Fini Kauwgom Bubble Gum Camel Balls - 200 stuks

€ 24,95

€ 24,95 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Kauwgom & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
€ 25,05/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 0,08/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Kauwgom Bubble Gum Dino Eggs - 200 stuks
Fini Kauwgom Bubble Gum Dino Eggs - 200 stuks
€ 24,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Burger Kauwgum, kauwgom, 200 stuks, elk individueel verpakt
Fini Burger Kauwgum, kauwgom, 200 stuks, elk individueel verpakt
€ 20,35/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
€ 35,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
€ 230,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
€ 85,67/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,98
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Center Shock Mysterie Monsterverpakking (100 stuks)
Center Shock Mysterie Monsterverpakking (100 stuks)
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
€ 23,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,43
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kauwgummysticks met rookeffect, 24 doosjes
Kauwgummysticks met rookeffect, 24 doosjes
€ 14,80/1kg
€ 15,69
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mentos Full Fruit kauwgom, suikervrij, blikje met 6 porties van 70 gram
Mentos Full Fruit kauwgom, suikervrij, blikje met 6 porties van 70 gram
€ 49,86/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fini Fruit Salad Gum - 1 kilo
Fini Fruit Salad Gum - 1 kilo
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
Hubba Bubba 355741 Hubba Bubba Fancy Fruit Kaugummis 20 Packs à 5 Stück
€ 29,97/1kg
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti kauwgomblokjes, 552g, verpakking van 20 stuks
Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti kauwgomblokjes, 552g, verpakking van 20 stuks
€ 20,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
€ 104,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fini Kauwgom Bubble Gum Banana Split - 200 stuks
Fini Kauwgom Bubble Gum Banana Split - 200 stuks
€ 24,95/1kg
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Center Shock Crazy Pirates, kauwgom, 100 stuks
Center Shock Crazy Pirates, kauwgom, 100 stuks
€ 20,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
€ 282,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,46
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Leuke Camel kauwgombal met een zure kern

Productinformatie:
plm 2,5 cm lang x 1,8 cm breed (zonder verpakking)
gewicht gemiddeld 7 gram per stuk



Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, emulgator (sojalecithine), aroma, zuurteregelend middel (E270, E296), stabilisator (E325), glansmiddel (E901, E903, E904), kleurstoffen (E120, E150d).
Allergie-informatie
Bevat: soja en sojaproducten.
Voedingswaarden per 100g
Energie:320,00 kilocalorieën (kcal) / 1.360,00 kilojoule (kJ)
Koolhydraten:80,00 g
waarvan suikers:70,00 g
Vetten:0,00 g
waarvan verzadigde vetzuren:0,00 g
Eiwitten:0,00 g
Zout:0,20 g
Bewaring en gebruik
Bewaren op een koele, droge plaats
Ingrediënten
Leuke Camel kauwgombal met een zure kern Productinformatie: plm 2,5 cm lang x 1,8 cm breed (zonder verpakking) gewicht gemiddeld 7 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1360 kJ/320 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 80 g waarvan suikers: 70 g Eiwitten: 0 g Zout: 0.20 g
Allergenen
Sojabonen en producten op basis daarvan
Geen
Gewicht
1000 g
Afmetingen
12 cm x 19 cm x 23 cm
Levensmiddelenbedrijven
Fini
Verkoopbenaming
Fini Kauwgom Bubble Gum Camel Balls - 200 stuks
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-13-1627-200-stuks
EAN
8410525184819

Bewaring en gebruik
Bewaren op een koele, droge plaats
Ingrediënten
Leuke Camel kauwgombal met een zure kern Productinformatie: plm 2,5 cm lang x 1,8 cm breed (zonder verpakking) gewicht gemiddeld 7 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1360 kJ/320 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 80 g waarvan suikers: 70 g Eiwitten: 0 g Zout: 0.20 g
Allergenen
Sojabonen en producten op basis daarvan
Geen
Gewicht
1000 g
Afmetingen
12 cm x 19 cm x 23 cm
Levensmiddelenbedrijven
Fini
Verkoopbenaming
Fini Kauwgom Bubble Gum Camel Balls - 200 stuks
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-13-1627-200-stuks
EAN
8410525184819
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fini Kauwgom Bubble Gum Dino Eggs - 200 stuks
Fini Kauwgom Bubble Gum Dino Eggs - 200 stuks
€ 24,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Burger Kauwgum, kauwgom, 200 stuks, elk individueel verpakt
Fini Burger Kauwgum, kauwgom, 200 stuks, elk individueel verpakt
€ 20,35/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
€ 25,05/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Kauwgom Bubble Gum Cola Bottle - 200 stuks
Fini Kauwgom Bubble Gum Cola Bottle - 200 stuks
€ 25,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom, 64 cm, klein, kattenboom met comfortabele hangmat, groot platform en pluisbal, krabpaal, klimboom, grijs
COSTWAY Kraboom, 64 cm, klein, kattenboom met comfortabele hangmat, groot platform en pluisbal, krabpaal, klimboom, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Oral-B Pro 3 3900, voor volwassenen, roterende elektrische tandenborstel, voor dagelijks gebruik, geschikt voor gevoelig tandvlees, blekende werking, zwart, wit, 2 minuten, zwart, wit
Oral-B Pro 3 3900, voor volwassenen, roterende elektrische tandenborstel, voor dagelijks gebruik, geschikt voor gevoelig tandvlees, blekende werking, zwart, wit, 2 minuten, zwart, wit
€ 708,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 280,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 23,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CAMELION Alkaline AG3 / LR41 / LR736 / 392 / BP10
CAMELION Alkaline AG3 / LR41 / LR736 / 392 / BP10
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 10,09
-56%
€ 4,43
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Merach Multifunctionele, opvouwbare buikspiertrainer – LCD-display, 5 hoogtestanden en 2 hellingshoeken, geschikt tot 120 kg, voor een training van het hele lichaam
Merach Multifunctionele, opvouwbare buikspiertrainer – LCD-display, 5 hoogtestanden en 2 hellingshoeken, geschikt tot 120 kg, voor een training van het hele lichaam
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merach
Productafbeelding van Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van 1049 lichtgevende stickers, muurstickers, stickers voor kinderkamers, maan- en sterstickers, fluorescerende muurstickers
1049 lichtgevende stickers, muurstickers, stickers voor kinderkamers, maan- en sterstickers, fluorescerende muurstickers
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,08
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
€ 3.000,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 623
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 169,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
€ 35,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chupa Chups Crazy Dips Aardbei, verpakking (24 x 14 gram)
Chupa Chups Crazy Dips Aardbei, verpakking (24 x 14 gram)
€ 27,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,59
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Knopcelbatterij CAMELION AG13, 15V, alkaline, verpakking met 10 stuks
Knopcelbatterij CAMELION AG13, 15V, alkaline, verpakking met 10 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 418
€ 6,19
-75%
€ 1,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Ramenreinigingsapparaat Window Cleaner 2.0
Ramenreinigingsapparaat Window Cleaner 2.0
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 338
€ 47,00
-6%
€ 44,10
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Zmile Cosmetics: Everybody's Darling - Etui
Zmile Cosmetics: Everybody's Darling - Etui
€ 307,61/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
€ 7,78/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 17,11
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Wiltec paviljoen, 3 x 3 meter, blauw, met UV-bescherming 50+, tuinpaviljoen met afneembare zijden, partytent met ramen, geschikt voor bijvoorbeeld terras en festivals
Wiltec paviljoen, 3 x 3 meter, blauw, met UV-bescherming 50+, tuinpaviljoen met afneembare zijden, partytent met ramen, geschikt voor bijvoorbeeld terras en festivals
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Nobby Adventskalender met traktaties voor honden
Nobby Adventskalender met traktaties voor honden
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,29
-4%
€ 21,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 9 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 24 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kg