POLPHARMA op Kaufland.nl

Categorieën van POLPHARMA
Populaire categorieën van POLPHARMA
Vochtinbrengende crèmes
Haarconditioners
Haarserums
Lenzenvloeistof
Verzorging kleine huisdieren
EHBO-koffers
POLPHARMA op Kaufland.nl
Productafbeelding van Acidolac Junior - Probiotisch voedingssupplement voor kinderen, 20 tabletten - Smaak: witte chocolade
Acidolac Junior - Probiotisch voedingssupplement voor kinderen, 20 tabletten - Smaak: witte chocolade
€ 19,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Debutir Forte - Krachtig voedingssupplement voor optimale gezondheid, 60 capsules
Debutir Forte - Krachtig voedingssupplement voor optimale gezondheid, 60 capsules
€ 27,72
Verkoper: somnia24
€ 346,50/1kg
Productafbeelding van Debutir: voedingssupplement met natriumbutyraat, 500 mg, 60 capsules
Debutir: voedingssupplement met natriumbutyraat, 500 mg, 60 capsules
€ 32,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Debutir, 60 capsules - Lange houdbaarheidsdatum!
Debutir, 60 capsules - Lange houdbaarheidsdatum!
€ 22,83
Verkoper: somnia24
€ 507.333,33/1kg
Serum przeciw wypadaniu włosów Biotebal EFFECT 130 ml wzmacnia i chroni
Biotebal Effect: Innovatieve behandeling tegen haaruitval, 130 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,96
Verkoper: somnia24
€ 138,15/1l
Productafbeelding van Ranigast S-O-S Smoothie, ter ondersteuning van de spijsvertering, 200 ml.
Ranigast S-O-S Smoothie, ter ondersteuning van de spijsvertering, 200 ml.
€ 15,22
Verkoper: somnia24
€ 76,10/1l
Productafbeelding van Intensieve hydratatie voor de oogleden - Starazolin Hydro Forte - 10 ml
Intensieve hydratatie voor de oogleden - Starazolin Hydro Forte - 10 ml
€ 19,95
Verkoper: somnia24
€ 1.995,00/1l
Productafbeelding van Eloderm, hydraterende crème, 400 ml - Lange houdbaarheid!
Eloderm, hydraterende crème, 400 ml - Lange houdbaarheid!
€ 19,59
Verkoper: somnia24
€ 48,97/1l
Productafbeelding van Help4skin, gel voor de behandeling van brandwonden, 75 g
Help4skin, gel voor de behandeling van brandwonden, 75 g
€ 21,48
Verkoper: somnia24
€ 171,84/1kg
Productafbeelding van Talkpoeder, geurvrij, 100 gram
Talkpoeder, geurvrij, 100 gram
€ 12,64
Verkoper: somnia24
€ 126,40/1kg
Productafbeelding van Shampoo Pirolam, 60 ml - Lange houdbaarheid!
Shampoo Pirolam, 60 ml - Lange houdbaarheid!
€ 16,52
Verkoper: somnia24
€ 236,00/1kg
Productafbeelding van Starazolin oogdruppels 10 ml - tegen irritatie en droge ogen
Starazolin oogdruppels 10 ml - tegen irritatie en droge ogen
€ 18,95
Verkoper: somnia24
€ 1.895,00/1l
Productafbeelding van Eloderm, bademulsie, 400 ml.
Eloderm, bademulsie, 400 ml.
€ 19,80
Verkoper: somnia24
€ 49,50/1l
Productafbeelding van Keratine serum voor het versterken en beschermen van nagels, 11 ml.
Keratine serum voor het versterken en beschermen van nagels, 11 ml.
€ 13,87
Verkoper: somnia24
€ 1.260,91/1l
Żel na gojenie ran i oparzeń Help4skin 20g hydrokoloidowy na skaleczenia
Helende gel voor wondgenezing, 20 g - Een uitstekend hulpmiddel voor een snelle genezing van de huid, van Help4skin.
€ 14,28
Verkoper: somnia24
€ 476,00/1kg
Productafbeelding van BioOpti - Een gezond voedingssupplement voor de ogen, met 60 capsules. Een innovatieve formule ter ondersteuning van de ooggezondheid en voor een optimaal zicht.
