REVELL Aluminium blikjes, metallic, 14 ml

€ 3,99

€ 285,00 / 1l

plus € 10,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Airbrushverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Revell, aluminium blikjes, metaal (32199)
Revell, aluminium blikjes, metaal (32199)
€ 320,71/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van REVELL Aqua Aluminium, Metallic 0 0 0
REVELL Aqua Aluminium, Metallic 0 0 0
€ 213,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,85
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell Bronze, metallic 14 ml-blikje, Brons, 1 stuk
Revell Bronze, metallic 14 ml-blikje, Brons, 1 stuk
€ 195,71/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell 32116, PSEK-verf, kleur RAL 1024, 14 ml blik
Revell 32116, PSEK-verf, kleur RAL 1024, 14 ml blik
€ 195,71/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van 32194 - Revell Emailverf, goud, metallic
32194 - Revell Emailverf, goud, metallic
€ 195,71/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell 36161, 18 ml, verf
Revell 36161, 18 ml, verf
€ 213,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,85
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vallejo 62.052, 60 ml, Metallic, Fles
Vallejo 62.052, 60 ml, Metallic, Fles
€ 253,50/1l
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Revell Transparante glanslak, 14 ml, blik, 1 stuk
Revell Transparante glanslak, 14 ml, blik, 1 stuk
€ 195,71/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vallejo 62.046, 60 ml, Blauw, Metallic, Fles
Vallejo 62.046, 60 ml, Blauw, Metallic, Fles
€ 253,50/1l
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Revell 36382, watergedragen verf, 18 ml, 1 stuk
Revell 36382, watergedragen verf, 18 ml, 1 stuk
€ 213,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,85
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vallejo 62.053, Zwart, Metallic, Spuitbus
Vallejo 62.053, Zwart, Metallic, Spuitbus
€ 253,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,21
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Revell, olijfgeel, mat, 14 ml blik, Olivový, 1 stuk
Revell, olijfgeel, mat, 14 ml blik, Olivový, 1 stuk
€ 195,71/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell 36136, 18 ml, Mat (glanzend)
Revell 36136, 18 ml, Mat (glanzend)
€ 213,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,85
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van 36199 - Revell Aqua Color, aluminium, metallic
36199 - Revell Aqua Color, aluminium, metallic
€ 1.283,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 23,10
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Vallejo 77.717, 32 ml, Grijs, Metallic, Fles
Vallejo 77.717, 32 ml, Grijs, Metallic, Fles
€ 285,62/1l
€ 9,14
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vallejo 69.059, 17 ml, Goud, Metallic, Fles
Vallejo 69.059, 17 ml, Goud, Metallic, Fles
€ 289,41/1l
€ 5,84
-15%
€ 4,92
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Ghiant PRC00933, Metallic, Zilver, Spuitverf, 150 ml, 1 stuk
Ghiant PRC00933, Metallic, Zilver, Spuitverf, 150 ml, 1 stuk
€ 96,67/1l
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Vallejo VA77150, metallic verf - Ultramarijnblauw
Vallejo VA77150, metallic verf - Ultramarijnblauw
€ 250,00/1l
€ 4,50
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vallejo 70.996, 17 ml, Goud, Metallic, Fles
Vallejo 70.996, 17 ml, Goud, Metallic, Fles
€ 232,35/1l
€ 3,95
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vallejo 70.791, 35 ml, Goud, Metallic, Fles
Vallejo 70.791, 35 ml, Goud, Metallic, Fles
€ 162,57/1l
€ 5,69
Verkoper: EpicScale

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kant-en-klare verf voor gebruik met een kwast. Voor gebruik met een airbrush is verdunning noodzakelijk.
Inhoud: 14 ml verfbus.

Een tweede laag verf kan na 6 uur worden aangebracht.
Na het in acht nemen van de droogtijden kunnen de verf en de Aqua Color verf over elkaar worden gespoten, maar ze kunnen niet met elkaar worden gemengd.

Voor het gebruik met een airbrush moeten de verfstoffen worden verdund totdat ze een melkachtige consistentie hebben.

Voor optimale resultaten raden wij aan om de originele verdunningsmiddelen van Revell te gebruiken. Het volgende verdunningsmiddel is geschikt voor de verf:

- Color Mix, 30 ml REV39611, Color Mix 100 ml REV39612

- Voor het reinigen raden wij Painta Clean REV39614 aan.

De producten zijn perfect op elkaar afgestemd.
Niet geschikt voor kinderen en jongeren onder de 14 jaar. Let op de veiligheidsvoorschriften.

Inhoud
14 ml
Fabrikant
EAN
4009803804118
MPN (Manufacturer Part Number)
REV099

Inhoud
14 ml
Fabrikant
EAN
4009803804118
MPN (Manufacturer Part Number)
REV099
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Revell, Intense rood, glanzend, RAL 3000, 14 ml blik, Rood, 1 stuk
Revell, Intense rood, glanzend, RAL 3000, 14 ml blik, Rood, 1 stuk
€ 195,71/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell, witte verf in spuitbus, glanzend, 14 ml (32104)
Revell, witte verf in spuitbus, glanzend, 14 ml (32104)
€ 195,71/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell, aluminium blikjes, metaal (32199)
Revell, aluminium blikjes, metaal (32199)
€ 320,71/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Revell, lumineuze rode verf, zijde RAL 3026, 14 ml blik, rood, 1 stuk
Revell, lumineuze rode verf, zijde RAL 3026, 14 ml blik, rood, 1 stuk
€ 320,71/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van 36199 - Revell Aqua Color, aluminium, metallic
36199 - Revell Aqua Color, aluminium, metallic
€ 1.283,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 23,10
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 486
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Revell spuitbus zwart, zijdemat 14 ml (32302)
Revell spuitbus zwart, zijdemat 14 ml (32302)
€ 320,71/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van COSTWAY Relaxfauteuil, 360° draaibaar, rugleuning in 6 standen verstelbaar, geschikt tot 140 kg
COSTWAY Relaxfauteuil, 360° draaibaar, rugleuning in 6 standen verstelbaar, geschikt tot 140 kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 32191 - Revell: Kleureisen voor e-mail, metallic
32191 - Revell: Kleureisen voor e-mail, metallic
€ 195,71/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 263,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196A met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196A met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 202,59
-€ 4,60
€ 197,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS189, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS189, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec beginnersset airbrush compressor AS186, inclusief 1 airbrushpistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec beginnersset airbrush compressor AS186, inclusief 1 airbrushpistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 153,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS176, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 0,3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages, nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS176, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 0,3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages, nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 130,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS18-2, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, inclusief drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS18-2, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, inclusief drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Zeldzame, vintage Aladdin-lamp in de kleur "Magic Genie", een lichtgevende wenslamp, ideaal om te verzamelen (brons)
Zeldzame, vintage Aladdin-lamp in de kleur "Magic Genie", een lichtgevende wenslamp, ideaal om te verzamelen (brons)
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 255,56/1kg
Productafbeelding van RVS - Klei - Gereedschap - Keramiekstudio - Verstuiver - Glazuur - Potten - Keramiek - Schilders - Spuitapparatuur (200 ml)
RVS - Klei - Gereedschap - Keramiekstudio - Verstuiver - Glazuur - Potten - Keramiek - Schilders - Spuitapparatuur (200 ml)
€ 26,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 216,67/1kg
Productafbeelding van LED-penlamp, geel licht, concaaf hoofd, medische penlamp van aluminiumlegering met pupillenmaat, paars
LED-penlamp, geel licht, concaaf hoofd, medische penlamp van aluminiumlegering met pupillenmaat, paars
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 633,33/1kg