Segafredo op Kaufland.nl

Categorieën van Segafredo
Populaire categorieën van Segafredo
Koffiebonen
Koffiepoeder
Koffiepads
Segafredo op Kaufland.nl
Productafbeelding van Intermezzo Grani koffiebonen 1 kg - Segafredo
Intermezzo Grani koffiebonen 1 kg - Segafredo
Gratis bezorging
€ 32,09
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 28,65/1kg
Productafbeelding van Segafredo Zanetti INTERMEZZO koffiebonen
Segafredo Zanetti INTERMEZZO koffiebonen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 36,79
-15%
€ 31,10
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
€ 31,10/1kg
Productafbeelding van Segafredo 407607 Segafredo Selectie Espresso, 1 kg
Segafredo 407607 Segafredo Selectie Espresso, 1 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,94
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
€ 41,94/1kg
Productafbeelding van Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
Segafredo Intermezzo | gemalen | 250 gram
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,99
-€ 82,66
€ 20,33
Verkoper: VaVaDo
€ 75,30/1kg
Productafbeelding van Segafredo Caffe Crema Gustoso, 1000g, hele bonen
Segafredo Caffe Crema Gustoso, 1000g, hele bonen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,01
Verkoper: somnia24
€ 31,01/1kg
Productafbeelding van Segafredo Selezione Crema: Rijk en romig | hele boon | 1000g
Segafredo Selezione Crema: Rijk en romig | hele boon | 1000g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 41,94
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
€ 41,94/1kg
Productafbeelding van Segafredo Caffe Crema Classico, 1000 gram, hele bonen
Segafredo Caffe Crema Classico, 1000 gram, hele bonen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,16
-2%
€ 31,38
Verkoper: AllYouNeed
€ 31,38/1kg
Productafbeelding van Segafredo Espresso Casa, 250 gram, Koffie, Lichte branding, 1 stuk, Verpakking: zak
Segafredo Espresso Casa, 250 gram, Koffie, Lichte branding, 1 stuk, Verpakking: zak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,03
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Segafredo Selezione Arabica | hele bonen | 1000g
Segafredo Selezione Arabica | hele bonen | 1000g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,00
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Intermezzo Grani 2x1kg koffie - Segafredo
Intermezzo Grani 2x1kg koffie - Segafredo
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,03
Verkoper: AllYouNeed
€ 20,02/1kg
Productafbeelding van Segafredo Espresso Casa, 500 gram
Segafredo Espresso Casa, 500 gram
Gratis bezorging
€ 29,56
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 59,12/1kg
Productafbeelding van SEGAFREDO 1 kg Caffè Crema Collezione Z / 8 stuks per doos / 4 dozen per omdoos
SEGAFREDO 1 kg Caffè Crema Collezione Z / 8 stuks per doos / 4 dozen per omdoos
Gratis bezorging
€ 45,89
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 45,89/1kg
Productafbeelding van Segafredo Selezione Crema, koffiebonen, 500g
Segafredo Selezione Crema, koffiebonen, 500g
Gratis bezorging
€ 29,97
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Segafredo Selezione Espresso koffiebonen, 500 g – Aroma-intens, vers gebrand, ideaal voor filterkoffie en espressomachines
Segafredo Selezione Espresso koffiebonen, 500 g – Aroma-intens, vers gebrand, ideaal voor filterkoffie en espressomachines
Gratis bezorging
€ 29,97
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 59,94/1kg