Epson C13S041569 Mat papier - DIN A4 - 210,06 mm x 296,93 mm - 178 g/m² - Mat - 50 vel

€ 30,89

€ 173,54 / 1kg

plus € 4,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Fotopapier & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Epson Archival C13S041342 Mat papier - DIN A4 - 210,06 mm x 296,93 mm - 192 g/m² - Mat - 50 vel
Epson Archival C13S041342 Mat papier - DIN A4 - 210,06 mm x 296,93 mm - 192 g/m² - Mat - 50 vel
€ 39,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,17
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
€ 58,96/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,79
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson C13S400059 Double-Sided Photo Quality Inkjet Paper A 4 50 Blatt 140 g
Epson C13S400059 Double-Sided Photo Quality Inkjet Paper A 4 50 Blatt 140 g
€ 127,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,86
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson Archival C13S041340 fotopapier - DIN A3+ - 329 mm x 483 mm - 192 g/m² - Mat - 50 vellen
Epson Archival C13S041340 fotopapier - DIN A3+ - 329 mm x 483 mm - 192 g/m² - Mat - 50 vellen
€ 367,35/1kg
€ 69,43
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson fotokwaliteit inkjetpapier, DIN A4, 102 g/m², 100 vel, 210 mm, 297 mm, A4, 100 vel, mat
Epson fotokwaliteit inkjetpapier, DIN A4, 102 g/m², 100 vel, 210 mm, 297 mm, A4, 100 vel, mat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,10
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson SO42137 Mat papier - 1625,60 mm x 30,50 m - Mat
Epson SO42137 Mat papier - 1625,60 mm x 30,50 m - Mat
€ 361,53
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Epson C13S045005 Proefdrukpapier - DIN A3+ - 329 mm x 483 mm - 205 g/m² - 100 vellen
Epson C13S045005 Proefdrukpapier - DIN A3+ - 329 mm x 483 mm - 205 g/m² - 100 vellen
€ 139,99
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Epson Archival Matte Papier, DIN A3, 192 g/m², 50 vellen, 19 x 308 x 432 mm, 1,44 kg
Epson Archival Matte Papier, DIN A3, 192 g/m², 50 vellen, 19 x 308 x 432 mm, 1,44 kg
€ 285,87/1kg
€ 54,03
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson C13S041068 fotopapier - DIN A3 - 296,93 mm x 420,12 mm - 105 g/m² - pak van 100 vel
Epson C13S041068 fotopapier - DIN A3 - 296,93 mm x 420,12 mm - 105 g/m² - pak van 100 vel
€ 646,86/1kg
€ 65,98
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Agipa fotopapier, DIN A4, 120 g/m², mat
Agipa fotopapier, DIN A4, 120 g/m², mat
€ 8,86
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Epson C13S041079 fotopapier - DIN A2 - 420 mm x 594 mm - pak van 30 vel
Epson C13S041079 fotopapier - DIN A2 - 420 mm x 594 mm - pak van 30 vel
€ 487,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,00
-22%
€ 51,19
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Epson fotopapier, traditioneel, DIN A4, 330 g/m², 25 vellen, 330 g
Epson fotopapier, traditioneel, DIN A4, 330 g/m², 25 vellen, 330 g
€ 53,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Epson C13S041765 fotopapier - 100 mm x 150 mm - 251 g/m² - Satijn - 50 vellen
Epson C13S041765 fotopapier - 100 mm x 150 mm - 251 g/m² - Satijn - 50 vellen
€ 66,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,49
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Armor M10580, Laserprintpapier, A4 (210x297 mm), Mat, 25 vellen, 195 g/m², Wit
Armor M10580, Laserprintpapier, A4 (210x297 mm), Mat, 25 vellen, 195 g/m², Wit
€ 5,42
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson C13S042014 - Doek - 609,60 mm x 12,19 m - 375 g/m² - Mat - 1 rol
Epson C13S042014 - Doek - 609,60 mm x 12,19 m - 375 g/m² - Mat - 1 rol
€ 348,00
-€ 12,00
€ 336,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Armor M10521, mat, 180 g/m², A4, 25 vel
Armor M10521, mat, 180 g/m², A4, 25 vel
€ 7,49
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Fotopapier APLI, A4, mat, 170g, 20 vellen
Fotopapier APLI, A4, mat, 170g, 20 vellen
€ 8,86
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Epson C13S041927 fotopapier - DIN A4 - 210 mm x 297 mm - Hoogglanzend - 15 vel
Epson C13S041927 fotopapier - DIN A4 - 210 mm x 297 mm - Hoogglanzend - 15 vel
€ 72,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Canon fotopapier - voor inkjetprinters - DIN A4 - 210 mm x 297 mm - 260 g/m² - glanzend - 20 vellen
Canon fotopapier - voor inkjetprinters - DIN A4 - 210 mm x 297 mm - 260 g/m² - glanzend - 20 vellen
€ 19,72
-6%
€ 18,35
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson Premium Glanzend Fotopapier – 2 voor 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 vel, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
Epson Premium Glanzend Fotopapier – 2 voor 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 vel, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
€ 59,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,07
Verkoper: TisknuLevneCZ

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dubbelzijdig mat papier (A4), 50 vellen, 178 g/m²

Het lichtbeige, matte oppervlak van dit dikke printmedium zorgt voor een gelijkmatigere verdeling van de kleuren, waardoor dit product ideaal is voor een breed scala aan toepassingen, zowel voor beginners als voor professionele gebruikers. Fotografen en grafisch ontwerpers kunnen nu, met behulp van beide zijden van het printmedium, foto's en afbeeldingen van hoge kwaliteit creëren met een matte, fotolijkt oppervlak.

Papiermaat: A4
Papiersoort: 178 g/m²
Aantal vellen: 50

Formaat (cm): DIN A4 (29,7 x 21)
Gramgewicht (g/m²): 178
Oppervlak: Mat
Aantal (vellen): 50
Toepassing: dubbelzijdig
Breedte
22 cm
Lengte
30 cm
Oppervlakte
0.062 m²
DIN-formaat
A4
Kleur
Wit
Gramgewicht (gewicht per m²)
178 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
178 g
EAN
0010343839014
10343839014
0103438390146
MPN (Manufacturer Part Number)
C13S041569

Breedte
22 cm
Lengte
30 cm
Oppervlakte
0.062 m²
DIN-formaat
A4
Kleur
Wit
Gramgewicht (gewicht per m²)
178 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
178 g
EAN
0010343839014
10343839014
0103438390146
MPN (Manufacturer Part Number)
C13S041569
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Epson Archival C13S041342 Mat papier - DIN A4 - 210,06 mm x 296,93 mm - 192 g/m² - Mat - 50 vel
Epson Archival C13S041342 Mat papier - DIN A4 - 210,06 mm x 296,93 mm - 192 g/m² - Mat - 50 vel
€ 39,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,17
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson C13S400059 Double-Sided Photo Quality Inkjet Paper A 4 50 Blatt 140 g
Epson C13S400059 Double-Sided Photo Quality Inkjet Paper A 4 50 Blatt 140 g
€ 127,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,86
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Wiha sets van schroevendraaiers met zeskantige kogelhoofden, 7-delig: 1,5 / 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 mm. Mat chroom. - 1416
Wiha sets van schroevendraaiers met zeskantige kogelhoofden, 7-delig: 1,5 / 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 mm. Mat chroom. - 1416
€ 58,36
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van EPSON S041256 matte photo paper - 167g/m2 - A4 - 50 sheets
EPSON S041256 matte photo paper - 167g/m2 - A4 - 50 sheets
€ 36,08/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,45
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
€ 58,96/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,79
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Fibaro Bewegingssensor Multisensor Gen5
Fibaro Bewegingssensor Multisensor Gen5
€ 51,52
-9%
€ 46,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Neomounts by Newstar FPMA-D750SILVER2 Neomounts by Newstar TIS 10"-32" 1TFT 2Gelenke silb. Max.8kg
Neomounts by Newstar FPMA-D750SILVER2 Neomounts by Newstar TIS 10"-32" 1TFT 2Gelenke silb. Max.8kg
€ 111,70
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, kattenbak met deurtje en massageplaat, opvouwbaar, draagbaar, met dubbele deur
WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, kattenbak met deurtje en massageplaat, opvouwbaar, draagbaar, met dubbele deur
€ 3,79/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van PILOT G1-5 Grip gelpen, kleur: rood
PILOT G1-5 Grip gelpen, kleur: rood
€ 19,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van NAIZY Zijmarkies, gecertificeerd voor zonbescherming, privacy en windbescherming, terrasmarkies, polyester (1,8 x 3 meter, grijs)
NAIZY Zijmarkies, gecertificeerd voor zonbescherming, privacy en windbescherming, terrasmarkies, polyester (1,8 x 3 meter, grijs)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 83,99
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Little Live Pets – Mama Surprise: Mama-konijn
Little Live Pets – Mama Surprise: Mama-konijn
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 63,90
Verkoper: LaniusToys
Productafbeelding van Expression Photo XP-8700, multifunctionele printer
Expression Photo XP-8700, multifunctionele printer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 247,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Neutrik NBNC75BLP7, BNC-connector, Samec, 75 ohm
Neutrik NBNC75BLP7, BNC-connector, Samec, 75 ohm
€ 38,05
-76%
€ 8,86
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 370,54
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bernard und Bianca 1+2, Doppelpack DVD
Bernard und Bianca 1+2, Doppelpack DVD
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Volare Gevlochten Rieten Fietsmand - Groot
Volare Gevlochten Rieten Fietsmand - Groot
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,95
-5%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: Funfanix
Productafbeelding van MediaRange MRINK107 fotopapier, glanzend, A4, 135g, 100 vellen
MediaRange MRINK107 fotopapier, glanzend, A4, 135g, 100 vellen
€ 143,33/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 19,35
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Motorhandschoenen: Zomerhandschoenen voor motorfietsen van PROANTI® - maat L
Motorhandschoenen: Zomerhandschoenen voor motorfietsen van PROANTI® - maat L
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 68,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Veiligheidsschoen, model laars, S3, TPU - zwart/geel - maat 46
Veiligheidsschoen, model laars, S3, TPU - zwart/geel - maat 46
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
Strex Powerbank - 27.000 mAh - 22.5W Snellader - USB-A/USB-C - LED Indicatie - Universele Powerbank voor o.a. iPhone/Samsung
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Qeridoo Regenbescherming Kidgoo 2 / Kidgoo 2 Sport
Qeridoo Regenbescherming Kidgoo 2 / Kidgoo 2 Sport
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 74,99
-49%
€ 38,00
Verkoper: Schindlersport
Productafbeelding van Clatronic keukenmachine 1100W | Deegmachine 5 liter | Inclusief deeghaak, garde en mes | Robuuste speciale aandrijving | Deegmachine KM 3711, roze
Clatronic keukenmachine 1100W | Deegmachine 5 liter | Inclusief deeghaak, garde en mes | Robuuste speciale aandrijving | Deegmachine KM 3711, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 212,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Schuurbladen, 10 stuks, hout, korrel 180, artikelnummer C53877
Schuurbladen, 10 stuks, hout, korrel 180, artikelnummer C53877
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,69
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Anker A1695H11, 25000 mAh, 165 W, zwart
Anker A1695H11, 25000 mAh, 165 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 104,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,51
-65%
€ 5,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 7 november 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Behalve ingewikkelde levering/factuur o/k
Beoordeeld op 11 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 50 vellen glinsterpapier in A4-formaat: Kleurrijk glinsterpapier met een gewicht van 250 g/m² - Ideaal voor knutselwerk en creatieve projecten - Fotokarton en geschikt voor printers
50 vellen glinsterpapier in A4-formaat: Kleurrijk glinsterpapier met een gewicht van 250 g/m² - Ideaal voor knutselwerk en creatieve projecten - Fotokarton en geschikt voor printers
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Fotografieachtergrond, Día de los Muertos (Dag van de Doden), Mexicaans, 1,8 x 1,2 meter
Fotografieachtergrond, Día de los Muertos (Dag van de Doden), Mexicaans, 1,8 x 1,2 meter
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 269,95/1kg
Productafbeelding van Fotografieachtergrond: Tropisch strand, zomer, palmbomen, blauwe zee. Afmetingen: 2,1 x 1,5 meter
Fotografieachtergrond: Tropisch strand, zomer, palmbomen, blauwe zee. Afmetingen: 2,1 x 1,5 meter
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 5.599,00/1kg