Wild duck puppy 2kg Wolfsblut

€ 23,90

€ 11,95 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wolfsblut Wide Plain, voeding voor kleine honden, 2 kg
Wolfsblut Wide Plain, voeding voor kleine honden, 2 kg
€ 24,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,70
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Bosch JUNIOR met lam en rijst
Bosch JUNIOR met lam en rijst
€ 9,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Wolfsblut 12,5 kg Wild Duck Adult
Wolfsblut 12,5 kg Wild Duck Adult
€ 8,12/1kg
€ 101,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 2,90/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 43,56
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van BOSCH Active - Droogvoer voor honden - 15 kg
BOSCH Active - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 3,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 57,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch Adult met lam en rijst, 15 kg
Bosch Adult met lam en rijst, 15 kg
€ 3,66/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOSCH Mini Junior - Droogvoer voor honden - 3 kg
BOSCH Mini Junior - Droogvoer voor honden - 3 kg
€ 11,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 35,15
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Cavom compleet, 20 kg
Cavom compleet, 20 kg
€ 4,11/1kg
€ 82,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Wolfsblut Wild Duck - Eend en aardappel, geschikt voor pups, alle rassen, eend, aardappel, 12,5 kg, glutenvrij
Wolfsblut Wild Duck - Eend en aardappel, geschikt voor pups, alle rassen, eend, aardappel, 12,5 kg, glutenvrij
€ 10,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 154,24
-€ 21,71
€ 132,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bosch MAXI JUNIOR 15 kg - Hondenvoer voor puppy's, met gevogelte
Bosch MAXI JUNIOR 15 kg - Hondenvoer voor puppy's, met gevogelte
€ 4,46/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 99,59
-€ 32,69
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch MEDIUM JUNIOR, Puppy, Middelgroot (11 - 25 kg), 15 kg
Bosch MEDIUM JUNIOR, Puppy, Middelgroot (11 - 25 kg), 15 kg
€ 4,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch HPC Mini Adult, droogvoer voor volwassen honden met lam en rijst, 3 kg
Bosch HPC Mini Adult, droogvoer voor volwassen honden met lam en rijst, 3 kg
€ 10,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hunters pride adult 2kg Wolfsblut
Hunters pride adult 2kg Wolfsblut
€ 12,98/1kg
€ 25,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Josera, zalm en aardappel
Josera, zalm en aardappel
€ 62,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Adult grey peak 2kg Wolfsblut
Adult grey peak 2kg Wolfsblut
€ 10,56/1l
€ 26,40
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Vitakraft Dental 3in1 - Tandverzorgingssnacks voor honden van 5-10 kg - 12 stuks à 7 snacks
Vitakraft Dental 3in1 - Tandverzorgingssnacks voor honden van 5-10 kg - 12 stuks à 7 snacks
€ 31,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 8,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 102,15
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Eukanuba Dermatosis FP voor honden, 12 kg, volwassen, met vis
Eukanuba Dermatosis FP voor honden, 12 kg, volwassen, met vis
€ 5,98/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,75
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van BOSCH Vis & Aardappel - Droogvoer voor honden - 3 kg
BOSCH Vis & Aardappel - Droogvoer voor honden - 3 kg
€ 15,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 46,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bosch Tiernahrung SOFT Adult Kip & Banaan, 2,5 kg, voor volwassen dieren, met kip en banaan, 2,5 kg
Bosch Tiernahrung SOFT Adult Kip & Banaan, 2,5 kg, voor volwassen dieren, met kip en banaan, 2,5 kg
€ 17,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wild duck puppy 2kg

Bestel gemakkelijk je producten ntuin. Wolfsblut biedt hondenvoeding van topkwaliteit, geïnspireerd door de natuurlijke voeding van wolven. Onze producten bevatten hoogwaardige, natuurlijke ingrediënten die zorgen voor een gezond en actief leven van je hond.



Beschrijving
Gewicht
2000 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
1
EAN
4260262761149
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN4260262761149
Fabrikant
warentuin_diverse_onbekende_leveranciers_hortus
Registratienummer
WBDP2

Gewicht
2000 g
Inhoud
2.5 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
1
EAN
4260262761149
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN4260262761149
Fabrikant
warentuin_diverse_onbekende_leveranciers_hortus
Registratienummer
WBDP2
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 979,06
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Relaxdays 10027243, Honden, Speelset, Meerdere kleuren, Katoen, Thermoplastisch rubber (TPR), Geschikt om op te kauwen, Ophalen, Verstoppen, Krabben, Tandreiniging
Relaxdays 10027243, Honden, Speelset, Meerdere kleuren, Katoen, Thermoplastisch rubber (TPR), Geschikt om op te kauwen, Ophalen, Verstoppen, Krabben, Tandreiniging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van AFP Interactieve Snackautomaat FetchN Treat met bal
AFP Interactieve Snackautomaat FetchN Treat met bal
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,62
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 2,90/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 43,56
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Wolfsblut Wild Duck - Eend en aardappel, geschikt voor pups, alle rassen, eend, aardappel, 12,5 kg, glutenvrij
Wolfsblut Wild Duck - Eend en aardappel, geschikt voor pups, alle rassen, eend, aardappel, 12,5 kg, glutenvrij
€ 10,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 154,24
-€ 21,71
€ 132,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Merax Polyrotan loungeset, 5-delig. Tuinset met loungeset, inclusief hoekbank, zitgroep met bank, tafel en krukken. Tuinloungeset voor 3-4 personen, kleur: kaki
Merax Polyrotan loungeset, 5-delig. Tuinset met loungeset, inclusief hoekbank, zitgroep met bank, tafel en krukken. Tuinloungeset voor 3-4 personen, kleur: kaki
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 346,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Saupiquet tonijnfilet in olijfolie, blik van 80g, 3 stuks
Saupiquet tonijnfilet in olijfolie, blik van 80g, 3 stuks
€ 117,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,09
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® lamslongen
5 kg Lyra Pet® lamslongen
€ 12,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van LOVELY SMILE Premium Line, 50 tandbleekstrips, WHITE-STRIPS voor 25 behandelingen | Tandbleking zonder peroxide, snelle werking (voordelingsset van 50 stuks)
LOVELY SMILE Premium Line, 50 tandbleekstrips, WHITE-STRIPS voor 25 behandelingen | Tandbleking zonder peroxide, snelle werking (voordelingsset van 50 stuks)
€ 1.223,12/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Xiaomi Slimme Camera C200
Xiaomi Slimme Camera C200
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 147,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
€ 10,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Betz badlaken XXL, 100x200 cm, 100% katoen – Zachte, absorberende badstof, geschikt als sauna- en strandlaken – Gemakkelijk in onderhoud – Palermo serie – Kleur: antracietgrijs
Betz badlaken XXL, 100x200 cm, 100% katoen – Zachte, absorberende badstof, geschikt als sauna- en strandlaken – Gemakkelijk in onderhoud – Palermo serie – Kleur: antracietgrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 75,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Grote koeltas, picknicktas XL, zwart-wit - Snövit - Snövit
Grote koeltas, picknicktas XL, zwart-wit - Snövit - Snövit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 76,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Runderpens groot
5 kg Lyra Pet® Runderpens groot
€ 9,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
€ 28,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 75,00
-6%
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 33,21
-9%
€ 29,96
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van 120 x 80 cm Canvas afbeelding Raam Uitzicht Noordzee Oostzee Duin Raamzicht 5007-SCT 1 delen Duitse merk en magazijn
120 x 80 cm Canvas afbeelding Raam Uitzicht Noordzee Oostzee Duin Raamzicht 5007-SCT 1 delen Duitse merk en magazijn
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 29,95
Verkoper: Bilder_und_Einrichtung
Productafbeelding van BOSCH Active - Droogvoer voor honden - 15 kg
BOSCH Active - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 3,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 57,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Olijnhout S - voor honden onder de 15 kg, kauwhout, kauwstok voor puppy's
Olijnhout S - voor honden onder de 15 kg, kauwhout, kauwstok voor puppy's
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong
5 kg Lyra Pet® runderlong
€ 9,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2-delige veegset: veegschep, veegborstel met lange steel, veegset. Borstel en schep met rubberen rand, kunststof
2-delige veegset: veegschep, veegborstel met lange steel, veegset. Borstel en schep met rubberen rand, kunststof
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 9,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Straatverlichting, 2000W, zonne-energie, straatlamp met 30000mAh batterij, koelwit licht, 4 modi met bewegingssensor, 144 LED's, zonne-energie floodlights
Straatverlichting, 2000W, zonne-energie, straatlamp met 30000mAh batterij, koelwit licht, 4 modi met bewegingssensor, 144 LED's, zonne-energie floodlights
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 116,98
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Trixie roestvrijstalen kom, 0,45 liter / diameter 12 cm
Trixie roestvrijstalen kom, 0,45 liter / diameter 12 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Blink Outdoor 4 - Netwerkbewakingscamera - Geschikt voor binnen- en buitengebruik - Weerbestendig - Kleurweergave (dag en nacht) - 1080p - Audio - Draadloos - Wi-Fi - Met Sync Module Core
Blink Outdoor 4 - Netwerkbewakingscamera - Geschikt voor binnen- en buitengebruik - Weerbestendig - Kleurweergave (dag en nacht) - 1080p - Audio - Draadloos - Wi-Fi - Met Sync Module Core
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan, pure chocoladereep (50g)
€ 21,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 21 oktober 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Gewicht 2 kg
Beoordeeld op 5 oktober 2016 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 2 kg
Beoordeeld op 22 mei 2014 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 mei 2014 op
Geverifieerde aankoop