Kleur:

ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht

€ 54,69

€ 1,82 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Foundation & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Double Wear Make-up SPF10, tint 5N1.5 Maple, 30 ml
Double Wear Make-up SPF10, tint 5N1.5 Maple, 30 ml
€ 2.074,00/1l
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Langhoudende make-up Double Wear SPF 10 (Stay In Place Makeup), 30 ml, kleur 4N3 Maple Sugar
Langhoudende make-up Double Wear SPF 10 (Stay In Place Makeup), 30 ml, kleur 4N3 Maple Sugar
€ 2.074,00/1l
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Make-up Forever Skin Wear Foundation, 30 ml - Een langhoudende foundation
Make-up Forever Skin Wear Foundation, 30 ml - Een langhoudende foundation
€ 1.821,67/1l
€ 86,81
-37%
€ 54,65
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Langhoudende make-up: Forever Skin Wear Foundation, 30 ml
Langhoudende make-up: Forever Skin Wear Foundation, 30 ml
€ 1.831,67/1l
€ 54,95
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 1,50/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 626,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (kleur: 1W1 Bone), 30 ml
Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (kleur: 1W1 Bone), 30 ml
€ 3.663,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,91
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Estee Lauder, Double Wear - Make-up met langdurig effect, niet afsmeltend, vloeibare foundation, 4C1, Outdoor Beige, SPF 10, 30 ml
Estee Lauder, Double Wear - Make-up met langdurig effect, niet afsmeltend, vloeibare foundation, 4C1, Outdoor Beige, SPF 10, 30 ml
€ 1,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Maximum Cover, tube, crème, geschikt voor alle huidtypes, matterend, egaliserend, licht, beige
Estée Lauder Double Wear Maximum Cover, tube, crème, geschikt voor alle huidtypes, matterend, egaliserend, licht, beige
€ 1.394,00/1l
€ 44,88
-6%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Vloeibare foundation, Geschikt voor alle huidtypes, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, Kleur 4N1, SHELL BEIGE, Natuurlijke tint
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Vloeibare foundation, Geschikt voor alle huidtypes, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, Kleur 4N1, SHELL BEIGE, Natuurlijke tint
€ 1.388,00/1l
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, vermindert donkere kringen, vermindert roodheid, kleur 4N2, SPICED SAND, natuurlijke tint, 30 ml, medium dekking
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, vermindert donkere kringen, vermindert roodheid, kleur 4N2, SPICED SAND, natuurlijke tint, 30 ml, medium dekking
€ 1.428,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Double Wear Make-up SPF10, kleur 5W1.5 Cinnamon, 30 ml
Double Wear Make-up SPF10, kleur 5W1.5 Cinnamon, 30 ml
€ 1.734,00/1l
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Sheer Matte Long-Wear, fles, vloeistof, geschikt voor elk huidtype, beschermend, verzachtend, matterend, medium dekking, warme tinten
Estée Lauder Double Wear Sheer Matte Long-Wear, fles, vloeistof, geschikt voor elk huidtype, beschermend, verzachtend, matterend, medium dekking, warme tinten
€ 1.975,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 59,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vloeibare foundation, nog beter: #05-Neutrale tint, 30 ml
Vloeibare foundation, nog beter: #05-Neutrale tint, 30 ml
€ 1,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Fluid Make-Up Double Wear, lichte, langhoudende make-up, tint 5W1 Bronze
Estée Lauder Fluid Make-Up Double Wear, lichte, langhoudende make-up, tint 5W1 Bronze
€ 1.409,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ARTDECO Rich Treatment Foundation, Crème, Egaliserend, Beige, Delicious Cinnamon, Strassend, 20 ml
ARTDECO Rich Treatment Foundation, Crème, Egaliserend, Beige, Delicious Cinnamon, Strassend, 20 ml
€ 1.020,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Foundation SPF 10, kleur 4W4 Hazel (30 ml)
Estée Lauder Double Wear Foundation SPF 10, kleur 4W4 Hazel (30 ml)
€ 1.734,00/1l
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Make-up primer Estée Lauder DOUBLE WEAR, 40 ml
Make-up primer Estée Lauder DOUBLE WEAR, 40 ml
€ 1.061,75/1l
€ 42,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'ORÉAL PARIS | INFAILLIBLE | Gezicht
L'ORÉAL PARIS | INFAILLIBLE | Gezicht
€ 156,67/1l
€ 23,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Estée Lauder Foundation Double Wear Stay-in-Place Make-up SPF 10. De Double Wear Stay-in-Place foundation blijft tot 15 uur zitten. De foundation geeft een fris gevoel en blijft tegelijkertijd natuurlijk op de huid, bijvoorbeeld bij warm en vochtig weer of tijdens het sporten. De foundation verandert niet van kleur en geeft geen vlekken op kleding. De huid wordt beschermd met een SPF van 10. De foundation is olie- en geurvrij en is getest door dermatologen. Kleur: Desert Beige.

De decoratieve cosmetica in ons assortiment omvat producten van de meest gerenommeerde cosmetische merken.

In ons assortiment vindt u make-up van de populairste merken op de markt.

Make-up, Double Wear, Make-up
Gewicht
30 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
CETEARYL ETHYLHEXANOATE | SYNTHETISCH FLUORPHLOGOPIET | GLYCERINE | HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER | C12-20 ACID PEG-8 ESTER | SQUALANE | CAPRYLYL GLYCOL | DIMETHICONE | ZINC STEARATE | ETHYLHEXYLGLYCERIN (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0027131187066
27131187066
027131187066
MPN (Manufacturer Part Number)
1G5Y040000

Gewicht
30 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
CETEARYL ETHYLHEXANOATE | SYNTHETISCH FLUORPHLOGOPIET | GLYCERINE | HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER | C12-20 ACID PEG-8 ESTER | SQUALANE | CAPRYLYL GLYCOL | DIMETHICONE | ZINC STEARATE | ETHYLHEXYLGLYCERIN (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0027131187066
27131187066
027131187066
MPN (Manufacturer Part Number)
1G5Y040000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 1,50/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
€ 1.503,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van reisenthel boodschappenmandje Carrybag Frame Twist Sky Rose Lichtgrijs
reisenthel boodschappenmandje Carrybag Frame Twist Sky Rose Lichtgrijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 297
€ 76,58
-38%
€ 46,83
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Geschikt voor alle huidtypes, Medium dekking, Neutrale tint, 2N1
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Geschikt voor alle huidtypes, Medium dekking, Neutrale tint, 2N1
€ 1.875,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 56,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 1,82/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 59,50
-8%
€ 54,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear, Vloeibare foundation, Koffiekleur, Donkere huidskleur, Donker, Licht, Lichtgewicht, Medium, Nude, Zandkleurig, Gebruind, Beige, 3N1, Ivoorkleurig beige, Mat
Estée Lauder Double Wear, Vloeibare foundation, Koffiekleur, Donkere huidskleur, Donker, Licht, Lichtgewicht, Medium, Nude, Zandkleurig, Gebruind, Beige, 3N1, Ivoorkleurig beige, Mat
€ 1.503,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 1,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear, Vloeibare foundation, Koffiekleur, Donkere huidskleur, Donker, Licht, Lichtgewicht, Medium, Nude, Zandkleurig, Gebruinde huid, Beige, 2C1, Pure Beige, Mat
Estée Lauder Double Wear, Vloeibare foundation, Koffiekleur, Donkere huidskleur, Donker, Licht, Lichtgewicht, Medium, Nude, Zandkleurig, Gebruinde huid, Beige, 2C1, Pure Beige, Mat
€ 1.503,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Make-up SPF 10, Vloeibare make-up in een pompflacon, universeel, licht, trale tint, 1N1
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Make-up SPF 10, Vloeibare make-up in een pompflacon, universeel, licht, trale tint, 1N1
€ 1.823,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 106,99
-€ 52,30
€ 54,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 626,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
ESTÉE LAUDER | DOUBLE WEAR | Gezicht
€ 1,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, kleurcorrectie, mat, diepe tint, koele ondertoon
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, kleurcorrectie, mat, diepe tint, koele ondertoon
€ 1.592,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (kleur: 1W1 Bone), 30 ml
Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (kleur: 1W1 Bone), 30 ml
€ 3.663,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,91
Verkoper: VogueVista
Bestseller
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, 3N1, IVORY BEIGE, Natuurlijk, 30 ml, Medium dekking. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10...
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, 3N1, IVORY BEIGE, Natuurlijk, 30 ml, Medium dekking. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10...
€ 1.026,33/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,48
-10%
€ 30,79
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (4W1 Honey Bronze), 30 ml
Estée Lauder Double Wear Foundation, langhoudende make-up met SPF 10 (4W1 Honey Bronze), 30 ml
€ 1.823,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Estee Lauder, Double Wear - Make-up met langdurig effect, niet afsmeltend, vloeibare foundation, 4C1, Outdoor Beige, SPF 10, 30 ml
Estee Lauder, Double Wear - Make-up met langdurig effect, niet afsmeltend, vloeibare foundation, 4C1, Outdoor Beige, SPF 10, 30 ml
€ 1,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Estée Lauder Pleasures Eau de Parfum, 100 ml
Estée Lauder Pleasures Eau de Parfum, 100 ml
€ 408,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
€ 456,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
€ 612,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 36,74
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Maximum Cover, tube, crème, geschikt voor alle huidtypes, matterend, egaliserend, licht, beige
Estée Lauder Double Wear Maximum Cover, tube, crème, geschikt voor alle huidtypes, matterend, egaliserend, licht, beige
€ 1.394,00/1l
€ 44,88
-6%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
€ 864,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,00
-8%
€ 43,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, voor dames, 50 ml, crème, universeel, vermindert vermoeidheid, hydraterend, beschermend, verfrissend, verzachtend, in tube
Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, voor dames, 50 ml, crème, universeel, vermindert vermoeidheid, hydraterend, beschermend, verfrissend, verzachtend, in tube
€ 807,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,37
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 442,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 46,45
-4%
€ 44,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectly Clean, Reinigingscrème, Voor dames, Geschikt voor droge huid, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Tube, Ingrediënten: Water\Aqua\Eau; Hydrogenated Polyisobutene; Isohexadecane; Glycerin; Hexyldecyl Stearate;...
Estée Lauder Perfectly Clean, Reinigingscrème, Voor dames, Geschikt voor droge huid, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Tube, Ingrediënten: Water\Aqua\Eau; Hydrogenated Polyisobutene; Isohexadecane; Glycerin; Hexyldecyl Stearate;...
€ 168,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,33
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
€ 506,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 25,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
€ 1.160,67/1l
€ 34,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Repairwear Laser Focus Anti-rimpel oogcrème, Oogcrème, Anti-rimpel, Hydraterend, Volumegevend, Verpakking: potje, Bevat parabenen, Inhoud: 15 ml. Ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Squalane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin,
Clinique Repairwear Laser Focus Anti-rimpel oogcrème, Oogcrème, Anti-rimpel, Hydraterend, Volumegevend, Verpakking: potje, Bevat parabenen, Inhoud: 15 ml. Ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Squalane, Butylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin,
€ 3.122,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,83
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 20 beoordelingen
Beoordeeld op 2 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super snelle levering
Beoordeeld op 8 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
SUPER!!!
Beoordeeld op 3 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zoals vroeger
Beoordeeld op 7 januari 2015 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Estee Lauder Double Wear Stay in Place Make-Up Foundation No.04 Pebble 30 ml
Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Universele tint, Camoufleert donkere kringen, Vermindert roodheid, 3C2, PEBBLE, Natuurlijk, 30 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,33/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, warme tint
Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, warme tint
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, verkoelend effect
Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Vloeibare Foundation SPF 20, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor alle huidtypes, beschermend, egaliserend, verzachtend, verhelderend, hydraterend, medium dekking, verkoelend effect
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 107,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.570,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Dusk, Effect: stralend
€ 95,88
-3%
€ 92,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.099,67/1l
Productafbeelding van TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Verpakking: pompflacon, Textuur: crème, Geschikt voor: normale huid, Eigenschappen: voedend, Kleur: Warm Almond, Effect: stralend
€ 89,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.985,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
Sisley Phyto-Hydra Teint, tube, crème, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, kalmerend, tint: beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
Maria Galland Soin de Teint 810 Perfection Jeunesse, 30 ml, Beige Foncé (donkere beige tint)
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.652,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF 40/30, Flacon, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Warme tint, Beige
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF 40/30, Flacon, Crème, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Warme tint, Beige
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.618,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
Sisley Phyto-Touche Gel Glow, gezichtsverzorging, 30 ml, geschikt voor alle huidtypes, alle huidtinten, voor vrouwen, in een tube
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.550,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
Sisley Phyto-Teint Nude, een waterige foundation die zich als een tweede huid aanvoelt. 30 ml
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.040,00/1l
Productafbeelding van Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
Dior Forever Skin Perfect Foundation, 10 gram
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.916,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,48
-22%
€ 59,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.987,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, warme tint, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,00
-37%
€ 59,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.976,67/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat, pompflacon, vloeibare formule, geschikt voor elk huidtype, hydraterend, verzachtend, voor donkere huid, warme tint
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyčka, Crème, Universele foundation, Hydraterend, Warme tint, Ivoorwit
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 64,60/1kg
Productafbeelding van Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
Dior Forever Skin Glow #2WP, 30 ml
€ 55,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.850,67/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Crème Make-up, Compacte crème make-up, Geschikt voor alle huidtypes, Egaliserend, Vermindert donkere vlekken, Verhelderend, Hydraterend, Lichtgewicht, Kleur: Porselein Beige
Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Crème Make-up, Compacte crème make-up, Geschikt voor alle huidtypes, Egaliserend, Vermindert donkere vlekken, Verhelderend, Hydraterend, Lichtgewicht, Kleur: Porselein Beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.128,70/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF 15, tint W-054, Natural Tan (30 ml)
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Hydraterende Make-up met SPF 45 (2C1 Pure Beige), 35 ml
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Hydraterende Make-up met SPF 45 (2C1 Pure Beige), 35 ml
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.486,29/1l
Productafbeelding van Futurist make-up Aqua Brilliance SPF20 voor vrouwen 30 - 1C1 Cool Bone - Estée Lauder
Futurist make-up Aqua Brilliance SPF20 voor vrouwen 30 - 1C1 Cool Bone - Estée Lauder
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l