Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang

€ 6,17

€ 1.234,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
€ 248,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play Feel glijmiddel – op waterbasis, pH-neutraal – 100 ml
Durex Play Feel glijmiddel – op waterbasis, pH-neutraal – 100 ml
€ 186,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play, 200 ml, fles
Durex Play, 200 ml, fles
€ 79,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play 2in1 Massage- & Glijmiddel Guarana 200 ml
Durex Play 2in1 Massage- & Glijmiddel Guarana 200 ml
€ 90,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play Verwarming, 100 ml
Durex Play Verwarming, 100 ml
€ 261,90/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
€ 295,20/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,76
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
€ 298,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
€ 35,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 7,08
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel voor anale seks, 200 ml
Just Glide glijmiddel voor anale seks, 200 ml
€ 36,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 7,20
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Pjur Med Pro-Long Spray (20 ml)
Pjur Med Pro-Long Spray (20 ml)
€ 595,50/1l
€ 12,23
-2%
€ 11,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Play sensitive (50 ml)
Durex Play sensitive (50 ml)
€ 110,20/1l
€ 5,66
-2%
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
JOYDIVISION JOYDIVISION Clitorisex - Gel stimulant - 25 ml – photo 1
Joydivision Clitorisex Stimulatiegel Rosa, één maat
€ 799,20/1l
€ 28,45
-29%
€ 19,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Playgel glijmiddel, Feel, 50 ml
Durex Playgel glijmiddel, Feel, 50 ml
€ 246,00/1l
€ 12,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex - Gel Lubricant Naturals, Intieem Gebruik, 100Ml
Durex - Gel Lubricant Naturals, Intieem Gebruik, 100Ml
€ 168,60/1l
€ 16,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stimulerende glijmiddel - Durex Lubricant Tingle 100 ml
Stimulerende glijmiddel - Durex Lubricant Tingle 100 ml
€ 1.664,00/1l
€ 8,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Glijmiddel Natural - Extra Sensitive (100 ml)
Durex Glijmiddel Natural - Extra Sensitive (100 ml)
€ 84,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Play Durex Sensitive Glijmiddel (100 ml)
Durex Play Durex Sensitive Glijmiddel (100 ml)
€ 79,50/1l
€ 8,76
-9%
€ 7,95
Verkoper: Topdrogist

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De perfecte keuze voor een aromatische massage met een gladde, zijdezachte textuur die gemakkelijk aan te brengen is.

Bevat Ylang-Ylang en heeft een delicate geur en smaak die uw zintuigen op een bijzondere manier prikkelt.

Fles met een handige applicator.

200 ml

Gewicht
242 g
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Ervaar een vleugje luxe en verwen uw lichaam.
Fabrikant
Pharmquests by Shots
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
5038483962275
MPN (Manufacturer Part Number)
107257

Gewicht
242 g
Inhoud
5 ml
Ingrediënten
Ervaar een vleugje luxe en verwen uw lichaam.
Fabrikant
Pharmquests by Shots
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
5038483962275
MPN (Manufacturer Part Number)
107257
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Durex Play, 200 ml, fles
Durex Play, 200 ml, fles
€ 79,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
€ 248,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Durex Play Zoete Aardbei 50 ml
Durex Play Zoete Aardbei 50 ml
€ 215,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,76
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van EUGAD konijnenren, binnenren, wit, 181x72x145 cm
EUGAD konijnenren, binnenren, wit, 181x72x145 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 92,95
-€ 2,76
€ 90,19
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
Durex Play, 50 ml, Waterbasis glijmiddel, Kersen (fruit), Fles
€ 295,20/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,76
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Play 2in1 Massage- & Glijmiddel Guarana 200 ml
Durex Play 2in1 Massage- & Glijmiddel Guarana 200 ml
€ 90,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 73,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 60,77
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 149,99
Verkoper: Babylike
Productafbeelding van CSL Oplaadstation voor PS5 controllers – Snel oplaadstation – Dubbele oplaadmogelijkheid – Oplader – Accessoire voor Sony Playstation 5 controllers
CSL Oplaadstation voor PS5 controllers – Snel oplaadstation – Dubbele oplaadmogelijkheid – Oplader – Accessoire voor Sony Playstation 5 controllers
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Simba CCL Puppy Friends, 2-sortiment; artikelnummer 105893243, er wordt 1 stuk geleverd
Simba CCL Puppy Friends, 2-sortiment; artikelnummer 105893243, er wordt 1 stuk geleverd
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,38
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 955
€ 1.215,79
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Durex Play Feel glijmiddel – op waterbasis, pH-neutraal – 100 ml
Durex Play Feel glijmiddel – op waterbasis, pH-neutraal – 100 ml
€ 186,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
Durex, Play Feel, glijmiddel, 50 ml
€ 298,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
€ 35,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 7,08
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Pjur Med Pro-Long Spray (20 ml)
Pjur Med Pro-Long Spray (20 ml)
€ 595,50/1l
€ 12,23
-2%
€ 11,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Play Verwarming, 100 ml
Durex Play Verwarming, 100 ml
€ 261,90/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel voor anale seks, 200 ml
Just Glide glijmiddel voor anale seks, 200 ml
€ 36,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 7,20
Verkoper: LBD

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 3 juli 2014 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza