HARIBO 10003353 HARIBO ROULETTE Fruchtgummi 40 St.

€ 27,28

€ 12,40 / 1kg

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Winegums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
€ 18,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10003477 ROULETTE Fruchtgummi 50 St. 1,25kg
HARIBO 10003477 ROULETTE Fruchtgummi 50 St. 1,25kg
€ 17,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10044357 HARIBO Pico Balla Fruchtgummi 65,0 g
HARIBO 10044357 HARIBO Pico Balla Fruchtgummi 65,0 g
€ 227,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,48
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Eldorado, 375g
Haribo Eldorado, 375g
€ 79,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
€ 93,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
€ 217,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 184,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Haribo Grote Beertjes - 150 stuks
Haribo Grote Beertjes - 150 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 19,78
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 15,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10054375 HARIBO Mega-Roulette Fruchtgummi 40 St.
HARIBO 10054375 HARIBO Mega-Roulette Fruchtgummi 40 St.
€ 15,42/1kg
€ 27,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10051174 HARIBO Happy Cherries Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051174 HARIBO Happy Cherries Fruchtgummi 175,0 g
€ 92,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,20/1kg
€ 10,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
€ 45,44/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,36
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Haribo Roulette

Kauwgum in de bekende vorm van Haribo. In 6 verschillende fruitige smaken, maar gemengd: citroen, sinaasappel, ananas, framboos, aardbei en zwarte bes.

Fabrikant: Haribo GmbH & Co KG, 53105 Bonn, Duitsland Merk: Haribo Inhoud: 40 rollen à 45g Producttype: Fruitgommengemeng Smaak: Fruit

Productinformatie: Voor de onderstaande informatie aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Controleer de informatie op de verpakking, aangezien deze bindend is.

Ingrediënten (volgens de verpakking): Glucosestroop; suiker; gelatine; dextrose; zuurteregelaar: citroenzuur; zonnebloemolie; fruit- en plantenconcentraten: saffloer, spirulina, appel, radijs, zoete aardappel, wortel, citroen, zwarte bes, hibiscus; kleurstof: anthocyanen; coatingmiddel: bijenwas (wit en geel). Kan sporen van melk en tarwe bevatten.

Voedingswaarden per 100g (volgens de verpakking):

  • Energie: 1459 kJ / 343 kcal
  • Vet: <0,5 g
  • Verzadigde vetzuren: 0,1 g
  • Koolhydraten: 77 g
  • Suiker: 46 g
  • Eiwitten: 6,9 g
  • Zout: 0,07 g
Ingrediënten
Glucosestroop; Suiker; Gelatine; Dextrose; Zuurteregelaar: Citroenzuur; Fruit- en plantenconcentraten: Saffloer, appel, spirulina, radijs, citroen, zoete aardappel, wortel, zwarte bessen, hibiscus; Aroma; Kleurstof: Anthocyanen; Glansmiddel: Bijenwas (wit en geel), carnaubawas; Invertsuikerstroop.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g: Energie: 1459 kJ / 343 kcal Koolhydraten: 77 g waarvan suikers: 46 g waarvan zetmeel: waarvan polyolen: Vet: 0,5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,1 g Eiwitten: 6,9 g Zout: 0,07 g Vezels:
Allergenen
Geen
Gewicht
2200 g
Levensmiddelenbedrijven
Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
Verkoopbenaming
fruitgom
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
39199
EAN
4001686372579

Ingrediënten
Glucosestroop; Suiker; Gelatine; Dextrose; Zuurteregelaar: Citroenzuur; Fruit- en plantenconcentraten: Saffloer, appel, spirulina, radijs, citroen, zoete aardappel, wortel, zwarte bessen, hibiscus; Aroma; Kleurstof: Anthocyanen; Glansmiddel: Bijenwas (wit en geel), carnaubawas; Invertsuikerstroop.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g: Energie: 1459 kJ / 343 kcal Koolhydraten: 77 g waarvan suikers: 46 g waarvan zetmeel: waarvan polyolen: Vet: 0,5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,1 g Eiwitten: 6,9 g Zout: 0,07 g Vezels:
Allergenen
Geen
Gewicht
2200 g
Levensmiddelenbedrijven
Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
Verkoopbenaming
fruitgom
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
39199
EAN
4001686372579
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, beige
Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, beige
€ 719,00
Verkoper: Kaiser_Mobel
Productafbeelding van HARIBO 10044357 HARIBO Pico Balla Fruchtgummi 65,0 g
HARIBO 10044357 HARIBO Pico Balla Fruchtgummi 65,0 g
€ 227,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,48
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, grijs
Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, grijs
€ 719,00
Verkoper: Kaiser_Mobel
Productafbeelding van Bodem beschermingsmat 140x100 voor bureaustoel.Bodem beschermingsmatten, beschermingsmat, mat, 140x100 cm - melkwitte kleur
Bodem beschermingsmat 140x100 voor bureaustoel.Bodem beschermingsmatten, beschermingsmat, mat, 140x100 cm - melkwitte kleur
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 46,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
HARIBO Adventskalender, artikelnummer 10041344, inhoud: 300 gram
€ 63,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 21,01
-9%
€ 18,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
€ 18,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CASARIA® Verstelbaar bureau met elektrische hoogteverstelling en LCD-display, stalen frame, geschikt voor kantoor en gaming, model: 110 cm, kleur: wit
CASARIA® Verstelbaar bureau met elektrische hoogteverstelling en LCD-display, stalen frame, geschikt voor kantoor en gaming, model: 110 cm, kleur: wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 171,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Tactische beschermhoes van gehard glas voor de Apple iPhone 7/8/SE2020/SE2022
Tactische beschermhoes van gehard glas voor de Apple iPhone 7/8/SE2020/SE2022
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4610
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
Haribo Quaxi kikkers, 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
Haribo Fruitgummie Smurfen, 150 stuks in een blik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, zwart
Kaiser Möbel slaapbank Volio met opbergruimte voor beddengoed, zwart
€ 719,00
Verkoper: Kaiser_Mobel
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pringles Original - 12 pakjes van 40 gram
Pringles Original - 12 pakjes van 40 gram
€ 42,88/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
€ 31,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 22,60
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Haribo Witte Muizen - 150 stuks
Haribo Witte Muizen - 150 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 184,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4610
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
€ 61,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intex 29084 Schuimrubberen onderleggers voor zwembaden 50 x 50 cm, 8 stuks
Intex 29084 Schuimrubberen onderleggers voor zwembaden 50 x 50 cm, 8 stuks
€ 12,11/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,01
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Handheld-gameconsole met een 3,5-inch scherm, een 1200 mAh batterij, een klassieke spelcomputer voor kinderen en volwassenen
Handheld-gameconsole met een 3,5-inch scherm, een 1200 mAh batterij, een klassieke spelcomputer voor kinderen en volwassenen
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van KuKoo Slusmachine
KuKoo Slusmachine
1,5Gemiddelde beoordeling: 1,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 224,99
Gratis bezorging
Verkoper: MonsterShop
Productafbeelding van BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,48
-4%
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 6 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop