KREUL 49812 Pluster & Linerpen, Hobby Line "PicTixx", blauw

€ 29,50

€ 20,73-29%

€ 714,83 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", grn
KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", grn
€ 145,00/1l
€ 4,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van C.KREUL Porzellanmarker Hobby Line, kersenrood
C.KREUL Porzellanmarker Hobby Line, kersenrood
€ 48,80/1kg
€ 4,88
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Matlak 1.000 ml
KREUL Matlak 1.000 ml
€ 77,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,94
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creall Blauwe Acrylverf
Creall Blauwe Acrylverf
€ 31,99
-6%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
€ 75,67/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Sublimatiepen - Zelfuitwisbare "geestpen"
KREUL Sublimatiepen - Zelfuitwisbare "geestpen"
€ 11,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL 840400 Zaponlack spuitbus, 400 ml
KREUL 840400 Zaponlack spuitbus, 400 ml
€ 43,05/1l
€ 17,22
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creall Creall Vingerverf Blauw
Creall Creall Vingerverf Blauw
€ 11,99/1l
€ 10,99
-18%
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160 glasverfmarker, mat blauw
Pebeo Vitrea 160 glasverfmarker, mat blauw
€ 182,75/1kg
€ 7,31
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
€ 221,70/1l
€ 22,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
€ 264,08/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,43
-37%
€ 31,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160, glazuurmedium, 45 ml
Pebeo Vitrea 160, glazuurmedium, 45 ml
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
€ 304,50/1l
€ 6,09
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrail, verdunningsmiddel, 250 ml
Pebeo Vitrail, verdunningsmiddel, 250 ml
€ 79,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,76
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 92326, Blauw, Watergedragen verf, Vloeibaar, 29 ml, 1 stuk
KREUL 92326, Blauw, Watergedragen verf, Vloeibaar, 29 ml, 1 stuk
€ 194,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,64
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16296, Blauw, Watergedragen verf, Vloeibaar, 20 ml, 1 stuk
KREUL 16296, Blauw, Watergedragen verf, Vloeibaar, 20 ml, 1 stuk
€ 234,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,69
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART harskleurstof, 20 ml, geel
PENTART harskleurstof, 20 ml, geel
€ 245,50/1l
€ 4,91
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
€ 226,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,51
-46%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glasstiften 8 kleuren
Glasstiften 8 kleuren
€ 4,35/1kg
€ 4,35
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pluster & LinerPen Hobby Line "PicTixx"

  • Fijnpennen in handige stiftvorm met een fijne tekenspunt.
  • Geschikt voor bijna alle ondergronden, zoals papier, keramiek, steen, hout, glas en textiel.
  • Textiel kan na fixatie gewassen worden tot 40 °C.

 

Instructies voor het schilderen en drogen:

Breng Pluster & LinerPen direct aan uit de fles om papier, hout, keramiek en textiel te decoreren (tot maximaal 20% kunstvezel). U kunt meerdere kleuren op elkaar aanbrengen, zonder dat ze uitlopen.

 

Instructies voor het "plusteren":

Na een droogtijd van 6 uur in de oven (10 tot 60 seconden / 150 °C) of met een föhn (1.800 Watt / hoogste stand), "pluster" tot de kleur mat en reliëfachtig wordt. Zorg ervoor dat de ondergrond schoon en hittebestendig is.

 

Instructies voor gebruik op textiel:

Druk de punt van de pen lichtjes in de stof. Na 6 uur de bewerking aan de achterkant bij een temperatuur geschikt voor katoen, op een zachte ondergrond, strijken (10 tot 60 seconden). Wassen bij 40 °C. Was en strijk textiel altijd aan de binnenkant.

 

Voorbeelden van gebruik:

  • Het bewerken en decoreren van kledingstukken of decoratieve artikelen.
  • Het ontwerpen van kaarten.

 

Geschikt voor:

  • Kinderopvang.
  • Scholen.
  • Hobbyisten.


29 ml, Creëert een volumineus effect door op te blazen in de oven, met een strijkijzer of een föhn, geschikt voor oppervlakken zoals papier, keramiek, steen, hout, glas en textiel. -49815
Inhoud
29 ml
Kleur
Blauw
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.04 kg
EAN
4000798498122
MPN (Manufacturer Part Number)
49812

Inhoud
29 ml
Kleur
Blauw
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.04 kg
EAN
4000798498122
MPN (Manufacturer Part Number)
49812
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL 49807 Pluster & LinerPen Hobby Line "PicTixx", aardbeienrood
KREUL 49807 Pluster & LinerPen Hobby Line "PicTixx", aardbeienrood
€ 723,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,50
-28%
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 49819 Pluster & LinerPen Hobby Line "PicTixx", zwart
KREUL 49819 Pluster & LinerPen Hobby Line "PicTixx", zwart
€ 656,21/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,98
-9%
€ 19,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 49823 KREUL Fijnschetsstift en vulpen, 29 ml, neonroze
KREUL 49823 KREUL Fijnschetsstift en vulpen, 29 ml, neonroze
€ 723,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,68
-50%
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 49832 KREUL Creatiefset "Happy Effects", 6-delig
KREUL 49832 KREUL Creatiefset "Happy Effects", 6-delig
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ABUS Stadthelm Hyban 2.0 MIPS - Fietshelm met achterlicht, ABS-buitenschil, impactbescherming - voor dames en heren - Geel, glanzend, maat XL (58-63 cm)
ABUS Stadthelm Hyban 2.0 MIPS - Fietshelm met achterlicht, ABS-buitenschil, impactbescherming - voor dames en heren - Geel, glanzend, maat XL (58-63 cm)
€ 133,35
Gratis bezorging
Verkoper: Gofatbike
Productafbeelding van GARDENA Pressure Sprayer Plus – Tank capacity 5L – Hose length 150cm – Max pressure 3 bar – (11138-20)
GARDENA Pressure Sprayer Plus – Tank capacity 5L – Hose length 150cm – Max pressure 3 bar – (11138-20)
€ 307,83/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 70,80
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van WMF Profi Plus rasp (fijn), 25 cm, modelnummer 120610
WMF Profi Plus rasp (fijn), 25 cm, modelnummer 120610
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,34
-37%
€ 30,10
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van SPAX® 0191010501205 SPAX® Universalschrauben T20 Senkkopf WIROX 0191010501205 5 mm x 120 mm, 200 St.
SPAX® 0191010501205 SPAX® Universalschrauben T20 Senkkopf WIROX 0191010501205 5 mm x 120 mm, 200 St.
€ 24,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 52,33
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Ladekast Oslo Wit/Naturel 4-lades - Giga Living
Ladekast Oslo Wit/Naturel 4-lades - Giga Living
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 302,95
-€ 107,95
€ 195,00
Gratis bezorging
Verkoper: Giga_Meubel
Productafbeelding van Brandbeschermingsvoorschriften - Beveiligingsbeoordeling - Beiders. - Dr.
Brandbeschermingsvoorschriften - Beveiligingsbeoordeling - Beiders. - Dr.
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BALKENMOWER 870mm, MOTORMAAIER 55592, GRASMAAIER (ééncilinder), BENZINE, HOGE GRASMAAIER
BALKENMOWER 870mm, MOTORMAAIER 55592, GRASMAAIER (ééncilinder), BENZINE, HOGE GRASMAAIER
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 798,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van OSRAM Highbay Ufo inbouwlamp, zwart, met een vermogen van 130 W en een lichtopbrengst van 15000 lm in daglichtwit (6500 K). Met een IP65-beschermingsklasse is deze lamp beschermd tegen straalwater en stof (stofdicht) en is ideaal voor hoge plafonds
OSRAM Highbay Ufo inbouwlamp, zwart, met een vermogen van 130 W en een lichtopbrengst van 15000 lm in daglichtwit (6500 K). Met een IP65-beschermingsklasse is deze lamp beschermd tegen straalwater en stof (stofdicht) en is ideaal voor hoge plafonds
€ 113,20
-€ 73,25
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ultramera
Productafbeelding van Weber 100% natuurlijke hardhoutpellets van appelhout - 8 kg,gecertificeerd
Weber 100% natuurlijke hardhoutpellets van appelhout - 8 kg,gecertificeerd
€ 17,97
Verkoper: amilano
Productafbeelding van BOSCH Home & Garden 06008E1001 BOSCH Home & Garden VISIMOW robotmaaier, 18,0 V, geschikt voor oppervlaktes tot 700 m², zonder accu
BOSCH Home & Garden 06008E1001 BOSCH Home & Garden VISIMOW robotmaaier, 18,0 V, geschikt voor oppervlaktes tot 700 m², zonder accu
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 425,45
-€ 33,67
€ 391,78
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Xact Onkruidsteker Fiskars
Xact Onkruidsteker Fiskars
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 21,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wmf Stielpan Ultimate Profi Resist, hoog, 28 cm
Wmf Stielpan Ultimate Profi Resist, hoog, 28 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 149,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 100 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 100 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4604
€ 103,90
-€ 4,00
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van OSRAM HOMELIGHTING 4058075449770 LED (monochroom) Energie-efficiëntieklasse: F (A - G) Fitting: G4 Vorm: Gloeilamp Vermogen: 0,9 W = 10 W Kleurtemperatuur: Warm wit (Ø x H): 12 mm x 33 mm Aantal: 2 stuks
OSRAM HOMELIGHTING 4058075449770 LED (monochroom) Energie-efficiëntieklasse: F (A - G) Fitting: G4 Vorm: Gloeilamp Vermogen: 0,9 W = 10 W Kleurtemperatuur: Warm wit (Ø x H): 12 mm x 33 mm Aantal: 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,02
-54%
€ 18,64
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van RYOBI 18V One+ Lithium-ion RC18150 Super Fast Charger
RYOBI 18V One+ Lithium-ion RC18150 Super Fast Charger
€ 79,11
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tesa 56579-00000-01 tesa Easy Cover Economy Papier Nachfüllung S 25m x 18cm
Tesa 56579-00000-01 tesa Easy Cover Economy Papier Nachfüllung S 25m x 18cm
€ 0,50/1m
€ 12,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knipex coaxkabelstripper 16 60 100 Sb
Knipex coaxkabelstripper 16 60 100 Sb
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,79
-4%
€ 33,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Keter Unity XL bijzet- of grilltafel, 2 deuren, grafietkleur, 134x52x90 cm
Keter Unity XL bijzet- of grilltafel, 2 deuren, grafietkleur, 134x52x90 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 291,56
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Jigroll puzzelrol en puzzelmat, geschikt voor puzzels tot 3000 stukjes
Jigroll puzzelrol en puzzelmat, geschikt voor puzzels tot 3000 stukjes
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,18
-2%
€ 42,07
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van GARDENA 03241-20 GARDENA KST 50 Schneeschieber Kunststoff
GARDENA 03241-20 GARDENA KST 50 Schneeschieber Kunststoff
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 38,28
-53%
€ 17,64
Verkoper: Landema
Productafbeelding van EGLO Lasana 2, chroom, wit, aluminium, staal, geschikt voor slaapkamer, woonkamer, IP20, klasse II, ENEC-certificering
EGLO Lasana 2, chroom, wit, aluminium, staal, geschikt voor slaapkamer, woonkamer, IP20, klasse II, ENEC-certificering
€ 120,33
-€ 68,81
€ 51,52
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van Houten keuken XXL met LED-verlichting, schort en accessoires
Houten keuken XXL met LED-verlichting, schort en accessoires
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 490
€ 99,00
-€ 29,01
€ 69,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van BLANCO SUBLINE 160-U, Silgranit
BLANCO SUBLINE 160-U, Silgranit
€ 279,48
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Buitenlamp Hue Econic vierkant zwart
Buitenlamp Hue Econic vierkant zwart
€ 215,49
Verkoper: KupZarovky

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 5 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg