ARTDECO Lash Booster Mascara Base, fles, 10 ml, verlengende basis, voor vrouwen, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), ORYZA SATIVA BRAN CERA (ORYZA SATIVA (RIJS) BRAN WAS), SUCROSE STEARATE, SYNTHETISCH..., 1 stuk

€ 7,57

€ 757,00 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 15 – di 20 oktober
Onze bestedeals
Mascara's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
€ 13.320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 39,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
€ 132,60/1kg
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARTDECO Angel Eyes Mascara, Zwart, Black, Krult, Verlengt, Voedend, Volumegevend, 10 ml, AQUA (WATER), GLYCERYL STEARATE, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS),..., 1 stuk
ARTDECO Angel Eyes Mascara, Zwart, Black, Krult, Verlengt, Voedend, Volumegevend, 10 ml, AQUA (WATER), GLYCERYL STEARATE, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS),..., 1 stuk
€ 1.734,00/1l
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARTDECO All In One Mascara, waterdicht, zwart. Geeft volume, verlengt en krult de wimpers. 10 ml. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Carnaubawas, ISODODECANE, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, AQUA (WATER), EUPHORBIA CERIFERA CERA (EUPHORBIA...
ARTDECO All In One Mascara, waterdicht, zwart. Geeft volume, verlengt en krult de wimpers. 10 ml. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Carnaubawas, ISODODECANE, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, AQUA (WATER), EUPHORBIA CERIFERA CERA (EUPHORBIA...
€ 1.734,00/1l
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARTDECO Perfect Volume, Zwart, Kleurrijk, Volumegevend, 10 ml, Voor dames, Inhoud: AQUA (WATER), COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS), STEARINEZUUR, PVP,..., 1 stuk
ARTDECO Perfect Volume, Zwart, Kleurrijk, Volumegevend, 10 ml, Voor dames, Inhoud: AQUA (WATER), COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS), STEARINEZUUR, PVP,..., 1 stuk
€ 1.552,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van RevitaLash Double-Ended Volume Set, Zwart, 11 ml, voor dames, zonder parabenen, volumineerende primer. Inhoud: Aqua / Water/ Eau, Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride,..., 1 stuk
RevitaLash Double-Ended Volume Set, Zwart, 11 ml, voor dames, zonder parabenen, volumineerende primer. Inhoud: Aqua / Water/ Eau, Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride,..., 1 stuk
€ 2.507,27/1l
€ 28,56
-3%
€ 27,58
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Max Factor Masterpiece 2-in-1 Wimperverlengende Mascara, Zwart, Verlengend, Volumegevend, 7 ml, Inhoud: Aqua/Water/Eau, Paraffine, Stearinezuur, PVP, Cetylalcohol, Cera Microcristallina/Microcrystalline...
Max Factor Masterpiece 2-in-1 Wimperverlengende Mascara, Zwart, Verlengend, Volumegevend, 7 ml, Inhoud: Aqua/Water/Eau, Paraffine, Stearinezuur, PVP, Cetylalcohol, Cera Microcristallina/Microcrystalline...
€ 2.720,00/1l
€ 19,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maybelline Colossal Curl Bounce, Zwart, Black, Krullend, Volumegevend, Voor vrouwen, 24 uur, AQUA / WATER - BEHENYL BEHENATE - STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER -...
Maybelline Colossal Curl Bounce, Zwart, Black, Krullend, Volumegevend, Voor vrouwen, 24 uur, AQUA / WATER - BEHENYL BEHENATE - STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER -...
€ 499,00/1l
€ 4,99
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Maybelline Brow Fast Sculpt, bruin, voor het definiëren en vormgeven van de wenkbrauwen, voor dames, G684842, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER / EAU, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL..., 1 stuk
Maybelline Brow Fast Sculpt, bruin, voor het definiëren en vormgeven van de wenkbrauwen, voor dames, G684842, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER / EAU, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL..., 1 stuk
€ 2.221,67/1l
€ 13,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Naj-Oleari Click On Me, Zwart, Langhoudend, Volumegevend, 12 ml, Voor vrouwen, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETISCHE BIJENWAS, STEARINEZUUR, ACACIA SENEGAL GOM,...
Naj-Oleari Click On Me, Zwart, Langhoudend, Volumegevend, 12 ml, Voor vrouwen, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETISCHE BIJENWAS, STEARINEZUUR, ACACIA SENEGAL GOM,...
€ 2.473,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ARTDECO Volume Supreme Mascara, Zwart, Krullend, Verlengend, Volumegevend, 15 ml, 10 uur, AQUA (WATER), GLYCERYL STEARATE, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS),..., 1 stuk
ARTDECO Volume Supreme Mascara, Zwart, Krullend, Verlengend, Volumegevend, 15 ml, 10 uur, AQUA (WATER), GLYCERYL STEARATE, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS),..., 1 stuk
€ 1.229,33/1l
€ 18,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Artdeco 208.1, Aqua (Water), Copernicia Cerifera Cera (Copernicia Cerifera (Carnauba) Was), Steaanzure, Pvp,...
Artdeco 208.1, Aqua (Water), Copernicia Cerifera Cera (Copernicia Cerifera (Carnauba) Was), Steaanzure, Pvp,...
€ 863,00/1l
€ 8,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NYX PMU Brow Control Freak Eye Gel, kleur: transparant, voor vrouwen, tube, ingrediënten: Water/Aqua/Eau, Acrylates Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, ...
NYX PMU Brow Control Freak Eye Gel, kleur: transparant, voor vrouwen, tube, ingrediënten: Water/Aqua/Eau, Acrylates Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, ...
€ 4.036,67/1kg
€ 36,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Maybelline Colossal 36H, Zwart, Volumegevend, Voor vrouwen, 36 uur, Inhoud: ISODODECANE - CERA ALBA / BIJENWAS - COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBAWAS -...
Maybelline Colossal 36H, Zwart, Volumegevend, Voor vrouwen, 36 uur, Inhoud: ISODODECANE - CERA ALBA / BIJENWAS - COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBAWAS -...
€ 1.511,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rimmel Scandaleyes Reloaded, Zwart, Black, Verlengend, Volumegevend, 12 ml, 24 uur, Aqua/water/eau, Cera Alba/beeswax/cire D'abeille, Ammonium Acrylates Copolymer, Propylene Glycol,...
Rimmel Scandaleyes Reloaded, Zwart, Black, Verlengend, Volumegevend, 12 ml, 24 uur, Aqua/water/eau, Cera Alba/beeswax/cire D'abeille, Ammonium Acrylates Copolymer, Propylene Glycol,...
€ 910,00/1l
€ 10,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GOSH Catchy Eyes, Zwart, Krullend, Lengtegevend, 8 ml, Voor dames, Inhoud: Isododecaan, Paraffine, CI 77499 (ijzeroxiden), VP/Eicosene Copolymer, Cera..., 1 stuk
GOSH Catchy Eyes, Zwart, Krullend, Lengtegevend, 8 ml, Voor dames, Inhoud: Isododecaan, Paraffine, CI 77499 (ijzeroxiden), VP/Eicosene Copolymer, Cera..., 1 stuk
€ 2.208,75/1l
€ 17,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Lash Fattening, Zwart, 10 ml, voor dames, Inhoud: Water\Aqua\Eau, Stearinezuur, Copernicia Cerifera (Carnaubawas\Cera Carnauba\Cire De Carnauba),..., 1 stuk
Clinique Lash Fattening, Zwart, 10 ml, voor dames, Inhoud: Water\Aqua\Eau, Stearinezuur, Copernicia Cerifera (Carnaubawas\Cera Carnauba\Cire De Carnauba),..., 1 stuk
€ 2.640,00/1l
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BareMinerals Lashtopia Wimperverf met Mega Volume, op basis van mineralen, 12 ml
BareMinerals Lashtopia Wimperverf met Mega Volume, op basis van mineralen, 12 ml
€ 2.216,67/1l
€ 26,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Diorshow Mascara, Zwart, Voor zwarte wimpers, Verlengend, 10 ml, Dames, #10728/A AQUA (WATER) ● GLYCERYL STEARATE ● C18-36 ACID TRIGLYCERIDE ● CERA ALBA (BIJENWAS)...
Dior Diorshow Mascara, Zwart, Voor zwarte wimpers, Verlengend, 10 ml, Dames, #10728/A AQUA (WATER) ● GLYCERYL STEARATE ● C18-36 ACID TRIGLYCERIDE ● CERA ALBA (BIJENWAS)...
€ 5.336,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maybelline Lash Sensational 4 Blackest Black, Zwart, Blackest Black, Definitie, Verlenging, Volumegevend, Voor vrouwen, Definieert, G684928 1 - INGREDIËNTEN: AQUA / WATER ● PROPYLEENGLYCOLE ● STYREEN/ACRYLATECOPOLYMEER...
Maybelline Lash Sensational 4 Blackest Black, Zwart, Blackest Black, Definitie, Verlenging, Volumegevend, Voor vrouwen, Definieert, G684928 1 - INGREDIËNTEN: AQUA / WATER ● PROPYLEENGLYCOLE ● STYREEN/ACRYLATECOPOLYMEER...
€ 1.257,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De decoratieve cosmetica in ons assortiment draagt de namen van de bekendste cosmeticamerken.
Afmetingen
10 milliliter
Kleur
Wit
Gewicht
12 g
Inhoud
10 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
EAN
4019674200018
MPN (Manufacturer Part Number)
67420001

Afmetingen
10 milliliter
Kleur
Wit
Gewicht
12 g
Inhoud
10 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
EAN
4019674200018
MPN (Manufacturer Part Number)
67420001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ayurveda diffuser, 200 ml, oriëntaalse geur, met patchouli en citrusnoten, tot 8 weken geurintensiteit
Ayurveda diffuser, 200 ml, oriëntaalse geur, met patchouli en citrusnoten, tot 8 weken geurintensiteit
€ 38,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,19
-52%
€ 7,72
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Max Factor Lash Revival, Zwart, Versterkende mascara, Volumegevend, 11 ml
Max Factor Lash Revival, Zwart, Versterkende mascara, Volumegevend, 11 ml
€ 1.045,45/1l
€ 11,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ARTDECO Perfect Volume, Zwart, Kleurrijk, Volumegevend, 10 ml, Voor dames, Inhoud: AQUA (WATER), COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS), STEARINEZUUR, PVP,..., 1 stuk
ARTDECO Perfect Volume, Zwart, Kleurrijk, Volumegevend, 10 ml, Voor dames, Inhoud: AQUA (WATER), COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS), STEARINEZUUR, PVP,..., 1 stuk
€ 1.552,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van SoBuy schoenenkast, smal model met 4 deuren – Ruimtebesparende schoenenkast voor kleine woningen, smalle gangen en doorgangen, witte gangkast FSR100-W
SoBuy schoenenkast, smal model met 4 deuren – Ruimtebesparende schoenenkast voor kleine woningen, smalle gangen en doorgangen, witte gangkast FSR100-W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 129,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Handtassen Beltimore j30
Handtassen Beltimore j30
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,00
-54%
€ 17,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Diepe schaal, 20,5 cm / soepkom - 6 stuks - Kleur: zwart
Diepe schaal, 20,5 cm / soepkom - 6 stuks - Kleur: zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 25,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Toiletzittingverhoger TSE 120, met armleuningen
Toiletzittingverhoger TSE 120, met armleuningen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 53,74
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Extralicht dekbed | 200 x 200 cm | Zeer dun zomerdekbed | XDREAM Pure
Extralicht dekbed | 200 x 200 cm | Zeer dun zomerdekbed | XDREAM Pure
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 127
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van SONGMICS 110 cm zitbank met opbergruimte, inklapbare opbergkist, voetbank, lichtgrijs
SONGMICS 110 cm zitbank met opbergruimte, inklapbare opbergkist, voetbank, lichtgrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Choco-Chips", 350 g
Bahlsen Kuchen "Comtess Choco-Chips", 350 g
€ 55,46/1kg
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van MAX FACTOR False Lash Effect Max Out Primer
MAX FACTOR False Lash Effect Max Out Primer
€ 1.075,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 123,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
€ 27,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 287
€ 29,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Intensieve behandeling voor het versterken van de wimpers (Wimperserum Intensieve Versterkende Behandeling), 3 ml
Intensieve behandeling voor het versterken van de wimpers (Wimperserum Intensieve Versterkende Behandeling), 3 ml
€ 4.210,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
LED Weihnachtsstern Weihnachtsbeleuchtung Gartenstecker Außen warmweiß Batterie
LED 3D kerstster, kerstverlichting voor buiten, batterij aangedreven, warm wit licht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 17,58
Verkoper: Mojawo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 27 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig resultaat
Beoordeeld op 26 januari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super geweldig
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 27.216,67/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 77,35
-8%
€ 70,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 17.612,50/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
-10%
€ 50,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.607,50/1l
Productafbeelding van Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.247,50/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
-6%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.702,86/1l
Productafbeelding van Vloeibare oogschaduw Eye Tint, 3,9 ml, 26
Vloeibare oogschaduw Eye Tint, 3,9 ml, 26
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.200,00/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
€ 44,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.387,14/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 39,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.320,00/1l
Productafbeelding van Vloeibare oogschaduw Eye Tint (3,9 ml), 8 stuks
Vloeibare oogschaduw Eye Tint (3,9 ml), 8 stuks
€ 37,74
-2%
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.415,38/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,58
-10%
€ 43,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.206,67/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow, Blauw, Blauw, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
Dior Diorshow, Blauw, Blauw, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
€ 58,90
-29%
€ 41,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.944,29/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow Iconic Overcurl, Blauw, Blauw, Krullen, Volumegevend, Definiërend, Voor vrouwen, Jojoba-olie, 24 uur
Dior Diorshow Iconic Overcurl, Blauw, Blauw, Krullen, Volumegevend, Definiërend, Voor vrouwen, Jojoba-olie, 24 uur
€ 51,77
-19%
€ 41,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.464,17/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.168,00/1l
Productafbeelding van Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.506,98/1l
Productafbeelding van #01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
#01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.825,00/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
€ 45,01
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.469,57/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.020,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.032,00/1l