Creativ Company, flexibele houten figuurtjes, speelgoed, 12 cm, 4 stuks

€ 18,58

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creativ Company Houten bouwstokjes, constructiespeelgoed, 1000 stuks
Creativ Company Houten bouwstokjes, constructiespeelgoed, 1000 stuks
€ 42,29
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 610352, wit, 100 stuks
Creativ Company 610352, wit, 100 stuks
€ 13,92
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 55326, Kerstornament, Hout, 1 stuk, 64 mm, 64 mm
Creativ Company 55326, Kerstornament, Hout, 1 stuk, 64 mm, 64 mm
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Creativ Company 56373, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56373, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 564701, Houten uitgesneden vorm, onbewerkt, Hout, 10 stuks
Creativ Company 564701, Houten uitgesneden vorm, onbewerkt, Hout, 10 stuks
€ 14,74
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company houten dienblad voor decoratie, 14x14x2 cm, 12 stuks
Creativ Company houten dienblad voor decoratie, 14x14x2 cm, 12 stuks
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Creativ Company 15131
Creativ Company 15131
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Creativ Company 54448, Hout, Hout, 1 stuk, 75 mm, 95 mm
Creativ Company 54448, Hout, Hout, 1 stuk, 75 mm, 95 mm
€ 14,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 50237, bamboe, hout, 1 stuk
Creativ Company 50237, bamboe, hout, 1 stuk
€ 12,71
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 37133, Creatieve set voor kinderen, 1 stuk
Creativ Company 37133, Creatieve set voor kinderen, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 56814, Hout, Hout, Kerst, 1 stuk, 30 mm, 90 mm
Creativ Company 56814, Hout, Hout, Kerst, 1 stuk, 30 mm, 90 mm
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 56361, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56361, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 2,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Creativ Company 56393, Decoratief cijfer, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56393, Decoratief cijfer, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 52188, Transparant, Kunststof, Hout, 2 stuks, 155 mm
Creativ Company 52188, Transparant, Kunststof, Hout, 2 stuks, 155 mm
€ 34,61
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Creativ Company 41617, Zwart, Kunststof, 4 stuks
Creativ Company 41617, Zwart, Kunststof, 4 stuks
€ 13,35
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 56368, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
Creativ Company 56368, Decoratief letter, Hout, Hout, 80 mm, 1,5 cm, 1 stuk
€ 11,80
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 60361, Zlato, 25 stuks
Creativ Company 60361, Zlato, 25 stuks
€ 10,48
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 518058, Groen, 150 mm, 10 stuks, 80 mm
Creativ Company 518058, Groen, 150 mm, 10 stuks, 80 mm
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Creativ Company 518490, Meerkleurig, 170 mm
Creativ Company 518490, Meerkleurig, 170 mm
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Creativ Company 563070, Hout, Hout, Denemarken, 150 mm, PE-zakje, 20 stuks
Creativ Company 563070, Hout, Hout, Denemarken, 150 mm, PE-zakje, 20 stuks
€ 12,94
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Creativ Company flexibele houten figuurtjes, speelgoed, 12 cm, 4 stuks Met deze flexibele houten figuurtjes van Creativ Company kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten. De lichaamsdelen zijn van hout en verbonden met stevige touwtjes, waardoor de figuurtjes in veel grappige posities geplaatst kunnen worden. Elk figuurtje is 12 cm groot en de set bevat vier stuks. Deze flexibele figuurtjes zijn ideaal voor knutselprojecten, rollenspellen of als vrolijke decoratie in de kinderkamer. Kinderen kunnen zelf verhalen verzinnen en de figuurtjes steeds opnieuw rangschikken. Het robuuste materiaal zorgt voor langdurig speelplezier. Aanvullende informatie: * Set met 4 flexibele houten figuurtjes * Elk figuurtje is 12 cm groot * Ideaal voor knutselen, spelen en decoreren * Kan in verschillende posities worden geplaatst
Hoogte
12 cm
Breedte
12 cm
Lengte
12 cm
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Beige
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Creativ Company
Aantal onderdelen
20
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.012 kg
EAN
5707167228906
MPN (Manufacturer Part Number)
517760

Hoogte
12 cm
Breedte
12 cm
Lengte
12 cm
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Beige
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Creativ Company
Aantal onderdelen
20
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.012 kg
EAN
5707167228906
MPN (Manufacturer Part Number)
517760
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Goki keukenaccessoires
Goki keukenaccessoires
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Biegepoppenfamilie, Susibelle
Biegepoppenfamilie, Susibelle
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,84
-19%
€ 23,35
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van COSTWAY rollende keukentrolley, keukenwagen met handdoekhouder, houten keukenkast, serveerwagen wit, keukenwagen, microgolfovenwagen, dressoir 135x76x91cm
COSTWAY rollende keukentrolley, keukenwagen met handdoekhouder, houten keukenkast, serveerwagen wit, keukenwagen, microgolfovenwagen, dressoir 135x76x91cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van VASAGLE boekenkast, stabiele staande kast met 5 planken, eenvoudig
VASAGLE boekenkast, stabiele staande kast met 5 planken, eenvoudig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 130,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 1049 lichtgevende stickers, muurstickers, stickers voor kinderkamers, maan- en sterstickers, fluorescerende muurstickers
1049 lichtgevende stickers, muurstickers, stickers voor kinderkamers, maan- en sterstickers, fluorescerende muurstickers
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,08
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 22 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Flexifiguren
Beoordeeld op 18 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede knutselset
Beoordeeld op 15 januari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,89
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,19
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
€ 32,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion