Alyssa Ashley Musk Deodorant, 75 ml

€ 11,49

€ 153,20 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
€ 377,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa 1869 Alcoholvrije Deodorantspray, 125 ml
Acca Kappa 1869 Alcoholvrije Deodorantspray, 125 ml
€ 204,00/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda Deo Zerstäuber Deodorant, citrusgeur, navulflacon, 200 ml
Weleda Deo Zerstäuber Deodorant, citrusgeur, navulflacon, 200 ml
€ 112,20/1l
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Uomo 24-uurs frisse geur, deodorant spray, 100 ml
Uomo 24-uurs frisse geur, deodorant spray, 100 ml
€ 183,60/1l
€ 19,38
-5%
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alyssa Ashley Musk deodorant spray (100 ml)
Alyssa Ashley Musk deodorant spray (100 ml)
€ 145,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishman Deodorant Spray 02, 200 ml
Nishman Deodorant Spray 02, 200 ml
€ 32.777,78/1kg
€ 5,90
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Deodorant spray Spirial, 75 ml
Deodorant spray Spirial, 75 ml
€ 251,60/1l
€ 18,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cattier Deodorant spray cardamom patchouli (100 ml)
Cattier Deodorant spray cardamom patchouli (100 ml)
€ 88,20/1l
€ 8,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lattafa Shahd Deo VAPO 200 ml (voor dames)
Lattafa Shahd Deo VAPO 200 ml (voor dames)
€ 65,55/1l
€ 13,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zwitsal Deospray - Poederzacht 100 ml
Zwitsal Deospray - Poederzacht 100 ml
€ 16,70/1l
€ 2,28
-26%
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lattafa Hayaati Deodorantspray, 200 ml (voor heren)
Lattafa Hayaati Deodorantspray, 200 ml (voor heren)
€ 56,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Ameerat Al Arab Deodorantspray, 200 ml
Lattafa Ameerat Al Arab Deodorantspray, 200 ml
€ 49,95/1l
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS
Productafbeelding van Deodorant met bloemengeur - 150 ml
Deodorant met bloemengeur - 150 ml
€ 15,53/1l
€ 2,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SILVESTRE Deo Vapo, 200 ml
SILVESTRE Deo Vapo, 200 ml
€ 93,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Asad Zanzibar Deodorantspray, 200 ml (voor mannen)
Lattafa Asad Zanzibar Deodorantspray, 200 ml (voor mannen)
€ 63,25/1l
€ 12,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arrogance Femme Deodorantspray, 150 ml
Arrogance Femme Deodorantspray, 150 ml
€ 80,00/1l
€ 12,00
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van Chanson D'Eau, Body Spray, 75 ml
Chanson D'Eau, Body Spray, 75 ml
€ 48,93/1l
€ 3,67
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Jovan - Musk Oil Deodorantspray, 150 ml
Jovan - Musk Oil Deodorantspray, 150 ml
€ 115,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Alyssa Ashley Musk Deodorant 75 ml – Klassiek & Verzorgend

Beschrijving Alyssa Ashley Musk Deodorant combineert effectieve bescherming met de populaire muskusgeur van dit iconische merk. De milde formule is alcoholvrij en bijzonder zacht voor de huid, ideaal voor dagelijks gebruik.

Geurnoten Topnoot: Bergamot Hartnoot: Ylang Ylang, Jasmijn, Roos Basisnoot: Muskus

Eigenschappen Langdurige bescherming tegen lichaamsgeur Subtiele, klassieke muskusgeur Zacht voor de huid, ook geschikt voor gevoelige huidtypen

Gebruik Aanbrengen op de gereinigde oksel en laten drogen.

Productinformatie Producttype: Deodorant roll-on Doelgroep: Dames & Heren Geurfamilie: Muskus, Bloemig Inhoud: 75 ml

Gewicht
100 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Alyssa Ashley
Aantal stuks
1
EAN
3495080737378
MPN (Manufacturer Part Number)
73737-87

Gewicht
100 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (De gedetailleerde ingrediënten vindt u op de achterkant van de verpakking)
Fabrikant
Alyssa Ashley
Aantal stuks
1
EAN
3495080737378
MPN (Manufacturer Part Number)
73737-87
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Alyssa Ashley Musk hand & body lotion (500 ml)
Alyssa Ashley Musk hand & body lotion (500 ml)
€ 0,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,07
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alyssa Ashley Musk deodorant spray (100 ml)
Alyssa Ashley Musk deodorant spray (100 ml)
€ 145,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alyssa Ashley Musk deodorant roller (50 ml)
Alyssa Ashley Musk deodorant roller (50 ml)
€ 244,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sweiko boxspringbed, tweepersoonsbed, gestoffeerd bed, 160x200 cm, met houten lattenbodem, bed met opbergruimte, linnen, grijs (zonder matras)
Sweiko boxspringbed, tweepersoonsbed, gestoffeerd bed, 160x200 cm, met houten lattenbodem, bed met opbergruimte, linnen, grijs (zonder matras)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 296,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Relaxdays kinderbed met valbeveiliging, hoogte x breedte x diepte: 60x77x143 cm, lattenbodem, peuterkamer met zwanenmotief, MDF, wit/roze
Relaxdays kinderbed met valbeveiliging, hoogte x breedte x diepte: 60x77x143 cm, lattenbodem, peuterkamer met zwanenmotief, MDF, wit/roze
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 104,99
-€ 5,00
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Reiskoffer set 'Pona', 3-delig. ABS-harde schaal met kofferweegschaal en bagagelabels. Kleur: zwart
Reiskoffer set 'Pona', 3-delig. ABS-harde schaal met kofferweegschaal en bagagelabels. Kleur: zwart
€ 127,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ELO Basic Galactica pannenset, roestvrij staal, met volumemaat, geschikt voor inductie, zilverkleurig, 5-delig
ELO Basic Galactica pannenset, roestvrij staal, met volumemaat, geschikt voor inductie, zilverkleurig, 5-delig
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 73,00
-29%
€ 51,35
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Jovan, rozmaringolie, eau de toilette, 9,7 ml
Jovan, rozmaringolie, eau de toilette, 9,7 ml
€ 939,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,11
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 495
€ 609,00
-€ 20,00
€ 589,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van 18AH, 28-inch elektrische fiets, aluminium, waterdicht, 7 versnellingen, LCD-display, elektrische fiets voor heren en dames, stadsfietsen en elektrische bakfietsen
18AH, 28-inch elektrische fiets, aluminium, waterdicht, 7 versnellingen, LCD-display, elektrische fiets voor heren en dames, stadsfietsen en elektrische bakfietsen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 899,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB Black
Apple iPhone 15 128 GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 16 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heel aangename geur
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 836,40/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Baldessarini Signature Deodorant Stick
Baldessarini Signature Deodorant Stick
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l