Goldfinger - goud. Sovereign goud - geschikt voor het retoucheren van fotolijsten

€ 23,70

€ 23,70 / 1kg

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf, 1.000 ml, goud
LEFRANC & BOURGEOIS Gouacheverf, 1.000 ml, goud
€ 13,47/1l
€ 13,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ACRYLVERF 75 ML, GOUD Metallic (115)1178
ACRYLVERF 75 ML, GOUD Metallic (115)1178
€ 5,97/1kg
€ 5,97
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pastelverf voor posters, 6 kleuren, 20 ml
Pastelverf voor posters, 6 kleuren, 20 ml
€ 248,00/1l
€ 4,96
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Lichaamskleurige verf voor posters, 1000 ml
Lichaamskleurige verf voor posters, 1000 ml
€ 10,66/1l
€ 10,66
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Metaalverf, zilverkleurig, 250 ml
Metaalverf, zilverkleurig, 250 ml
€ 0,04/1l
€ 9,69
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL Vensterverf Parelmoer, 80 ml
KREUL Vensterverf Parelmoer, 80 ml
€ 414,63/1l
€ 33,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
€ 198,42/1l
€ 23,81
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Glasstiften 8 kleuren
Glasstiften 8 kleuren
€ 4,35/1kg
€ 4,35
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Pebeo Marmeringbad, 45 ml
Pebeo Marmeringbad, 45 ml
€ 228,00/1l
€ 10,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Decoratieve metallic verf, goudkleurig, 250 ml
Decoratieve metallic verf, goudkleurig, 250 ml
€ 95,60/1kg
€ 9,56
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Koperkleurige metallic acrylverf voor decoratie, 20 ml
Koperkleurige metallic acrylverf voor decoratie, 20 ml
€ 185,00/1l
€ 3,70
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Rubinrode verf voor posters, 500 ml
Rubinrode verf voor posters, 500 ml
€ 14,36/1l
€ 7,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL 49871, metallic fineliner, goud, 29 ml
KREUL 49871, metallic fineliner, goud, 29 ml
€ 724,14/1l
€ 42,95
-51%
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lijm Imedio 7001470, 10 ml
Lijm Imedio 7001470, 10 ml
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van KREUL Sublimatiepen - Zelfuitwisbare "geestpen"
KREUL Sublimatiepen - Zelfuitwisbare "geestpen"
€ 11,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Puddles, 60 ml
Puddles, 60 ml
€ 224,00/1l
€ 13,44
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van WONDER BOND Wenkbrauwverf Peel-Off, #Lichtbruin, 7,7 ml
WONDER BOND Wenkbrauwverf Peel-Off, #Lichtbruin, 7,7 ml
€ 2.237,66/1l
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
€ 63,60/1l
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bruguer lakverf 5057548, 750 ml, afwerkingsemal
Bruguer lakverf 5057548, 750 ml, afwerkingsemal
€ 57,87/1l
€ 43,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Goldfinger kan voor allerlei doeleinden worden gebruikt, van het restaureren van antiek tot het vergulden van fotolijsten; of voor het aanbrengen van sjablonen, decoraties van gips, klei of hout, vormen voor meubels van vergulde brons, textiel, leer, kunststoffen, modelbouw en wenskaarten. Goldfinger is gebruiksvriendelijk: het wordt eenvoudig met een zachte doek of vinger aangebracht en na korte tijd gepolijst tot een hoogglans. Het creëert een echt professionele afwerking zonder zichtbare metaaldeeltjes of strepen. Voor complexere werkzaamheden kan Goldfinger worden verdund met terpentijnvervanger of terpentijn en met een kwast worden aangebracht. Om de glans te behouden, kan Goldfinger worden behandeld met Goldfinger-lak. Het is zeer zuinig in gebruik, een kleine hoeveelheid Goldfinger is voldoende voor een groot oppervlak. Het hecht het beste op poreuze of licht geschuurde oppervlakken.

Absoluut ongeëvenaarde, fijn gemalen metaal, ideaal voor het herstellen van beschadigde frames of het creëren van een patina. Na verloop van tijd droogt het uit. Het heeft een sterke dekking en één tube gaat "bijna eeuwig" mee. Goldfinger behoort tot de beste materialen van dit type die in Nederland verkrijgbaar zijn.
Inhoud
22 ml
Kleur
Goud
Fabrikant
Daler Rowney
Aantal stuks
1
Gewicht
1 kg
EAN
5011385450040
MPN (Manufacturer Part Number)
sku

Inhoud
22 ml
Kleur
Goud
Fabrikant
Daler Rowney
Aantal stuks
1
Gewicht
1 kg
EAN
5011385450040
MPN (Manufacturer Part Number)
sku
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
€ 27,10/1l
€ 5,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 9,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,60
-€ 36,04
€ 77,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
€ 25,79/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 49,69
-53%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
€ 1.602,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,04
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,44
Verkoper: KlockiEduPL
Productafbeelding van Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
€ 1.016,11/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,20
-70%
€ 18,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
€ 17,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,64
-82%
€ 3,40
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
€ 27,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,24
-50%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
€ 32,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,70
-49%
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
€ 210,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,52
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
€ 27,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,43
-51%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
€ 253,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,07
Verkoper: Art-Paint-Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg