Goki Yo-yo's, kleurrijke ringen

€ 4,57

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Jojo's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Een competitie-yo-yo van aluminium in lila-blauw, inclusief touw en handschoen. De verpakking kan variëren. Het perfecte cadeau voor yo-yo liefhebbers
Een competitie-yo-yo van aluminium in lila-blauw, inclusief touw en handschoen. De verpakking kan variëren. Het perfecte cadeau voor yo-yo liefhebbers
€ 31,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van OOTB YoYo met koppeling, kogellager en LED-verlichting
OOTB YoYo met koppeling, kogellager en LED-verlichting
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Goki houten yo-yo's in een katoenen zak, 24 stuks
Goki houten yo-yo's in een katoenen zak, 24 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Professioneel, niet-reactief yoyo-speelgoed van aluminiumlegering met reservekoorden, geschikt voor jongens, rood/blauw
Professioneel, niet-reactief yoyo-speelgoed van aluminiumlegering met reservekoorden, geschikt voor jongens, rood/blauw
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van com-four® 4x YoYo met lichtgevend element - LED Yo-Yo voor kinderen en volwassenen - Yo-Yo voor beginners om coole trucjes te leren - Super Tornado - Super Yo-Yo [Kleur kan variëren]
com-four® 4x YoYo met lichtgevend element - LED Yo-Yo voor kinderen en volwassenen - Yo-Yo voor beginners om coole trucjes te leren - Super Tornado - Super Yo-Yo [Kleur kan variëren]
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Jojo, eenhoorn, 5 cm, turquoise
Jojo, eenhoorn, 5 cm, turquoise
€ 1,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van JoJo-set, geel en bruin, gemaakt van geverfd hout, 2-delig
JoJo-set, geel en bruin, gemaakt van geverfd hout, 2-delig
€ 18,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 24 houten yo-yo's met kleurmotief - 5 cm
24 houten yo-yo's met kleurmotief - 5 cm
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van alldoro 60342 - LED Yo-yo | Yo-yo met een cool lichteffect tijdens het spelen | verkrijgbaar in verschillende kleuren
alldoro 60342 - LED Yo-yo | Yo-yo met een cool lichteffect tijdens het spelen | verkrijgbaar in verschillende kleuren
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,66
-66%
€ 9,96
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van HYPER CLUSTER: Endura controleert
HYPER CLUSTER: Endura controleert
€ 58,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Viga Houten Yojo
Viga Houten Yojo
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van goki Jo-Jo
goki Jo-Jo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,84
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Legerings yoyo, yoyo van metaal, yoyo bal, yoyo bal voor kinderen, yoyo bal die niet terugkomt, yoyo die niet terugkomt
Legerings yoyo, yoyo van metaal, yoyo bal, yoyo bal voor kinderen, yoyo bal die niet terugkomt, yoyo die niet terugkomt
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Bigjigs Toys, houten yo-yo, lieveheersbeestje, 1 stuk
Bigjigs Toys, houten yo-yo, lieveheersbeestje, 1 stuk
€ 9,85
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Androni Professional Yojo
Androni Professional Yojo
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,87
-71%
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Hess-Holzspielzeug: Yo-yo's, 3 kleuren, 3-voudig gesorteerd
Hess-Holzspielzeug: Yo-yo's, 3 kleuren, 3-voudig gesorteerd
€ 6,17
Verkoper: Rudolphs-Schatzkiste
Productafbeelding van Jo-Jo "Pro-Motion" in de standaard groene kleur
Jo-Jo "Pro-Motion" in de standaard groene kleur
€ 3,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Yoyo Aluminium Klassieke Yoyo Blauw Goud Rood
Yoyo Aluminium Klassieke Yoyo Blauw Goud Rood
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Metalen Jojo-as
Metalen Jojo-as
€ 6,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit populaire speelgoed om handigheid te oefenen is terug, in een nieuw design en gemaakt van hout, met kleurrijke ringen aan de buitenkant. Inhoud: 1 Yo-yo, in verschillende kleuren, levering afhankelijk van de voorraad! Afmetingen: 4,8 x 2,7 cm

Aanbevolen leeftijd
3-12 jaar
EAN
4013594629676
MPN (Manufacturer Part Number)
62967
Gewicht
260 g
Fabrikant

Aanbevolen leeftijd
3-12 jaar
EAN
4013594629676
MPN (Manufacturer Part Number)
62967
Gewicht
260 g
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tonies Adventskalender 2025 - Flöckchen en het verdwenen
Tonies Adventskalender 2025 - Flöckchen en het verdwenen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 51,03
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van BECO-Beermann 7344-4, Roze, Pet, Unisex, Overig, Zwemmen, Effen
BECO-Beermann 7344-4, Roze, Pet, Unisex, Overig, Zwemmen, Effen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 28,99
-6%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Tonies Toniebox in hemelsblauw, inclusief creatieve Tonie
Tonies Toniebox in hemelsblauw, inclusief creatieve Tonie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 220,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Klangspel, metalen windgong, windharpen, Feng Shui, decoratie voor buiten, huis en tuin
Klangspel, metalen windgong, windharpen, Feng Shui, decoratie voor buiten, huis en tuin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Beschermhoes voor Samsung Galaxy A52, type flip cover, geschikt voor de A52 5G. Telefoonhoes
Beschermhoes voor Samsung Galaxy A52, type flip cover, geschikt voor de A52 5G. Telefoonhoes
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 8,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Zoom-zaklamp, 1W LED
Zoom-zaklamp, 1W LED
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 45,33
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
€ 3.319,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Simba 104013533 - ABC bad eend, 8 cm, geel, voor badplezier, badspeelgoed, waterspeeltje, badeend, knuffeleend, geschikt vanaf 3 maanden
Simba 104013533 - ABC bad eend, 8 cm, geel, voor badplezier, badspeelgoed, waterspeeltje, badeend, knuffeleend, geschikt vanaf 3 maanden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,74
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Fluitenset "Dieren", van hout, 6-delig
Fluitenset "Dieren", van hout, 6-delig
€ 19,93
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 98,98
-€ 19,40
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 219,43
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Djeco Dj09575
Djeco Dj09575
€ 124,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,33
-62%
€ 4,98
Verkoper: Fabrykawafelkow
Productafbeelding van Goki houten yo-yo's in een katoenen zak, 24 stuks
Goki houten yo-yo's in een katoenen zak, 24 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
€ 11,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-10%
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Joustra J41806 Joustra Motivstempelset "DIERENSTEMPELS" in een koffer
Joustra J41806 Joustra Motivstempelset "DIERENSTEMPELS" in een koffer
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 45,88
-33%
€ 30,59
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Boland 30935, Decoratie, Papier, Meerdere kleuren, 300 mm, 260 mm, 230 mm
Boland 30935, Decoratie, Papier, Meerdere kleuren, 300 mm, 260 mm, 230 mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: Feestwinkel-Party-Festival-Store
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pustefix navulfles, groot (1000 ml)
Pustefix navulfles, groot (1000 ml)
€ 16,69/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 16,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Elektrische reissets voor het reinigen van tanden, met klem, wandhouder, 3 stuks, geschikt voor reizen
Elektrische reissets voor het reinigen van tanden, met klem, wandhouder, 3 stuks, geschikt voor reizen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Relaxdays Piñata-schatkist, om op te hangen, voor kinderen, meisjes en jongens, verjaardag, om te vullen, afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 27 x 30 x 23 cm, bruin
Relaxdays Piñata-schatkist, om op te hangen, voor kinderen, meisjes en jongens, verjaardag, om te vullen, afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 27 x 30 x 23 cm, bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van OOTB YoYo met koppeling, kogellager en LED-verlichting
OOTB YoYo met koppeling, kogellager en LED-verlichting
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van KREUL Vensterverf, Set XXL
KREUL Vensterverf, Set XXL
€ 74,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 53,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Legami Uitwisbare gelpen - VLINDER
Legami Uitwisbare gelpen - VLINDER
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1,99
Verkoper: Ranzenmaxx
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 1 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Slecht
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Competitie-yo-yo – Aluminium, zwart en goud, met lagers, touwen en handschoen, het perfecte cadeau voor yo-yo liefhebbers
Competitie-yo-yo – Aluminium, zwart en goud, met lagers, touwen en handschoen, het perfecte cadeau voor yo-yo liefhebbers
€ 28,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Een competitie-yo-yo van aluminium in lila-blauw, inclusief touw en handschoen. De verpakking kan variëren. Het perfecte cadeau voor yo-yo liefhebbers
Een competitie-yo-yo van aluminium in lila-blauw, inclusief touw en handschoen. De verpakking kan variëren. Het perfecte cadeau voor yo-yo liefhebbers
€ 31,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza