Uitsteekvormen in de vorm van letters, gemaakt van wit metaal. De set bevat 26 letters en is verpakt in een doos (diameter 12,5 cm)

€ 20,47

plus € 17,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Uitsteekvormen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Relaxdays 10024276, 1 stuk
Relaxdays 10024276, 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Uitsteker "Cijfers", grote set met cijfers van 0-9, gemaakt van wit blik
Uitsteker "Cijfers", grote set met cijfers van 0-9, gemaakt van wit blik
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,19
Verkoper: CPGASTRO-DE
Productafbeelding van Dr. Oetker 5-delige mini-uitsteker set, uitsteekvormen voor kerst, uitstekers voor koekjes, taaie koekjes en fondant, diverse motieven, hoeveelheid: 1 x set van 5 stuks
Dr. Oetker 5-delige mini-uitsteker set, uitsteekvormen voor kerst, uitstekers voor koekjes, taaie koekjes en fondant, diverse motieven, hoeveelheid: 1 x set van 5 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Koekvormen, set van 26 stuks, voor het maken van koekjes in de vorm van letters.
Koekvormen, set van 26 stuks, voor het maken van koekjes in de vorm van letters.
€ 30,30
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Koekvormen voor kerstkoekjes, set van 25 stuks.
Koekvormen voor kerstkoekjes, set van 25 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Harry Potter-logo's voor koekjesstempels
Harry Potter-logo's voor koekjesstempels
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Favson koekvormen voor kinderen, 10 stuks, koekvormen voor vakantie en feestjes
Favson koekvormen voor kinderen, 10 stuks, koekvormen voor vakantie en feestjes
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Patisse Uitsteekvormen Alfabet Set, 26-delig, roestvrij staal, zilver, 12 cm
Patisse Uitsteekvormen Alfabet Set, 26-delig, roestvrij staal, zilver, 12 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,17
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van WESTMARK 31912260 WESTMARK Ausstechformen-Set Weihnachten 31912260
WESTMARK 31912260 WESTMARK Ausstechformen-Set Weihnachten 31912260
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Westmark set uitstansvormen, thema Pasen: konijn, gans, hart, schaap, vlinder, 6-delig, roestvrij staal, geschikt voor Pasen, zilver, artikelnummer 31952260
Westmark set uitstansvormen, thema Pasen: konijn, gans, hart, schaap, vlinder, 6-delig, roestvrij staal, geschikt voor Pasen, zilver, artikelnummer 31952260
€ 14,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 16 uitsteekvormen voor Halloween
16 uitsteekvormen voor Halloween
€ 42,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Garnier koekvormen (set van 12 stuks, verschillende modellen) van wit metaal, compleet geleverd in een blik van wit metaal
Garnier koekvormen (set van 12 stuks, verschillende modellen) van wit metaal, compleet geleverd in een blik van wit metaal
€ 13,96
Verkoper: CPGASTRO-DE
Productafbeelding van Uitsteekvormen, rond en glad, gemaakt van wit blik, 14 stuks in een doos (diameter 12,5 cm)
Uitsteekvormen, rond en glad, gemaakt van wit blik, 14 stuks in een doos (diameter 12,5 cm)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,13
Verkoper: CPGASTRO-DE
Productafbeelding van Koekjestempels met een persoonlijk aanpasbare boodschap
Koekjestempels met een persoonlijk aanpasbare boodschap
€ 40,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gsd Linzer koekjesvormen, kunststof, 12-delig
Gsd Linzer koekjesvormen, kunststof, 12-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 55,95
-14%
€ 47,56
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Uitsteker, stierenfiguur, met keramieken voet.
Uitsteker, stierenfiguur, met keramieken voet.
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 26,90
-5%
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gsd uitsteekvorm van kunststof, 30,3 x 21 cm, geschikt voor 30 koekjes
Gsd uitsteekvorm van kunststof, 30,3 x 21 cm, geschikt voor 30 koekjes
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PME stansets met letters, wit, ABS, 13 mm, 50 mm, 120 mm, 49 mm
PME stansets met letters, wit, ABS, 13 mm, 50 mm, 120 mm, 49 mm
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

In bakkerijen, patisserieën, dessertkeukens en bij de voorbereiding helpt bakaccessoires bij het gelijkmatig bakken en opmaken van gerechten. Vooral bij herhaalde recepten zorgt het juiste formaat voor nette resultaten en een eenvoudige verwerking.

De bakaccessoires bestaan uit wit blik, 26 letters compleet in een doos (diameter 12,5 cm). Formaat en afmetingen: lengte: 25 mm, hoogte: 20 mm.

Zo is direct te zien of de bakaccessoires geschikt zijn voor het beoogde gebruik in de keuken, bediening, buffet of opslag.

Diameter
12.5 cm
Materiaal
Staal
Fabrikant
Contacto
Aantal stuks
500
Gewicht
0.185 kg
EAN
4003625061308
MPN (Manufacturer Part Number)
613/130

Diameter
12.5 cm
Materiaal
Staal
Fabrikant
Contacto
Aantal stuks
500
Gewicht
0.185 kg
EAN
4003625061308
MPN (Manufacturer Part Number)
613/130
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Taartdecoratie "Happy Birthday" in goud
Taartdecoratie "Happy Birthday" in goud
€ 3,81
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van SunSun JP-092 binnenfilter voor aquarium met pomp, 250 liter per uur, 3W, hoekfilter S, geschikt voor kleine aquariums tot 40 liter
SunSun JP-092 binnenfilter voor aquarium met pomp, 250 liter per uur, 3W, hoekfilter S, geschikt voor kleine aquariums tot 40 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 10,49
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van KIDUKU® Veiligheidshek metaal 300 cm | voor Huisdieren & Kinderen | Kachelhek, Veiligheidsrooster voor oven vouwbaar | Configuratierooster incl. 5 elementen, deur
KIDUKU® Veiligheidshek metaal 300 cm | voor Huisdieren & Kinderen | Kachelhek, Veiligheidsrooster voor oven vouwbaar | Configuratierooster incl. 5 elementen, deur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 72,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 12-delige set Russische spuitmondjes + 1 professionele spuitzak (20 cm) voor taartdecoratie, 27-delig set
12-delige set Russische spuitmondjes + 1 professionele spuitzak (20 cm) voor taartdecoratie, 27-delig set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Relaxdays 10024276, 1 stuk
Relaxdays 10024276, 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
Fondant, wit, 850g. Modelleerpasta voor taartdecoratie, cakeversiering. Suikerpasta
€ 2,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Uitsteker "Cijfers", grote set met cijfers van 0-9, gemaakt van wit blik
Uitsteker "Cijfers", grote set met cijfers van 0-9, gemaakt van wit blik
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,19
Verkoper: CPGASTRO-DE
Productafbeelding van Dr. Oetker Winkelpalette, extra hoog, spatel voor het decoreren en versieren van taarten, keukenhulp met een functioneel onderdeel van roestvrij staal, hoogwaardige glazuurschep (kleur: wit/zilver), hoeveelheid: 1 stuk
Dr. Oetker Winkelpalette, extra hoog, spatel voor het decoreren en versieren van taarten, keukenhulp met een functioneel onderdeel van roestvrij staal, hoogwaardige glazuurschep (kleur: wit/zilver), hoeveelheid: 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 24,75
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Favson koekvormen voor kinderen, 10 stuks, koekvormen voor vakantie en feestjes
Favson koekvormen voor kinderen, 10 stuks, koekvormen voor vakantie en feestjes
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
€ 54,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Lares deegschraper, 22 cm, met schaalverdeling, voor in de keuken - deegschraper, deegkrabber, deegspatel -  Germany, artikelnummer 6236
Lares deegschraper, 22 cm, met schaalverdeling, voor in de keuken - deegschraper, deegkrabber, deegspatel - Germany, artikelnummer 6236
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,66
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van EMKE LED-spiegel voor de badkamer met 3-voudige vergroting, touchbediening, koelwit licht, 80 x 60 cm, anti-condensfunctie en klok
EMKE LED-spiegel voor de badkamer met 3-voudige vergroting, touchbediening, koelwit licht, 80 x 60 cm, anti-condensfunctie en klok
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 201,81
-€ 11,42
€ 190,39
Gratis bezorging
Verkoper: EMKE
Productafbeelding van Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 263
€ 69,89
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Dr. Oetker Dekor Fondant, wit (verpakking van 100 gram)
Dr. Oetker Dekor Fondant, wit (verpakking van 100 gram)
€ 27,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,78
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van relaxdays Taartsnijder, roestvrij staal
relaxdays Taartsnijder, roestvrij staal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 38,80
-11%
€ 34,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
trendteam Babyzimmer garderobekast Olivia/Julie, wit, 130 x 186 x 54 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 416,63
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 31,79
€ 129,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ProfiCare IPL-lichtpuls-harenverwijderingssysteem IPL 3024, met 5 intensiteitsniveaus voor verschillende huidtypen, geïntegreerd UV-filter, automatische uitschakeling, inclusief beschermende bril
ProfiCare IPL-lichtpuls-harenverwijderingssysteem IPL 3024, met 5 intensiteitsniveaus voor verschillende huidtypen, geïntegreerd UV-filter, automatische uitschakeling, inclusief beschermende bril
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 86,37
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Relaxdays 10027276, 1 stuk
Relaxdays 10027276, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Schoenenkast Vicco Paris Wit 52.4 x 183.3 cm 22 vakken, Model 29345
Schoenenkast Vicco Paris Wit 52.4 x 183.3 cm 22 vakken, Model 29345
