BALLISTOL 21718 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 200,0 ml

€ 11,86

€ 59,30 / 1l

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Contactsprays & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van NIGRIN Contact Spray voor elektronica, voor het reinigen en beschermen van elektronische apparatuur
NIGRIN Contact Spray voor elektronica, voor het reinigen en beschermen van elektronische apparatuur
€ 23,05/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,90
-38%
€ 9,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BALLISTOL 25293 BALLISTOL Kältespray 300,0 ml
BALLISTOL 25293 BALLISTOL Kältespray 300,0 ml
€ 128,67/1l
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van BALLISTOL 21360 BALLISTOL Universalöl Punktöler Schmiermittel 15,0 ml
BALLISTOL 21360 BALLISTOL Universalöl Punktöler Schmiermittel 15,0 ml
€ 748,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
€ 113,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TECMAXX Contactreiniger 14-006, spuitbus, 250 ml
TECMAXX Contactreiniger 14-006, spuitbus, 250 ml
€ 39,44/1l
€ 9,86
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Putoline Contactreiniger, 500 ml, spuitbus
Putoline Contactreiniger, 500 ml, spuitbus
€ 11,06
-4%
€ 10,51
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Ballistol siliconenspray, 400 ml, artikelnummer 4017777253078
Ballistol siliconenspray, 400 ml, artikelnummer 4017777253078
€ 150,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,09
-4%
€ 60,01
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Contactreiniger 250 ml
Contactreiniger 250 ml
€ 75,60/1l
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BALLISTOL 21550 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 75,0 ml, 1 St.
BALLISTOL 21550 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 75,0 ml, 1 St.
€ 155,33/1l
€ 11,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ballistol voedingsolie H1 NSF, 200 ml. Ballistol - 25310
Ballistol voedingsolie H1 NSF, 200 ml. Ballistol - 25310
€ 198,65/1l
€ 39,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Teslanol Spezial smeerspray, 200 ml
Teslanol Spezial smeerspray, 200 ml
€ 37,80/1l
€ 35,95
-78%
€ 7,56
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van WD-40 Kruipolie WD40 600, 600 ml
WD-40 Kruipolie WD40 600, 600 ml
€ 38,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,79
-24%
€ 23,23
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van BALLISTOL 25340, industriële reinigingsspray, 500 ml
BALLISTOL 25340, industriële reinigingsspray, 500 ml
€ 73,70/1l
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Contactreiniger
Contactreiniger
€ 33,41/1l
€ 13,00
-20%
€ 10,39
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van BALLISTOL 25630 BALLISTOL PTFE TROCKENSCHMIERUNG Schmiermittel 200,0 ml, 1 St.
BALLISTOL 25630 BALLISTOL PTFE TROCKENSCHMIERUNG Schmiermittel 200,0 ml, 1 St.
€ 71,45/1l
€ 14,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WD-40 Specialist Siliconenspray, 300 ml
WD-40 Specialist Siliconenspray, 300 ml
€ 42,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,69
Verkoper: FC-Moto
Productafbeelding van WD-40 Contactreiniger 31403, spuitbus, 250 ml
WD-40 Contactreiniger 31403, spuitbus, 250 ml
€ 82,16/1l
€ 20,99
-2%
€ 20,54
Gratis bezorging
Verkoper: Bonus_Bikes
Productafbeelding van SchlossFit, 50 ml fles
SchlossFit, 50 ml fles
€ 238,00/1l
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van BALLISTOL 22960 MULTI-WERKSTATT-ÖL Schmiermittel 400,0 ml
BALLISTOL 22960 MULTI-WERKSTATT-ÖL Schmiermittel 400,0 ml
€ 76,17/1l
€ 57,75
-47%
€ 30,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TermoPasty Kontakt U Spray - Contactreiniger & Smeermiddel - 60ml
TermoPasty Kontakt U Spray - Contactreiniger & Smeermiddel - 60ml
€ 183,85/1kg
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Orbit

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ballistol Universeelolie

-Productbeschrijving Speciaal smeermiddel voor industrie, ambacht en landbouw. Verzorgt, beschermt en smeert alle materialen van metaal, kunststof, rubber, leer en hout. Heeft een desinfecterende werking en neutraliseert zwakke zuren, zoals handzweet. Dringt door in de kleinste scheuren en hoeken, verhardt niet, zelfs niet na jaren, en is geschikt voor gebruik in contact met voedingsmiddelen. Medisch zuiver en biologisch volledig afbreekbaar. Smeert de mechanische onderdelen en beschermt tegen rotting en schimmel. Ook ideaal voor het reinigen van roestvrij staal en aluminium.

Signaalwoord: Gevaar Gevarenindicaties: H222: Zeer ontvlambare aerosol. H229: Verpakking is onder druk: Kan bij verhitting barsten
Fabrikant
Inhoud
200 ml
EAN
4017777217186
MPN (Manufacturer Part Number)
21700

Fabrikant
Inhoud
200 ml
EAN
4017777217186
MPN (Manufacturer Part Number)
21700
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NIGRIN Contact Spray voor elektronica, voor het reinigen en beschermen van elektronische apparatuur
NIGRIN Contact Spray voor elektronica, voor het reinigen en beschermen van elektronische apparatuur
€ 23,05/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,90
-38%
€ 9,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
€ 16,03/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 646
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
Afvalbak 2x25 liter, dubbelmodel - Kleur: zwart
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Digitale multimeter met zoemer en rechthoekgolfgenerator
Digitale multimeter met zoemer en rechthoekgolfgenerator
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,46
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van AVM FRITZ!Box 7490: WLAN-router met geïntegreerde DSL-modem
AVM FRITZ!Box 7490: WLAN-router met geïntegreerde DSL-modem
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 400,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van BALLISTOL 25260 BALLISTOL PREMIUM ROSTSCHUTZ-ÖL ProTec Schmiermittel 200,0 ml
BALLISTOL 25260 BALLISTOL PREMIUM ROSTSCHUTZ-ÖL ProTec Schmiermittel 200,0 ml
€ 86,25/1l
€ 17,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Ballistol siliconenspray, 400 ml, artikelnummer 4017777253078
Ballistol siliconenspray, 400 ml, artikelnummer 4017777253078
€ 150,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,09
-4%
€ 60,01
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 76,63
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van BALLISTOL Siliconenspray, 1 spuitbus, 200 ml. Siliconenspray 25300
BALLISTOL Siliconenspray, 1 spuitbus, 200 ml. Siliconenspray 25300
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Verlengkabel 5 meter, plat, met Euro-stekker en Schuko-stekker. Verlengkabel voor stroom
Verlengkabel 5 meter, plat, met Euro-stekker en Schuko-stekker. Verlengkabel voor stroom
€ 1,82/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 325,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Herenvetertas van echt leer met RFID-bescherming en een 45 cm lange ketting
Herenvetertas van echt leer met RFID-bescherming en een 45 cm lange ketting
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,99
Verkoper: Lederbrieftaschen_und_Guertel
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte, boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte, boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 439,43
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van BALLISTOL 26200 BALLISTOL NEO-BALLISTOL HAUSMITTEL Pflege- und Massageöl 100 ml
BALLISTOL 26200 BALLISTOL NEO-BALLISTOL HAUSMITTEL Pflege- und Massageöl 100 ml
€ 172,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Amazon B0CQMWQDH4 Amazon Fire TV Stick 3th Generation 8GB (2024)
Amazon B0CQMWQDH4 Amazon Fire TV Stick 3th Generation 8GB (2024)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 64,70
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Ronde tafelklemmers van roestvrij staal, geschikt voor tafels met een dikte van 2,7 tot 5,5 cm - voorzien van een veermechanisme voor gebruik zowel binnen als buiten
Ronde tafelklemmers van roestvrij staal, geschikt voor tafels met een dikte van 2,7 tot 5,5 cm - voorzien van een veermechanisme voor gebruik zowel binnen als buiten
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 71,95
-62%
€ 26,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gembird JPD-UDV2-01 Gamepad GEMBIRD 2erPack USB Gamepad Dual Vibration 10 Tasten
Gembird JPD-UDV2-01 Gamepad GEMBIRD 2erPack USB Gamepad Dual Vibration 10 Tasten
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,51
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ProfiCook® PC-TKS 1056 thee- en koffiestation in één
ProfiCook® PC-TKS 1056 thee- en koffiestation in één
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 86,37
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 5 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop