L'Oréal Paris Dulcia Advanced, 75 ml, fles, voor vrouwen, 1 stuk, Inhoud: Aqua, Ammoniumthioglycolaat, Ammoniumchloride, Hexadimethrinechloride, Amodimethicone, Ammonium...

€ 94,80

€ 1.264,00 / 1l

plus € 10,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van L'Oréal Dulcia Advance 0, voor fijn, golvend haar, 75 ml. (Enkel verpakking)
L'Oréal Dulcia Advance 0, voor fijn, golvend haar, 75 ml. (Enkel verpakking)
€ 1.234,00/1l
€ 113,50
-€ 20,95
€ 92,55
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van L'Oréal Dulcia Advanced Tonique 2, 75 ml
L'Oréal Dulcia Advanced Tonique 2, 75 ml
€ 1.257,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 94,33
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Reuzel Verzorgingsolie, haarolie, voor mannen, 100 ml, fles, 1 stuk
Reuzel Verzorgingsolie, haarolie, voor mannen, 100 ml, fles, 1 stuk
€ 60,60/1l
€ 12,96
-53%
€ 6,06
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
€ 19,17/1l
€ 19,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Glansserum Spray, 100 ml
Goldwell StyleSign Glansserum Spray, 100 ml
€ 159,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Londa Oxidatiecrème Demi-permanent, 1,9%, 60 ml
Londa Oxidatiecrème Demi-permanent, 1,9%, 60 ml
€ 7,47/1l
€ 1,68
-33%
€ 1,12
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Garnier – Olia 2 – Haarkleuring – Diamantswart – Zonder ammoniak – 60% olie – Permanente kleur – Voordeelverpakking – 12 stuks
Garnier – Olia 2 – Haarkleuring – Diamantswart – Zonder ammoniak – 60% olie – Permanente kleur – Voordeelverpakking – 12 stuks
€ 12,17/1l
€ 175,95
-€ 32,00
€ 143,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment haarmasker voor alle haartypes, 50 ml
Moroccanoil Treatment haarmasker voor alle haartypes, 50 ml
€ 805,00/1l
€ 48,12
-16%
€ 40,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reuzel Haartonic, Haarverzorging, Mannen, 350 ml, Fles, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerine, Polysorbate-20, Parfum, Disodium EDTA,..., 1 stuk
Reuzel Haartonic, Haarverzorging, Mannen, 350 ml, Fles, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerine, Polysorbate-20, Parfum, Disodium EDTA,..., 1 stuk
€ 57,14/1l
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SYOSS - Oleo Intense 12-00 - Haarkleur - Permanente haarkleuring - Zilverblond - Langhoudende kleur - Voordeelverpakking - 2 stuks
SYOSS - Oleo Intense 12-00 - Haarkleur - Permanente haarkleuring - Zilverblond - Langhoudende kleur - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 134,57/1l
€ 30,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van PostQuam PQPVEGCRYS, haarserum, 9 ml, voor dames, tegen haaruitval, versterkend, 12 stuks
PostQuam PQPVEGCRYS, haarserum, 9 ml, voor dames, tegen haaruitval, versterkend, 12 stuks
€ 2.211,11/1l
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Postquam
Productafbeelding van Bumble & Bumble Semisumo Pomade, 50 ml
Bumble & Bumble Semisumo Pomade, 50 ml
€ 1.198,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wella Professionals, Wella Professionals, Doseerpomp, 500 ml
Wella Professionals, Wella Professionals, Doseerpomp, 500 ml
€ 17,80/1l
€ 8,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haarstylingcrème Pantene Miracle met warmteschutz, 200 ml
Haarstylingcrème Pantene Miracle met warmteschutz, 200 ml
€ 91,10/1l
€ 18,22
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van SYOSS – Oleo Intense 4-60 – Haarkleur – Permanente haarkleuring – Goudbruin – Langdurige kleur – Voordeelverpakking – 4 stuks
SYOSS – Oleo Intense 4-60 – Haarkleur – Permanente haarkleuring – Goudbruin – Langdurige kleur – Voordeelverpakking – 4 stuks
€ 84,76/1l
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Aveda 18084004395, 100 ml, voor dames, 1 stuk
Aveda 18084004395, 100 ml, voor dames, 1 stuk
€ 264,50/1l
€ 32,64
-18%
€ 26,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SYOSS – Oleo Intense 5-10 – Haarkleuring – Permanente haarkleur – Koelbruin – Langhoudende kleur - 1 stuk
SYOSS – Oleo Intense 5-10 – Haarkleuring – Permanente haarkleur – Koelbruin – Langhoudende kleur - 1 stuk
€ 251,74/1l
€ 39,95
-27%
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dulcia Advanced: Vormingsvloeistof type 3 voor zeer gevoelig haar. Voorbereiding: Was uw haar en dep het droog met een handdoek. Wikkel het haar in dunne lokken om de krullers. De krullers mogen niet te strak zitten. Toepassing: Draag geschikte handschoenen, bij voorkeur wegwerphandschoenen. Breng de vormingsvloeistof aan. Gebruik minimaal 75 ml (1 flesje) voor een gemiddelde haarlengte. Inwerktijd: Bedek het haar met folie. Geen warmte toevoegen. Inwerktijd: Sterkte 3 = 10 minuten. Dulcia Advanced Fixeer: Spoel de vormingsvloeistof grondig uit en dep overtollig water weg. Behandel vervolgens het gewikkelde haar met 100 ml fixeer. Laat dit 10 minuten intrekken. Haal de krullers voorzichtig los en masseer de fixeer van de aanzet tot de punten lichtjes in. Spoel uw haar daarna minstens 5 minuten grondig uit.
Gewicht
0.1 kg
Inhoud
0.075 l
Ingrediënten
water
Fabrikant
Aantal stuks
3
EAN
3474630355378

Gewicht
0.1 kg
Inhoud
0.075 l
Ingrediënten
water
Fabrikant
Aantal stuks
3
EAN
3474630355378
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van L'Oréal Dulcia Advance 0, voor fijn, golvend haar, 75 ml. (Enkel verpakking)
L'Oréal Dulcia Advance 0, voor fijn, golvend haar, 75 ml. (Enkel verpakking)
€ 1.234,00/1l
€ 113,50
-€ 20,95
€ 92,55
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van DULCIA ADVANCED N1, natuurlijk haar, 75 ml
DULCIA ADVANCED N1, natuurlijk haar, 75 ml
€ 1.264,00/1l
€ 118,54
-€ 23,74
€ 94,80
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van KERALOCK De Luxe - Permanentgolven voor een gevoelige hoofdhuid
KERALOCK De Luxe - Permanentgolven voor een gevoelige hoofdhuid
€ 49,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Remington S8590 hair styling tool Straightening iron Warm Bronze
Remington S8590 hair styling tool Straightening iron Warm Bronze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 295
€ 33,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ponik's hoogwaardig papier voor permanente krullen – kappersaccessoire, verwarmbaar – 1000 stuks, 75 x 50 mm
Ponik's hoogwaardig papier voor permanente krullen – kappersaccessoire, verwarmbaar – 1000 stuks, 75 x 50 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Comair, hoogwaardig vouwpapier, 500 vel
Comair, hoogwaardig vouwpapier, 500 vel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Houten keuken XXL met LED-verlichting, schort en accessoires
Houten keuken XXL met LED-verlichting, schort en accessoires
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 490
€ 99,00
-€ 29,01
€ 69,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van Remington H5600: Opwarmbaar krultang met ionentechnologie, verkrijgbaar in 3 maten
Remington H5600: Opwarmbaar krultang met ionentechnologie, verkrijgbaar in 3 maten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 102,17
-€ 40,90
€ 61,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 175,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1959
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
€ 80,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.600,40/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1kg
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 583,62/1kg
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,68/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 75,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l
Productafbeelding van Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l
Productafbeelding van Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,00/1kg