Inhoud:

10 ml

sera med Professional Nematol 10 ml - Geneesmiddel voor vissen tegen kopwormen

Productinformatieblad

€ 28,90

€ 2.890,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overige aquariumartikelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TETRA Nitrat Minus, 250 ml
TETRA Nitrat Minus, 250 ml
€ 50,64/1l
€ 12,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van sera phosvec granulaat, 500 gram
sera phosvec granulaat, 500 gram
€ 481,50/1m
€ 30,90
-6%
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van sera Florenette A, 24 tabletten
sera Florenette A, 24 tabletten
€ 787,31/1m
€ 22,90
-10%
€ 20,47
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van sera ectopur, 130 gram
sera ectopur, 130 gram
€ 210,90/1l
€ 22,90
-7%
€ 21,09
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van sera Aquariumverwarmer, 18 - 32 °C, 300 W
sera Aquariumverwarmer, 18 - 32 °C, 300 W
€ 53,94
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Aquasafe Waterverbetering 250 Ml
Tetra Aquasafe Waterverbetering 250 Ml
€ 9,40/1l
€ 23,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Nutra Vitalisator (zuurstofsteen)
Nutra Vitalisator (zuurstofsteen)
€ 1,66/1l
€ 4,16
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Tropica CO2-systeem
Tropica CO2-systeem
€ 73,11
-33%
€ 48,30
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kugelausströmer voor vijvers, model Tetra Pond AS 50
Kugelausströmer voor vijvers, model Tetra Pond AS 50
€ 63,60/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,73
-14%
€ 3,18
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Aquariumtang EHEIM, plantentang, voerpot 60 cm
Aquariumtang EHEIM, plantentang, voerpot 60 cm
€ 49,88/1m
€ 29,93
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MICROBE-LIFT CARBOPURE, 500 ml, 243 gram
MICROBE-LIFT CARBOPURE, 500 ml, 243 gram
€ 199,17/1m
€ 31,84
-24%
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Aquariumthermometer AQUAEL, 6 cm
Aquariumthermometer AQUAEL, 6 cm
€ 19,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van EHEIM uitstroomfilter voor luchtpomp
EHEIM uitstroomfilter voor luchtpomp
€ 10,90
-6%
€ 10,14
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Eheim ReeflexUV 800, ook geschikt voor kweekbakken, vermindert het risico op infecties
Eheim ReeflexUV 800, ook geschikt voor kweekbakken, vermindert het risico op infecties
€ 372,55/1l
€ 372,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tropica Premium Nutrition vloeibare meststof, 300 ml
Tropica Premium Nutrition vloeibare meststof, 300 ml
€ 78,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,72
-28%
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Hagen: 2-in-1 broedkooien
Hagen: 2-in-1 broedkooien
€ 111,71/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Eheim voederautomaat TWIN 3582 Eheim Gebr. de Boon
Eheim voederautomaat TWIN 3582 Eheim Gebr. de Boon
€ 32,74/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 147,31
-€ 65,45
€ 81,86
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Drijvende broedboxen voor aquaria, 3-in-1, geschikt voor vissen
Drijvende broedboxen voor aquaria, 3-in-1, geschikt voor vissen
€ 258,02/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MICROBE-LIFT SIL-OUT 2, 1000 ml, 700 gram
MICROBE-LIFT SIL-OUT 2, 1000 ml, 700 gram
€ 50,12/1l
€ 50,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fluval wateruitlaatstuk X07
Fluval wateruitlaatstuk X07
€ 28,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving sera med Professional Nematol verwijdert betrouwbaar parasitaire spoelwormen (nematoden) bij zowel zoetwater- als zeewatervissen. Nematoden, zoals de kopworm (Camallanus sp.), de haardraadworm (Capillaria sp.) en de discusmadenworm (Oxyuris sp.), kunnen vooral in zoetwateraquaria een ernstig probleem vormen, dat vaak lange tijd onopgemerkt blijft. Cichliden zijn hier bijzonder gevoelig voor. Een preventieve behandeling met sera med Professional Nematol is mogelijk, vooral bij vermoeden van nematoden bij nieuw aangeschafte vissen, en is – vanwege de vaak onzekere diagnose – ook zinvol. Terwijl het medicijn goed wordt verdragen door de vissen, mogen ongewervelden, zoals garnalen en kreeften, er niet mee in contact komen. (Bij een gemengde bezetting met kreeftachtigen: behandel de vissen in een quarantainbak!) Ingrediënten 320 mg emamectinbenzoaat in 100 ml Gebruiksaanwijzing Behandel het aquariumwater met dit product. Waarschuwingen Diergeneesmiddel. Buiten bereik van kinderen en huisdieren, in goed gesloten verpakking n. Niet in contact brengen met huid en ogen. n bij kamertemperatuur en beschermd tegen licht. Niet in combinatie met andere geneesmiddelen gebruiken. Lees de bijsluiter zorgvuldig! - Zeer effectieve geneesmiddelen, speciaal ontwikkeld voor professioneel gebruik. - Snelle en veilige hulp in geval van ziekte. - Geneesmiddel voor siervissen met een unieke werking. - Alle sera geneesmiddelen kenmerken zich door maximale veiligheid voor dier en gebruiker. - Welke componenten zijn inbegrepen in de levering van het product: een fles sera med Professional Nematol 10 ml
Lengte
0.1 m
Inhoud
10 ml
Aantal stuks
1
EAN
4001942021968
MPN (Manufacturer Part Number)
2196
Fabrikant
Sera

Lengte
0.1 m
Inhoud
10 ml
Aantal stuks
1
EAN
4001942021968
MPN (Manufacturer Part Number)
2196
Fabrikant
Sera
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fluval motorunit FX4
Fluval motorunit FX4
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,78
Verkoper: BalticVaris_DE
Bestseller
Productafbeelding van SunSun HJ-531 ECO Aquariumpomp, 300 liter per uur, 5 Watt, kleine aquariumpomp, afmetingen 61x42x60 mm, met instelbare doorstroming, geschikt voor mini-aquaria
SunSun HJ-531 ECO Aquariumpomp, 300 liter per uur, 5 Watt, kleine aquariumpomp, afmetingen 61x42x60 mm, met instelbare doorstroming, geschikt voor mini-aquaria
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 5,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van PawHut Reptielenlampenhouder, verstelbaar, warmtelampenhouder met voet, zwart
PawHut Reptielenlampenhouder, verstelbaar, warmtelampenhouder met voet, zwart
€ 107,25/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,90
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Díl Tetra EX adapter met afdichting, geschikt voor modellen 500/700/1000 Plus
Díl Tetra EX adapter met afdichting, geschikt voor modellen 500/700/1000 Plus
€ 41,52
-25%
€ 31,06
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van JUWEL Aquarium BioPad, geschikt voor zoetwater en zeewater, Primo 110 LED, afmetingen: 100 mm, 70 mm, 5 mm
JUWEL Aquarium BioPad, geschikt voor zoetwater en zeewater, Primo 110 LED, afmetingen: 100 mm, 70 mm, 5 mm
€ 940,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Elektrische aquarium-bodemreiniger, stofzuiger, zandwaspomp
Elektrische aquarium-bodemreiniger, stofzuiger, zandwaspomp
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van NBB LT 13W T5/840, korte versie, artikelnummer 108014000
NBB LT 13W T5/840, korte versie, artikelnummer 108014000
€ 10,97/1m
€ 5,67
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: KupZarovky
Productafbeelding van Chytač ryb Rco, glazen pijp, 40 mm
Chytač ryb Rco, glazen pijp, 40 mm
€ 24,40/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Juwel Compact filterwatte, 5 stuks
Juwel Compact filterwatte, 5 stuks
€ 918,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Eheim slangenpomp, inclusief batterijen
Eheim slangenpomp, inclusief batterijen
€ 123,72/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 123,72
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dennerle Slakkenvanger, RVS, Zwart, RVS, Transparant, 65 mm, 30 mm, 278 mm, 1 stuk
Dennerle Slakkenvanger, RVS, Zwart, RVS, Transparant, 65 mm, 30 mm, 278 mm, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 49,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hagen FL FX5/FX6 motorunit, 50Hz; A20201
Hagen FL FX5/FX6 motorunit, 50Hz; A20201
€ 675,41/1m
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Aquael - Zuignappen, diameter 24mm, 4 stuks. Aquael
Aquael - Zuignappen, diameter 24mm, 4 stuks. Aquael
€ 6,29/1l
€ 6,29
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van JBL 6106000 Artemioset, compleet
JBL 6106000 Artemioset, compleet
€ 619,14/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,25
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Juwel Compact Nitraatverwijderaar
Juwel Compact Nitraatverwijderaar
€ 1.293,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,93
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Juwel Compact koolstoffilter spons
Juwel Compact koolstoffilter spons
€ 1.150,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,50
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Juwel compact filter spons, grof
Juwel compact filter spons, grof
€ 536,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,09
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Juwel filterspons voor compactfilters, poriegrootte: medium
Juwel filterspons voor compactfilters, poriegrootte: medium
€ 410,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tetra CO2 Plus, 250 ml, 1 stuk
Tetra CO2 Plus, 250 ml, 1 stuk
€ 96,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van JUWEL Aquarium Bioflow One, 80 liter, Primo 60 LED, Primo 70 LED, Primo 60 LED, Primo 70 LED, 104 mm, 220 mm, 60 mm
JUWEL Aquarium Bioflow One, 80 liter, Primo 60 LED, Primo 70 LED, Primo 60 LED, Primo 70 LED, 104 mm, 220 mm, 60 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,83
-32%
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CO2-flesaansluiting W21.8 CGA320 adapter/converter voor aquarium
CO2-flesaansluiting W21.8 CGA320 adapter/converter voor aquarium
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Eheim/Jaeger regelbare verwarmingselement, 300 Watt
Eheim/Jaeger regelbare verwarmingselement, 300 Watt
€ 128,68/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling

Foto's van klanten

Beoordeeld op 11 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ben te friden
Inhoud 0,01 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van SunSun CAP-100 zuurstofpomp, 70 W, luchtpomp geschikt voor aquaria van 80 m³ en tuinvijvers, vijverluchtpomp met een capaciteit van 100 liter per minuut en 16 luchtuitgangen
SunSun CAP-100 zuurstofpomp, 70 W, luchtpomp geschikt voor aquaria van 80 m³ en tuinvijvers, vijverluchtpomp met een capaciteit van 100 liter per minuut en 16 luchtuitgangen
€ 133,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Vloeibare stikstof tank, stikstofcontainer, 20 liter LN2 container, 6 kannen
Vloeibare stikstof tank, stikstofcontainer, 20 liter LN2 container, 6 kannen
€ 305,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Naturewater drukverhogingspomp, 400 GPD (1514 liter), boosterpomp van 96 watt voor omgekeerde osmose installatie. Verhoogt de waterdruk van 2 bar naar 5 bar
Naturewater drukverhogingspomp, 400 GPD (1514 liter), boosterpomp van 96 watt voor omgekeerde osmose installatie. Verhoogt de waterdruk van 2 bar naar 5 bar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Naturewater drukverhogingspomp, 300 GPD (1135 liter), boosterpomp 68 W voor omgekeerde osmose installatie. Verhoogt de waterdruk van 2 bar naar 5 bar
Naturewater drukverhogingspomp, 300 GPD (1135 liter), boosterpomp 68 W voor omgekeerde osmose installatie. Verhoogt de waterdruk van 2 bar naar 5 bar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun CAP-10 zuurstofpomp, 4 watt, luchtpomp voor 3 m³ aquarium en vijver, vijverluchtpomp met een capaciteit van 5 liter per minuut en 4 luchtuitgangen, beluchtingspomp met luchtsteen en terugslagventiel
SunSun CAP-10 zuurstofpomp, 4 watt, luchtpomp voor 3 m³ aquarium en vijver, vijverluchtpomp met een capaciteit van 5 liter per minuut en 4 luchtuitgangen, beluchtingspomp met luchtsteen en terugslagventiel
€ 20,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Onderdeel voor de SunSun CUP-809 aquariumpomp: kwartsbuis
Onderdeel voor de SunSun CUP-809 aquariumpomp: kwartsbuis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun Uitlaatset, reserveeronderdelen voor HW-403B aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuignap en slangklem voor aquaria
SunSun Uitlaatset, reserveeronderdelen voor HW-403B aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuignap en slangklem voor aquaria
€ 10,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun Uitlaatset, reserveeronderdelen voor HW-304 aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuighouder en slangklem voor aquaria
SunSun Uitlaatset, reserveeronderdelen voor HW-304 aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuighouder en slangklem voor aquaria
€ 11,10
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun Uitlaatset, reserveeronderdelen voor HW-303 aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuighouder en slangklem voor aquaria
SunSun Uitlaatset, reserveeronderdelen voor HW-303 aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuighouder en slangklem voor aquaria
€ 10,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun Uitlaatset, vervangingsset voor HW-302 aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuighouder en slangklem voor aquaria
SunSun Uitlaatset, vervangingsset voor HW-302 aquarium buitenfilter – met uitlaatboogbuis van 180 graden, bevestigingsklem, spuitbuis, spuitmond, zuighouder en slangklem voor aquaria
€ 10,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun vervangingsonderdeel voor aquarium buitenfilter HW-304: hoofddichting voor aquariumfilter, accessoires voor aquaria, efficiënte filtratie
SunSun vervangingsonderdeel voor aquarium buitenfilter HW-304: hoofddichting voor aquariumfilter, accessoires voor aquaria, efficiënte filtratie
€ 9,49
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Reserveonderdeel voor de SunSun CUP-807 aquariumpomp: UV-lamp, 7 Watt
Reserveonderdeel voor de SunSun CUP-807 aquariumpomp: UV-lamp, 7 Watt
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun vervangingsonderdeel voor CUP-807 en CUP-809 aquariumpomp - impeller - geschikt voor 4in1 aquarium binnenfilters met aquariumpomp, rotor voor filterpomp
SunSun vervangingsonderdeel voor CUP-807 en CUP-809 aquariumpomp - impeller - geschikt voor 4in1 aquarium binnenfilters met aquariumpomp, rotor voor filterpomp
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,49
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Onderdeel voor de SunSun CUP-807 aquariumpomp: kwartsbuis
Onderdeel voor de SunSun CUP-807 aquariumpomp: kwartsbuis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Naturewater reserveonderdeel: waterfilter - UV-lamp 6 W T5 - vervangingslamp voor NW-RO omgekeerde osmose installatie, lamp voor osmose installatie voor schoon drinkwater
Naturewater reserveonderdeel: waterfilter - UV-lamp 6 W T5 - vervangingslamp voor NW-RO omgekeerde osmose installatie, lamp voor osmose installatie voor schoon drinkwater
€ 14,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Reptielenlampenbeschermers, hittebestendige bescherming voor warmte- en keramische lampen, rechthoekig van vorm
Reptielenlampenbeschermers, hittebestendige bescherming voor warmte- en keramische lampen, rechthoekig van vorm
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van RVS luchtpompverdelers voor aquaria, 8-voudige verdeling met regelventiel, ideaal voor het verbeteren van de zuurstofvoorziening in visvijvers
RVS luchtpompverdelers voor aquaria, 8-voudige verdeling met regelventiel, ideaal voor het verbeteren van de zuurstofvoorziening in visvijvers
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Bestseller
Productafbeelding van SunSun HJ-531 ECO Aquariumpomp, 300 liter per uur, 5 Watt, kleine aquariumpomp, afmetingen 61x42x60 mm, met instelbare doorstroming, geschikt voor mini-aquaria
SunSun HJ-531 ECO Aquariumpomp, 300 liter per uur, 5 Watt, kleine aquariumpomp, afmetingen 61x42x60 mm, met instelbare doorstroming, geschikt voor mini-aquaria
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 5,99
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun vervangingsonderdeel voor HW-402B aquarium buitenfilter - Bioballen, 40 stuks, diameter 28 mm, biokogels voor aquariumfilters, aquariumaccessoires, filterkogels als filtermedium
SunSun vervangingsonderdeel voor HW-402B aquarium buitenfilter - Bioballen, 40 stuks, diameter 28 mm, biokogels voor aquariumfilters, aquariumaccessoires, filterkogels als filtermedium
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,60
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van SunSun vervangingsonderdeel voor HW-302 aquarium buitenfilter - Bioballen, 40 stuks, diameter 28 mm, biokogels voor aquariumfilters, aquariumaccessoires, filterkogels als filtermedium
SunSun vervangingsonderdeel voor HW-302 aquarium buitenfilter - Bioballen, 40 stuks, diameter 28 mm, biokogels voor aquariumfilters, aquariumaccessoires, filterkogels als filtermedium
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,60
Verkoper: WilTec