Dekopicker Eisschirmchen 6 Stück

€ 2,19

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Cocktailprikkers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Deko-Picker, 8 cm, "Zwitserland"
Deko-Picker, 8 cm, "Zwitserland"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,11
-9%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van PAPSTAR 19347 PAPSTAR Deko-Picker 500er
PAPSTAR 19347 PAPSTAR Deko-Picker 500er
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vlaggenpakket, 100 stuks
Vlaggenpakket, 100 stuks
€ 3,50
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Fingerfood - Serveertje van 7 cm, model "Drum"
Fingerfood - Serveertje van 7 cm, model "Drum"
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tandstokervlaggen, Rusland
Tandstokervlaggen, Rusland
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Fackelmann 50366
Fackelmann 50366
€ 20,90
-10%
€ 18,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Zuid-Korea, 200 stuks
Tandenstokervlaggen, Zuid-Korea, 200 stuks
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, België, 200 stuks, voor feesten en evenementen
Tandenstokervlaggen, België, 200 stuks, voor feesten en evenementen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Portugal, 200 stuks, voor feest en decoratie
Tandenstokervlaggen, Portugal, 200 stuks, voor feest en decoratie
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Beieren,  -decoratie, 100 stuks
Tandenstokervlaggen, Beieren, -decoratie, 100 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Nederland, 100 stuks, voor feesten en evenementen
Tandenstokervlaggen, Nederland, 100 stuks, voor feesten en evenementen
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandstoker vlaggen, Jamaica, 100 stuks, 3,5 x 2,5 cm, hout
Tandstoker vlaggen, Jamaica, 100 stuks, 3,5 x 2,5 cm, hout
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen Nigeria, 100 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
Tandenstokervlaggen Nigeria, 100 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Argentinië, 100 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
Tandenstokervlaggen, Argentinië, 100 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Jamaica, 200 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
Tandenstokervlaggen, Jamaica, 200 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Duitsland, 200 stuks, voor feest en decoratie
Tandenstokervlaggen, Duitsland, 200 stuks, voor feest en decoratie
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Metaltex Cocktailvlaggetjes 6 Cm Papier/hout 35 Stuks
Metaltex Cocktailvlaggetjes 6 Cm Papier/hout 35 Stuks
€ 0,29
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Tandenstokervlaggen, Syrië, 100 stuks. Mini-vlaggen voor feestdecoratie
Tandenstokervlaggen, Syrië, 100 stuks. Mini-vlaggen voor feestdecoratie
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tandstokervlaggen Wales, 200 stuks, voor feest en decoratie
Tandstokervlaggen Wales, 200 stuks, voor feest en decoratie
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Vlaggetjes voor cocktailprikkers, Engeland, 200 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
Vlaggetjes voor cocktailprikkers, Engeland, 200 stuks, papier, hout, 3,5 x 2,5 cm
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De decoratieve ijsparaplu's geven kleur en plezier aan elk drankje of dessert. Deze klassieke parapluutjes zijn perfect voor cocktails, sundaes of buffetten en geven een speciaal tintje aan je creaties. Met hun charmante ontwerp zijn ze een echte bli

Fabrikant
delicando
Aantal stuks
1
Gewicht
0.05 kg
EAN
4002911126622
MPN (Manufacturer Part Number)
35-12662

Fabrikant
delicando
Aantal stuks
1
Gewicht
0.05 kg
EAN
4002911126622
MPN (Manufacturer Part Number)
35-12662
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MONZANA Booglamp, woonkamer, staande lamp, gebogen, 190-210 cm, marmeren voet, wit
MONZANA Booglamp, woonkamer, staande lamp, gebogen, 190-210 cm, marmeren voet, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 76,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van 6 cocktailglazen, 480 ml, type Hurricane, geschikt voor cocktails en longdrinks
6 cocktailglazen, 480 ml, type Hurricane, geschikt voor cocktails en longdrinks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2796
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Wiltec paviljoen, 3 x 3 meter, blauw, met UV-bescherming 50+, tuinpaviljoen met afneembare zijden, partytent met ramen, geschikt voor bijvoorbeeld terras en festivals
Wiltec paviljoen, 3 x 3 meter, blauw, met UV-bescherming 50+, tuinpaviljoen met afneembare zijden, partytent met ramen, geschikt voor bijvoorbeeld terras en festivals
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Welkomstdeals
Productafbeelding van Outsunny 2-persoons Hollywoodschommel met zonnedak, geschikt voor terras of tuin, kleur: zwart
Outsunny 2-persoons Hollywoodschommel met zonnedak, geschikt voor terras of tuin, kleur: zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 119,90
-€ 6,91
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 738
€ 158,90
-€ 13,31
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Apple 20W snellader + 1 meter Lightning-kabel
Apple 20W snellader + 1 meter Lightning-kabel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1184
€ 14,00
Verkoper: EssentialSolution
Productafbeelding van Relaxdays 10020581, 1 stuk
Relaxdays 10020581, 1 stuk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)
Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)Wegwerp
€ 57,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,91
-4%
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 52,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Servetten "Fijne Verjaardag Roségoud", 20 stuks / 33x33 cm
Servetten "Fijne Verjaardag Roségoud", 20 stuks / 33x33 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,56
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Bubble Tea halmpjes, papier, diameter 12 mm, lengte 20 cm, verkrijgbaar in verschillende kleuren, individueel verpakt, met een punt aan één kant
Bubble Tea halmpjes, papier, diameter 12 mm, lengte 20 cm, verkrijgbaar in verschillende kleuren, individueel verpakt, met een punt aan één kant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van CocoTara Crème de Kokosnoot, voor exotische cocktails, 0,33 liter blik
CocoTara Crème de Kokosnoot, voor exotische cocktails, 0,33 liter blik
€ 34,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 11,33
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Cocktailshaker set, 11-delig, 700 ml. Roestvrijstalen cocktailset voor bartenders, inclusief cocktailmixer
Cocktailshaker set, 11-delig, 700 ml. Roestvrijstalen cocktailset voor bartenders, inclusief cocktailmixer
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
€ 8,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 420
€ 30,90
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van KESPER® schoenenkast met zitkussen, Sonoma eikenhout; eikenhoutdecor, belastbaar tot 150 kg, geschikt voor 10 paar schoenen, 8 vakken, wasbare kussenhoes, artikelnummer 1592013
KESPER® schoenenkast met zitkussen, Sonoma eikenhout; eikenhoutdecor, belastbaar tot 150 kg, geschikt voor 10 paar schoenen, 8 vakken, wasbare kussenhoes, artikelnummer 1592013
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 56,34
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
€ 122,93/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,21
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Thermo gordijn
Thermo gordijn
€ 73,38/1m
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Pokémon Kaartspel: Gevechtsacademie (+)
Pokémon Kaartspel: Gevechtsacademie (+)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bestway Pavillo Cool Quick 2 tent 220 x 120 x 90 cm
Bestway Pavillo Cool Quick 2 tent 220 x 120 x 90 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 59,09
-57%
€ 24,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Minecraft HBN41, Figuurtje, 3 jaar/jaar oud
Minecraft HBN41, Figuurtje, 3 jaar/jaar oud
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 35,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 5 april 2025 op
Geverifieerde aankoop