Seni Care washandjes, ongeparfumeerd, 12 stuks per verpakking

€ 62,12

€ 24,85 / 1kg

plus € 6,75 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Intieme verzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SENI CARE Hydraterende lichaamswipes (80 stuks)
SENI CARE Hydraterende lichaamswipes (80 stuks)
€ 7,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sence gezichtsreinigingsdoekjes kokos, 20 stuks
Sence gezichtsreinigingsdoekjes kokos, 20 stuks
€ 1,19
-13%
€ 1,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Herencrème Intieme Verzorgingsset, 1 stuks
Herencrème Intieme Verzorgingsset, 1 stuks
€ 107,78/1l
€ 29,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vochtige doekjes Addermis Biactiv Indasec (60 stuks)
Vochtige doekjes Addermis Biactiv Indasec (60 stuks)
€ 7,29/1kg
€ 7,76
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Sence damesverbanden, normaal, 2 verpakkingen met 10 stuks
Sence damesverbanden, normaal, 2 verpakkingen met 10 stuks
€ 99,75/1kg
€ 29,95
-33%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Sagella Active Pregnacare reinigingsdoekjes, 15 stuks
Sagella Active Pregnacare reinigingsdoekjes, 15 stuks
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Cleanic, zachte wattenstaafjes, 160 stuks
Cleanic, zachte wattenstaafjes, 160 stuks
€ 7,48/1kg
€ 1,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EVAX 4084500213845, 12 stuks
EVAX 4084500213845, 12 stuks
€ 215,59/1kg
€ 12,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Seni Care Sensitive, biologisch afbreekbare reinigingsdoekjes, 68 stuks - lange houdbaarheid!
Seni Care Sensitive, biologisch afbreekbare reinigingsdoekjes, 68 stuks - lange houdbaarheid!
€ 171,80/1kg
€ 8,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Indasec Clean & Fresh Intiemwasdoekjes, 20 stuks
Indasec Clean & Fresh Intiemwasdoekjes, 20 stuks
€ 15,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EVAX 8001090371966, 12 stuks
EVAX 8001090371966, 12 stuks
€ 172,56/1kg
€ 14,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Borstvoedingscompressen Postpart Indasec (30 stuks)
Borstvoedingscompressen Postpart Indasec (30 stuks)
€ 19,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bamboeverfrissende intiemwasdoekjes - Masmi, 20 stuks
Bamboeverfrissende intiemwasdoekjes - Masmi, 20 stuks
€ 164,67/1kg
€ 4,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EVAX 8410108006682, 16 stuks
EVAX 8410108006682, 16 stuks
€ 231,23/1kg
€ 15,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gehydrateerd toiletpapier Luba Sensitive, 50 stuks
Gehydrateerd toiletpapier Luba Sensitive, 50 stuks
€ 6,52/1kg
€ 1,63
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Cleanic Intieme reinigingsdoekjes Pure, 20 stuks
Cleanic Intieme reinigingsdoekjes Pure, 20 stuks
€ 16,10/1kg
€ 1,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Lactacyd Sensitive intiemwasdoekjes, 1 pak - 15 stuks
Lactacyd Sensitive intiemwasdoekjes, 1 pak - 15 stuks
€ 59,33/1kg
€ 5,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DISKRETE Maxi-incontinentieverbanden, 28 stuks
DISKRETE Maxi-incontinentieverbanden, 28 stuks
€ 657,86/1l
€ 18,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Seni Care washandschoenen, zonder folie, zijn de ideale oplossing voor een zachte en eenvoudige verzorging met water. Deze wegwerphandschoenen, gemaakt van non-woven materiaal, zijn bijzonder huidvriendelijk en maken het moeiteloos aanbrengen van verzorgingsproducten mogelijk. Ze beschermen de handen van de verzorgende en zijn perfect geschikt voor gebruik met watergedragen verzorgingsproducten. - Wegwerphandschoenen van non-woven materiaal - Zonder foliecoating aan de binnenkant - Zacht voor de huid - Eenvoudig aanbrengen van verzorgingsproducten - Beschermt de handen van de verzorgende - Ideaal voor verzorgingsproducten met water - Afmetingen: 22 x 16 cm - 50 stuks per verpakking / 12 verpakkingen per doos
Gewicht
2.5 kg
Fabrikant
Seni-TZMO Deutschland
Aantal stuks
12
EAN
5900516939915
MPN (Manufacturer Part Number)
SE-981-MYJK-002

Gewicht
2.5 kg
Fabrikant
Seni-TZMO Deutschland
Aantal stuks
12
EAN
5900516939915
MPN (Manufacturer Part Number)
SE-981-MYJK-002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wegwerphandschoen voor reiniging - per stuk
Wegwerphandschoen voor reiniging - per stuk
€ 361,33/1m²
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,13
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 121,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 103,47
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Trizand 9641 Revalidatiefiets
Trizand 9641 Revalidatiefiets
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 515
€ 28,69
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Schwarzkummel 250 ml - koudgeperst, ongeraffineerd. PZN 17188195
Schwarzkummel 250 ml - koudgeperst, ongeraffineerd. PZN 17188195
€ 34,16/1l
€ 8,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Seni Care Hygiënische wegwerpservetten, niet geperforeerd, 22,5 x 16 cm, 50 stuks
Seni Care Hygiënische wegwerpservetten, niet geperforeerd, 22,5 x 16 cm, 50 stuks
€ 29,60/1kg
€ 8,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TurboTronic voedseldroger TurboWave – FD14 – B!O vanaf 30 °C, 14 l, 5 niveaus, 100 % metaal, 0 % plastic, voor fruit, groente, vlees en paddenstoelen, rvs, recepten
TurboTronic voedseldroger TurboWave – FD14 – B!O vanaf 30 °C, 14 l, 5 niveaus, 100 % metaal, 0 % plastic, voor fruit, groente, vlees en paddenstoelen, rvs, recepten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van AIORBER noodradio met zonnelaadfunctie en karabijnhaak, powerbank van 10000 mAh, LED-zaklamp, SOS-alarm, duurzaam en draagbaar, groen
AIORBER noodradio met zonnelaadfunctie en karabijnhaak, powerbank van 10000 mAh, LED-zaklamp, SOS-alarm, duurzaam en draagbaar, groen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Drive Toiletverhoger Ticco 2G - Ergonomisch met deksel 10 cm - Wit
Drive Toiletverhoger Ticco 2G - Ergonomisch met deksel 10 cm - Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
€ 29,59
Gratis bezorging
Verkoper: ZTW
Productafbeelding van Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 402
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB schwarz
Apple iPhone 15 128 GB schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics Hyaluron-Lactic Intieme Was, Intieme schuim, voor dames, 150 ml, 1 stuk, Aanbrengen op vochtige huid, grondig afspoelen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud: Aloe Barbadensis (Aloë) bladsap, Caprylyl/Capryl glucoside, Pentyleenglycol, Natrium PCA,...
MÁDARA Cosmetics Hyaluron-Lactic Intieme Was, Intieme schuim, voor dames, 150 ml, 1 stuk, Aanbrengen op vochtige huid, grondig afspoelen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud: Aloe Barbadensis (Aloë) bladsap, Caprylyl/Capryl glucoside, Pentyleenglycol, Natrium PCA,...
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van Weleda Vlora+ Extra verzachtende druppels, intiemolie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, doos, 1 stuk
Weleda Vlora+ Extra verzachtende druppels, intiemolie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, doos, 1 stuk
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l
Productafbeelding van Rino Gold Gel (50 ml) – Natuurlijke massagegel voor mannen
Rino Gold Gel (50 ml) – Natuurlijke massagegel voor mannen
€ 36,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 800,00/1kg
Productafbeelding van Cumlaude Lab Deligyn Intieme Verzorging, Intieme Gel, voor vrouwen, 500 ml, pompflacon, Inhoud: Aqua (water), Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sorbitol,..., Bevat: Parabeen, Zeep, Sodium Dodecyl (Lauryl) Sulfate (SDS (SLS)), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sulfaat
Cumlaude Lab Deligyn Intieme Verzorging, Intieme Gel, voor vrouwen, 500 ml, pompflacon, Inhoud: Aqua (water), Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sorbitol,..., Bevat: Parabeen, Zeep, Sodium Dodecyl (Lauryl) Sulfate (SDS (SLS)), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sulfaat
€ 43,68
Verkoper: VogueVista
€ 87,36/1l
Productafbeelding van Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml
Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 52,68/1l