Tetra Pleco Tabletten, Aquariumvissen, Droogvoer voor vissen, Tabletten, 58 stuks

€ 6,12

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Voertabletten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vogelvoederstation - Voedersilo - Voerbak - Toren - Koper - 3 Delig
Vogelvoederstation - Voedersilo - Voerbak - Toren - Koper - 3 Delig
€ 16,48/1kg
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Voerbak - Hondenspeelgoed - Interactief - Educatief - Honden - Katten - Grijs/Wit
Voerbak - Hondenspeelgoed - Interactief - Educatief - Honden - Katten - Grijs/Wit
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Tetra TabiMin tabletten, 120 stuks.
Tetra TabiMin tabletten, 120 stuks.
€ 8,62
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra TabiMin tabletten, 1040 stuks.
Tetra TabiMin tabletten, 1040 stuks.
€ 33,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra TabiMin tabletten, 275 stuks.
Tetra TabiMin tabletten, 275 stuks.
€ 57,84/1kg
€ 17,93
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van AQUARIS Bodemtabeltten - Voer voor vissen in aquaria - 220 tabletten - 150g / 250 ml
AQUARIS Bodemtabeltten - Voer voor vissen in aquaria - 220 tabletten - 150g / 250 ml
€ 165,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tetra TabiMin 2050 tabletten.
Tetra TabiMin 2050 tabletten.
€ 40,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,49
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra FunTips Tabletten, 20 tabletten.
Tetra FunTips Tabletten, 20 tabletten.
€ 2,71
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tropical Supervit Tabletten B, Vissen voor aquaria, Droog voer voor vissen, Tabletten, Vitamine A, Vitamine C, Vitamine D3, Vitamine E, 44%, 6,5%
Tropical Supervit Tabletten B, Vissen voor aquaria, Droog voer voor vissen, Tabletten, Vitamine A, Vitamine C, Vitamine D3, Vitamine E, 44%, 6,5%
€ 640,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Galmed Magnesiummalaat 50, 20 tabletten
Galmed Magnesiummalaat 50, 20 tabletten
€ 25,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tetra TabiMin XL tabletten: voer voor grotere bodemvissen, zoals meervallen
Tetra TabiMin XL tabletten: voer voor grotere bodemvissen, zoals meervallen
€ 396,44/1kg
€ 53,52
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tetra WaferMix, 100 ml
Tetra WaferMix, 100 ml
€ 86,10/1l
€ 8,61
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Drasanvi 27 Vitaminen & Mineralen: Energie & Immuunsysteem, 90 tabletten
Drasanvi 27 Vitaminen & Mineralen: Energie & Immuunsysteem, 90 tabletten
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fortuin Hoesttabletten - 1 x 3 kilo
Fortuin Hoesttabletten - 1 x 3 kilo
€ 24,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van JBL PRONOVO TAB, maat: M / inhoud: 250 ml
JBL PRONOVO TAB, maat: M / inhoud: 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,06
-2%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Multivitaminecentrum voor mannen, 50 of 90 tabletten
Multivitaminecentrum voor mannen, 50 of 90 tabletten
€ 53,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Multivitaminecentrum voor vrouwen, 50, 90 tabletten
Multivitaminecentrum voor vrouwen, 50, 90 tabletten
€ 53,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tabletteverdeeler met opbergvak, wit
Tabletteverdeeler met opbergvak, wit
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van CREW World of Warcraft: Putování Azerothem - Pandarie
CREW World of Warcraft: Putování Azerothem - Pandarie
€ 49,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Covalliero hoofdstel met geïntegreerd vliegennet. Vliegennet Cob
Covalliero hoofdstel met geïntegreerd vliegennet. Vliegennet Cob
€ 29,58
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hoofdvorm voor alle planten etende bodemvissen.

  • De optimale, gevarieerde voeding voor bodemvissen die graag schuw zijn.
  • De tabletten zinken snel, kunnen gemakkelijk worden geplaatst en lossen langzaam op.
  • De nieuwe tabletformule bevat een hoog percentage spirulina ter ondersteuning van de gezondheid en vitaliteit
Gewicht
9999 g
Inhoud
1 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
100
EAN
4004218189201
MPN (Manufacturer Part Number)
7005052
Fabrikant
Registratienummer
Tetra GmbH, 49324 Melle

Gewicht
9999 g
Inhoud
1 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
100
EAN
4004218189201
MPN (Manufacturer Part Number)
7005052
Fabrikant
Registratienummer
Tetra GmbH, 49324 Melle
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van TetraMin Granules - TETRA - Complete food for tropical fish - 250 ml
TetraMin Granules - TETRA - Complete food for tropical fish - 250 ml
€ 116,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,05
-3%
€ 29,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van 48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 22,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Tetra Aquarienerde, complete bodemgrond, 2,5 kg
Tetra Aquarienerde, complete bodemgrond, 2,5 kg
€ 465,00/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,00
-6%
€ 18,60
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
€ 6,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 564
€ 73,00
-34%
€ 48,05
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van goobay HDMI High Speed kabel met Ethernet, verguld, zwart, 1,5 meter (losse verpakking)
goobay HDMI High Speed kabel met Ethernet, verguld, zwart, 1,5 meter (losse verpakking)
€ 9,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 13,50
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 523
€ 19,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Oral-B EB50RB-10 Cross Action, nieuw model
Oral-B EB50RB-10 Cross Action, nieuw model
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 101,08
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Autohouder voor mobiele telefoon, zuignaphouder voor mobiele telefoon in de auto
Autohouder voor mobiele telefoon, zuignaphouder voor mobiele telefoon in de auto
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Tetra Crusta Menu, 100 ml, voeding voor garnalen
Tetra Crusta Menu, 100 ml, voeding voor garnalen
€ 114,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Universele kruiwagen, 90 liter, model Boxer-90, ongeverpakt
Universele kruiwagen, 90 liter, model Boxer-90, ongeverpakt
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 74,90
Verkoper: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
Productafbeelding van WENKO verstelbare hoekstang, universeel, zwart, voor badkamer, douche, aluminium
WENKO verstelbare hoekstang, universeel, zwart, voor badkamer, douche, aluminium
€ 2.015,50/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 40,31
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
€ 128,07/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Genius A28149, reinigingsopzetstuk, draadloos, geschikt voor nat en droog gebruik, zwart, 0,4 liter
Genius A28149, reinigingsopzetstuk, draadloos, geschikt voor nat en droog gebruik, zwart, 0,4 liter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 123,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
6 Lavendel 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, Echte lavendel, winterharde geurplant voor tuin, balkon en potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 7,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van SunSun HW-504A Aquarium buitenfilter, 800 liter per uur, 15 Watt, 4-traps kamerfilter inclusief filtermateriaal
SunSun HW-504A Aquarium buitenfilter, 800 liter per uur, 15 Watt, 4-traps kamerfilter inclusief filtermateriaal
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Oplaadstation voor iPhone, Apple Watch en AirPods - Draadloze oplader voor Apple-apparaten
Oplaadstation voor iPhone, Apple Watch en AirPods - Draadloze oplader voor Apple-apparaten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 60,49
-2%
€ 59,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van 4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 273
€ 62,38
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Rugzak Nike DD0559-010 voor Unisex
Rugzak Nike DD0559-010 voor Unisex
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 72,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sportstock
Productafbeelding van Xiaomi Redmi A3 LTE, 3GB RAM, 64GB opslag, dual SIM, zwart, EU-model
Xiaomi Redmi A3 LTE, 3GB RAM, 64GB opslag, dual SIM, zwart, EU-model
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 306,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van SunSun HW-603B Aquarium buitenfilter, 400 liter per uur, met 3 filtersponsjes en 1 filtervlies, filtermedia en filterpomp
SunSun HW-603B Aquarium buitenfilter, 400 liter per uur, met 3 filtersponsjes en 1 filtervlies, filtermedia en filterpomp
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van XL LED zonne-energie lantaarn 50 cm | Tuindecoratie lantaarn, rood en wit | Tuindecoratie verlichting met schemersensor | Zonne-energie tuindecoratie
XL LED zonne-energie lantaarn 50 cm | Tuindecoratie lantaarn, rood en wit | Tuindecoratie verlichting met schemersensor | Zonne-energie tuindecoratie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 44,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van BRUBAKER, 7-delige set herenonderbroeken, 100% katoen - maat XL, zwart
BRUBAKER, 7-delige set herenonderbroeken, 100% katoen - maat XL, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
Compact Power RO 3731EA (zwart/blauw)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 123,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ABSINA 4x AAA oplaadbare batterij 1150 NiMH - AAA micro batterijen met 1,2V en minimaal 1050 mAh - Oplaadbare AAA batterijen voor DECT telefoons
ABSINA 4x AAA oplaadbare batterij 1150 NiMH - AAA micro batterijen met 1,2V en minimaal 1050 mAh - Oplaadbare AAA batterijen voor DECT telefoons
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Herding Mako-Satin beddengoed, Bureau Artistique, 135 x 200 cm, motief: leeuw
Herding Mako-Satin beddengoed, Bureau Artistique, 135 x 200 cm, motief: leeuw
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 14 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop