Biologische gember-sinaasappel theemengsel met vanille, 30,6 gram

€ 3,42

€ 111.764,71 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Theezakjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
€ 9,58/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van -pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
-pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
€ 107,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
€ 100.588,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sweet Chili theemengsel, 30,6 g
Sweet Chili theemengsel, 30,6 g
€ 111.764,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 10 x  Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
10 x Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
€ 73,95/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,28
-19%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
€ 379,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van : Kruidenmengsel voor een zoete nachtrust, 35,7 g
: Kruidenmengsel voor een zoete nachtrust, 35,7 g
€ 85.500,00/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA Mentale helderheid, biologische kruidenthee, 32,3g. Biologisch, muntsmaak, verfrissend
YOGI TEA Mentale helderheid, biologische kruidenthee, 32,3g. Biologisch, muntsmaak, verfrissend
€ 105,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van -theemengsel, 37,4 gram
-theemengsel, 37,4 gram
€ 91,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA Classic Barista Chai | Verpakking van 1 liter, biologische thee, controle-instantie: DE-ÖKO-006
YOGI TEA Classic Barista Chai | Verpakking van 1 liter, biologische thee, controle-instantie: DE-ÖKO-006
€ 3,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,94
-2%
€ 3,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische groene energiethee, 30,6 gram
Biologische groene energiethee, 30,6 gram
€ 111.764,71/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 6 zakjes  YOGI TEA ademthee | 17 x 1,8 gram
6 zakjes YOGI TEA ademthee | 17 x 1,8 gram
€ 9,58/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van zwarte chai theemengsel, 37,4 g
zwarte chai theemengsel, 37,4 g
€ 9,58/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologische kruidenmengsel van gember en citroen, 30,6 gram
Biologische kruidenmengsel van gember en citroen, 30,6 gram
€ 111,76/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Groene Thee Biologisch, 15 theezakjes, ontcaffeïneerd
Salus Groene Thee Biologisch, 15 theezakjes, ontcaffeïneerd
€ 85,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA Ashwagandha Balance, biologische kruidenthee, 34g. Fruitig, balancerend
YOGI TEA Ashwagandha Balance, biologische kruidenthee, 34g. Fruitig, balancerend
€ 100,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Blazen- en nierkruidenthee Bombastus, 75 gram thee
Blazen- en nierkruidenthee Bombastus, 75 gram thee
€ 56,67/1kg
€ 5,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA Avond | 17 x 1,8 gram
YOGI TEA Avond | 17 x 1,8 gram
€ 111,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Weleda Mama Borstvoedingsthee  (40 gr)
Weleda Mama Borstvoedingsthee (40 gr)
€ 111,00/1kg
€ 4,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kurkuma-theemengsel, sinaasappel, 34 gram
Kurkuma-theemengsel, sinaasappel, 34 gram
€ 100.588,23/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Zowel zoete als kruidige smaken maken elk gerecht heerlijk. Dit geldt ook voor de kenmerken van deze prachtige thee. De verrassende combinatie zal u inspireren wanneer u het verleidelijke aroma van warme gember, zoete sinaasappels en exotische vanille ontdekt. U bevindt zich op een pad van verfrissing, met een heerlijke kop thee als inspiratiebron.
17 theezakjes à 1,8 gram

Ingrediënten
Gember* (44%), zoethout*, citroengras*, zwarte peper*, sinaasappelschillen* (4%), pepermunt*, vanille-extract* (3%), sinaasappelextract.* = biologisch geteeld * = ingrediënten afkomstig uit biologische landbouw, ** = ingrediënten afkomstig uit biodynamische landbouw
Allergenen
Geen
Gewicht
0.031 g
Levensmiddelenbedrijven
Yogi Tea GmbH, Burchard-Hof, Burchardstraße 24, D-20095 Hamburg
Verkoopbenaming
Ayurvedische kruidenthee-mengsel
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
109053
EAN
4012824401730
04012824401730

Ingrediënten
Gember* (44%), zoethout*, citroengras*, zwarte peper*, sinaasappelschillen* (4%), pepermunt*, vanille-extract* (3%), sinaasappelextract.* = biologisch geteeld * = ingrediënten afkomstig uit biologische landbouw, ** = ingrediënten afkomstig uit biodynamische landbouw
Allergenen
Geen
Gewicht
0.031 g
Levensmiddelenbedrijven
Yogi Tea GmbH, Burchard-Hof, Burchardstraße 24, D-20095 Hamburg
Verkoopbenaming
Ayurvedische kruidenthee-mengsel
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
109053
EAN
4012824401730
04012824401730
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
€ 9,58/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologische kruidenmengsel voor warmtezakken, 30,6 gram
Biologische kruidenmengsel voor warmtezakken, 30,6 gram
€ 105,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van -pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
-pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
€ 107,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
€ 100.588,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sweet Chili theemengsel, 30,6 g
Sweet Chili theemengsel, 30,6 g
€ 111.764,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van : Kruidenmengsel voor een zoete nachtrust, 35,7 g
: Kruidenmengsel voor een zoete nachtrust, 35,7 g
€ 85.500,00/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 10 x  Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
10 x Yogi Kerstthee | 10 x 37,4 gram
€ 73,95/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,28
-19%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van YOGI TEA Mentale helderheid, biologische kruidenthee, 32,3g. Biologisch, muntsmaak, verfrissend
YOGI TEA Mentale helderheid, biologische kruidenthee, 32,3g. Biologisch, muntsmaak, verfrissend
€ 105,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Schwarztee Ahmad Tea | Lemon & Lime Twist | Zitrus-Aroma mit Fruchtstücken | 20 Teebeutel | 40g
Zwarte thee Ahmad Tea | Citroen & Limoen Twist | Citrusaroma met fruitstukjes | 20 theezakjes | 40g
€ 549,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wessper Basic, 3 liter waterkan met koelfunctie – transparante kan met deksel en ijsvak
Wessper Basic, 3 liter waterkan met koelfunctie – transparante kan met deksel en ijsvak
€ 20,99
-4%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Himalaya theemengsel, 34 gram
Himalaya theemengsel, 34 gram
€ 100.588,23/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van zwarte chai theemengsel, 37,4 g
zwarte chai theemengsel, 37,4 g
€ 9,58/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kurkuma-theemengsel, sinaasappel, 34 gram
Kurkuma-theemengsel, sinaasappel, 34 gram
€ 100.588,23/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
€ 201.119,99/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 52,37
-3%
€ 50,28
Verkoper: AllYouNeed
HERBATKA TAO ROSE BIO (17 x 2 g) 34 g - YOGI TEA
HERBATKA TAO ROSE (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
€ 134,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sweet Chai-theemengsel, 34 gram
Sweet Chai-theemengsel, 34 gram
€ 100,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA Classic Barista Chai | Verpakking van 1 liter, biologische thee, controle-instantie: DE-ÖKO-006
YOGI TEA Classic Barista Chai | Verpakking van 1 liter, biologische thee, controle-instantie: DE-ÖKO-006
€ 3,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,94
-2%
€ 3,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologische kruidenmengsel van gember en citroen, 30,6 gram
Biologische kruidenmengsel van gember en citroen, 30,6 gram
€ 111,76/1kg
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van -theemengsel, 37,4 gram
-theemengsel, 37,4 gram
€ 91,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologische groene energiethee, 30,6 gram
Biologische groene energiethee, 30,6 gram
€ 111.764,71/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
€ 379,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hrablo Prosperplast ALPE 50 ECO, uitschuifbaar, matzwart
Hrablo Prosperplast ALPE 50 ECO, uitschuifbaar, matzwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 31,13
-7%
€ 28,95
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Yogi Thee, Geluksthee, 17 x 1,8 gram
Yogi Thee, Geluksthee, 17 x 1,8 gram
€ 100,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA Avond | 17 x 1,8 gram
YOGI TEA Avond | 17 x 1,8 gram
€ 111,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
€ 613,33/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
€ 178,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,49
-4%
€ 7,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TEEKANNE 7240 Teekanne Strawb. CC 18 Btl
TEEKANNE 7240 Teekanne Strawb. CC 18 Btl
€ 302,47/1kg
€ 12,25
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Yogi Thee is eigenlijk altijd goed