Canon GP-501 fotopapier - voor inkjetprinters - 100 mm x 150 mm - 170 g/m² - glanzend - verpakking van 10 stuks

€ 11,23

€ 66,06 / 1kg

plus € 4,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Fotopapier & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MediaRange MRINK104 fotopapier, glanzend, 10x15 cm, 220g, 50 vellen
MediaRange MRINK104 fotopapier, glanzend, 10x15 cm, 220g, 50 vellen
€ 43,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
€ 58,96/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,79
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van HP Everyday Glanzend, 100/10x15, 100 x 150 mm, 20 - 80, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 165.1 x 102.6 x 17.5 mm, 330 g
HP Everyday Glanzend, 100/10x15, 100 x 150 mm, 20 - 80, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 165.1 x 102.6 x 17.5 mm, 330 g
€ 43,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,88
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van MediaRange MRINK114 fotopapier, glanzend, 13x18 cm, 250 g, 50 vellen
MediaRange MRINK114 fotopapier, glanzend, 13x18 cm, 250 g, 50 vellen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Canon PP-201, 10 x 15 cm
Canon PP-201, 10 x 15 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,10
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
€ 3,18
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Canon GP-501 fotoglanzpapier, "voor dagelijks gebruik", 10 x 15 cm, 50 vellen
Canon GP-501 fotoglanzpapier, "voor dagelijks gebruik", 10 x 15 cm, 50 vellen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,64
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Kodak Alaris PHC-80 Kodak Printkartusche 80 Blatt Fotopapier 4,0"x6,0" retail
Kodak Alaris PHC-80 Kodak Printkartusche 80 Blatt Fotopapier 4,0"x6,0" retail
€ 99,51/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Canon Photo Paper Plus SG-201 fotopapier - voor inkjetprinters - 100 mm x 150 mm - 260 g/m² - satijn, semi-glanzend - 5 vellen
Canon Photo Paper Plus SG-201 fotopapier - voor inkjetprinters - 100 mm x 150 mm - 260 g/m² - satijn, semi-glanzend - 5 vellen
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB
Productafbeelding van Sigel® IP718 Inkjet fotopapier, Everyday - 10x15 cm, glanzend, 200 g/m², 24 vellen
Sigel® IP718 Inkjet fotopapier, Everyday - 10x15 cm, glanzend, 200 g/m², 24 vellen
€ 84,43/1kg
€ 8,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Inkjet Fotopapier 10x15 180g
Inkjet Fotopapier 10x15 180g
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Canon fotopapier, formaat A3, model HR101
Canon fotopapier, formaat A3, model HR101
€ 0,75/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,52
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson Premium Glanzend Fotopapier, 100 x 150 mm, 255 g/m², 20 vellen, Lesk, 102 g, 1 stuk, 158 mm, 108 mm, 17 mm
Epson Premium Glanzend Fotopapier, 100 x 150 mm, 255 g/m², 20 vellen, Lesk, 102 g, 1 stuk, 158 mm, 108 mm, 17 mm
€ 109,12/1kg
€ 11,13
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson Premium Glanzend Fotopapier – 2 voor 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 vel, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
Epson Premium Glanzend Fotopapier – 2 voor 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 vel, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
€ 58,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,04
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Canon fotopapier - voor inkjetprinters - DIN A4 - 210 mm x 297 mm - 260 g/m² - glanzend - 20 vellen
Canon fotopapier - voor inkjetprinters - DIN A4 - 210 mm x 297 mm - 260 g/m² - glanzend - 20 vellen
€ 70,88/1kg
€ 19,72
-6%
€ 18,43
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Epson Premium C13S042079 fotopapier - 406,40 mm x 30,50 m - 261 g/m² - Glanzend
Epson Premium C13S042079 fotopapier - 406,40 mm x 30,50 m - 261 g/m² - Glanzend
€ 257,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Glanzend fotopapier Canon 1711C001 - A4 formaat
Glanzend fotopapier Canon 1711C001 - A4 formaat
€ 1.020,83/1m²
€ 63,70
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB
Productafbeelding van Canon Satin, 240 g/m², 1524 mm, satijn, wit, 30 - 75%, 15 - 30 °C, 15 - 30 °C, 30 - 75%
Canon Satin, 240 g/m², 1524 mm, satijn, wit, 30 - 75%, 15 - 30 °C, 15 - 30 °C, 30 - 75%
€ 510,99
-€ 67,56
€ 443,43
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Glanzend fotopapier Canon 1711C003 - Formaat A3
Glanzend fotopapier Canon 1711C003 - Formaat A3
€ 125,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Epson C13S041765 fotopapier - 100 mm x 150 mm - 251 g/m² - Satijn - 50 vellen
Epson C13S041765 fotopapier - 100 mm x 150 mm - 251 g/m² - Satijn - 50 vellen
€ 66,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,49
Verkoper: TisknuLevneCZ

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Canon GP-501 Glanzfoto papier "Voor dagelijks gebruik"

Glanzfoto papier voor dagelijks gebruik en voor afdrukken van bijna laboratoriumkwaliteit. Met dit glanzfoto papier voor dagelijks gebruik kunt u uw vakantiefoto's thuis een glanzende afwerking geven, tegen een lage prijs.

Vakantiefoto's

Als u uw vakantiefoto's in bijna laboratoriumkwaliteit wilt afdrukken, is dit glanzfoto papier voor dagelijks gebruik de perfecte keuze.

Sneldrogende foto's

Origineel Canon fotopapier heeft een coating met microgaatjes, die de inkt snel onder het oppervlak absorberen, om overtollige inkt op het papieroppervlak te voorkomen. Het resultaat: direct droge fotoprints.

Perfecte glans

Bij Canon glanzpapier wordt de inkt nog dieper onder het glanzende oppervlak opgesloten, dan bij ander papier. Hierdoor blijft de glanzende afwerking altijd echt glanzend.

Foto's die een leven lang meegaan

Dit glanzfoto papier voor dagelijks gebruik is perfect afgestemd op de ChromaLife100+ inkten van Canon. Met de FINE-printkop van Canon, de originele kleuren van Canon en geselecteerd Canon fotopapier kunt u uw mooiste momenten vastleggen, de foto's beschermen tegen omgevingsinvloeden en licht, en hun kwaliteit behouden voor de komende generaties.

Formaat (cm): 10x15
Gramgewicht (g/m²): 170
Oppervlak: Glanzend
Aantal (bladen): 10
Toepassing: enkelzijdig
Oppervlakte
0.015 m²
Kleur
Wit
Gramgewicht (gewicht per m²)
170 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
10
Gewicht
170 g
EAN
4960999294049
MPN (Manufacturer Part Number)
0775B005

