Dana Tabu Eau de Cologne, 100 ml, sprayflacon

€ 27,07

€ 270,70 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 16 – wo 21 oktober
Wees er snel bij!
Eau de Cologne & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hermès Eau Rhubarbe Ecarlate, 200 ml
Hermès Eau Rhubarbe Ecarlate, 200 ml
€ 738,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 147,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Welkomstdeals
Productafbeelding van Hermes Eau De Mandarine Ambree, eau de cologne spray, 100 ml
Hermes Eau De Mandarine Ambree, eau de cologne spray, 100 ml
€ 697,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 87,63
-20%
€ 69,77
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Halston Classic Women Eau de Cologne Spray, 100 ml
Halston Classic Women Eau de Cologne Spray, 100 ml
€ 215,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 21,55
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Alyssa Ashley Musk Cologne, uniseks parfum
Alyssa Ashley Musk Cologne, uniseks parfum
€ 140,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,30
-8%
€ 14,00
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Coty Emeraude Eau de Cologne, 75 ml (voor dames)
Coty Emeraude Eau de Cologne, 75 ml (voor dames)
€ 920,00/1l
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van 100 ml Bill Blass - Nude Eau de Cologne Spray
100 ml Bill Blass - Nude Eau de Cologne Spray
€ 174,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Halston 1-12 Cologne Spray, 125 ml
Halston 1-12 Cologne Spray, 125 ml
€ 102,88/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,86
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Alpa - Eau de Cologne Fougére, 250 ml
Alpa - Eau de Cologne Fougére, 250 ml
€ 25,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ROJA SCANDAL PARFUM, eau de cologne, 100 ml
ROJA SCANDAL PARFUM, eau de cologne, 100 ml
€ 1.804,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 180,47
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Codice Profumo - Eau de Parfum, 100 ml
Codice Profumo - Eau de Parfum, 100 ml
€ 171,60/1l
€ 17,16
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Coty Musk For Men, eau de toilette, 44 ml
Coty Musk For Men, eau de toilette, 44 ml
€ 122,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Naseem Dana eau de toilette voor dames, 100 ml
Naseem Dana eau de toilette voor dames, 100 ml
€ 152,50/1l
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Caron, L'Heure Vagabonde, Eau de Cologne, uniseks, 100 ml
Caron, L'Heure Vagabonde, Eau de Cologne, uniseks, 100 ml
€ 1.334,30/1l
€ 133,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 100 ml Capucci de Capucci Pour Femme, eau de toilette spray
100 ml Capucci de Capucci Pour Femme, eau de toilette spray
€ 850,00/1l
€ 85,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Memoize, Humanitas, parfumextract, uniseks, 7,5 ml
Memoize, Humanitas, parfumextract, uniseks, 7,5 ml
€ 2.541,33/1l
€ 19,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mijn Parfums - Bedour Extrait, 100 ml
Mijn Parfums - Bedour Extrait, 100 ml
€ 432,70/1l
€ 43,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cologne Bigarade, eau de cologne spray, 100 ml
Cologne Bigarade, eau de cologne spray, 100 ml
€ 2.400,00/1l
€ 297,29
-€ 57,29
€ 240,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Hermès Eau De Basilic Pourpre Eau de Cologne Spray, 50 ml
Hermès Eau De Basilic Pourpre Eau de Cologne Spray, 50 ml
€ 749,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 39,59
-5%
€ 37,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kajal Dahab Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Kajal Dahab Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 1.960,50/1l
€ 204,30
-€ 8,25
€ 196,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nabeel, Al Bashiq Sama, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Nabeel, Al Bashiq Sama, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 693,50/1l
€ 69,35
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tabu von Dana is een oriëntaals en bloemig parfum voor vrouwen. Het aroma is een uitzonderlijke mix van citrusvruchten, neroli, koriander en warme kruiden in de topnoot, een hart van kruidnagel, ylang-ylang, roos en narcis op een basis van amber, patchouli, sandelhout en edelhout. Tabu werd in de jaren dertig in Barcelona gecreëerd en was het eerste parfum dat Dana lanceerde. Het werd omschreven als "de essentie van sensualiteit en passie" en het "verboden parfum". Met haar ongebruikelijke naam en baanbrekende compositie fascineert Dana al decennia lang vrouwen over de hele wereld.
Model
Tabu Eau de Cologne
Gewicht
0.1 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Water, Parfum, PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, CI 15985 (Geel 6)
Fabrikant
Dana Classic Fragrances
Doelgroepen
Dames
EAN
9314108120258

Model
Tabu Eau de Cologne
Gewicht
0.1 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Water, Parfum, PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, CI 15985 (Geel 6)
Fabrikant
Dana Classic Fragrances
Doelgroepen
Dames
EAN
9314108120258
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dana Chantilly Eau de Toilette, 104 ml (damesparfum)
Dana Chantilly Eau de Toilette, 104 ml (damesparfum)
€ 252,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CIARA 100% Revlon Eau de Cologne Spray, 68 ml
CIARA 100% Revlon Eau de Cologne Spray, 68 ml
€ 303,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
€ 626,17/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 37,57
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Boucheron pour Femme Eau de Parfum, 100 ml
Boucheron pour Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 366,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 36,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kobaco Eau de Toilette voor dames, 50 ml
Kobaco Eau de Toilette voor dames, 50 ml
€ 326,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 16,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elizabeth Arden Blue Grass, 100 ml, eau de parfum
Elizabeth Arden Blue Grass, 100 ml, eau de parfum
€ 204,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 20,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rochas Tocade Eau De Toilette (100 ml)
Rochas Tocade Eau De Toilette (100 ml)
€ 379,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 37,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Red Door Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Red Door Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 294,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 29,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Balenciaga Rumba Eau de Toilette Spray, 100 ml
Balenciaga Rumba Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 250,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
€ 421,94/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 28,27
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gres Parfums Cabotine Eau de Toilette, 100 ml
Gres Parfums Cabotine Eau de Toilette, 100 ml
€ 193,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 19,38
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lalique Encre Noire pour Homme Eau de Toilette 100 ml
Lalique Encre Noire pour Homme Eau de Toilette 100 ml
€ 219,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 21,97
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Salvador Dalí Dalissime Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Salvador Dalí Dalissime Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 700,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ungaro Emanuel Diva Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Ungaro Emanuel Diva Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 453,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 22,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
€ 154,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 245
€ 15,44
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
€ 581,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Coty Musk For Men, eau de toilette, 44 ml
Coty Musk For Men, eau de toilette, 44 ml
€ 122,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Cacharel Eden Eau de Parfum Spray
Cacharel Eden Eau de Parfum Spray
€ 842,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 25,26
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Montana Parfum de Femme Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Montana Parfum de Femme Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 533,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Emanuel Ungaro Ungaro Eau de Parfum Spray
Emanuel Ungaro Ungaro Eau de Parfum Spray
€ 264,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,77
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 100 ml Bill Blass - Nude Eau de Cologne Spray
100 ml Bill Blass - Nude Eau de Cologne Spray
€ 174,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Salvador Dali, Kerst - Dalilight, Eau de Toilette, voor dames, 30 ml
Salvador Dali, Kerst - Dalilight, Eau de Toilette, voor dames, 30 ml
€ 465,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Salvador Dalí Dali Femme Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Salvador Dalí Dali Femme Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 2.633,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Rochas Femme Eau de Toilette, 100 ml
Rochas Femme Eau de Toilette, 100 ml
€ 292,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 29,22
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lalique Satine Femme Eau de Parfum, 100 ml
Lalique Satine Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 270,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 27,04
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cacharel Loulou Eau de Parfum voor dames, een langdurige, oriëntaals-bloemige geur
Cacharel Loulou Eau de Parfum voor dames, een langdurige, oriëntaals-bloemige geur
€ 770,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 23,11
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lalique Le Parfum, eau de parfum, 100 ml
Lalique Le Parfum, eau de parfum, 100 ml
€ 269,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 26,93
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Tesori d'Oriente - Byzantium, eau de parfum, 100 ml
Tesori d'Oriente - Byzantium, eau de parfum, 100 ml
€ 204,30/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 20,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marbert Man Classic Eau de Toilette, 100 ml
Marbert Man Classic Eau de Toilette, 100 ml
€ 237,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 23,75
Verkoper: ParfumGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
€ 149,03
-€ 3,74
€ 145,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.452,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermès, mannenparfum, 2 stuks, eau de parfum, 30 ml, 125 ml, sprayflacon
Hermes Terre d'Hermès, mannenparfum, 2 stuks, eau de parfum, 30 ml, 125 ml, sprayflacon
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 129,24
-€ 20,69
€ 108,55
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 700,32/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Note di Colonia I, uniseks, 150 ml, navulbare fles, bergamot, neroli, bergamot, neroli, lavendel, roos, viooltje
Acqua di Parma Note di Colonia I, uniseks, 150 ml, navulbare fles, bergamot, neroli, bergamot, neroli, lavendel, roos, viooltje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 421,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.808,40/1l
Productafbeelding van Pure White Cologne, eau de parfum spray, 75 ml
Pure White Cologne, eau de parfum spray, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 357,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.763,73/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Cologne Forte Eau de Parfum, 200 ml (unisex)
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Cologne Forte Eau de Parfum, 200 ml (unisex)
€ 346,80
-€ 34,14
€ 312,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.563,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Acqua di Parma Note di Colonia II, uniseks, 150 ml, met tonen van: basilicum, bergamot, kardemom, grapefruit, sinaasappel, bergamot, sinaasappel, grapefruit, kardemom, basilicum, guaiac hout, sandelhout
Acqua di Parma Note di Colonia II, uniseks, 150 ml, met tonen van: basilicum, bergamot, kardemom, grapefruit, sinaasappel, bergamot, sinaasappel, grapefruit, kardemom, basilicum, guaiac hout, sandelhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 279,48
-€ 16,34
€ 263,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.754,27/1l
Productafbeelding van Byredo Mixed Emotions, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Zwarte bes, Vriendelijkheid, Spray, Alcohol, Parfum (geur), Dipropyleenglycol, Aqua (water), Limoneen, Linalool, Butyl...
Byredo Mixed Emotions, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Zwarte bes, Vriendelijkheid, Spray, Alcohol, Parfum (geur), Dipropyleenglycol, Aqua (water), Limoneen, Linalool, Butyl...
€ 240,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.401,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Diptyque 34 Boulevard Saint Germain Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
Diptyque 34 Boulevard Saint Germain Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 205,45
-€ 5,14
€ 200,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.670,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Creed, Iris Tuberose, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
Creed, Iris Tuberose, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 199,72
-€ 5,49
€ 194,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.942,30/1l
Productafbeelding van Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense Spray
Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense Spray
€ 155,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.552,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Jo Malone Amber Labdanum Cologne Intense Spray (100 ml)
Jo Malone Amber Labdanum Cologne Intense Spray (100 ml)
€ 161,01
-€ 9,91
€ 151,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.511,00/1l
Productafbeelding van Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense, 100 ml, UNISEX
Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense, 100 ml, UNISEX
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 138,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.384,40/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense Spray
Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense Spray
€ 159,12
-€ 17,46
€ 141,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.416,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Jo Malone Cypress & Grapevine Eau de Cologne Intense, 100 ml (unisex)
Jo Malone Cypress & Grapevine Eau de Cologne Intense, 100 ml (unisex)
€ 145,23
-€ 3,76
€ 141,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.414,70/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Penhaligon's ENDYMION, voor dames, 100 ml, ***Endymion Cologne Eau de Cologne***. Inhoud: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), BUTYL...
Penhaligon's ENDYMION, voor dames, 100 ml, ***Endymion Cologne Eau de Cologne***. Inhoud: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), BUTYL...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 161,63
-€ 25,36
€ 136,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.362,70/1l
Productafbeelding van Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDT 100 ml UNISEX
Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDT 100 ml UNISEX
€ 118,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.181,20/1l
Productafbeelding van Klassieke Cologne Brut, 147 ml, een langdurige geur voor mannen
Klassieke Cologne Brut, 147 ml, een langdurige geur voor mannen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
€ 129,18/1l
Productafbeelding van Hydra Figue, geurige waternevel, 100 ml
Hydra Figue, geurige waternevel, 100 ml
€ 109,02
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.090,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van CD Dior Homme Cologne, 125 ml, sprayflacon
CD Dior Homme Cologne, 125 ml, sprayflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 180,59
-€ 68,70
€ 111,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 895,12/1l
Productafbeelding van Jo Malone Velvet Rose & Oud Cologne Intense Spray (50 ml)
Jo Malone Velvet Rose & Oud Cologne Intense Spray (50 ml)
€ 117,30
-€ 5,32
€ 111,98
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.239,60/1l