5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 1 voor deze prijs
Trolli Appelschijfjes, fruitgum, zak van 1 kg
€ 13,70
€ 13,70 / 1kg
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Bij bestelling binnen
14h 34m 12s
De timer geeft aan hoeveel tijd je nog hebt om te bestellen, zodat je het artikel binnen de aangegeven bezorgtijd ontvangt.
Onze bestedeals
Winegums & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
€ 14,23
Verkoper: Katomix

Trolli 4000512994244 Trolli Fruitgummie, perzikjes, verpakking van 150 stuks in een ronde doos
€ 13,49/1kg
€ 16,19
Verkoper: somnia24

Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Grote Beertjes - 150 stuks
€ 19,78
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
€ 16,50/1kg
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
€ 4,31
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,25
Verkoper: Katomix

Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
€ 9,47/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix

Trolli Zure Gloeiwormen - 1 kilo
€ 13,70/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

nimm2® 387667 nimm2® Lachende kauwgom, appel-fruitkauwgom, 225,0 g
€ 102,36/1kg
€ 23,03
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
€ 93,50/1kg
€ 9,35
Verkoper: somnia24

Red Band Bubble Fizz, 100 stuks, 1000 gram
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Open Food, 8426617114749, 25 gram, 1,12 kg, Bevat: E330, E428, E471, E901, E903, Energie: 1506 kJ, 357 kcal
€ 143,30/1kg
€ 36,99
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,66
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli 4000512463443 Trolli Fruitgummie, appelringen, 150 gram
€ 56,47/1kg
€ 8,47
Verkoper: somnia24

Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
€ 15,36
Verkoper: somnia24

Trolli 4000512463429 Trolli Fruitgummie, ZURE GLIMWORMEN, 150 g
€ 108,07/1kg
€ 33,10
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

HARIBO 10046325 HARIBO Ingwer Zitrone Fruchtgummi 160,0 g
€ 104,44/1kg
€ 16,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Ook zo dol op appel? Dan zijn deze ringen iets voor u!
Heerlijk gesuikerde appelringen.
Productinformatie:
plm 4,5 cm lang x 3 cm breed
gewicht gemiddeld 9,5 gram per stuk
Als het gaat om echte originaliteit, heeft iedereen zijn eigen voorkeuren. Of je ze nu rechtstreeks in je mond stopt, langzaam kauwt of eerst op je vingers stapelt, appelringen beloven veel plezier en een explosie van fruitige smaken in je mond
- Ingrediënten
- Ook zo dol op appel? Dan zijn deze ringen iets voor u! Heerlijk gesuikerde appelringen. Productinformatie: plm 4,5 cm lang x 3 cm breed gewicht gemiddeld 9,5 gram per stuk
- Voedingswaarde
- Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1428 kJ/336 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 79 g waarvan suikers: 50 g Eiwitten: 4.4 g Zout: 0.2 g
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 1000 g
- Afmetingen
- 18.5 cm x 4 cm x 33 cm
- Levensmiddelenbedrijven
- Trolli
- Verkoopbenaming
- Trolli Appelringen - 1 kilo
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 500278
- EAN
- 4000512733096
- Ingrediënten
- Ook zo dol op appel? Dan zijn deze ringen iets voor u! Heerlijk gesuikerde appelringen. Productinformatie: plm 4,5 cm lang x 3 cm breed gewicht gemiddeld 9,5 gram per stuk
- Voedingswaarde
- Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1428 kJ/336 kcal Vetten: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 79 g waarvan suikers: 50 g Eiwitten: 4.4 g Zout: 0.2 g
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 1000 g
- Afmetingen
- 18.5 cm x 4 cm x 33 cm
- Levensmiddelenbedrijven
- Trolli
- Verkoopbenaming
- Trolli Appelringen - 1 kilo
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 500278
- EAN
- 4000512733096
Gaat ook goed samen met

Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
€ 14,23
Verkoper: Katomix

Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
€ 16,50/1kg
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
€ 12,51
Verkoper: somnia24

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
€ 9,18
Verkoper: somnia24

Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
€ 22,54
Verkoper: somnia24

Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Perzikringen, fruitgummie, zak van 1 kg
€ 13,65/1kg
€ 41,94
-67%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
€ 4,48
-18%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
€ 19,78
Verkoper: somnia24

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
€ 10,93/1kg
€ 12,51
Verkoper: somnia24

Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Hela Kruidenketjap Curry Delikat, 800 ml
€ 13,35/1l
€ 10,68
Verkoper: somnia24

Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany

Haribo 1264671001 Vruchtenkauwgom, Zure Beren-tongen - 150 stuks, blik
€ 26,72/1kg
€ 36,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti in romige hamsaus, 64g
€ 50,50/1kg
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany

Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
€ 4,98/1kg
€ 24,89
Verkoper: somnia24

Trolli Haifische, fruitgum met schuimsuiker, zak van 1 kg
€ 13,70/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL

Trolli Zure Gloeiwormen - 1 kilo
€ 13,70/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Remington tondeuse HC450
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro

funny-frisch Chipsfrisch aardappelschilfers, Hongaarse smaak, verpakking van 12 (12 x 40g)
€ 37,15/1kg
€ 17,83
Verkoper: Store-Germany

Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
€ 93,50/1kg
€ 9,35
Verkoper: somnia24

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
€ 10,27
Verkoper: somnia24

Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
€ 7,04
Verkoper: Katomix

De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 20 juli 2021 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zure appel ringen
Erg lekker . Plezier voor de hele familie vooral de kleinkinderen