Lotion met grapefruitgeur, 250 ml

€ 105,37

Plus € 14,99 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Reinigingswater & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dr. Hauschka Verhelderende Toner, 100 ml
Dr. Hauschka Verhelderende Toner, 100 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtstoner, 100 ml
Gezichtstoner, 100 ml
€ 262,60/1l
€ 26,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Annemarie Börlind gezichtstoner
Annemarie Börlind gezichtstoner
€ 27,40
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtsreiniger Jeanne Piaubert Isopure (200 ml)
Gezichtsreiniger Jeanne Piaubert Isopure (200 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,69
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kräutermax Rosenwater, rozenhydrolaat, 100 ml
Kräutermax Rosenwater, rozenhydrolaat, 100 ml
€ 17,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gezichtstoner in sprayflacon (200 ml)
Gezichtstoner in sprayflacon (200 ml)
€ 6,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Gezichtsreiniger, 100 ml
Gezichtsreiniger, 100 ml
€ 21,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Garnier Mizellenwater Rozengeur, 400 ml
Garnier Mizellenwater Rozengeur, 400 ml
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tocobo Citroentoner, 15 ml
Tocobo Citroentoner, 15 ml
€ 13,67
-68%
€ 4,28
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nurana Rozenwater, 500 Ml
Nurana Rozenwater, 500 Ml
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thayers Lavendel gezichtstoner, 355 ml
Thayers Lavendel gezichtstoner, 355 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,65
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van NIVEA 94428, 200 ml
NIVEA 94428, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nacomi Hydrolaat, Rozenwater, 80 ml
Nacomi Hydrolaat, Rozenwater, 80 ml
€ 7,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CeraVe Reinigingswater met Micellen, 400 ml
CeraVe Reinigingswater met Micellen, 400 ml
€ 29,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rozenreinigingsschuim, 150 ml
Rozenreinigingsschuim, 150 ml
€ 20,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estonica Sophora Japonica Hydraterende Gezichtslotion, 200 ml
Estonica Sophora Japonica Hydraterende Gezichtslotion, 200 ml
€ 13,01
-20%
€ 10,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Thayers lavendel gezichtsnevel, 237 ml
Thayers lavendel gezichtsnevel, 237 ml
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CUCUMBER gezichtsreiniger, 200 ml
CUCUMBER gezichtsreiniger, 200 ml
€ 8,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jasmijn 200 ml MICLEY-WASVERZORGING
Jasmijn 200 ml MICLEY-WASVERZORGING
€ 5,99
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit product van Sisley behoort tot de reinigingswaters voor het gezicht en is speciaal ontwikkeld voor vrouwen. Deze verpakking bevat 250 ml van het door u gekozen product. Het reinigen en verwijderen van make-up van uw gezicht wordt nu nog eenvoudiger!
Gewicht
300 g
Inhoud
0.25 l
Ingrediënten
zie verpakking
Fabrikant
Sisley Paris
Aantal stuks
1
EAN
3473311042002
MPN (Manufacturer Part Number)
104200

Gewicht
300 g
Inhoud
0.25 l
Ingrediënten
zie verpakking
Fabrikant
Sisley Paris
Aantal stuks
1
EAN
3473311042002
MPN (Manufacturer Part Number)
104200
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sisley Lyslait Reinigingsmelk, Reinigingsmelk, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor droge huid, Geschikt voor gevoelige huid, Verzachtend, 250 ml, Verpakking met pompje
Sisley Lyslait Reinigingsmelk, Reinigingsmelk, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor droge huid, Geschikt voor gevoelige huid, Verzachtend, 250 ml, Verpakking met pompje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 107,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sisley Hydra-Global, voor dames, 40 ml, voor normale huid, anti-aging, hydraterend, met pompje, salie
Sisley Hydra-Global, voor dames, 40 ml, voor normale huid, anti-aging, hydraterend, met pompje, salie
€ 5.161,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 206,46
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Bloemenwater, verzorgende lotion, 250 ml
Bloemenwater, verzorgende lotion, 250 ml
€ 0,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 91,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
€ 5.998,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 213,54
-€ 63,59
€ 149,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Sisley Izia, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geurnoten: aldehyden, bergamot, roze peper, engelwortel, roos, amber, cederhout, muskus
Sisley Izia, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geurnoten: aldehyden, bergamot, roze peper, engelwortel, roos, amber, cederhout, muskus
€ 1.416,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 141,64
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Sisley Phytobuste + Décolleté, voor dames, geschikt voor normale huid, verstevigend, 50 ml, verpakt in een pompflacon, 1 stuk
Sisley Phytobuste + Décolleté, voor dames, geschikt voor normale huid, verstevigend, 50 ml, verpakt in een pompflacon, 1 stuk
€ 3.529,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 176,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Black Rose Crème, voor dames, anti-aging, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, tube
Sisley Black Rose Crème, voor dames, anti-aging, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, tube
€ 561,00/1l
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Hydra-global Serum, voor dames, geschikt voor normale huid, 30 ml
Sisley Hydra-global Serum, voor dames, geschikt voor normale huid, 30 ml
€ 6.508,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 203,48
-€ 8,22
€ 195,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
€ 2.999,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Sisley Eau Efficace, Reinigingswater voor het verwijderen van make-up, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, kalmerend, 300 ml, fles
Sisley Eau Efficace, Reinigingswater voor het verwijderen van make-up, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, verzachtend, kalmerend, 300 ml, fles
€ 275,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-âge Verstevigend Serum, voor dames, geschikt voor normale huid, 30 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-âge Verstevigend Serum, voor dames, geschikt voor normale huid, 30 ml
€ 13.703,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 411,09
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Sisley Crème Collagène et Mauve / Nachtcrème met collageen en malva / Geschikt voor elk huidtype, 50 ml
Sisley Crème Collagène et Mauve / Nachtcrème met collageen en malva / Geschikt voor elk huidtype, 50 ml
€ 3.654,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 182,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Dag- en nachtcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht en hals, geeft een voller effect, revitaliserend, voedend, verzachtend, egaliserend, kalmerend, 50 ml
Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Dag- en nachtcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor gezicht en hals, geeft een voller effect, revitaliserend, voedend, verzachtend, egaliserend, kalmerend, 50 ml
€ 3.556,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 177,82
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Sisley Sérum Intensif, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Sisley Sérum Intensif, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 4.335,00/1l
€ 130,05
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Hydra-Flash Intensieve Crème, tube van 60 ml
Hydra-Flash Intensieve Crème, tube van 60 ml
€ 2,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 156,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, 100 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, 100 ml
€ 695,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 332
€ 69,57
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa, voor dames, 50 ml, crème, voor droge huid, voor dag en nacht, anti-aging, voedend
Sisley Sisleÿa, voor dames, 50 ml, crème, voor droge huid, voor dag en nacht, anti-aging, voedend
€ 10.000,00/1l
€ 500,00
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Sisley Phyto-Cernes Eclat, Lichte formule, 15 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Tegen donkere kringen, Hydraterend, Kalmerend, Revitaliserend, Tube, WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, ISODECYL NEOPENTANOATE, NYLON-12, OCTYLDODECANOL, BUTYLENE GLYCOL,...
Sisley Phyto-Cernes Eclat, Lichte formule, 15 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Tegen donkere kringen, Hydraterend, Kalmerend, Revitaliserend, Tube, WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, ISODECYL NEOPENTANOATE, NYLON-12, OCTYLDODECANOL, BUTYLENE GLYCOL,...
€ 6.800,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 102,00
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 100 ml, navulbare flacon, spray, 1 stuk
Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 100 ml, navulbare flacon, spray, 1 stuk
€ 926,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 92,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sisley L'eau Rêvée D'aria, damesparfum, 50 ml, spray, ingrediënten: ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL..., 1 stuk
Sisley L'eau Rêvée D'aria, damesparfum, 50 ml, spray, ingrediënten: ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL..., 1 stuk
€ 1.387,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lacoste Pour Femme Eau de Parfum 90 ml
Lacoste Pour Femme Eau de Parfum 90 ml
€ 943,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 47,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aftershave-balsem Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershave-balsem Acqua Di Parma (100 ml)
€ 486,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 51,00
-4%
€ 48,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-veroudering, Dagcrème, Rijke crème, voor het gezicht, 50 ml
Nuxe, Nuxuriance Ultra, Anti-veroudering, Dagcrème, Rijke crème, voor het gezicht, 50 ml
€ 877,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lalique - Amethyst Exquise Eau de Parfum, 100 ml
Lalique - Amethyst Exquise Eau de Parfum, 100 ml
€ 517,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 51,71
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van 212 Vip Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
212 Vip Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 1.404,33/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,13
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van LED-plafondlamp, plafondlamp 6067-8, afmetingen 100x80x17 cm, LED 148W, met afstandsbediening, instelbare lichtkleur/helderheid, dimbaar, witte metalen frame, lamp
LED-plafondlamp, plafondlamp 6067-8, afmetingen 100x80x17 cm, LED 148W, met afstandsbediening, instelbare lichtkleur/helderheid, dimbaar, witte metalen frame, lamp
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 149,99
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Eurotondisplay
Productafbeelding van Piz Buin After Sun Verkoelende en Verzachtende Hydraterende Lotion 200 ml
Piz Buin After Sun Verkoelende en Verzachtende Hydraterende Lotion 200 ml
€ 71,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Versace Eros, 100 ml, Eau de Toilette
Versace Eros, 100 ml, Eau de Toilette
€ 538,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 53,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Eau Du Soir Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Eau Du Soir Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 1.833,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 183,33
Verkoper: ParfumGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 14 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 24 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende mist
La Mer, de revitaliserende mist
€ 101,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Mer, The Essential Tonic
La Mer, The Essential Tonic
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mizellenreiniger AUS/AN, 175 ml
Mizellenreiniger AUS/AN, 175 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,36/1l
Productafbeelding van Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
€ 41,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 417,00/1l
Productafbeelding van Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
€ 37,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
€ 40,47
-6%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
€ 37,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.448,00/1l
Productafbeelding van Micellair reinigingswater voor de gevoelige huid, Intral (Daily Micellar Toner), 200 ml
Micellair reinigingswater voor de gevoelige huid, Intral (Daily Micellar Toner), 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner
Kiehl's Ultra Facial Toner
€ 37,65
-7%
€ 34,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,28/1l
Productafbeelding van Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
€ 59,32
-44%
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders