Inhoud:

0.01 l

Eucalyptus globulus, biologische kwaliteit, 10 ml

€ 10,93

€ 10,65-2%

€ 1.065,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Primavera - Eucalyptusolie* biologisch, 5 ml
Primavera - Eucalyptusolie* biologisch, 5 ml
€ 1.472,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,56
-2%
€ 7,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cajeput, biologische kwaliteit, 5 ml
Cajeput, biologische kwaliteit, 5 ml
€ 2.098,00/1l
€ 10,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Speiklavendel, biologisch, 5 ml
Speiklavendel, biologisch, 5 ml
€ 1.686,00/1l
€ 8,65
-2%
€ 8,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lavendel, fijne kwaliteit, biologisch, 10 ml
Lavendel, fijne kwaliteit, biologisch, 10 ml
€ 1.328,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,15
-12%
€ 13,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eucalyptus citriodora, 10 ml
Eucalyptus citriodora, 10 ml
€ 2.137,00/1l
€ 21,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mandarineolie, 100% biologisch, Alteya, 5 ml
Mandarineolie, 100% biologisch, Alteya, 5 ml
€ 2.504,00/1l
€ 12,52
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Biologische yogaroom, 10 ml
Biologische yogaroom, 10 ml
€ 179,25/1kg
€ 7,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bergamotolie, biologisch, 30 ml
Bergamotolie, biologisch, 30 ml
€ 48,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Venkelbitter, Demeter kwaliteit, 5 ml
Venkelbitter, Demeter kwaliteit, 5 ml
€ 1.148,00/1kg
€ 11,79
-2%
€ 11,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio Eucalyptus, 5 ml
Bio Eucalyptus, 5 ml
€ 2.218,00/1l
€ 22,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Biologische citroenmelisse, 5 ml
Biologische citroenmelisse, 5 ml
€ 2.238,00/1l
€ 22,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Himalayapijnboomolie, biologisch, 5 ml
Himalayapijnboomolie, biologisch, 5 ml
€ 1.559,00/1l
€ 15,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische gember, 5 ml
Biologische gember, 5 ml
€ 2.950,00/1l
€ 14,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Basilicum, biologisch, 5 ml
Basilicum, biologisch, 5 ml
€ 2.296,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,79
-2%
€ 11,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rozengeraniumolie, 100% biologisch, Alteya, 5 ml
Rozengeraniumolie, 100% biologisch, Alteya, 5 ml
€ 2.818,00/1l
€ 14,09
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Rosemarin Verbenon biologisch, 5 ml
Rosemarin Verbenon biologisch, 5 ml
€ 2.214,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,15
-26%
€ 11,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eucalyptus, biologische etherische olie, 5 ml
Eucalyptus, biologische etherische olie, 5 ml
€ 716,00/1l
€ 3,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zirbelpijnboom biologisch, 10 ml
Zirbelpijnboom biologisch, 10 ml
€ 1.682,00/1l
€ 17,27
-2%
€ 16,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische zoete venkel, 5 ml
Biologische zoete venkel, 5 ml
€ 2.342,00/1l
€ 11,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische yogaroomverfrisser, Demeter kwaliteit, 50 ml
Biologische yogaroomverfrisser, Demeter kwaliteit, 50 ml
€ 152,40/1l
€ 7,62
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eucalyptus globulus (85%) heeft een versterkende werking op lichaam, geest en ziel.

Het helpt om beter te ademen en kan verlichtend werken tijdens de verkoudheidsperiode. Vooral bij aandoeningen van de luchtwegen kan het een weldadige en verzachtende werking hebben. De wetenschappelijke naam "Eucalyptus" betekent in het Grieks "de goed omhulde", wat goed aansluit bij de eigenschappen van dit etherische olie.

Eucalyptus globulus mag niet gebruikt worden bij baby's.

Volgens de traditie van Franse destilleerders: Om sterk irriterende bestanddelen (alpha-, beta-pinen en camfer uit de topnoot, evenals aromadendreen en globulol uit de basisnoot) te verwijderen, wordt eucalyptus traditioneel ondergedrukt gedestilleerd. Hierdoor wordt het initiële cineolpercentage verlaagd tot 80-85%; vandaar de handelsnaam Eucalyptus 85%.

Geschikt voor het verfrissen van ruimtes, gemengd en verdund voor cosmetisch en therapeutisch gebruik op de huid, bijvoorbeeld in gezichts- en lichaamsoliën, massageoliën, therapeutische inwrijvingen en kompressen, als badtoevoeging, voor maskers en voor zelfgemaakte cosmetische producten.

Voor gebruik in aromatherapie: 15 druppels in 50 ml biologische verzorgingsolie.

Gewicht
10 g
Fabrikant
Inhoud
0.01 l
EAN
4086900100183
04086900100183
MPN (Manufacturer Part Number)
10018

Gewicht
10 g
Fabrikant
Inhoud
0.01 l
EAN
4086900100183
04086900100183
MPN (Manufacturer Part Number)
10018
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Primavera - Eucalyptusolie* biologisch, 5 ml
Primavera - Eucalyptusolie* biologisch, 5 ml
€ 1.472,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,56
-2%
€ 7,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Lente, geurmix voor een wandeling in het bos
Lente, geurmix voor een wandeling in het bos
€ 2.054,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Beschadigde, niet-steriele verbandgaascompressen, 4-laags, 100 stuks, 10 x 20 cm
Beschadigde, niet-steriele verbandgaascompressen, 4-laags, 100 stuks, 10 x 20 cm
€ 505,00/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 50,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Em-eukal Manuka-honing gevulde hoestpastilles, 75 g (stukjes)
Em-eukal Manuka-honing gevulde hoestpastilles, 75 g (stukjes)
€ 42,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Levenslust - Geurmix, 5 ml
Levenslust - Geurmix, 5 ml
€ 256,75/1kg
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera - Zederhout* biologisch, 5 ml
Primavera - Zederhout* biologisch, 5 ml
€ 1.686,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,65
-2%
€ 8,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glücksgefühle Ruimspray, 50 ml
Glücksgefühle Ruimspray, 50 ml
€ 234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Orthomol Sport perform - Elektrolyten voor optimale prestaties tijdens het sporten - met vitamine B12, magnesium en calcium, 16 dagelijkse porties
Orthomol Sport perform - Elektrolyten voor optimale prestaties tijdens het sporten - met vitamine B12, magnesium en calcium, 16 dagelijkse porties
€ 55,83/1kg
€ 32,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Primavera - Roosgeraniumolie* biologisch, 5 ml
Primavera - Roosgeraniumolie* biologisch, 5 ml
€ 2.510,00/1l
€ 12,89
-2%
€ 12,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
€ 46,04/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologisch parfum, geurmix, 5 ml
Biologisch parfum, geurmix, 5 ml
€ 2.054,00/1l
€ 10,55
-2%
€ 10,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Polarbox Koelbox met Schouderband - Pastelgroen - 12 liter
Polarbox Koelbox met Schouderband - Pastelgroen - 12 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 50,99
-5%
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cookinglife
Productafbeelding van WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
€ 359,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Vitamine D3 1000 IE, dagelijkse tabletten, vegetarisch, 200 tabletten
Vitamaze Vitamine D3 1000 IE, dagelijkse tabletten, vegetarisch, 200 tabletten
€ 133,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Primavera 10075, etherische olie van rozemarijn met kamfer, biologisch, 10 ml
Primavera 10075, etherische olie van rozemarijn met kamfer, biologisch, 10 ml
€ 1.395,00/1l
€ 13,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera Etherische olie - Ylang-Ylang, biologisch gekweekt, 5 ml
Primavera Etherische olie - Ylang-Ylang, biologisch gekweekt, 5 ml
€ 2.756,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HS Candle geurkaarsen in glas, "Bakery Selection", 12 stuks, brandduur tot 18 uur per kaars, Ø6x6 cm, een zoete en kruidige geurervaring, cadeauverpakking voor de advent en winter
HS Candle geurkaarsen in glas, "Bakery Selection", 12 stuks, brandduur tot 18 uur per kaars, Ø6x6 cm, een zoete en kruidige geurervaring, cadeauverpakking voor de advent en winter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
€ 99.705,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MaiMed verbandgaas, niet-steriel, 6-laags, 100 stuks, 10 x 20 cm
MaiMed verbandgaas, niet-steriel, 6-laags, 100 stuks, 10 x 20 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 94,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Primavera Karottensamen (peterseliezaden) biologisch, Marokko, 5 ml
Primavera Karottensamen (peterseliezaden) biologisch, Marokko, 5 ml
€ 3.118,00/1l
€ 15,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
€ 868,15/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bronchicum Tijmsnoepjes, 20 tabletten
Bronchicum Tijmsnoepjes, 20 tabletten
€ 131,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Narde biologisch, 5 ml etherische olie
Narde biologisch, 5 ml etherische olie
€ 5.752,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Aroma Thermoduftsteen: Simpel, stil en effectief
Aroma Thermoduftsteen: Simpel, stil en effectief
€ 284,50/1l
€ 38,81
-26%
€ 28,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mandelolie - kalmerend en beschermend, kleine verpakking 50 ml | PRIMAVERA
Mandelolie - kalmerend en beschermend, kleine verpakking 50 ml | PRIMAVERA
€ 149,60/1l
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Primavera - Nanaminze* biologisch, 5 ml
Primavera - Nanaminze* biologisch, 5 ml
€ 2.130,00/1l
€ 10,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Primavera mini geursteen in metalen doosje
Primavera mini geursteen in metalen doosje
€ 292,50/1kg
€ 8,42
-2%
€ 8,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,67/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l