HOUSE OF ASIA op Kaufland.nl

Categorieën van HOUSE OF ASIA
Populaire categorieën van HOUSE OF ASIA
Aziatische sauzen
Rijst
Kant-en-klare soepen
Eetstokjes
HOUSE OF ASIA op Kaufland.nl
Productafbeelding van Sok van citroen, House of Asia, 250 ml
Sok van citroen, House of Asia, 250 ml
€ 2,97
-5%
€ 2,82
Verkoper: Katomix
€ 11,28/1l
Productafbeelding van House of Asia, Algi morskie liście, 6 stuks.(Of, more naturally:)House of Asia, Zeewierbladeren, 6 stuks
House of Asia, Algi morskie liście, 6 stuks.(Of, more naturally:)House of Asia, Zeewierbladeren, 6 stuks
€ 3,83
-2%
€ 3,72
Verkoper: Katomix
€ 372,00/1kg
Productafbeelding van Pasta met knoflook, gember en chili, 120 gram
Pasta met knoflook, gember en chili, 120 gram
€ 2,87
Verkoper: Katomix
€ 23,92/1l
Productafbeelding van House of Asia | Unagi-saus - 150 ml - Zoet-zout - Kabayaki-saus - 150 g
House of Asia | Unagi-saus - 150 ml - Zoet-zout - Kabayaki-saus - 150 g
€ 5,27
-4%
€ 5,01
Verkoper: Katomix
€ 33,40/1l
Productafbeelding van House of Asia | Sushi-rijst - 500g - Kleefrijst - Japanse rijst - Ingrediënten voor sushi
House of Asia | Sushi-rijst - 500g - Kleefrijst - Japanse rijst - Ingrediënten voor sushi
€ 4,56
-5%
€ 4,33
Verkoper: Katomix
€ 8,66/1kg
Productafbeelding van Saus voor sushi, op basis van rijstazijn, 200 ml
Saus voor sushi, op basis van rijstazijn, 200 ml
€ 4,18
-5%
€ 3,97
Verkoper: Katomix
€ 19,85/1l
Productafbeelding van Rijstnoedels Pho, merk DecoMorreno, 4 mm, 200 gram
Rijstnoedels Pho, merk DecoMorreno, 4 mm, 200 gram
€ 3,03
Verkoper: Katomix
€ 12,12/1kg
Productafbeelding van Pasta Tikka Masala, House of Asia, 50 gram
Pasta Tikka Masala, House of Asia, 50 gram
€ 3,03
-4%
€ 2,88
Verkoper: Katomix
€ 48,00/1kg
Productafbeelding van Rijstazijn, mild en licht zuur, 625 ml
Rijstazijn, mild en licht zuur, 625 ml
€ 8,67
-4%
€ 8,24
Verkoper: Katomix
€ 13,18/1l
Productafbeelding van House Of Asia kruidenmix voor de Chinese keuken, 20g
House Of Asia kruidenmix voor de Chinese keuken, 20g
€ 1,42
Verkoper: Katomix
€ 71,00/1kg