Jean Paul Gaultier JPG Classique Bodylotion voor dames, 200 ml

€ 45,50

€ 0,23 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
10h 00m 35s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
€ 228,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,00
-10%
€ 45,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
€ 268,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 396,34/1l
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hermès Eau des Merveilles bodylotion, 200 ml (voor dames)
Hermès Eau des Merveilles bodylotion, 200 ml (voor dames)
€ 241,35/1l
€ 75,48
-36%
€ 48,27
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Classique, Eau de Toilette, voor dames, hydraterend, voedend, 200 ml, gember, oranjebloesem
Jean Paul Gaultier Classique, Eau de Toilette, voor dames, hydraterend, voedend, 200 ml, gember, oranjebloesem
€ 155,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,00
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Roger & Gallet Néroli Lichaamslotion, 250 ml (voor dames)
Roger & Gallet Néroli Lichaamslotion, 250 ml (voor dames)
€ 66,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,65
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Eros pour Femme bodylotion, 200 ml (voor dames)
Versace Eros pour Femme bodylotion, 200 ml (voor dames)
€ 185,55/1l
€ 37,11
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gucci, Guilty, Hydraterende bodylotion, 50 ml
Gucci, Guilty, Hydraterende bodylotion, 50 ml
€ 17,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,86
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Dr. Hauschka Lichaamsmelk met bergamot, 145 ml
Dr. Hauschka Lichaamsmelk met bergamot, 145 ml
€ 144,62/1l
€ 20,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Escentric Molecules Escentric 03 Lichaamslotion, 200 ml
Escentric Molecules Escentric 03 Lichaamslotion, 200 ml
€ 379,65/1kg
€ 75,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lichaamscreme Alvarez Gomez, hydraterend (280 ml)
Lichaamscreme Alvarez Gomez, hydraterend (280 ml)
€ 38,03/1l
€ 11,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
€ 96,57/1l
€ 38,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Christina Aguilera Secret Potion - Lichaamslotion, 150 ml
Christina Aguilera Secret Potion - Lichaamslotion, 150 ml
€ 68,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bvlgari Goldea Lichaamscreme, 100 ml
Bvlgari Goldea Lichaamscreme, 100 ml
€ 870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,00
-€ 11,00
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Gucci Guilty Black, 200 ml bodylotion
Gucci Guilty Black, 200 ml bodylotion
€ 495,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Moroccanoil - Brumes du Maroc Geurmist 100ml
Moroccanoil - Brumes du Maroc Geurmist 100ml
€ 28,47/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 28,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
€ 25,28/1l
€ 6,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Al Wataniah Lychee Musk, uniseks lichaamsspray, 250 ml
Al Wataniah Lychee Musk, uniseks lichaamsspray, 250 ml
€ 47,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Carolina Herrera La Bomba Bodycrème
Carolina Herrera La Bomba Bodycrème
€ 219,70/1l
€ 47,00
-6%
€ 43,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Occitane Verbena Lichaamslotion, 70 ml
L'Occitane Verbena Lichaamslotion, 70 ml
€ 180,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,62
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bodylotion Classique van het merk Jean Paul Gaultier. De door u gekozen verpakking heeft een inhoud van 200 ml.
Gewicht
200000 g
Inhoud
9.9 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
EAN
3423470470482
MPN (Manufacturer Part Number)
8243

Gewicht
200000 g
Inhoud
9.9 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
EAN
3423470470482
MPN (Manufacturer Part Number)
8243
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Classique, Eau de Toilette, voor dames, hydraterend, voedend, 200 ml, gember, oranjebloesem
Jean Paul Gaultier Classique, Eau de Toilette, voor dames, hydraterend, voedend, 200 ml, gember, oranjebloesem
€ 155,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,00
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Classique, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
Jean Paul Gaultier Classique, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor elk huidtype
€ 137,35/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier La Belle, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, geur: bergamot, peer, vanille
Jean Paul Gaultier La Belle, parfum voor dames, 100 ml, niet navulbaar, geur: bergamot, peer, vanille
€ 820,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 82,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Paco Rabanne Pure Xs For Her Eau De Parfum (50 ml)
Paco Rabanne Pure Xs For Her Eau De Parfum (50 ml)
€ 810,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 40,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau de Parfum, voor dames, 40 ml
€ 561,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Classique Jean Paul Gaultier, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Classique Jean Paul Gaultier, Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.990,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
€ 665,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Damesparfum La Belle Le Parfum van Jean Paul Gaultier, eau de parfum, 100 ml
Damesparfum La Belle Le Parfum van Jean Paul Gaultier, eau de parfum, 100 ml
€ 2.490,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 287,33
-€ 38,33
€ 249,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Boss Bottled Eau de Toilette, verstuiver, 50 ml
Boss Bottled Eau de Toilette, verstuiver, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 37,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum La Belle Le Parfum van Jean Paul Gaultier, eau de parfum, 50 ml
Damesparfum La Belle Le Parfum van Jean Paul Gaultier, eau de parfum, 50 ml
€ 4.402,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 220,14
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Marc Jacobs Dot Eau de Parfum 50 ml (voor dames)
Marc Jacobs Dot Eau de Parfum 50 ml (voor dames)
€ 797,00/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 39,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HILAND kinderfiets, 20 inch mountainbike, geschikt voor jongens en meisjes. Hoge kwaliteit frame, dubbele V-remmen, ideaal als cadeau. Kleur: roze
HILAND kinderfiets, 20 inch mountainbike, geschikt voor jongens en meisjes. Hoge kwaliteit frame, dubbele V-remmen, ideaal als cadeau. Kleur: roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Lanvin Modern Princess Blooming, eau de toilette, 90 ml
Lanvin Modern Princess Blooming, eau de toilette, 90 ml
€ 507,89/1l
€ 75,13
-39%
€ 45,71
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aramis Aramis voor Heren, Eau de Toilette, 240 ml (voor mannen)
Aramis Aramis voor Heren, Eau de Toilette, 240 ml (voor mannen)
€ 229,46/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 55,07
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Alexandria 2 II, 100ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
€ 2.799,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 279,96
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Hugo Boss The Scent Eau de Toilette Spray
Hugo Boss The Scent Eau de Toilette Spray
€ 980,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Escada Sentiment voor dames, eau de toilette, 75 ml
Escada Sentiment voor dames, eau de toilette, 75 ml
€ 661,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 49,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BVLGARI Omnia Crystalline, voor dames, 40 ml, spray, 1 stuk
BVLGARI Omnia Crystalline, voor dames, 40 ml, spray, 1 stuk
€ 1.927,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 77,09
Verkoper: etparadisecom
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Dolce Shine, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, spray, 1 stuk
Dolce&Gabbana Dolce Shine, voor dames, 50 ml, navulbare flacon, spray, 1 stuk
€ 1.034,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 51,72
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Givenchy Gentleman, eau de toilette voor mannen, 60 ml, met noten van lavendel, peper, iris, patchouli, vanille, sprayflacon
Givenchy Gentleman, eau de toilette voor mannen, 60 ml, met noten van lavendel, peper, iris, patchouli, vanille, sprayflacon
€ 760,17/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 51,16
-10%
€ 45,61
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
Spray Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette, 100 ml
€ 929,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 580
€ 92,95
Gratis bezorging
Verkoper: ePubIsland
Productafbeelding van Versace Eros Flame Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
Versace Eros Flame Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
€ 692,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 197
€ 69,28
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Divine, Gezichtslotion, voor dames, Hydraterend, Voedend, Verfrissend, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, met pompflacon
Jean Paul Gaultier Divine, Gezichtslotion, voor dames, Hydraterend, Voedend, Verfrissend, Geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, met pompflacon
€ 202,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,54
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette (90 ml)
Lacoste Touch of Pink Eau De Toilette (90 ml)
€ 432,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier, Classique, Reinigende douchegel, 200 ml
Jean Paul Gaultier, Classique, Reinigende douchegel, 200 ml
€ 163,90/1l
€ 32,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 319,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 4 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Jean Paul Gaultier Body Lotion
Beoordeeld op 12 december 2013 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,00
-10%
€ 45,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,60/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 447,30/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l