Oppervlakte
0.015 m²
Kleur
Wit
Gramgewicht (gewicht per m²)
170 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
10
Gewicht
170 g
EAN
4960999294049
MPN (Manufacturer Part Number)
0775B005
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Canon GP-501 Glossy Photo Paper - 10x15cm - 210g - 100 sheets
Canon GP-501 Glossy Photo Paper - 10x15cm - 210g - 100 sheets
€ 121,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 24,23
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van MediaRange MRINK104 fotopapier, glanzend, 10x15 cm, 220g, 50 vellen
MediaRange MRINK104 fotopapier, glanzend, 10x15 cm, 220g, 50 vellen
€ 43,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HP Everyday Glanzend, 100/10x15, 100 x 150 mm, 20 - 80, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 165.1 x 102.6 x 17.5 mm, 330 g
HP Everyday Glanzend, 100/10x15, 100 x 150 mm, 20 - 80, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 165.1 x 102.6 x 17.5 mm, 330 g
€ 43,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,88
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van MediaRange MRINK107 fotopapier, glanzend, A4, 135g, 100 vellen
MediaRange MRINK107 fotopapier, glanzend, A4, 135g, 100 vellen
€ 143,33/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 19,35
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
€ 3,18
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Canon PP-201, 10 x 15 cm
Canon PP-201, 10 x 15 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,10
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
EPSON C13S400035 Value Glossy Fotopapier
€ 58,96/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,79
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasmachine 170W met droogfunctie, camping wasmachine met een capaciteit van 2,5 kg, bovenlader, geschikt voor hotels, afmetingen 36x34x51 cm
COSTWAY Mini wasmachine 170W met droogfunctie, camping wasmachine met een capaciteit van 2,5 kg, bovenlader, geschikt voor hotels, afmetingen 36x34x51 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 91,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 412
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 82,38
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Nintendo Nunchuk, zwart, voor Wii en Wii U
Nintendo Nunchuk, zwart, voor Wii en Wii U
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 56,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PUMA Phase rugzak, zwart, modelnummer 75487 01
PUMA Phase rugzak, zwart, modelnummer 75487 01
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 20,29
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van Apple Watch Series 8, 45 mm, aluminium, nachtzwart/Sportband nachtzwart
Apple Watch Series 8, 45 mm, aluminium, nachtzwart/Sportband nachtzwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
Gebruikt
€ 259,99
Verkoper: www_fs-t_de
Productafbeelding van Samsung 45W USB-C Adapter met USB-C Kabel 1.8m - Fast Charge - Zwart
Samsung 45W USB-C Adapter met USB-C Kabel 1.8m - Fast Charge - Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1409
€ 29,95
Verkoper: EVELATUS
Productafbeelding van GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 849,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
Arebos AR-HE-GK4N, zwart, 590 mm, 520 mm, 50 mm, 11 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van MediaRange MRINK114 fotopapier, glanzend, 13x18 cm, 250 g, 50 vellen
MediaRange MRINK114 fotopapier, glanzend, 13x18 cm, 250 g, 50 vellen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CANON PG-545 Black Ink Cartridge
CANON PG-545 Black Ink Cartridge
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 27,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Babybeddengoed, 100x135 cm, motief: herten, zacht en knuffelig
Babybeddengoed, 100x135 cm, motief: herten, zacht en knuffelig
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van 650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 129,49
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 297
€ 92,40
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 155,81
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van BlitzWolf BW-AH2 Smartwatch: Gezondheidsmonitoring, muziek, stopwatch, hartslagmeter, met siliconen band, zwart
BlitzWolf BW-AH2 Smartwatch: Gezondheidsmonitoring, muziek, stopwatch, hartslagmeter, met siliconen band, zwart
€ 80,06
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 499
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1220
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 503
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 871
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van OLYMPIA 2708 Olympia PS 53 CC Aktenvernichter schwarz
OLYMPIA 2708 Olympia PS 53 CC Aktenvernichter schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 202,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 11 beoordelingen
Beoordeeld op 24 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 12 november 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 18 augustus 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
1A goederen
Beoordeeld op 4 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 19 juli 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Fotopapier
Beoordeeld op 2 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 50 vellen glinsterpapier in A4-formaat: Kleurrijk glinsterpapier met een gewicht van 250 g/m² - Ideaal voor knutselwerk en creatieve projecten - Fotokarton en geschikt voor printers
50 vellen glinsterpapier in A4-formaat: Kleurrijk glinsterpapier met een gewicht van 250 g/m² - Ideaal voor knutselwerk en creatieve projecten - Fotokarton en geschikt voor printers
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Fotografieachtergrond, Día de los Muertos (Dag van de Doden), Mexicaans, 1,8 x 1,2 meter
Fotografieachtergrond, Día de los Muertos (Dag van de Doden), Mexicaans, 1,8 x 1,2 meter
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 269,95/1kg
Productafbeelding van Fotografieachtergrond: Tropisch strand, zomer, palmbomen, blauwe zee. Afmetingen: 2,1 x 1,5 meter
Fotografieachtergrond: Tropisch strand, zomer, palmbomen, blauwe zee. Afmetingen: 2,1 x 1,5 meter
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 5.599,00/1kg