LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf, 1.000 ml, goud

€ 13,47

€ 13,47 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 9,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,60
-€ 36,04
€ 77,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS  188280 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, smaragdgrün
LEFRANC BOURGEOIS 188280 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, smaragdgrün
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, silber
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, silber
€ 13,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS  807491 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 20 ml, primärgelb
LEFRANC BOURGEOIS 807491 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 20 ml, primärgelb
€ 207,00/1l
€ 4,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
€ 63,60/1l
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ACRYLVERF 75 ML, GOUD Metallic (115)1178
ACRYLVERF 75 ML, GOUD Metallic (115)1178
€ 5,97/1kg
€ 5,97
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pastelverf voor posters, 6 kleuren, 20 ml
Pastelverf voor posters, 6 kleuren, 20 ml
€ 248,00/1l
€ 4,96
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Gele posterverf in tube, 30 ml
Gele posterverf in tube, 30 ml
€ 108,33/1l
€ 3,25
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Acrylverf Finenolo, 75 ml, kobaltblauw
Acrylverf Finenolo, 75 ml, kobaltblauw
€ 14,85/1kg
€ 4,06
-4%
€ 3,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KREUL 49871, metallic fineliner, goud, 29 ml
KREUL 49871, metallic fineliner, goud, 29 ml
€ 724,14/1l
€ 42,95
-51%
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
€ 75,67/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Paarse acrylverf in tube, 30 ml
Paarse acrylverf in tube, 30 ml
€ 108,33/1l
€ 3,25
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188035 LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, hellgrün
LEFRANC & BOURGEOIS 188035 LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, hellgrün
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Marmeringbad, 45 ml
Pebeo Marmeringbad, 45 ml
€ 228,00/1l
€ 10,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
€ 198,42/1l
€ 23,81
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf, smaragdgroen, kleur 523, 45 ml
Olieverf, smaragdgroen, kleur 523, 45 ml
€ 5,47
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van CRICCO schoolplatenverf, 20 ml, 6 kleuren
CRICCO schoolplatenverf, 20 ml, 6 kleuren
€ 6,56
-3%
€ 6,30
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Inhoud: * Kleuren: 10 ml van elk van de volgende kleuren: rood, geel, blauw en zwart. * 20 ml wit. * 1 penseel, model N.6. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Aantal: 5 stuks
Inhoud
1000 ml
Kleur
Goud
Fabrikant
Lefranc & Bourgeois
Gewicht
1 kg
EAN
3013641883649
MPN (Manufacturer Part Number)
188364

Inhoud
1000 ml
Kleur
Goud
Fabrikant
Lefranc & Bourgeois
Gewicht
1 kg
EAN
3013641883649
MPN (Manufacturer Part Number)
188364
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 9,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,60
-€ 36,04
€ 77,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188039 Gouachefarbe 1.000 ml schwarz
LEFRANC & BOURGEOIS 188039 Gouachefarbe 1.000 ml schwarz
€ 9,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, zitronengelb
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, zitronengelb
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 56 L Winkelwagen, aluminium, stabiel, zwart
56 L Winkelwagen, aluminium, stabiel, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 35,00
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Extra® 451908 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 300 Dragees
Extra® 451908 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 300 Dragees
€ 77,10/1kg
€ 32,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Viva Decor 123245134 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, cappuccino
Viva Decor 123245134 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, cappuccino
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS  188280 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, smaragdgrün
LEFRANC BOURGEOIS 188280 LEFRANC BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, smaragdgrün
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12010075084 Marabu Acrylverf, Acrylverf, 500 ml, goud 084
Marabu12010075084 Marabu Acrylverf, Acrylverf, 500 ml, goud 084
€ 58,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
€ 22,49/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Meubelknop, oud messing, kastknop, deurknop, diameter 30mm, verchroomd messing
Meubelknop, oud messing, kastknop, deurknop, diameter 30mm, verchroomd messing
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: livingpoint24
Productafbeelding van HOMCOM Ligfiets-hometrainer met magnetisch remsysteem en LCD-display, 8 weerstandsniveaus
HOMCOM Ligfiets-hometrainer met magnetisch remsysteem en LCD-display, 8 weerstandsniveaus
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 234,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Winkelwagen, zwart, inklapbaar | Winkelwagen, inklapbaar | Winkelroller, hulpmiddel voor het winkelen | Winkelwagen, transportwagen
Winkelwagen, zwart, inklapbaar | Winkelwagen, inklapbaar | Winkelroller, hulpmiddel voor het winkelen | Winkelwagen, transportwagen
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 28,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Brother JX17FE naaimachine: 17 programma's voor creatieve naaiprojecten
Brother JX17FE naaimachine: 17 programma's voor creatieve naaiprojecten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 233,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Unold 58850 lunchbox
Unold 58850 lunchbox
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 40,57
-5%
€ 38,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HP Q5451A Photo Paper - 25 A4 Sheets
HP Q5451A Photo Paper - 25 A4 Sheets
€ 42,62/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,08
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, braun
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, braun
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Ipae-Progarden Adige, Wit, Polypropyleen (PP), Vierkant, 4 poten, 440 mm, 440 mm
Ipae-Progarden Adige, Wit, Polypropyleen (PP), Vierkant, 4 poten, 440 mm, 440 mm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 17,28
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van SoBuy Eetset, eettafel met 2 stoelen, bartafel, ruimtebesparend keukentafelset voor eetkamer, balkon, tuin. Compact en modern. Model: OGT10-N
SoBuy Eetset, eettafel met 2 stoelen, bartafel, ruimtebesparend keukentafelset voor eetkamer, balkon, tuin. Compact en modern. Model: OGT10-N
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 87,95
-20%
€ 69,80
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van BOSCH DUL63CC50 classic wall-mounted hood - L 60 cm - Stainless steel - Exhaust / Recycling - 350 m³ air/h max in exhaust - 72 dB
BOSCH DUL63CC50 classic wall-mounted hood - L 60 cm - Stainless steel - Exhaust / Recycling - 350 m³ air/h max in exhaust - 72 dB
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 188,59
De energieklasse van dit product is D.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Imperia 700, Elektrische pasta machine voor het maken van fettuccine, lasagne, rigatoni, spaghetti, tagliatelle. Materiaal: chroom, staal, roestvrij staal. Afmetingen: 14 cm. Snelheid: 43 omwentelingen per minuut
Imperia 700, Elektrische pasta machine voor het maken van fettuccine, lasagne, rigatoni, spaghetti, tagliatelle. Materiaal: chroom, staal, roestvrij staal. Afmetingen: 14 cm. Snelheid: 43 omwentelingen per minuut
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 269,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van SoBuy Vintage console tafel, metalen haltafel, smalle decoratietafel, bijzettafel, buffetkast, naturel/zwart, afmetingen (b x h x d) ongeveer 120x65x20 cm, model FSB19-N
SoBuy Vintage console tafel, metalen haltafel, smalle decoratietafel, bijzettafel, buffetkast, naturel/zwart, afmetingen (b x h x d) ongeveer 120x65x20 cm, model FSB19-N
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 47,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Inklapbare boodschappentrolley 'Aaby', 36 liter, donkergrijs/zwart
Inklapbare boodschappentrolley 'Aaby', 36 liter, donkergrijs/zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, violett
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, violett
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg