Liz Claiborne Vrouwen Eau de Toilette Spray, 100 ml

€ 25,71

€ 257,10 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 22 – di 27 oktober
Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dior Eau Sauvage Eau de Toilette, 1000 ml
Dior Eau Sauvage Eau de Toilette, 1000 ml
€ 650,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 650,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Penhaligon's Blenheim Bouquet Eau de Toilette Spray
Penhaligon's Blenheim Bouquet Eau de Toilette Spray
€ 1.401,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 167,28
-€ 27,12
€ 140,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
€ 2.325,60/1l
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendoucheparfum Agua Loewe, eau de toilette (150 ml)
Herendoucheparfum Agua Loewe, eau de toilette (150 ml)
€ 742,13/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 141,01
-€ 29,69
€ 111,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elizabeth Taylor Passion, eau de toilette, 74 ml
Elizabeth Taylor Passion, eau de toilette, 74 ml
€ 243,78/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,04
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Montana Parfum De Peau Eau De Toilette (100 ml)
Montana Parfum De Peau Eau De Toilette (100 ml)
€ 425,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 42,57
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elizabeth Taylor White Diamonds Legacy, jubileumeditie, eau de toilette voor dames, 100 ml
Elizabeth Taylor White Diamonds Legacy, jubileumeditie, eau de toilette voor dames, 100 ml
€ 757,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Rochas Femme Eau de Toilette, 100 ml
Rochas Femme Eau de Toilette, 100 ml
€ 293,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 29,36
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van FCUK FCUK Him Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
FCUK FCUK Him Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 211,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Annayake Omiyage Him Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Annayake Omiyage Him Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 479,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 47,97
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van FCUK FCUK 3 for Him Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
FCUK FCUK 3 for Him Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 225,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hermès 24 Faubourg eau de toilette voor vrouwen 100 ml
Hermès 24 Faubourg eau de toilette voor vrouwen 100 ml
€ 869,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 86,92
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Givenchy Amarige Eau de Toilette Vrouw 100 ml, testversie
Givenchy Amarige Eau de Toilette Vrouw 100 ml, testversie
€ 520,30/1l
€ 52,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Banderas The Secret Eau de Toilette, 200 ml, Mannen
Banderas The Secret Eau de Toilette, 200 ml, Mannen
€ 194,50/1l
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Izod Eau de Toilette Spray, 100 ml, voor mannen
Izod Eau de Toilette Spray, 100 ml, voor mannen
€ 166,00/1l
€ 16,60
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Jacomo Aura Vrouwen Eau de Toilette Spray, 40 ml
Jacomo Aura Vrouwen Eau de Toilette Spray, 40 ml
€ 741,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,65
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Diptyque Philosykos eau de toilette, 50 ml
Diptyque Philosykos eau de toilette, 50 ml
€ 2.275,40/1l
€ 113,77
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Gucci By Gucci, Femme/Vrouw, Eau de Toilette, 75 ml
Gucci By Gucci, Femme/Vrouw, Eau de Toilette, 75 ml
€ 2.653,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Escada Sentiment Homme Eau de Toilette, 100 ml
Escada Sentiment Homme Eau de Toilette, 100 ml
€ 396,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 39,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Givenchy Very Irresistible Eau de Toilette voor dames
Givenchy Very Irresistible Eau de Toilette voor dames
€ 730,88/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 58,47
Verkoper: ParfumGroup

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Damesparfum, Liz Claiborne, Eau de Toilette
Model
Liz Claiborne
Gewicht
0.314 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
Liz Claiborne
Doelgroepen
Dames
EAN
0098691121258
98691121258
098691121258

Model
Liz Claiborne
Gewicht
0.314 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
Liz Claiborne
Doelgroepen
Dames
EAN
0098691121258
98691121258
098691121258
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boucheron pour Femme Eau de Parfum, 100 ml
Boucheron pour Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 366,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 36,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elizabeth Taylor Passion, eau de toilette, 74 ml
Elizabeth Taylor Passion, eau de toilette, 74 ml
€ 243,78/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,04
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Salvatore Ferragamo - Pour Femme Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Salvatore Ferragamo - Pour Femme Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 349,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 34,91
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Boucheron, Fleurs, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
Boucheron, Fleurs, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 787,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 78,75
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Halston Classic Women Eau de Cologne Spray, 100 ml
Halston Classic Women Eau de Cologne Spray, 100 ml
€ 217,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 21,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Missoni (50 ml), eau de toilette
Damesparfum Missoni (50 ml), eau de toilette
€ 510,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elizabeth Arden Blue Grass, 100 ml, eau de parfum
Elizabeth Arden Blue Grass, 100 ml, eau de parfum
€ 204,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lanvin Rumeur Eau de Parfum, 100 ml
Lanvin Rumeur Eau de Parfum, 100 ml
€ 300,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfred Sung, eau de toilette, 100 ml
Alfred Sung, eau de toilette, 100 ml
€ 314,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jessica McClintock Love, eau de parfum voor dames, 100 ml
Jessica McClintock Love, eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 235,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Balenciaga Rumba Eau de Toilette Spray, 100 ml
Balenciaga Rumba Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 250,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,09
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Diorella Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Diorella Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 1.596,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 159,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lanvin Rumeur 2 Rose - Eau de Parfum, 100 ml
Lanvin Rumeur 2 Rose - Eau de Parfum, 100 ml
€ 316,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 31,62
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Ungaro Emanuel Diva Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Ungaro Emanuel Diva Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 426,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 42,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Montana Parfum de Peau EDT for Women 30 ml
Montana Parfum de Peau EDT for Women 30 ml
€ 527,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 15,81
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Avon This Love TTA, eau de parfum, 50 ml
Avon This Love TTA, eau de parfum, 50 ml
€ 767,00/1l
€ 38,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Scherrer J.L. Scherrer 2 Eau de Toilette Spray, 100 ml
Scherrer J.L. Scherrer 2 Eau de Toilette Spray, 100 ml
€ 452,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 45,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guerlain Chant d'Arômes, voor dames, 75 ml, niet navulbare fles, geurnoten: fleurover, gardenia, jasmijn, canangaboom, sandelhout, vanille
Guerlain Chant d'Arômes, voor dames, 75 ml, niet navulbare fles, geurnoten: fleurover, gardenia, jasmijn, canangaboom, sandelhout, vanille
€ 891,87/1l
€ 66,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
Estée Lauder Youth Dew Eau de Parfum, 67 ml
€ 421,94/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 28,27
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Houbigant Quelques Fleurs, originele eau de parfum, 100 ml
Houbigant Quelques Fleurs, originele eau de parfum, 100 ml
€ 771,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 77,12
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Paco Rabanne Ultraviolet Woman Eau De Parfum Spray 80 ml
Paco Rabanne Ultraviolet Woman Eau De Parfum Spray 80 ml
€ 490,75/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 39,26
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Salvatore Ferragamo Incanto, 100 ml, Eau de Parfum
Salvatore Ferragamo Incanto, 100 ml, Eau de Parfum
€ 302,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,27
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Romeo Gigli - 75 ml Eau de Parfum, nieuw/originele verpakking
Romeo Gigli - 75 ml Eau de Parfum, nieuw/originele verpakking
€ 230,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Boucheron Pour Femme Eau de Toilette, 100 ml
Boucheron Pour Femme Eau de Toilette, 100 ml
€ 308,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,86
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
€ 612,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 36,74
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
€ 561,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oscar De La Renta Rose Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
Oscar De La Renta Rose Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 332,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 33,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Eau de Toilette 100 ml
Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Eau de Toilette 100 ml
€ 257,30/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 25,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jean-Louise Scherrer 2, eau de toilette, 50 ml
Jean-Louise Scherrer 2, eau de toilette, 50 ml
€ 667,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 33,38
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 8 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aangename geur
Beoordeeld op 18 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 19 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
€ 57,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,72/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.964,80/1l
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 982,10/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 90,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 903,70/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Hermès - Navulling eau de toilette H24 – 200 ml
Hermès - Navulling eau de toilette H24 – 200 ml
€ 110,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 91,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 913,60/1l
Productafbeelding van Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 67,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.355,00/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 685,44/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,00/1l