Royal Canin Jack Russell Terrier, Volwassen, Jack Russell Terriër, Maïs, Vlees en gevogelte, 3 kg

158,99

€ 53,00 / 1kg

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ROYAL CANIN Mini Exigent - Droogvoer voor kieskeurige kleine honden - 1 kg
ROYAL CANIN Mini Exigent - Droogvoer voor kieskeurige kleine honden - 1 kg
€ 9,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,11
-16%
€ 9,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Canin Jack Russel Adult 1,5KG
Royal Canin Jack Russel Adult 1,5KG
€ 22,03/1kg
€ 33,04
Gratis bezorging
Verkoper: Junai
Productafbeelding van Royal Canin CCN MINI EXIGENT - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
Royal Canin CCN MINI EXIGENT - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
€ 15,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,04
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Royal Canin Jack Russell Junior, voor puppy's, Jack Russell Terriër, kleine rassen (5-10 kilogram), met gevogelte, rijst, 1,5 kg
Royal Canin Jack Russell Junior, voor puppy's, Jack Russell Terriër, kleine rassen (5-10 kilogram), met gevogelte, rijst, 1,5 kg
€ 69,33/1kg
€ 153,99
-€ 50,00
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dealsupply
Productafbeelding van Royal Canin Neutered Adult Small, Volwassen dier, Klein (5-10 kilogrammen), Maïs, Varkensvlees, Gevogelte, 8 kg
Royal Canin Neutered Adult Small, Volwassen dier, Klein (5-10 kilogrammen), Maïs, Varkensvlees, Gevogelte, 8 kg
€ 13,24/1kg
€ 105,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Eukanuba droogvoer voor Yorkshire Terriërs, 2 kg, met kip
Eukanuba droogvoer voor Yorkshire Terriërs, 2 kg, met kip
€ 8,73/1kg
€ 17,46
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Royal Canin Labrador Retriever Adult 12KG
Royal Canin Labrador Retriever Adult 12KG
€ 7,88/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 94,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
€ 7,95/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ROYAL CANIN Bulldog Adult - Droogvoer voor volwassen honden - 12 kg
ROYAL CANIN Bulldog Adult - Droogvoer voor volwassen honden - 12 kg
€ 7,66/1kg
€ 91,86
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Purina VETERINARY DIETS Canine NF, voor nierfunctie, volwassen honden, groot ras (> 45 kg), met maïs, 3 kg
Purina VETERINARY DIETS Canine NF, voor nierfunctie, volwassen honden, groot ras (> 45 kg), met maïs, 3 kg
€ 15,63/1kg
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Hondenvoer Neutered Adult Small VHN - droogvoer voor honden - 3,5 kg
ROYAL CANIN Hondenvoer Neutered Adult Small VHN - droogvoer voor honden - 3,5 kg
€ 16,06/1kg
€ 56,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Acana 84104301, Volwassen, Kip en vis, 6 kg
Acana 84104301, Volwassen, Kip en vis, 6 kg
€ 11,48/1kg
€ 68,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Eukanuba Dermatosis FP voor honden, 5 kg, volwassen, met vis en aardappel
Eukanuba Dermatosis FP voor honden, 5 kg, volwassen, met vis en aardappel
€ 8,87/1kg
€ 44,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ROYAL CANIN Shih Tzu Adult - dry dog food - 1.5 kg
ROYAL CANIN Shih Tzu Adult - dry dog food - 1.5 kg
€ 23,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,82
Gratis bezorging
Verkoper: Junai
Productafbeelding van ROYAL CANIN CCN Medium Sterilised Adult - Droogvoer voor honden - 12 kg
ROYAL CANIN CCN Medium Sterilised Adult - Droogvoer voor honden - 12 kg
€ 8,32/1kg
€ 99,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ROYAL CANIN Vet Urinary S/O - Droogvoer voor honden, gevogelte, 2 kg
ROYAL CANIN Vet Urinary S/O - Droogvoer voor honden, gevogelte, 2 kg
€ 19,60/1kg
€ 39,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Prospera Plus Medium Junior droogvoer voor jonge honden, kip en rijst, 15 kg
Prospera Plus Medium Junior droogvoer voor jonge honden, kip en rijst, 15 kg
€ 4,02/1l
€ 60,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - dry dog food - 3kg
ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - dry dog food - 3kg
€ 19,43/1kg
€ 58,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Brit 8595602530809, Volwassen, Kalkoen, 2,5 kg
Brit 8595602530809, Volwassen, Kalkoen, 2,5 kg
€ 12,40/1kg
€ 31,-
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Maltese Adult - Droogvoer voor honden - 1,5 kg
ROYAL CANIN Maltese Adult - Droogvoer voor honden - 1,5 kg
€ 10,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,33
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • De Jack Russell Terriër is bekend om zijn levendige temperament. De samenstelling van dit voer draagt bij aan het behoud van de spiermassa dankzij het aangepaste eiwitgehalte. Het is verrijkt met een complex van antioxidanten die helpen de vitaliteit te behouden.
  • JACK RUSSEL TERRIER ADULT ondersteunt de "barrière" functie van de huid (exclusief complex) en helpt de huid en vacht gezond te houden (EPA & DHA). Verrijkt met olie van borrelpijp.
  • Helpt de vorming van tandsteen te verminderen dankzij chelatievormende stoffen die calcium binden.
  • De vorm, grootte, consistentie en samenstelling van de brokken zijn speciaal afgestemd op de Jack Russell Terriër.

Samenstelling:
Gedehydrateerd kippenvlees, rijst, maïs, geïsoleerde plantaardige eiwitten*, tarwe, dierlijke vetten, gehydrolyseerd dierlijk eiwit, maïszetmeel, bietenpulp, mineralen, visolie, sojaolie, gist, fructo-oligosachariden, gistextract (bron van manno-oligosachariden), olie van borrelpijp (0,1%), extract van kamille (bron van luteïne), extract van groene thee en druiven (bron van polyfenolen), gehydrolyseerde schaaldieren (bron van glucosamine), gehydrolyseerde kraakbeen (bron van chondroïtine).

*L.I.P.: hoogverteerbare eiwitten.

Nutritionele toevoegingsstoffen per kg voer:
Vitamine A: 29400 IE, Vitamine D3: 800 IE, E1 (IJzer): 43 mg, E2 (Jodium): 4,3 mg, E4 (Koper): 5 mg, E5 (Mangaan): 56 mg, E6 (Zink): 168 mg, E8 (Selenium): 0,09 mg - Conserveermiddelen - Antioxidanten.

Analytische bestanddelen:
Eiwit: 30% - Vetgehalte: 16% - Ruwe as: 5,9% - Ruwe vezels: 1,3% - Essentiële vetzuren EPA en DHA: 3 g/kg.

Voedingsadvies:

Gewicht in kgActiviteitsniveauLaagGemiddeldHoog
4Dagelijkse dosis in gram6889103
5Dagelijkse dosis in gram80105122
6Dagelijkse dosis in gram92121140
7Dagelijkse dosis in gram103136157
8Dagelijkse dosis in gram114150174
9Dagelijkse dosis in gram125164190
10Dagelijkse dosis in gram135177206

Er moet altijd voldoende vers water beschikbaar zijn.

Gewicht
3000 g
Inhoud
3 l
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
3182550821421
MPN (Manufacturer Part Number)
NEW-2376
Fabrikant
Registratienummer
--

Gewicht
3000 g
Inhoud
3 l
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
3182550821421
MPN (Manufacturer Part Number)
NEW-2376
Fabrikant
Registratienummer
--
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ droogvoer voor honden, met gevogelte, 1,5 kg
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ droogvoer voor honden, met gevogelte, 1,5 kg
€ 13,76/1kg
€ 20,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - Droogvoer voor honden - 3 kg
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - Droogvoer voor honden - 3 kg
€ 12,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,18
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Royal Canin Chihuahua Puppy, voor puppy's, met mais, gevogelte, 1,5 kg
Royal Canin Chihuahua Puppy, voor puppy's, met mais, gevogelte, 1,5 kg
€ 99,99/1kg
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dealsupply
Productafbeelding van ROYAL CANIN SHN Ras Labrador Puppy Droogvoer voor honden - 12 kg.
ROYAL CANIN SHN Ras Labrador Puppy Droogvoer voor honden - 12 kg.
€ 6,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Canin Chihuahua 3KG
Royal Canin Chihuahua 3KG
€ 17,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,12
Gratis bezorging
Verkoper: Junai
Productafbeelding van Royal Canin Dachshund 28, volwaardig voer voor volwassen honden, 7,5 kg
Royal Canin Dachshund 28, volwaardig voer voor volwassen honden, 7,5 kg
€ 13,41/1kg
€ 100,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Prospera Plus Chihuahua droogvoer, kip met rijst, 0,5 kg
Prospera Plus Chihuahua droogvoer, kip met rijst, 0,5 kg
€ 15,00/1l
€ 7,50
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van WOLFSBLUT Jack Rabbit - droogvoer voor honden - 12,5 kg
WOLFSBLUT Jack Rabbit - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 17,86/1kg
€ 225,-
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Royal Canin BHN Adult French Bulldog - Droogvoer voor honden - 9 kg
Royal Canin BHN Adult French Bulldog - Droogvoer voor honden - 9 kg
€ 5,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,40
-12%
€ 49,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ROYAL CANIN Hondenvoer Hepatic VHN - droogvoer voor honden - 12 kg
ROYAL CANIN Hondenvoer Hepatic VHN - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 10,98/1kg
€ 131,70
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ROYAL CANIN Adult Medium - droogvoer voor honden - 4 kg
ROYAL CANIN Adult Medium - droogvoer voor honden - 4 kg
€ 6,49/1kg
€ 26,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van EUKANUBA Grain Free Adult Large hondenvoer, rijk aan vis uit de oceaan, 3 kg
EUKANUBA Grain Free Adult Large hondenvoer, rijk aan vis uit de oceaan, 3 kg
€ 9,60/1kg
€ 29,20
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wiejska Zagroda: Droogvoer voor honden, monoproteïnisch, eend, volwassen honden, 6 kg
Wiejska Zagroda: Droogvoer voor honden, monoproteïnisch, eend, volwassen honden, 6 kg
€ 8,49/1kg
€ 51,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ROYAL CANIN Gastrointestinal - Droogvoer voor honden - 15 kg
ROYAL CANIN Gastrointestinal - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 8,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 127,24
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ROYAL CANIN Hondenvoer Neutered Adult Large VHN - droogvoer voor honden - 13 kg
ROYAL CANIN Hondenvoer Neutered Adult Large VHN - droogvoer voor honden - 13 kg
€ 7,03/1kg
€ 91,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Eukanuba Dermatosis FP voor honden, 12 kg, volwassen, met vis
Eukanuba Dermatosis FP voor honden, 12 kg, volwassen, met vis
€ 5,70/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,40
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ROYAL CANIN Dog Satiety VHN - droogvoer voor honden - 1,5 kg
ROYAL CANIN Dog Satiety VHN - droogvoer voor honden - 1,5 kg
€ 11,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wiejska Zagroda voeder voor kalkoen met lam, 2 kg
Wiejska Zagroda voeder voor kalkoen met lam, 2 kg
€ 14,79/1kg
€ 16,14
-8%
€ 14,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prospera Plus Maxi Adult droogvoer voor volwassen honden, met kip en rijst, 3 kg
Prospera Plus Maxi Adult droogvoer voor volwassen honden, met kip en rijst, 3 kg
€ 6,37/1l
€ 19,10
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 1 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 1 kg
€ 28,76/1kg
€ 30,20
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin French Bulldog Adult 3KG
Royal Canin French Bulldog Adult 3KG
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-18%
€ 39,37
Gratis bezorging
Verkoper: Junai
Productafbeelding van Wolfsblut Down Under, voor volwassen dieren, rundvlees, 12,5 kg
Wolfsblut Down Under, voor volwassen dieren, rundvlees, 12,5 kg
€ 19,30/1kg
€ 241,25
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 81,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 163,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bf Petfood Volwassen Hondenvoer, kalkoen, zonder granen
Bf Petfood Volwassen Hondenvoer, kalkoen, zonder granen
€ 35,95
Verkoper: Vrijetijdwinkel
Productafbeelding van Eukanuba RASSPECIFIEK 2,5 kg Volwassen, met kip en kalkoen
Eukanuba RASSPECIFIEK 2,5 kg Volwassen, met kip en kalkoen
€ 5,64/1kg
€ 42,99
-67%
€ 14,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BULT Lam – droogvoer voor honden – 12 kg
BULT Lam – droogvoer voor honden – 12 kg
€ 12,58/1l
€ 151,-
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Belcando 560025, Junior, Geschikt voor alle rassen, Kip, Rijst, 12,5 kg
Belcando 560025, Junior, Geschikt voor alle rassen, Kip, Rijst, 12,5 kg
€ 15,12/1kg
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dealsupply
Productafbeelding van Purina ADULT 9+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
Purina ADULT 9+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 31 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop