Pilot BLS-FR5-S3-P, vulpenmine FriXion BLS-FR5 - 0,3 mm, roze, set van 3

€ 10,55

plus € 4,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Vullingen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pilot BLS-FR7-P-S3 vulpen-rollerbalpen FriXion BLS-FR7 - 0,4 mm, roze, set van 3
Pilot BLS-FR7-P-S3 vulpen-rollerbalpen FriXion BLS-FR7 - 0,4 mm, roze, set van 3
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pilot BLS-FRP5-P-S3, vulpen- en fineliner-inktpatroon FriXion BLS-FRP5 - 0,3 mm, roze, set van 3
Pilot BLS-FRP5-P-S3, vulpen- en fineliner-inktpatroon FriXion BLS-FRP5 - 0,3 mm, roze, set van 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,20
-77%
€ 11,29
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pilot BLS-FRP5-L-S3, vulpen- en fineliner-inktpatroon, FriXion BLS-FRP5 - 0,3 mm, blauw, set van 3
Pilot BLS-FRP5-L-S3, vulpen- en fineliner-inktpatroon, FriXion BLS-FRP5 - 0,3 mm, blauw, set van 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,20
-71%
€ 14,77
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pilot BLSRF10-L-S3-E, vulpen-rollerbalpen FriXion BLS-FR10 - 0,5 mm, blauw, set van 3
Pilot BLSRF10-L-S3-E, vulpen-rollerbalpen FriXion BLS-FR10 - 0,5 mm, blauw, set van 3
€ 15,49
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pilot BLS-FRP5-R-S3, vulpen- en fineliner-inktpatroon FriXion BLS-FRP5 - 0,3 mm, rood, set van 3
Pilot BLS-FRP5-R-S3, vulpen- en fineliner-inktpatroon FriXion BLS-FRP5 - 0,3 mm, rood, set van 3
€ 51,20
-71%
€ 14,77
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pilot LFBTRF30EF3L-E FriXion 4 vulpen, blauw, set van 3, met inktrollerpunt van 0,25 mm
Pilot LFBTRF30EF3L-E FriXion 4 vulpen, blauw, set van 3, met inktrollerpunt van 0,25 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,78
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van PILOT FriXion, reservepenpunten, balpunt, 0,7 mm, paars, 3 stuks, blisterverpakking
PILOT FriXion, reservepenpunten, balpunt, 0,7 mm, paars, 3 stuks, blisterverpakking
€ 9,27
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pilot BLS-VB7RT-L Tintenrollermine 2214 - 0,4 mm, blau
Pilot BLS-VB7RT-L Tintenrollermine 2214 - 0,4 mm, blau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,14
-26%
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pilot BLS-FRP5, Blau
Pilot BLS-FRP5, Blau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 117,88
-€ 43,62
€ 74,26
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pilot BLS-G2-7-L vulpenpatroon - BLS-G C4, 0,4 mm, blauw
Pilot BLS-G2-7-L vulpenpatroon - BLS-G C4, 0,4 mm, blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,96
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van PILOT BLS-FRM7-B/FLW437437 FRIXION, metalen punt, gelpen, zwarte inkt
PILOT BLS-FRM7-B/FLW437437 FRIXION, metalen punt, gelpen, zwarte inkt
€ 45,75
-38%
€ 28,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pilot BLS-G2-10-L Gelschreibermine, BLS-G2 10, 0,6 mm, blau
Pilot BLS-G2-10-L Gelschreibermine, BLS-G2 10, 0,6 mm, blau
€ 24,89
-26%
€ 18,22
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pilot BLS-GC4-R vulpenpunt, BLS-G C4, 0,2 mm, rood
Pilot BLS-GC4-R vulpenpunt, BLS-G C4, 0,2 mm, rood
€ 28,31
-33%
€ 18,87
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PILOT 525629, reservepen voor fineliner, type BLS-FR7, kleur: blauw
PILOT 525629, reservepen voor fineliner, type BLS-FR7, kleur: blauw
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 15,49
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PILOT 163241 Gelschreibermine blau
PILOT 163241 Gelschreibermine blau
€ 4,96
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van PILOT 435853 PILOT Kleurenroller FRIXION BALL CLICKER 07, VOORDELENPAK
PILOT 435853 PILOT Kleurenroller FRIXION BALL CLICKER 07, VOORDELENPAK
€ 56,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PILOT Reservevullingen FriXion ball, 0,7 mm, zwart, 3 stuks, blisterverpakking
PILOT Reservevullingen FriXion ball, 0,7 mm, zwart, 3 stuks, blisterverpakking
€ 9,27
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PILOT 585098, reservepenpunt voor vulpen SYNERGY POINT 0.5, blauw
PILOT 585098, reservepenpunt voor vulpen SYNERGY POINT 0.5, blauw
€ 10,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kriterium - Vulpen BIC - Kriterium, 0,5 mm | 12 stuks
Kriterium - Vulpen BIC - Kriterium, 0,5 mm | 12 stuks
€ 39,61
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PILOT Gelschreiber-Ersatzmine 2616, Strichfarbe: grn
PILOT Gelschreiber-Ersatzmine 2616, Strichfarbe: grn
€ 5,96
Verkoper: TisknuLevneCZ

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vullingen voor balpen, type BLS-FR5-3, geschikt voor het bijvullen van de FRIXION Clicker 05 (2275). Bevat de gepatenteerde, metamorfe FRIXION inkt. Door wrijving (vanaf ongeveer 60° C) verdwijnt de geschreven tekst. Kou veroorzaakt het omgekeerde effect. Een korte tijd in de vriezer (vanaf ongeveer -10° C) zorgt ervoor dat de tekst weer zichtbaar wordt. Kogeldiameter: 0,5 mm, overeenkomend met een lijndikte van ongeveer 0,3 mm. Kleur: roze. Inhoud: 3 vullingen in een etui.

Geschikt voor FriXion Clicker 2275.

Artikelnaam: Vulling voor balpen

Kleur: roze

Lijndikte: 0,3 mm

Uitvoering van de vulling: RVS punt

Archiefbestendig: nee

Kleur: roze



  • Kleurloze vulpenmine
  • Geschikt voor product: Frixion 2275
  • Typeaanduiding van de mine: BLS-FR5-B-S3
  • Type schrijvende vloeistof: Vloeibare inkt
  • Uitvoering van de mine: Metalen punt met kogeldiameter 0,5 mm, lijndikte 0,3 mm, roze
  • Door wrijving (wrijvingswarmte >65 graden Celsius) kan de tekst worden weggeveegd, en bij lage temperaturen (<15 graden Celsius) verschijnt de tekst weer.
  • Inhoud van de verpakking: 3 stuks in een etui.


PILOT PEN Pilot FriXion Ball - Roze - 0,5 mm - 0,25 mm - Set van 3 navullingen - Roze - Fijne punt
Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
0.03 kg
EAN
4902505422898
MPN (Manufacturer Part Number)
BLS-FR5S3-P

Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
0.03 kg
EAN
4902505422898
MPN (Manufacturer Part Number)
BLS-FR5S3-P
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 60,89
-16%
€ 50,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
€ 38.400,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,16
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
ZELURXX Babyfoon met camera, 2,8 inch scherm, temperatuurregeling, spreek- en luisterfunctie, infrarood nachtzicht, 18,4 x 14,8 x 7 cm, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 46,99
-4%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
Lionelo Amber - Combinerbare kinderwagen 3-in-1 - Set bestaande uit: sportwagen, autostoeltje, wieg, autostoeltje, tas, muggennet, regenbescherming - Grijs/Graphiet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 399,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Schneider 50-132503 Schneider Kugelschreiber Slider Rave blau Mine 755 XB 5Stk.
Schneider 50-132503 Schneider Kugelschreiber Slider Rave blau Mine 755 XB 5Stk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,89
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
€ 65,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 98,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 66,90
-8%
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van PARKER 2076058 PARKER Drukkogelpen JOTTER ORIGINALS, groen, C.C.
PARKER 2076058 PARKER Drukkogelpen JOTTER ORIGINALS, groen, C.C.
€ 15,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 75,94/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,90
-7%
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
Boxstuff - Dymo LetraTag 91200 - S0721510 - Label Tape - Zwart op Wit papier - 12 mm x 4 m - 5 Stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Boxstuff
Productafbeelding van Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nuk 10.255.252 Drinkbeker
Nuk 10.255.252 Drinkbeker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Thermobeker 'Venetië' - Koffiebeker voor onderweg, 250 ml - Dubbelwandige isolatiebeker voor thee en koffie - Bruin
Thermobeker 'Venetië' - Koffiebeker voor onderweg, 250 ml - Dubbelwandige isolatiebeker voor thee en koffie - Bruin
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van EMSA 515615 Isolatiebeker TRAVEL MUG Grande, 0,50 liter, zwart
EMSA 515615 Isolatiebeker TRAVEL MUG Grande, 0,50 liter, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 53,62
-8%
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van LEGO® City Mobiele Inzetbasis, 60139
LEGO® City Mobiele Inzetbasis, 60139
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 133,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van uberBottle softTouch drinkfles met fruitcontainer, 1500 ml / Smaragdgroen / 720DGREE
uberBottle softTouch drinkfles met fruitcontainer, 1500 ml / Smaragdgroen / 720DGREE
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 60,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 44,17
€ 117,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
NUK Ruimtefopspeen Siliconen, maat 1 – Roze, set van 4, BPA-vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 23 december 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Evaluatie
Beoordeeld op 2 januari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 december 2025 op
Geverifieerde aankoop