en Hibiscus Conditioner voor Krullen en Glans, 384 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,95
Verkoper: Friseurtotal
€ 10,95/1kg
Productafbeelding van Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curling Gel Soufflé (326 ml)
Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curling Gel Soufflé (326 ml)
€ 5,33
-6%
€ 5,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 15,34/1l
Productafbeelding van SheaMoisture Ruwe Shea Boter Haarmasker - sulfaatvrij, intensief hydraterend crèmeproduct voor krullend haar, met arganolie en zeewier - ideaal voor dik, droog of krullend haar - 1 x 355 ml – verpakking 355 ml
SheaMoisture Ruwe Shea Boter Haarmasker - sulfaatvrij, intensief hydraterend crèmeproduct voor krullend haar, met arganolie en zeewier - ideaal voor dik, droog of krullend haar - 1 x 355 ml – verpakking 355 ml
Gratis bezorging
€ 50,79
Verkoper: Arboremedia
€ 143,07/1l
Productafbeelding van Shea Moisture 100% Virgin Coconut Oil Daily Hydration Shampoo (384 ml)
Shea Moisture 100% Virgin Coconut Oil Daily Hydration Shampoo (384 ml)
€ 10,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 28,23/1l