BioOpti - Een gezond voedingssupplement voor de ogen, met 60 capsules. Een innovatieve formule ter ondersteuning van de ooggezondheid en voor een optimaal zicht.
€ 25,65
Verkoper: somnia24
€ 1.282,50/1kg
Productafbeelding van Douchegel en shampoo Eloderm 2-in-1, 400 ml
Douchegel en shampoo Eloderm 2-in-1, 400 ml
€ 19,39
Verkoper: somnia24
€ 48,47/1l
Productafbeelding van Żuravit 60 + 40 capsules - Langdurige houdbaarheid!
Żuravit 60 + 40 capsules - Langdurige houdbaarheid!
€ 21,24
Verkoper: somnia24
€ 212,40/1kg
Productafbeelding van BIOTEBAL PLUS 30 tabletten: voor sterk haar, gezonde huid en nagels, met biotine
BIOTEBAL PLUS 30 tabletten: voor sterk haar, gezonde huid en nagels, met biotine
€ 20,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Acidolit Malinový, 10 zakjes - Bevat foliumzuur, vitamine B6 en B12 - Ondersteunt het immuunsysteem en de algehele vitaliteit
Acidolit Malinový, 10 zakjes - Bevat foliumzuur, vitamine B6 en B12 - Ondersteunt het immuunsysteem en de algehele vitaliteit
€ 12,02
-3%
€ 11,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ibufen Aroma voor verkoudheid + vanaf 18 maanden, 5 pleisters - Lange houdbaarheidsdatum!
Ibufen Aroma voor verkoudheid + vanaf 18 maanden, 5 pleisters - Lange houdbaarheidsdatum!
€ 13,61
Verkoper: somnia24
Gojenie pęknięć skóry plaster w żelu Help4Skin 7ml wspomaga gojenie wit. E
Regenererende crème voor de huid, Help4Skin, met een inhoud van 7 ml
€ 19,23
Verkoper: somnia24
€ 2.747,14/1l
Productafbeelding van Allertec Wapno Plus - Bruisende tabletten voor gezonde botten - 20 stuks
Allertec Wapno Plus - Bruisende tabletten voor gezonde botten - 20 stuks
€ 13,18
Verkoper: somnia24
€ 329,50/1kg
Productafbeelding van Oogdruppels met een natuurlijke formule om de ogen te kalmeren - 10 ml
Oogdruppels met een natuurlijke formule om de ogen te kalmeren - 10 ml
€ 19,75
Verkoper: somnia24
€ 1.975,00/1l
Productafbeelding van Eloderm, 2-in-1 wasgel voor lichaam en haar, 200 ml
Eloderm, 2-in-1 wasgel voor lichaam en haar, 200 ml
€ 14,71
Verkoper: somnia24
€ 73,55/1l
Productafbeelding van Acidolit, smaakneutraal voor baby's, 10 sachets
Acidolit, smaakneutraal voor baby's, 10 sachets
€ 16,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kalmerende oogdruppels voor geïrriteerde ogen, 10 ml
Kalmerende oogdruppels voor geïrriteerde ogen, 10 ml
€ 12,90
Verkoper: somnia24
€ 1.290,00/1l
Productafbeelding van Superoptic oogvitamines, 30 capsules. Voor een beter en gezonder zicht, met luteïne en omega-3
Superoptic oogvitamines, 30 capsules. Voor een beter en gezonder zicht, met luteïne en omega-3
€ 18,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kalmerende oogdruppels, Nature, 10 ml
Kalmerende oogdruppels, Nature, 10 ml
€ 13,42
Verkoper: somnia24
€ 1.342,00/1l
Productafbeelding van Acidolit, appelsmaak, 10 sachets
Acidolit, appelsmaak, 10 sachets
€ 15,86
Verkoper: somnia24
€ 79,30/1l
Productafbeelding van Loxon Pro 150ml, specialistische shampoo tegen haaruitval, nieuwe formule
Loxon Pro 150ml, specialistische shampoo tegen haaruitval, nieuwe formule
€ 17,40
Verkoper: somnia24