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 172,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Boxspringbed 120x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 120x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 299,95
€25 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 december 2014 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Set van 16 uitsteekvormen met verschillende patronen, ideaal voor Pasen. Geschikt voor het bakken van koekjes en andere lekkernijen. Uitsteekvormen, koekvormen, bakvormen voor kleine gebakjes
Set van 16 uitsteekvormen met verschillende patronen, ideaal voor Pasen. Geschikt voor het bakken van koekjes en andere lekkernijen. Uitsteekvormen, koekvormen, bakvormen voor kleine gebakjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 7,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van 20-delige set uitsteekvormen met kerst- en adventmotieven - Koekuitsteekvormen voor het bakken - Uitsteekvormen en vormpjes voor koekjes
20-delige set uitsteekvormen met kerst- en adventmotieven - Koekuitsteekvormen voor het bakken - Uitsteekvormen en vormpjes voor koekjes
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Koekjesvormen set van 20 stuks, kerstthema, voor het maken van kerstkoekjes. Inclusief uitsteekvormen voor het bakken. Ideaal voor kerst en kerstmis. Koekjesvormen en uitsteekvormen
Koekjesvormen set van 20 stuks, kerstthema, voor het maken van kerstkoekjes. Inclusief uitsteekvormen voor het bakken. Ideaal voor kerst en kerstmis. Koekjesvormen en uitsteekvormen
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Relaxdays 10024276, 1 stuk
Relaxdays 10024276, 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Kindermessen 17-delige set - Veilige messen voor Kinderen - Kinderbestek - Kindermessenset met Snijplank en Uitsteekvormpjes
Kindermessen 17-delige set - Veilige messen voor Kinderen - Kinderbestek - Kindermessenset met Snijplank en Uitsteekvormpjes
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van Relaxdays 10046700, 1 stuk
Relaxdays 10046700, 1 stuk
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Set van 5 koekvormen voor lebkuchen, roestvrij staal, kerstdecoratie
Set van 5 koekvormen voor lebkuchen, roestvrij staal, kerstdecoratie
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Uitsteekvormen, brood, groenten, fruit, vorken, groen, rood, 22 stuks
Uitsteekvormen, brood, groenten, fruit, vorken, groen, rood, 22 stuks
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 8 kerstkoekvormen, 3D, roze kunststof
Set van 8 kerstkoekvormen, 3D, roze kunststof
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Uitsteekvormen, paasset, 9 stuks, roestvrij staal: konijnen, eieren, bloemen, vlinders, kuikens, wortels, schapen
Uitsteekvormen, paasset, 9 stuks, roestvrij staal: konijnen, eieren, bloemen, vlinders, kuikens, wortels, schapen
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Halloween koekjesvormen set, 8-delig, met 100 zakjes voor snoep, gemaakt van roestvrij staal
Halloween koekjesvormen set, 8-delig, met 100 zakjes voor snoep, gemaakt van roestvrij staal
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Uitsteekvormen kerstset, 9 stuks, roestvrij staal: kabouter, engel, sneeuwvlok, rendier, kerstboom
Uitsteekvormen kerstset, 9 stuks, roestvrij staal: kabouter, engel, sneeuwvlok, rendier, kerstboom
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekvorm spook, Linzer, 6,5 cm, roestvrij staal, set
Koekvorm spook, Linzer, 6,5 cm, roestvrij staal, set
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kleine klavertjes vier uitsteker set, 3 stuks, roestvrij staal, 8,9 cm, 6,7 cm, 5,2 cm. Geschikt voor Sint Patrick's Dag en het voorjaar
Kleine klavertjes vier uitsteker set, 3 stuks, roestvrij staal, 8,9 cm, 6,7 cm, 5,2 cm. Geschikt voor Sint Patrick's Dag en het voorjaar
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kerstkoekjesvormen, 9 stuks, roestvrij staal 430. Set koekjesvormen voor koekjes en taartdecoratie
Kerstkoekjesvormen, 9 stuks, roestvrij staal 430. Set koekjesvormen voor koekjes en taartdecoratie
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekvormen voor kinderen, brood, groenten, 12 stuks. Kleuren: roze, blauw. Motieven: dinosaurus, Mickey Mouse, ster, hart, bloemen, eenhoorn
Koekvormen voor kinderen, brood, groenten, 12 stuks. Kleuren: roze, blauw. Motieven: dinosaurus, Mickey Mouse, ster, hart, bloemen, eenhoorn
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Uitsteekvormen, paasdecoratie, set van 11 stuks: konijn, ei, kuiken, vlinder, radijs. Materiaal: staal
Uitsteekvormen, paasdecoratie, set van 11 stuks: konijn, ei, kuiken, vlinder, radijs. Materiaal: staal
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekjesvormen voor brood en groenten, voor kinderen, 26 stuks, met voedselprikkers, oranje en groen
Koekjesvormen voor brood en groenten, voor kinderen, 26 stuks, met voedselprikkers, oranje en groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koekvormen, set van 6, voor lebkuchenmann (kerstmannetjes), roestvrij staal, 2,4-11,5 cm, kerst, voor kinderen
Koekvormen, set van 6, voor lebkuchenmann (kerstmannetjes), roestvrij staal, 2,4-11,5 cm, kerst, voor kinderen
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion