Febreze Classic, extra groot (500 ml)

€ 12,14

€ 3,54-70%

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Luchtreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TROTEC AirgoClean 10 E: Luchtzuiveraar met HEPA-filter, geschikt voor mensen met allergieën
TROTEC AirgoClean 10 E: Luchtzuiveraar met HEPA-filter, geschikt voor mensen met allergieën
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Blueair Classic 205
Blueair Classic 205
€ 491,70
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Blueair Classic 280i
Blueair Classic 280i
€ 442,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van pandoo Luchtverfrisser, 4 x 75g
pandoo Luchtverfrisser, 4 x 75g
€ 50,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KATRIN 42999 Duftspender
KATRIN 42999 Duftspender
€ 63,27
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Smartmi Luchtzuiveraar 3 - Luchtzuiveraars
Smartmi Luchtzuiveraar 3 - Luchtzuiveraars
€ 398,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van ELSAN Elsil waterfilter, 100 ml
ELSAN Elsil waterfilter, 100 ml
€ 32,15
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Winix Zero S luchtreiniger
Winix Zero S luchtreiniger
€ 272,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Boneco 5910
Boneco 5910
€ 21,11
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van HEPA T DETOX, 60 capsules
HEPA T DETOX, 60 capsules
€ 42,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Blueair 254799
Blueair 254799
€ 566,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Luchtzuiveraar
Luchtzuiveraar
€ 1.223,36
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Winix ZERO, 51 dB
Winix ZERO, 51 dB
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 283,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vitesy Shelfy 2: Slimme koelkastreiniger
Vitesy Shelfy 2: Slimme koelkastreiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 130,22
-€ 24,11
€ 106,11
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Urinegeur neutralisator, 500 ml
Urinegeur neutralisator, 500 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Bionaire - Bionaire Koolfilter Bapf220 - 135480
Bionaire - Bionaire Koolfilter Bapf220 - 135480
€ 14,11
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van VENTA Hygiëneproduct voor luchtbevochtigers en luchtwassers, 500 ml
VENTA Hygiëneproduct voor luchtbevochtigers en luchtwassers, 500 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 34,27
-19%
€ 27,74
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van HPA710WE, luchtzuiveraar
HPA710WE, luchtzuiveraar
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 159,99
-€ 68,99
€ 91,00
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Smartmi Luchtzuiveraar 2
Smartmi Luchtzuiveraar 2
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 325,99
-€ 109,50
€ 216,49
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving
Verwijdert permanent geuren zoals sigarettenrook, keukengeuren en geuren veroorzaakt door incontinentie uit alle soorten stoffen. Maskeert geuren niet, maar neutraliseert slechte geuren. Eenvoudig en veilig in gebruik.

Gebruik/Dosering
Geschikt voor gebruik in alle ruimtes waar onaangename geuren aanwezig zijn, met name op kussens en textiel. Eenvoudige toepassing door middel van een spray, indien nodig.


Benzisothiazolinonen, parfums

Kleur
Blauw
Fabrikant
Gewicht
0.5 kg
EAN
5413149006690
MPN (Manufacturer Part Number)
VX22510-8er

Kleur
Blauw
Fabrikant
Gewicht
0.5 kg
EAN
5413149006690
MPN (Manufacturer Part Number)
VX22510-8er
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
Febreze 8006540728437, textielverfrisser spray, Lenor Aprilfrisch, 500 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,80
-68%
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze, Appel & Kaneel, Luchtverfrisser, 300 ml.
Febreze, Appel & Kaneel, Luchtverfrisser, 300 ml.
€ 13,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,16
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
Febreze 8001090839305, geurverspreider 3Volution
€ 30,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Febreze 8001090839138, geurverspreider 3Volution starterset, Lenor Aprilfris
Febreze 8001090839138, geurverspreider 3Volution starterset, Lenor Aprilfris
€ 774,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 15,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze Spray - 300ml - amethyst blütentraum
Febreze Spray - 300ml - amethyst blütentraum
€ 69,83/1l
€ 30,95
-32%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
Clean Maxx PC-P008E 06259/07833/09847, draadloze handstofzuiger zonder zak, 150 Watt, cycloonfilter, borstel voor dierenharen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 126
€ 176,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 446
€ 122,90
-€ 4,24
€ 118,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van 650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
650W, 65000Pa, SMARTAI, draadloze accustofzuiger, handstofzuiger met 2 LED's, 8-in-1 stofzuiger zonder zak, met touchscreen, stille stofzuiger met luchtfilter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 129,49
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 131,08
-€ 10,10
€ 120,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mepal Voorraadpotten Set Modula Wit 9-delig
Mepal Voorraadpotten Set Modula Wit 9-delig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 134,32
-€ 87,83
€ 46,49
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 326,54
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 289
€ 65,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB opslag - microSD-slot - OLED-display - 6,67 inch - 2400 x 1080 pixels (120 Hz)
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB opslag - microSD-slot - OLED-display - 6,67 inch - 2400 x 1080 pixels (120 Hz)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 463,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van trendteam Woonkamer, wandmeubel, wit/glanzend wit, 208 x 165 x 33 cm
trendteam Woonkamer, wandmeubel, wit/glanzend wit, 208 x 165 x 33 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 486,38
-€ 27,53
€ 458,85
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Maskerhouder "Comfort", zwart
Maskerhouder "Comfort", zwart
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van VASAGLE Kommode/dressoir, met legplank en lade, 70 x 30 x 80 cm
VASAGLE Kommode/dressoir, met legplank en lade, 70 x 30 x 80 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 120,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Detailansicht des SoBuy Garderobenständers KLS03-SCH mit mehreren Kleiderstangen und hängender Kleidung
SoBuy Telescoop Kledingrek, verstelbaar open kledingkast, garderobestandaard, zwart met twee niveaus met haken KLS03-SCH
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 54,95
-5%
€ 52,19
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 20 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Xiaomi Mijia Slimme Luchtzuiveraar 6
Xiaomi Mijia Slimme Luchtzuiveraar 6
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 159,19
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite 2 m² 61 dB 33 W White
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite 2 m² 61 dB 33 W White
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van Oliviers luchtreiniger: fluisterstil in gebruik | Luchtreiniger met HEPA H13 en koolstoffilter | Tegen stof, pollen, rook en geurtjes | CADR 50 m³/h
Oliviers luchtreiniger: fluisterstil in gebruik | Luchtreiniger met HEPA H13 en koolstoffilter | Tegen stof, pollen, rook en geurtjes | CADR 50 m³/h
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van INF Vervangend filter voor Dyson PH01, PH02, PH03, PH04 luchtreiniger
INF Vervangend filter voor Dyson PH01, PH02, PH03, PH04 luchtreiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,29
Gratis bezorging25% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Groente, fruit, ozonzuiveraar voor de keuken, water, ozonapparaat voor vlees, ozonzuiveraar met LED-display, 600 mg/h
Groente, fruit, ozonzuiveraar voor de keuken, water, ozonapparaat voor vlees, ozonzuiveraar met LED-display, 600 mg/h
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 45,54
-2%
€ 44,47
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy