Ahoj Brause-Bonbons 70610 2kg

€ 53,79

€ 26,90 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
€ 13,76/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ahoj bruisende dropjes, 63710, 125g
Ahoj bruisende dropjes, 63710, 125g
€ 237,46/1kg
€ 31,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ahoj Brause-ringen, 44530, 150g
Ahoj Brause-ringen, 44530, 150g
€ 147,00/1kg
€ 22,05
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Cool Mini Bonbons 72400 1kg
Cool Mini Bonbons 72400 1kg
€ 33,90/1kg
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
€ 12,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Frisia Rocket Balls Bramen - 200 stuks
Frisia Rocket Balls Bramen - 200 stuks
€ 12,67/1kg
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Schuttelaar Framboosjes - 1 kilo
Schuttelaar Framboosjes - 1 kilo
€ 14,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 9044400231009, 68 g, Duitsland, E330, E331, E471, Zuurteregelaar (natriumcitraten), zuurmiddel (citroenzuur), emulgator (mono- en diglyceriden...), 1674 kJ, 400 kcal
Open Food, 9044400231009, 68 g, Duitsland, E330, E331, E471, Zuurteregelaar (natriumcitraten), zuurmiddel (citroenzuur), emulgator (mono- en diglyceriden...), 1674 kJ, 400 kcal
€ 26,91/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
€ 77,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
€ 142,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,11
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wedel Biszkopty, Sinaasappelgelei, Chocoladedessert, 147 g
Wedel Biszkopty, Sinaasappelgelei, Chocoladedessert, 147 g
€ 14,13/1kg
€ 2,38
-5%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Wafelkoekjes, smaak: hazelnoot, 160 gram
Wedel Wafelkoekjes, smaak: hazelnoot, 160 gram
€ 16,50/1kg
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van E. Wedel Biszkopty Wedlove met kersenjellie, 147g
E. Wedel Biszkopty Wedlove met kersenjellie, 147g
€ 14,44/1kg
€ 2,43
-4%
€ 2,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Cukierki Michałki Proteïne-repen, 245 g
Wawel Cukierki Michałki Proteïne-repen, 245 g
€ 20,00/1kg
€ 5,47
-4%
€ 5,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fortuin Wilhelmina Pepermunt - 1 x 3 kilo
Fortuin Wilhelmina Pepermunt - 1 x 3 kilo
€ 8,60/1kg
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
€ 20,05/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Candyman Manna's - 1 kilo
Candyman Manna's - 1 kilo
€ 16,15/1kg
€ 16,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ahoj Brause snoepjes met fruitsmaak, individueel verpakt, 2000 g

Ahoj-Brause Ahoj-bonbons zijn snoepjes met een prikkelend effect. Want binnenin de harde karamels met fruitige frambozen-, citroen-, sinaasappel- en bosvruchtensmaak zit bruisend poeder dat lekker prikkelt op de tong. Deze snoepjes zijn individueel verpakt en ideaal om een glimlach op de lippen te toveren tijdens feesten zoals carnaval en kinderfeestjes of als zoete attentie bij de receptiebalie.
Katjes Fassin GmbH + Co. KG
Dechant-Sprünken-Str. 53-57
46446 Emmerich


Ahoj Bonbons Brause Zitrone Himbeere Orange Waldmeister 2.000 g/Pack.
Ingrediënten
Glucosestroop, suiker, 4% bruisvulling (zuurteregelaar: citroenzuur, suiker, dextrose, zuurteregelaar: natriumwaterstofcarbonaat, aroma's), voedingszuren: citroenzuur en melkzuur, zuurteregelaar: trinatriumcitraat, fruit- en plantenconcentraten (appel, saffloer, zwarte bes, zwarte wortel, kurkumawortel), spirulinaconcentraat, aroma's.
Voedingswaarde
Calorische waarde: 388,00 kilocalorieën (kcal) Calorische waarde: 1.648,00 kilojoule (kJ) Vet: 0,00 vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0,00 Koolhydraten: 95,00 koolhydraten, waarvan suiker: 62,00 Eiwitten: 0,00 Zout: 0,86
Allergenen
Geen
Gewicht
2000 g
Levensmiddelenbedrijven
Frigeo Vertriebsges. mbH & Co. KG Alfred-Klingele-Str. 48 73630 Remshalden Deutschland
Verkoopbenaming
Snoepjes gevuld met 4% poedersuiker met citroen-, frambozen-, sinaasappel- en bosvruchtensmaak.
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
70610
EAN
4033500031317

Ingrediënten
Glucosestroop, suiker, 4% bruisvulling (zuurteregelaar: citroenzuur, suiker, dextrose, zuurteregelaar: natriumwaterstofcarbonaat, aroma's), voedingszuren: citroenzuur en melkzuur, zuurteregelaar: trinatriumcitraat, fruit- en plantenconcentraten (appel, saffloer, zwarte bes, zwarte wortel, kurkumawortel), spirulinaconcentraat, aroma's.
Voedingswaarde
Calorische waarde: 388,00 kilocalorieën (kcal) Calorische waarde: 1.648,00 kilojoule (kJ) Vet: 0,00 vet, waarvan verzadigde vetzuren: 0,00 Koolhydraten: 95,00 koolhydraten, waarvan suiker: 62,00 Eiwitten: 0,00 Zout: 0,86
Allergenen
Geen
Gewicht
2000 g
Levensmiddelenbedrijven
Frigeo Vertriebsges. mbH & Co. KG Alfred-Klingele-Str. 48 73630 Remshalden Deutschland
Verkoopbenaming
Snoepjes gevuld met 4% poedersuiker met citroen-, frambozen-, sinaasappel- en bosvruchtensmaak.
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
70610
EAN
4033500031317
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
€ 13,76/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Compass 31694 - Set van 11 stoelhoezen, gladde uitvoering, zwart
Compass 31694 - Set van 11 stoelhoezen, gladde uitvoering, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 54,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Cool Gekleurde Mix Hart- en Ronde lollies - 200 stuks
Cool Gekleurde Mix Hart- en Ronde lollies - 200 stuks
€ 18,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,45
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Apple USB-C naar USB-C oplaadkabel - 2 meter - Wit
Apple USB-C naar USB-C oplaadkabel - 2 meter - Wit
€ 8,90/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 17,80
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van INF Scart naar HDMI-converter 1080p
INF Scart naar HDMI-converter 1080p
€ 181,00/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 16,69
-2%
€ 16,29
35% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van tillvex Klemluifel 300 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
tillvex Klemluifel 300 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1157
€ 128,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2191
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 49,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
€ 12,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ahoj-Brause 926159 Ahoj-Brause BONBON-STANGEN Brause 100 St./2,3 kg
Ahoj-Brause 926159 Ahoj-Brause BONBON-STANGEN Brause 100 St./2,3 kg
€ 12,71/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 29,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lenovo V15 G2-IJL, specificaties: processor N4500, 4GB RAM, 128GB SSD, FHD-scherm, mat oppervlak, zonder besturingssysteem
Lenovo V15 G2-IJL, specificaties: processor N4500, 4GB RAM, 128GB SSD, FHD-scherm, mat oppervlak, zonder besturingssysteem
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
Gebruikt
€ 258,11
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
Amazon Echo B09B8X9RGM Amazon Echo Dot 5 charcoal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 72,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COSTWAY Elektrische siliconen warmteplaat, mobiele serveerplaat, warmhoudplaat met automatische uitschakeling, 6 temperatuurinstellingen (50-100°C) en timer, wit
COSTWAY Elektrische siliconen warmteplaat, mobiele serveerplaat, warmhoudplaat met automatische uitschakeling, 6 temperatuurinstellingen (50-100°C) en timer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Maggi Fix Oven Tortellini met roomsaus, 36g
Maggi Fix Oven Tortellini met roomsaus, 36g
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Snelladeradapter (25 Watt) EP-TA800N
Snelladeradapter (25 Watt) EP-TA800N
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1405
€ 17,60
Verkoper: Wigento
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Bomann® oven van 50 cm met kookplaat | Vrijstaand elektrisch fornuis van 50 cm met 4 kookplaten | Vrijstaand fornuis met oven van 43 liter | Boven- en onderwarmte | 40°C - 240°C | Inclusief bakplaat en grillrooster | Elektrisch fornuis met kookplaat EHC 7939
Bomann® oven van 50 cm met kookplaat | Vrijstaand elektrisch fornuis van 50 cm met 4 kookplaten | Vrijstaand fornuis met oven van 43 liter | Boven- en onderwarmte | 40°C - 240°C | Inclusief bakplaat en grillrooster | Elektrisch fornuis met kookplaat EHC 7939
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 652,27
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Licorne Bike Life M-V-ATB: Premium trekkingfiets in 28 inch - Fiets voor heren, jongens, dames en mannen - Shimano 21-versnellingen - Herenfiets voor de stad - Mannenfiets.
Licorne Bike Life M-V-ATB: Premium trekkingfiets in 28 inch - Fiets voor heren, jongens, dames en mannen - Shimano 21-versnellingen - Herenfiets voor de stad - Mannenfiets.
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 334,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van Haribo Witte Muizen - 150 stuks
Haribo Witte Muizen - 150 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 12 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles bruist
Beoordeeld op 17 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zoetigheden
Beoordeeld op 1 oktober 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel aangekomen
Beoordeeld op 11 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 februari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop