Esselte 624044, A4, Polypropyleen (PP), Wit, 150 vel, 233 mm, 8 mm

€ 9,21

plus € 4,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Ringbanden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Esselte 394754000, ringmap A4, wit
Esselte 394754000, ringmap A4, wit
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Esselte 394750000, ringmap A4, wit
Esselte 394750000, ringmap A4, wit
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Esselte ringband, wit, A4 (10 stuks)
Esselte ringband, wit, A4 (10 stuks)
€ 63,00
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Esselte 81187, A4+, karton, polypropyleen (PP), zwart, 600 vel, 81 mm, 300 mm
Esselte 81187, A4+, karton, polypropyleen (PP), zwart, 600 vel, 81 mm, 300 mm
€ 11,62
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van PAGNA ringboek, DIN A4, rugbreedte: 35 mm, wit
PAGNA ringboek, DIN A4, rugbreedte: 35 mm, wit
€ 14,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Esselte 626497, A4, Ordner, Polypropyleen (PP), Blauw, 190 vel, 42 mm
Esselte 626497, A4, Ordner, Polypropyleen (PP), Blauw, 190 vel, 42 mm
€ 7,92
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Esselte 2193, A4, polypropyleen (PP), zwart, 80 g/m², 4,2 cm, 255 mm
Esselte 2193, A4, polypropyleen (PP), zwart, 80 g/m², 4,2 cm, 255 mm
€ 9,56
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Exacompta 54178E: Schulmap – A4, polypropyleen, wit
Exacompta 54178E: Schulmap – A4, polypropyleen, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,70
-33%
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Esselte 55221, A4+, formaat D, presentatiemap, plastic, wit, 400 vel
Esselte 55221, A4+, formaat D, presentatiemap, plastic, wit, 400 vel
€ 143,99
Gratis bezorging
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van Leitz 42420001, A4, karton, wit, 230 vel, 80 g/m², 2,5 cm
Leitz 42420001, A4, karton, wit, 230 vel, 80 g/m², 2,5 cm
€ 22,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Esselte Vivida
Esselte Vivida
€ 9,56
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van EXACOMPTA ringboek, 2-ringsmechanisme, DIN A4, wit
EXACOMPTA ringboek, 2-ringsmechanisme, DIN A4, wit
€ 40,83
-29%
€ 28,59
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Esselte 395792950: ringband
Esselte 395792950: ringband
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Esselte 231041, A4, Polypropyleen (PP), Blauw, Blauw, 350 vel, 80 g/m²
Esselte 231041, A4, Polypropyleen (PP), Blauw, Blauw, 350 vel, 80 g/m²
€ 9,28
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Esselte 48257, zwart, A4, 190 vel, 2,5 cm, 255 mm, 42 mm
Esselte 48257, zwart, A4, 190 vel, 2,5 cm, 255 mm, 42 mm
€ 19,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Exacompta 51194E, transparant, polypropyleen (PP), A4
Exacompta 51194E, transparant, polypropyleen (PP), A4
€ 37,70
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Esselte plastic ringband, A4, kunststof, 2,5 cm, 42 x 255 x 318 mm
Esselte plastic ringband, A4, kunststof, 2,5 cm, 42 x 255 x 318 mm
€ 8,58
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van EXACOMPTA ringboek, polypropyleen, 4-ringsmechanisme, DIN A4, zwart
EXACOMPTA ringboek, polypropyleen, 4-ringsmechanisme, DIN A4, zwart
€ 11,11
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EXACOMPTA 4-rings register, DIN A4, wit
EXACOMPTA 4-rings register, DIN A4, wit
€ 67,99
-58%
€ 27,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van EXACOMPTA presentatiemap, A4, wit, met 4-ringsmechanisme
EXACOMPTA presentatiemap, A4, wit, met 4-ringsmechanisme
€ 44,17
-50%
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog en organiseer uw documenten! Koop nu en geniet van overzicht!



Documentenmap van transparant PP in levendige kleuren en met een aantrekkelijk VIVIDA-design. Geschikt voor het opbergen van documenten.
DIN-formaat
A4
Kleur
Wit
Fabrikant
Esselte
Aantal stuks
50
Gewicht
100 g
EAN
4049793029351
4049793028668
MPN (Manufacturer Part Number)
624044

DIN-formaat
A4
Kleur
Wit
Fabrikant
Esselte
Aantal stuks
50
Gewicht
100 g
EAN
4049793029351
4049793028668
MPN (Manufacturer Part Number)
624044
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Esselt 811460, A4 ordner, 5 cm, groen
Esselt 811460, A4 ordner, 5 cm, groen
€ 9,24
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Nuk 10.255.252 Drinkbeker
Nuk 10.255.252 Drinkbeker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Esselte 11253, A4, plastic, rood, 500 vel, 7,5 cm, 290 mm
Esselte 11253, A4, plastic, rood, 500 vel, 7,5 cm, 290 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,28
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Rabanne Fame, voor dames, eau de parfum, 50 ml, 75 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,..., 2 stuks
Rabanne Fame, voor dames, eau de parfum, 50 ml, 75 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,..., 2 stuks
€ 1.870,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 112,35
-€ 18,84
€ 93,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hasbro Doodle Pad, knutselproduct. One size
Hasbro Doodle Pad, knutselproduct. One size
€ 39,47
-32%
€ 26,66
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Badkameraccessoireset van Alpina, bestaande uit: toiletborstel, bekertje voor tandenpoeder, houder voor tandenborstels, zeepdispenser, zeepbakje en prullenbak, gemaakt van kunststof en bamboe
Badkameraccessoireset van Alpina, bestaande uit: toiletborstel, bekertje voor tandenpoeder, houder voor tandenborstels, zeepdispenser, zeepbakje en prullenbak, gemaakt van kunststof en bamboe
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Esselte Economy hefboomklem, 7,5 cm, geel
Esselte Economy hefboomklem, 7,5 cm, geel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,61
-17%
€ 7,14
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Esselte Vivida map met elastiek, 15 mm, groen
Esselte Vivida map met elastiek, 15 mm, groen
€ 8,17
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Katoenen beddengoed 140x200, Mini Mouse, roze. Kussensloop 70x90. Geschikt voor kinderen. Merk: Halantex
Katoenen beddengoed 140x200, Mini Mouse, roze. Kussensloop 70x90. Geschikt voor kinderen. Merk: Halantex
€ 27,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van Lanberg FTP Cat.6 patchkabel, 10 meter, groen
Lanberg FTP Cat.6 patchkabel, 10 meter, groen
€ 0,45/1m
€ 4,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Squishmallows tas - Maui
Squishmallows tas - Maui
€ 31,87
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Paladone PP14599LS, Zelfstandig, 0,4 liter, Meerkleurig, Keramisch, Kan, Universeel
Paladone PP14599LS, Zelfstandig, 0,4 liter, Meerkleurig, Keramisch, Kan, Universeel
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bigjigs Rail: Houten treinset met monsterfiguren
Bigjigs Rail: Houten treinset met monsterfiguren
€ 28,22
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Clinique Blackhead Solutions, zelfverwarmende onzuiverheidsverwijderaar, voor vrouwen, bij een onzuivere huid, crème, anti-acne, tegen meeëters, 20 ml, tube
Clinique Blackhead Solutions, zelfverwarmende onzuiverheidsverwijderaar, voor vrouwen, bij een onzuivere huid, crème, anti-acne, tegen meeëters, 20 ml, tube
€ 2.090,00/1l
€ 41,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kinderdeken, microvezel, 75x100 cm, wit
Kinderdeken, microvezel, 75x100 cm, wit
€ 26,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Flipperspel Dino
Flipperspel Dino
€ 29,99
-61%
€ 11,66
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van FASCIANIST Lichaamscreme, 200 ml
FASCIANIST Lichaamscreme, 200 ml
€ 320,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Baseus CALYS-A02 USB-kabel voor smartphones, wit, 1 meter, USB-A naar Lightning
Baseus CALYS-A02 USB-kabel voor smartphones, wit, 1 meter, USB-A naar Lightning
€ 15,23/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,23
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Fietsonderhoud: Reifen-Dicht - Snel hulpmiddel bij lekke banden, 75 ml spray
Fietsonderhoud: Reifen-Dicht - Snel hulpmiddel bij lekke banden, 75 ml spray
€ 184,13/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 13,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shimano remleiding BH90SB, 1700 mm, afkortbaar
Shimano remleiding BH90SB, 1700 mm, afkortbaar
€ 24,05/1m
€ 40,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lena Truckies Vuilniswagen, Vrachtwagen, 2 jaar, Kunststof, Grijs, Oranje
Lena Truckies Vuilniswagen, Vrachtwagen, 2 jaar, Kunststof, Grijs, Oranje
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 6,05
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Bigjigs, oceaanblauw, zandvormpje
Bigjigs, oceaanblauw, zandvormpje
€ 15,06
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Domino gereedschapskoffer voor 36 gereedschappen | Zwart
Domino gereedschapskoffer voor 36 gereedschappen | Zwart
€ 12,08
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van PowerA 1522784-01, Gamepad, Nintendo Switch, Analoog, Bekabeld, USB, Oranje, Rood
PowerA 1522784-01, Gamepad, Nintendo Switch, Analoog, Bekabeld, USB, Oranje, Rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,53
-26%
€ 42,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oogcrème tegen rimpels Jasmine (Eye Cream), 15 ml
Oogcrème tegen rimpels Jasmine (Eye Cream), 15 ml
€ 678,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BaByliss ST516E, stijltang, met warmte-instellingen, knoppen, 180 °C, 235 °C, lavendelgeur
BaByliss ST516E, stijltang, met warmte-instellingen, knoppen, 180 °C, 235 °C, lavendelgeur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,30
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van YENKEE YCP 2013, basisstation voor PS5
YENKEE YCP 2013, basisstation voor PS5
€ 36,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fietsslot ZOLI, model 84354, afmetingen 10x65 cm
Fietsslot ZOLI, model 84354, afmetingen 10x65 cm
€ 4,06
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Fiskars Solid™ Tuinslangspuit 1070837
Fiskars Solid™ Tuinslangspuit 1070837
€ 26,52
-13%
€ 23,00
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Krtek en de machine/het houten plankje, 12 cm, trekfiguur
Krtek en de machine/het houten plankje, 12 cm, trekfiguur
€ 15,27
Verkoper: Nejhracka

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.