K18 op Kaufland.nl

Categorieën van K18
Populaire categorieën van K18
Haarmaskers
Haarkuren
Shampoos
Overige haarverzorging
Haarolie
Haarserums
K18 op Kaufland.nl
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 84,99
Verkoper: Oliviers
€ 566,60/1l
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Verkoper: Beautykaufen
€ 1.199,00/1l
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 39,78
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.652,00/1l
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 5 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 5 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 14,50
Verkoper: Beautykaufen
€ 2.900,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
-2%
€ 60,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 203,30/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,75
Verkoper: Beautykaufen
€ 41,75/1kg
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Haarspray, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Haarspray, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 73,95
-5%
€ 69,95
Verkoper: Beautykaufen
€ 466,33/1l
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Detox Shampoo, 930 ml
K18 Peptide Prep Detox Shampoo, 930 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 94,95
Verkoper: Beautykaufen
€ 102,10/1l
Productafbeelding van K18 AirWash Droogshampoo, 118 ml
K18 AirWash Droogshampoo, 118 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 70,76
-32%
€ 47,95
Verkoper: Beautykaufen
€ 406,36/1l
Productafbeelding van K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,62
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.687,33/1l
Productafbeelding van K18 Damage Shield Beschermende Conditioner, 250 ml
K18 Damage Shield Beschermende Conditioner, 250 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 55,87
-32%
€ 37,95
Verkoper: Beautykaufen
€ 151,80/1l
Productafbeelding van K18 - Beschermende shampoo met pH-balans - Shampoo voor gezond haar, 250 ml
K18 - Beschermende shampoo met pH-balans - Shampoo voor gezond haar, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,95
Verkoper: Beautykaufen
€ 151,80/1l
Productafbeelding van K18 HeatBounce: Conditioner met hittebescherming, 236 ml
K18 HeatBounce: Conditioner met hittebescherming, 236 ml
Gratis bezorging
€ 79,95
Verkoper: Beautykaufen
€ 338,77/1l