Sobex op Kaufland.nl

Categorieën van Sobex
Populaire categorieën van Sobex
Boomschors
Zandbakken
Meststoffen
Palissades
Potgrond
Zand
Sobex op Kaufland.nl
Productafbeelding van Zand voor zandbak, gecertificeerd, 20 kg
Zand voor zandbak, gecertificeerd, 20 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,04
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
Dennenhout, tuin, naaldhout, 20 liter, 10-20 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,87
-5%
€ 16,87
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,84/1l
Productafbeelding van Houten schuttingplanken van grenenhout, geschikt voor buiten, met een dikte van 50-120 mm, 80L, decoratief
Houten schuttingplanken van grenenhout, geschikt voor buiten, met een dikte van 50-120 mm, 80L, decoratief
Gratis bezorging
€ 40,08
Verkoper: DomoDomo
€ 3,08/1kg
Productafbeelding van Fugemortel voor bestrating, 0-2 mm, beige, 20 kg
Fugemortel voor bestrating, 0-2 mm, beige, 20 kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,99
Verkoper: DomoDomo
€ 1,85/1l
Productafbeelding van Houten omheining voor tuin, ongeveer 7x50 cm
Houten omheining voor tuin, ongeveer 7x50 cm
Gratis bezorging
€ 13,99
Verkoper: SuperMerchant
€ 199,86/1m
Productafbeelding van Grondbedekking van fijngezaagde dennenbast, 50 liter, korrelgrootte 0-10 mm
Grondbedekking van fijngezaagde dennenbast, 50 liter, korrelgrootte 0-10 mm
Gratis bezorging
€ 22,04
Verkoper: DomoDomo
€ 0,44/1l
Productafbeelding van Zand voor het voegen van straatklinkers, 0-2 mm korrelgrootte, met grafiet, 20 kg
Zand voor het voegen van straatklinkers, 0-2 mm korrelgrootte, met grafiet, 20 kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,99
Verkoper: DomoDomo
€ 2,06/1kg
Productafbeelding van Deko-houtsnippers, decoratief, grijs, 50 liter, schors
Deko-houtsnippers, decoratief, grijs, 50 liter, schors
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,76/1l
Productafbeelding van Decoratieve gele houtsnippers, 50 liter
Decoratieve gele houtsnippers, 50 liter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 37,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,76/1l
Productafbeelding van Houten tuinrandafboording, 4,6 x 20 x 200 cm
Houten tuinrandafboording, 4,6 x 20 x 200 cm
Gratis bezorging
€ 21,43
Verkoper: SuperMerchant
€ 10,72/1m
Productafbeelding van Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 37,99
Verkoper: DomoDomo
€ 1,52/1kg
Productafbeelding van Houten tuinrandafboording, 4,6 x 30 x 200 cm
Houten tuinrandafboording, 4,6 x 30 x 200 cm
Gratis bezorging
€ 26,05
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 13,03/1m
Productafbeelding van Houten verhoogde plantenbak, 46x80x20 cm
Houten verhoogde plantenbak, 46x80x20 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,99
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Houten verhoogde plantenbak voor groenten, 120x80x20 cm
Houten verhoogde plantenbak voor groenten, 120x80x20 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,99
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Houten verhoogde plantenbak, 80x80x20 cm
Houten verhoogde plantenbak, 80x80x20 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,16
-6%
€ 47,09
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Houten tuinrandafboording, 4,6 x 40 x 200 cm
Houten tuinrandafboording, 4,6 x 40 x 200 cm
Gratis bezorging
€ 36,25
-2%
€ 35,25
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,63/1m
Productafbeelding van Nadelhout, schors van tuinconiferen, 80 liter, korrelgrootte 0-60 mm, PSB
Nadelhout, schors van tuinconiferen, 80 liter, korrelgrootte 0-60 mm, PSB
Gratis bezorging
€ 39,99
Verkoper: DomoDomo
€ 1,60/1kg
Productafbeelding van Houten tuinpalissade, 7x150 cm
Houten tuinpalissade, 7x150 cm
Gratis bezorging
€ 23,75
-4%
€ 22,75
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 325,00/1m
Productafbeelding van Composterde dennenbast, 50 liter (0-15 mm) – Mulch voor planten die van een zure bodem houden
Composterde dennenbast, 50 liter (0-15 mm) – Mulch voor planten die van een zure bodem houden
Gratis bezorging
€ 37,99
Verkoper: DomoDomo
€ 0,76/1l
Productafbeelding van Decoratieve dennenbast mulch voor de tuin, 80 liter, 0-60 mm, natuurlijke naaldbast voor borders
Decoratieve dennenbast mulch voor de tuin, 80 liter, 0-60 mm, natuurlijke naaldbast voor borders
Gratis bezorging
€ 24,50
-4%
€ 23,50
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,29/1l
Productafbeelding van Houten balkonbakken, grijs, voor Begonia's, 60x20x19 cm
Houten balkonbakken, grijs, voor Begonia's, 60x20x19 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,75
-12%
€ 37,28
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Ziergarten boomschors, fijn gemalen naaldhout, 0-35 mm, 80 liter, beschermt tegen onkruid en houdt vocht vast
Ziergarten boomschors, fijn gemalen naaldhout, 0-35 mm, 80 liter, beschermt tegen onkruid en houdt vocht vast
Gratis bezorging
€ 25,00
-4%
€ 24,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 0,30/1l
Productafbeelding van Dennenhoutschors, naaldhout, 80 liter, korrelgrootte 0-60 mm, PSB
Dennenhoutschors, naaldhout, 80 liter, korrelgrootte 0-60 mm, PSB
Gratis bezorging
€ 98,14
Verkoper: SuperMerchant
€ 3,93/1kg
Productafbeelding van Houten schutting voor gazon, tuinpalissade, 90 cm
Houten schutting voor gazon, tuinpalissade, 90 cm
Gratis bezorging
€ 16,02
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 17,80/1m
Productafbeelding van Gneis, steenkorrels, 11-31 mm, 20 kg. Siergrind, geschikt als bodembedekking voor borders en paden
Gneis, steenkorrels, 11-31 mm, 20 kg. Siergrind, geschikt als bodembedekking voor borders en paden
Gratis bezorging
€ 25,00
-4%
€ 24,00
15% vanaf 2 stuks
Verkoper: DomoDomo
€ 1,20/1kg
Productafbeelding van Houten plantenbak met klimrek, 40 x 90 x 140 cm
Houten plantenbak met klimrek, 40 x 90 x 140 cm
Gratis bezorging
€ 96,75
Verkoper: DomoDomo