SOPRO op Kaufland.nl

Categorieën van SOPRO
Populaire categorieën van SOPRO
Voegafdichtingsproducten
Mortel
Overige voetbalbenodigdheden
Scheenbeschermers
Siliconenkit
Borrelglazen
SOPRO op Kaufland.nl
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, zandkleur, artikelnummer 18
Sopro KeramikSilicon 310ml, zandkleur, artikelnummer 18
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, zandkleur, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, zandkleur, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 91,95
Verkoper: bauschnell
€ 3,68/1kg
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur Pergamon, artikelnummer 27
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur Pergamon, artikelnummer 27
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
€ 3,44/1kg
Productafbeelding van Sopro ZR Turbo MAXX - ZR 618, minerale afdichtingsmortel, 24 kg
Sopro ZR Turbo MAXX - ZR 618, minerale afdichtingsmortel, 24 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,62/1kg
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, antraciet, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, antraciet, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 91,95
Verkoper: bauschnell
€ 3,68/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Pergamon, 27 stuks, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Pergamon, 27 stuks, emmer van 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, bruin, model 52
Sopro KeramikSilicon 310ml, bruin, model 52
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Balibraun, artikelnummer: 59
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Balibraun, artikelnummer: 59
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, antraciet, 66, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, antraciet, 66, emmer van 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär, antraciet, 12,5 kg
Sopro Designfuge Solitär, antraciet, 12,5 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,52/1kg
Productafbeelding van SOPRO No. 1, flexibele lijm, 25 kg
SOPRO No. 1, flexibele lijm, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,90
Verkoper: bauschnell
€ 1,84/1kg
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon, 310 ml, grijs, artikelnummer 15
Sopro KeramikSilicon, 310 ml, grijs, artikelnummer 15
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
Sopro Dichtacryl, wit, 310 ml
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
€ 19,19/1l
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, steingrau 22, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, steingrau 22, 5 kg emmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Bahamabeige, 34, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Bahamabeige, 34, 5 kg emmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Bahamabeige, artikelnummer: 34
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Bahamabeige, artikelnummer: 34
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10 Sahara, 40 kg, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10 Sahara, 40 kg, emmer van 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,79/1kg
Productafbeelding van Sopro FlächenDicht flexibel FDF, grijze egalisatiemortel, 3 kg emmer
Sopro FlächenDicht flexibel FDF, grijze egalisatiemortel, 3 kg emmer
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
€ 7,65/1kg
Productafbeelding van Sopro EM-X 1189 egalisatiemat, 1 meter
Sopro EM-X 1189 egalisatiemat, 1 meter
€ 369,90
Verkoper: bauschnell
€ 12,33/1m²
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, lichtbeige, 29, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, lichtbeige, 29, emmer van 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 36,83
-15%
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, grijs, 15, emmer van 10 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, grijs, 15, emmer van 10 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 60,63
-15%
€ 50,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,10/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, lichtgrijs, 16, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, lichtgrijs, 16, emmer van 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro FKM 600 Silver MultiFlex lijm, 25 kg zak
Sopro FKM 600 Silver MultiFlex lijm, 25 kg zak
€ 62,95
Verkoper: bauschnell
€ 2,52/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10 Jasmin, 28, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10 Jasmin, 28, emmer van 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur: Balibraun, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur: Balibraun, 5 kg emmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro Afdichtingsband AEB 641, 120 mm x 25 meter
Sopro Afdichtingsband AEB 641, 120 mm x 25 meter
€ 65,95
Verkoper: bauschnell
€ 2,64/1m
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, zandkleur, 18 stuks, 10 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, zandkleur, 18 stuks, 10 kg emmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,10/1kg
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, lichtgrijs, artikelnummer 16
Sopro KeramikSilicon 310ml, lichtgrijs, artikelnummer 16
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10 Manhattan 77, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10 Manhattan 77, 5 kg emmer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Caramel, 38 stuks, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Caramel, 38 stuks, 5 kg emmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 25,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,19/1kg
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, zwart, type 90
Sopro KeramikSilicon 310ml, zwart, type 90
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, antraciet, artikelnummer 66
Sopro KeramikSilicon 310ml, antraciet, artikelnummer 66
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Jurabeige 33, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Jurabeige 33, 5 kg emmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, betonkleur, 14/5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, betonkleur, 14/5 kg emmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 25,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,19/1kg
Productafbeelding van Sopro FlächenDicht flexibel FDF, grijze mortel, 20 kg emmer
Sopro FlächenDicht flexibel FDF, grijze mortel, 20 kg emmer
€ 118,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,95/1kg
Productafbeelding van Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,44
-15%
€ 49,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, grijs, 15, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, grijs, 15, emmer van 5 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
€ 6,19/1kg
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, antraciet, 66, emmer van 10 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, antraciet, 66, emmer van 10 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,95
Verkoper: bauschnell
€ 5,10/1kg
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon, 310 ml, transparant, artikelnummer 00
Sopro KeramikSilicon, 310 ml, transparant, artikelnummer 00
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
€ 32,10/1l