Stacker Stacker 3 XPLC: 100 capsules / Thermogene supplement / Vetverbrander

€ 25,44

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Dieetproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Slimferno - 240g: Grapefruit-citroen | Poeder | Dieet | Sinetrol® XPUR | met vitamine C | chroom | choline | energie-metabolisme | normale bloedsuikerspiegel | vetstofwisseling | weinig suiker | veganistisch
Slimferno - 240g: Grapefruit-citroen | Poeder | Dieet | Sinetrol® XPUR | met vitamine C | chroom | choline | energie-metabolisme | normale bloedsuikerspiegel | vetstofwisseling | weinig suiker | veganistisch
€ 116,25/1l
€ 27,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Peak Performance Hellburner Hers: 90 capsules / Vetverbrandende formule speciaal voor vrouwen / 17 actieve ingrediënten, ontwikkeld specifiek voor vrouwen
Peak Performance Hellburner Hers: 90 capsules / Vetverbrandende formule speciaal voor vrouwen / 17 actieve ingrediënten, ontwikkeld specifiek voor vrouwen
€ 276,67/1l
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Hellburner Stimfree - 60 Kapseln I 60 Portionen I Diätunterstützer ohne Stimulanzien I Grains of Paradise (Paradoxine)
Hellburner Stimfree - 60 Kapseln I 60 Portionen I Diätunterstützer ohne Stimulanzien I Grains of Paradise (Paradoxine)
€ 498,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Afslankondersteuning - Metabolisme - 500mg, 60 capsules
Afslankondersteuning - Metabolisme - 500mg, 60 capsules
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Choline en inositol (120 capsules)
Choline en inositol (120 capsules)
€ 278.250,01/1kg
€ 55,65
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GymBeam - BioPerine®, 60 capsules
GymBeam - BioPerine®, 60 capsules
€ 364,00/1kg
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Garcinia Cambogia, 90 capsules
GymBeam - Garcinia Cambogia, 90 capsules
€ 286,44/1l
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax BRAINFOOD®, 90 plantaardige capsules
BrainMax BRAINFOOD®, 90 plantaardige capsules
€ 75,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - FueBurn, 120 capsules
GymBeam - FueBurn, 120 capsules
€ 286,50/1l
€ 34,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Forskolin 50 mg - Coleus Forskohlii extract - 60 veganistische capsules
Forskolin 50 mg - Coleus Forskohlii extract - 60 veganistische capsules
€ 38,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nutrition Probiotika LactoSpore + Prebiotica, 60 capsules
Nutrition Probiotika LactoSpore + Prebiotica, 60 capsules
€ 31,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Forskoline, 60 capsules
GymBeam - Forskoline, 60 capsules
€ 411,33/1l
€ 24,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marevia Ovary - Poeder met Inositol, Magnesiumcitraat, Ashwagandha-extract - 150 g
Marevia Ovary - Poeder met Inositol, Magnesiumcitraat, Ashwagandha-extract - 150 g
€ 117,87/1l
€ 17,68
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van GymBeam - Druivenpitextract, 90 tabletten
GymBeam - Druivenpitextract, 90 tabletten
€ 324,17/1kg
€ 23,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Espara Weihrauch-MSM capsules, vegan, 180 stuks
Espara Weihrauch-MSM capsules, vegan, 180 stuks
€ 49,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SuperSmart Daily 6 voedingssupplement - 180 vegetarische capsules
SuperSmart Daily 6 voedingssupplement - 180 vegetarische capsules
€ 155,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GymBeam - Synefrine, 180 tabletten
GymBeam - Synefrine, 180 tabletten
€ 315,67/1kg
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Almased Vitaliteitsdrank, portiezakjes, 10 stuks
Almased Vitaliteitsdrank, portiezakjes, 10 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Trec Nutrition | Ashwagandha Max 335 mg
Trec Nutrition | Ashwagandha Max 335 mg
€ 228,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, kersensmaak, 350 gram
MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, kersensmaak, 350 gram
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Stacker 3 XPLC: Versnel uw metabolisme, voorkom het jojo-effect.

Het moeilijkste aan afvallen is het verhogen van de "thermostaat" van uw lichaam, zodat uw vetreserves gedwongen worden om hun energievoorraden af te staan aan uw metabolisme. Dit is moeilijk, maar niet onmogelijk, bewijst Stacker 3 XPLC. Het voordeel van Stacker 3 XPLC is dat u niet hoeft te trainen om vet te verbranden. Uw lichaam wordt warmer, stijgt minstens één tot twee "standen" hoger, en de energie die daarvoor nodig is, wordt rechtstreeks uit uw vetreserves gehaald. Met Stacker 3 XPLC kan uw lichaam wekenlang op een hoger niveau functioneren. Een hoger metabolisme heeft het extra voordeel dat uw lichaam niet in een "slaapstand" gaat. Dus geen vervelend jojo-effect voor u, iets waar u vaak op stuit bij slechte producten.

Hoe werkt Stacker 3 XPLC?

De Stacker 3 XPLC-formule kan dankzij de uitgebalanceerde samenstelling aantoonbaar en merkbaar het metabolisme stimuleren. Met een hoge dosis natuurlijk cafeïne en een optimale mix van vetverbrandende ingrediënten, zal de "thermostaat" van uw lichaam een aantal instellingen aanpassen. Het verschil tussen uw calorie-inname en wat u daadwerkelijk nodig heeft, is zo groot dat uw vetreserves dit niet kunnen compenseren. Ze kunnen gedurende een maand 24 uur per dag vet verbranden. Het resultaat is verbazingwekkend.

Wanneer gebruik ik Stacker 3 XPLC?

Gebruik Stacker 3 XPLC bij voorkeur wanneer u niet actief kunt trainen. Training verhoogt het metabolisme, en Stacker 3 XPLC kan dit effect in uw lichaam nabootsen. U bouwt geen spieren of uithoudingsvermogen op, maar u profiteert wel van een verhoogde vetverbranding en voelt u de hele dag fit.

Gebruiksaanwijzing

Neem na de maaltijden 1 capsule. Nooit meer dan 3 capsules per dag. Waarschuwing: Dit voedingssupplement is niet geschikt voor personen onder de 18 jaar. Raadpleeg eerst een expert als u tegelijkertijd andere medicijnen en stimulerende middelen zoals cafeïne gebruikt. Niet gebruiken bij hart- en vaatziekten, hoge bloeddruk, diabetes, glaucoom, schildklier-, nier- of prostaatproblemen. Niet gebruiken tijdens de zwangerschap of borstvoeding. Niet langdurig (langer dan een maand) als middel voor gewichtsverlies gebruiken. Overschrijd de aanbevolen dosering niet. Alle sportvoeding bij Sportief BV is vrij van Ephedra, doping, steroïden en pro-hormonen!
Fabrikant
Stacker
Gewicht
150 g
Aantal stuks
100
Ingrediënten
Propriëtaire mix [Camellia Sinensis groene thee (bladeren, 60% polyfenolen), Guarana (zaden), Yerba Mate (vruchten), Kola-noot (zaden), Camellia Sinensis witte thee (bladeren, 60% polyfenolen), Capsaïcine (vruchten), 6-7-dihydroxybergamotine (vruchten), Siberisch ginseng (wortel)], cafeïne (anidre), capsule: gelatine, antiklontermiddelen (stearzuur, magnesiumstearaat), kleurstoffen (E127, E133, E129).
Aanbevolen dosering
Neem 1 capsule na een maaltijd. Overschrijd niet 1 capsule per 24 uur. De dosering is aangepast door de fabrikant, aangezien de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid cafeïne maximaal 400 mg bedraagt (EFSA)
Levensmiddelenbedrijven
Stacker Europe BV, Postbus 5072, 6130 PB, Sittard (NL), Phone: 0031 - (0) 46.411.0873, Email: [email protected]
Verkoopbenaming
Stacker Stacker 3 XPLC, 100 capsules
EAN
3582865900130

Fabrikant
Stacker
Gewicht
150 g
Aantal stuks
100
Ingrediënten
Propriëtaire mix [Camellia Sinensis groene thee (bladeren, 60% polyfenolen), Guarana (zaden), Yerba Mate (vruchten), Kola-noot (zaden), Camellia Sinensis witte thee (bladeren, 60% polyfenolen), Capsaïcine (vruchten), 6-7-dihydroxybergamotine (vruchten), Siberisch ginseng (wortel)], cafeïne (anidre), capsule: gelatine, antiklontermiddelen (stearzuur, magnesiumstearaat), kleurstoffen (E127, E133, E129).
Aanbevolen dosering
Neem 1 capsule na een maaltijd. Overschrijd niet 1 capsule per 24 uur. De dosering is aangepast door de fabrikant, aangezien de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid cafeïne maximaal 400 mg bedraagt (EFSA)
Levensmiddelenbedrijven
Stacker Europe BV, Postbus 5072, 6130 PB, Sittard (NL), Phone: 0031 - (0) 46.411.0873, Email: [email protected]
Verkoopbenaming
Stacker Stacker 3 XPLC, 100 capsules
EAN
3582865900130
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PS4 Dualshock Draadloze Controller
PS4 Dualshock Draadloze Controller
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 172,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 955
€ 1.215,79
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Versace Blue Jeans Man EdT, 75 ml
Versace Blue Jeans Man EdT, 75 ml
€ 276,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 20,77
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van 5% Nutrition Stage Ready diureticum, 60 capsules, artikelnummer 14529
5% Nutrition Stage Ready diureticum, 60 capsules, artikelnummer 14529
€ 194,80/1l
€ 38,96
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van APPLE AirPods (3e generatie)
APPLE AirPods (3e generatie)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 149,55
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 610
Gereviseerd
€ 850,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Bestway Hydro-Force SUP Oceana Convertible Set 305 x 84 x 12 cm
Bestway Hydro-Force SUP Oceana Convertible Set 305 x 84 x 12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 214,00
-€ 24,00
€ 190,00
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 860
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Slimferno - 240g: Grapefruit-citroen | Poeder | Dieet | Sinetrol® XPUR | met vitamine C | chroom | choline | energie-metabolisme | normale bloedsuikerspiegel | vetstofwisseling | weinig suiker | veganistisch
Slimferno - 240g: Grapefruit-citroen | Poeder | Dieet | Sinetrol® XPUR | met vitamine C | chroom | choline | energie-metabolisme | normale bloedsuikerspiegel | vetstofwisseling | weinig suiker | veganistisch
€ 116,25/1l
€ 27,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Peak Performance Hellburner Hers: 90 capsules / Vetverbrandende formule speciaal voor vrouwen / 17 actieve ingrediënten, ontwikkeld specifiek voor vrouwen
Peak Performance Hellburner Hers: 90 capsules / Vetverbrandende formule speciaal voor vrouwen / 17 actieve ingrediënten, ontwikkeld specifiek voor vrouwen
€ 276,67/1l
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Hellburner Black Edition - 120 capsules | Vetverbrander | Dieet | Ondersteuning bij diëten | Stimulerende ingrediënten | Cafeïne | Sinefrine | Groene thee extract |
Hellburner Black Edition - 120 capsules | Vetverbrander | Dieet | Ondersteuning bij diëten | Stimulerende ingrediënten | Cafeïne | Sinefrine | Groene thee extract |
€ 262,28/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
€ 77,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,48
-54%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kneipp Gewichtsreductie capsules met Konjak-glucomannan, 40 capsules
Kneipp Gewichtsreductie capsules met Konjak-glucomannan, 40 capsules
€ 175,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,53
-6%
€ 7,03
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Kevin Levrone Lipo Burn, 90 tabletten
Kevin Levrone Lipo Burn, 90 tabletten
€ 141,65/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Hepaslimin LEVERONDERSTEUNING, 30 tabletten
Hepaslimin LEVERONDERSTEUNING, 30 tabletten
€ 343,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 248,57/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
€ 129,97/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
€ 868,15/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PowerBar Protein Plus met weinig suiker (16 repen à 35g, doos) - Chocolade - Brownie
PowerBar Protein Plus met weinig suiker (16 repen à 35g, doos) - Chocolade - Brownie
€ 52,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,38
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 8 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed verdragen
Beoordeeld op 6 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop