Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle, bodylotion, 150 ml

€ 59,95

€ 39,95-33%

€ 266,33 / 1l

plus € 11,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
1h 36m 52s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hermès Eau des Merveilles bodylotion, 200 ml (voor dames)
Hermès Eau des Merveilles bodylotion, 200 ml (voor dames)
€ 241,35/1l
€ 75,48
-36%
€ 48,27
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mugler Alien Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Alien Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
€ 186,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,28
-10%
€ 46,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Eros pour Femme bodylotion, 200 ml (voor dames)
Versace Eros pour Femme bodylotion, 200 ml (voor dames)
€ 185,55/1l
€ 37,11
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bodylotion M.Brown Rose Dunes
Bodylotion M.Brown Rose Dunes
€ 119,00/1l
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gucci, Guilty, Hydraterende bodylotion, 50 ml
Gucci, Guilty, Hydraterende bodylotion, 50 ml
€ 17,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,86
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bvlgari Goldea Lichaamscreme, 100 ml
Bvlgari Goldea Lichaamscreme, 100 ml
€ 870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,00
-€ 11,00
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Toiletwater Vanille & Patchouli, 10 ml
Toiletwater Vanille & Patchouli, 10 ml
€ 504,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Escentric Molecules Escentric 03 Lichaamslotion, 200 ml
Escentric Molecules Escentric 03 Lichaamslotion, 200 ml
€ 379,65/1kg
€ 75,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Guerlain Shalimar Hydraterende Bodylotion, fles van 200 ml
Guerlain Shalimar Hydraterende Bodylotion, fles van 200 ml
€ 0,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lancaster Eau de Lancaster Lichaamslotion 200 ml (voor dames)
Lancaster Eau de Lancaster Lichaamslotion 200 ml (voor dames)
€ 78,30/1l
€ 15,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau De Rochas - Lichaamsmelk, 500 ml
Eau De Rochas - Lichaamsmelk, 500 ml
€ 45,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Al Wataniah Rose Musk, uniseks lichaamsspray, 250 ml
Al Wataniah Rose Musk, uniseks lichaamsspray, 250 ml
€ 47,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aquolina Pink Flower, geparfumeerde bodylotion, 200 ml
Aquolina Pink Flower, geparfumeerde bodylotion, 200 ml
€ 88,05/1l
€ 17,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KORRES Lichaamsmelk, Citrus, 200 ml
KORRES Lichaamsmelk, Citrus, 200 ml
€ 125,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Clarins Eau Dynamisante, verzorgingswater, 50 ml
Clarins Eau Dynamisante, verzorgingswater, 50 ml
€ 242,42/1kg
€ 32,00
-3%
€ 31,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BVLGARI Aqua Divina Lichaamslotion, 100 ml
BVLGARI Aqua Divina Lichaamslotion, 100 ml
€ 2.760,00/1l
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
€ 96,57/1l
€ 38,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien Lichaamsmelk voor dames, 200 ml
Thierry Mugler Alien Lichaamsmelk voor dames, 200 ml
€ 229,85/1l
€ 48,37
-4%
€ 45,97
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Roger & Gallet Néroli Lichaamslotion, 250 ml (voor dames)
Roger & Gallet Néroli Lichaamslotion, 250 ml (voor dames)
€ 66,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,65
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Occitane Verbena Lichaamslotion, 70 ml
L'Occitane Verbena Lichaamslotion, 70 ml
€ 180,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,62
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle Body Lotion 150 ml
Een luxueuze bodylotion, geïnspireerd door de sensuele geur van Eau de Lacoste Sensuelle. De zachte textuur trekt snel in, hydrateert intensief en laat een verleidelijke, bloemige geur achter met tonen van zwarte bessen, roos en nougat. Ideaal voor dagelijks gebruik en als aanvulling op de gelijknamige parfum.

Gebruik: Na het douchen of baden gelijkmatig op de huid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Productinformatie:
Merk: Lacoste
Serie: Eau de Lacoste Sensuelle
Producttype: Bodylotion
Geur: Bloemig, gourmand
Inhoud: 150 ml

Gewicht
100 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
AQUA (WATER) ˑ GEHYDROGENEERDE POLYDECENE ˑ PROPYLEENGLYCOLE ˑ DIMETHOLE ˑ PARFUM (GEURSTOF) ˑ CYCLOPENTASILOXAAN ˑ SQUALAAN ˑ ALOE BARBADENSIS BLADSAFT ˑ HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE / HELIANTHUS ANNUUS (ZONNEBLOEM) ZAADOLIE ˑ CARBOMEER ˑ TROMETHAMINE ˑ DIMETHOLE ˑ METHYLPARABEEN ˑ FENOXYETHANOL ˑ POLYGLYCERYL-3 RICINOLEATE ˑ SORBITAAN OLEATE ˑ CHLORFENESINE ˑ 0-CYMEN-5-OL ˑ TETRANATRIUM EDTA ˑ BHT ˑ BUTYLPARABEEN ˑ NATRIUMHYALURONAAT ˑ POLYQUATERNIUM-51 ˑ ETHYLPARABEEN ˑ PROPYLPARABEEN ˑ CITROENZUUR ˑ KALIUMSORBAAT ˑ NATRIUMBENZOAAT ˑ TOCOFEROL ˑ HEXYL CINNAMAL ˑ LINALOOL ˑ LIMONEEN ˑ COUMARINE ˑ BENZYLALCOHOL ˑ GERANIOL
Fabrikant
EAN
0737052733012
737052733012
MPN (Manufacturer Part Number)
733012

Gewicht
100 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
AQUA (WATER) ˑ GEHYDROGENEERDE POLYDECENE ˑ PROPYLEENGLYCOLE ˑ DIMETHOLE ˑ PARFUM (GEURSTOF) ˑ CYCLOPENTASILOXAAN ˑ SQUALAAN ˑ ALOE BARBADENSIS BLADSAFT ˑ HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE / HELIANTHUS ANNUUS (ZONNEBLOEM) ZAADOLIE ˑ CARBOMEER ˑ TROMETHAMINE ˑ DIMETHOLE ˑ METHYLPARABEEN ˑ FENOXYETHANOL ˑ POLYGLYCERYL-3 RICINOLEATE ˑ SORBITAAN OLEATE ˑ CHLORFENESINE ˑ 0-CYMEN-5-OL ˑ TETRANATRIUM EDTA ˑ BHT ˑ BUTYLPARABEEN ˑ NATRIUMHYALURONAAT ˑ POLYQUATERNIUM-51 ˑ ETHYLPARABEEN ˑ PROPYLPARABEEN ˑ CITROENZUUR ˑ KALIUMSORBAAT ˑ NATRIUMBENZOAAT ˑ TOCOFEROL ˑ HEXYL CINNAMAL ˑ LINALOOL ˑ LIMONEEN ˑ COUMARINE ˑ BENZYLALCOHOL ˑ GERANIOL
Fabrikant
EAN
0737052733012
737052733012
MPN (Manufacturer Part Number)
733012
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lacoste Pour Femme Eau de Parfum Spray
Lacoste Pour Femme Eau de Parfum Spray
€ 462,89/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 365
€ 41,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lacoste Pour Femme Eau de Parfum 90 ml
Lacoste Pour Femme Eau de Parfum 90 ml
€ 943,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 47,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Michael Kors Wonderlust Sublime Eau de Parfum, 30 ml, in goldenem Glasflakon mit glänzender Verschlusskappe, daneben passende Farbverlauf-Verpackung.
Damesparfum Wonderlust Sublime van Michael Kors, eau de parfum, 30 ml
€ 2.665,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 79,95
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
€ 1.377,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 68,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Armani Code Absolu Pour Femme Eau de Parfum, 75 ml
Armani Code Absolu Pour Femme Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.805,47/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 210,41
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Cartier Pasha De Cartier, limited edition, voor heren, 100 ml
Cartier Pasha De Cartier, limited edition, voor heren, 100 ml
€ 1.595,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 159,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Damesparfum Wonderlust van Michael Kors, Eau de Toilette, 50 ml
Damesparfum Wonderlust van Michael Kors, Eau de Toilette, 50 ml
€ 2.390,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Giorgio Armani Sky di Gioia Eau de Parfum Spray 50 ml
Giorgio Armani Sky di Gioia Eau de Parfum Spray 50 ml
€ 2.700,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Givenchy Dahlia Divin Eau de Toilette, 30 ml
Givenchy Dahlia Divin Eau de Toilette, 30 ml
€ 3.650,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 109,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 50 ml
Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.611,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum Spray
Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum Spray
€ 3.331,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 109,00
-€ 9,05
€ 99,95
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Trussardi Blue Land, Herenparfum, 30 ml, Spray, 1 stuk
Trussardi Blue Land, Herenparfum, 30 ml, Spray, 1 stuk
€ 2.183,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 85,00
-22%
€ 65,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Sisley Eau Tropicale Eau de Toilette, 50 ml (voor dames)
Sisley Eau Tropicale Eau de Toilette, 50 ml (voor dames)
€ 3.390,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Damesparfum Bloom Nettare di Fiore van Gucci, eau de parfum, 100 ml
Damesparfum Bloom Nettare di Fiore van Gucci, eau de parfum, 100 ml
€ 1.795,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Herendoucheparfum Grey Dolce & Gabbana, eau de toilette, 100 ml
Herendoucheparfum Grey Dolce & Gabbana, eau de toilette, 100 ml
€ 1.250,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 125,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Givenchy Dahlia Divin Eau de Toilette voor dames, 50 ml
Givenchy Dahlia Divin Eau de Toilette voor dames, 50 ml
€ 2.780,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 143,00
-€ 4,00
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Escada Born in Paradise Eau de Toilette, sprayflacon, 30 ml
Escada Born in Paradise Eau de Toilette, sprayflacon, 30 ml
€ 2.998,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 89,95
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mon Paris Parfum Floral, eau de parfum, 30 ml (damesparfum)
Yves Saint Laurent Mon Paris Parfum Floral, eau de parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 2.498,33/1l
€ 74,95
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 1.795,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 147,00
-€ 57,21
€ 89,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kenzo Kenzo World Intense Eau de Parfum voor dames, 50 ml
Kenzo Kenzo World Intense Eau de Parfum voor dames, 50 ml
€ 1.950,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 97,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Aromatic Fragrance Mirra & Mirra im schlichten silbernen Flakon, daneben die hochwertige Aluminiumdose mit Schraubdeckel.
Atkinsons Mirra & Mirra Eau de Toilette, 125 ml
€ 236,00/1l
€ 29,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Cartier L'Envol Eau de Toilette, 80 ml (voor heren)
Cartier L'Envol Eau de Toilette, 80 ml (voor heren)
€ 2.300,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 189,00
-€ 5,00
€ 184,00
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Rechteckiger Flakon des Michael Kors Extreme Speed vor passender dunkelblauer Verpackung mit silberner Aufschrift, 120 ml Größe sichtbar.
Michael Kors Extreme Speed Herenparfum, 120 ml, Eau de Toilette Spray
€ 1.079,17/1l
€ 149,00
-€ 19,50
€ 129,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Kenzo Jeu D'Amour L'Elixir Intense, eau de parfum voor dames, 75 ml
Kenzo Jeu D'Amour L'Elixir Intense, eau de parfum voor dames, 75 ml
€ 2.393,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 179,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Givenchy Live Irresistible Eau de Parfum, 75 ml
Givenchy Live Irresistible Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.393,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 179,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 1.415,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 139,89
-€ 12,54
€ 127,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kenzo Jeu D'Amour L'Elixir Intense, eau de parfum voor dames, 50 ml
Kenzo Jeu D'Amour L'Elixir Intense, eau de parfum voor dames, 50 ml
€ 3.180,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 159,00
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Damesparfum Wonderlust Sublime van Michael Kors, eau de parfum, 50 ml
Damesparfum Wonderlust Sublime van Michael Kors, eau de parfum, 50 ml
€ 2.350,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 159,00
-€ 41,50
€ 117,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina 100ml mit rechteckigem Flakon und Verpackung mit Sonnenuntergangs-Motiv über dem Meer.
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina, eau de toilette spray, 100 ml
€ 822,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 82,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Homme Cologne Spray, eau de cologne, 200 ml
Dior Homme Cologne Spray, eau de cologne, 200 ml
€ 1.199,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,73
Verkoper: PerfumTraders
€ 447,30/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l