Magische reinigingsvis

€ 21,50

€ 18,95-11%

€ 274,64 / 1kg

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Bij bestelling binnen
10h 00m 56s
Onze bestedeals
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Seifenstein - Travertin | PUREMETICS
Seifenstein - Travertin | PUREMETICS
€ 48,96/1kg
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rosenwasserzeep voor mannen
Rosenwasserzeep voor mannen
€ 62,80/1kg
€ 6,28
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Olijfoliënzeep "Lavendel".
Olijfoliënzeep "Lavendel".
€ 47,37/1kg
€ 4,50
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Olijfzeep, natuurzeepblok.
Olijfzeep, natuurzeepblok.
€ 44,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van DetiArt: Zeep maken – Sprookjes
DetiArt: Zeep maken – Sprookjes
€ 0,00/1kg
€ 19,31
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dewepro DY89122
Dewepro DY89122
€ 24,00
-48%
€ 12,26
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Dettol 140085306
Dettol 140085306
€ 66,92/1l
€ 16,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Becher 1556000 Flüssigseife 1,0 l
Becher 1556000 Flüssigseife 1,0 l
€ 18,08/1l
€ 18,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Seife steeg omhoog
Seife steeg omhoog
€ 179,00/1kg
€ 7,16
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Moddersoap
Moddersoap
€ 127,20/1l
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TotesMeerProdukte
Productafbeelding van Dzidziuś, Wasmelk, 400 gram
Dzidziuś, Wasmelk, 400 gram
€ 16,36/1kg
€ 6,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Seezeep handpasta, 500 gram
Seezeep handpasta, 500 gram
€ 27,94/1l
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Tensimed Wasemulsie Nf1000M
Tensimed Wasemulsie Nf1000M
€ 5,05/1l
€ 5,50
-8%
€ 5,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ligia vloeibare zeep, perenparfum
Ligia vloeibare zeep, perenparfum
€ 2,95/1kg
€ 15,53
-5%
€ 14,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olijvenzeep met granaatappelaroma, 100 g, KNOSSOS
Olijvenzeep met granaatappelaroma, 100 g, KNOSSOS
€ 14,40/1kg
€ 2,04
-29%
€ 1,44
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van Olivenzepen ROOS 100 g KNOSSOS
Olivenzepen ROOS 100 g KNOSSOS
€ 14,40/1kg
€ 2,04
-29%
€ 1,44
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van Lutsine Eryplast waterpasta, 2 x 125 gram
Lutsine Eryplast waterpasta, 2 x 125 gram
€ 127,64/1kg
€ 31,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olijvenzeep EUCALIPTUS 100 g KNOSSOS
Olijvenzeep EUCALIPTUS 100 g KNOSSOS
€ 17,30/1kg
€ 1,73
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van Sonett Kernseife 100g
Sonett Kernseife 100g
€ 25,00/1kg
€ 6,75
-62%
€ 2,50
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Dewepro DY89011
Dewepro DY89011
€ 8,97/1l
€ 33,91
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een zeep die geen zeep is. Inderdaad! Want deze "magische" zeep in de vorm van een vis is een heel bijzondere "zeep", namelijk gemaakt van roestvrij staal. Heeft u uien of knoflook gesneden, zalm gefileerd, sushi bereid of met azijn gewerkt, dan weet u hoe het is: de geur blijft langer "hangen" aan uw handen, meer dan we zouden willen. En nu komt de magische vis in het spel, oftewel in het water. Neem de vis in uw handen, houd deze ongeveer 30 seconden onder de stromende kraan en gebruik de vis als een stuk zeep. U zult verbaasd zijn! De geur verdwijnt. Dat komt doordat het roestvrij staal fungeert als een katalysator. Het kan geurmoleculen omzetten in neutrale zuurstofverbindingen. U heeft ook geen andere reinigingsmiddelen nodig, en een ander voordeel is dat u geen contact heeft met chemische toevoegingen, uw handen worden op een huidvriendelijke manier gereinigd, en u kunt de vis keer op keer gebruiken. Bovendien ziet hij er grappig uit in de keuken en past hij in elke lade. Zo'n magische vis is onverwoestbaar, gemakkelijk te onderhouden en kan ook in de vaatwasser worden gereinigd.

Zeep van roestvrij staal in de vorm van een vis, die hardnekkige geuren van de handen verwijdert
Model
MS003
Gewicht
69 g
Ingrediënten
Roestvrij staal
Fabrikant
EAN
0612615069060
612615069060
MPN (Manufacturer Part Number)
-1

Model
MS003
Gewicht
69 g
Ingrediënten
Roestvrij staal
Fabrikant
EAN
0612615069060
612615069060
MPN (Manufacturer Part Number)
-1
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WMF Gourmet anti-geurzeep 120401
WMF Gourmet anti-geurzeep 120401
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,60
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Relaxdays kruidenrek, 3 etages, staand, voor kruiden, specerijen en olie, metaal, kruidenhouder, 38 x 35 x 18,5 cm, zwart
Relaxdays kruidenrek, 3 etages, staand, voor kruiden, specerijen en olie, metaal, kruidenhouder, 38 x 35 x 18,5 cm, zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10027276, 1 stuk
Relaxdays 10027276, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 5 stuks: tube-pers, buisklauw, buisknijper, buisuitdruiper, tube-pers, tandpasta
5 stuks: tube-pers, buisklauw, buisknijper, buisuitdruiper, tube-pers, tandpasta
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van APPLE AirPods Max - Starlight
APPLE AirPods Max - Starlight
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 559,20
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van JOOLA Outdoor Tafeltennistafel J200A, inclusief beschermhoes - Professionele tafeltennistafel met 6 mm aluminium composiet oppervlak, weerbestendig - Opklapbaar onderstel
JOOLA Outdoor Tafeltennistafel J200A, inclusief beschermhoes - Professionele tafeltennistafel met 6 mm aluminium composiet oppervlak, weerbestendig - Opklapbaar onderstel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 817,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van T24 Glazen theepot met roestvrijstalen zeef, 1250 ml, zwart
T24 Glazen theepot met roestvrijstalen zeef, 1250 ml, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 49,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GEFU Knoblauchschneider AGLIOLI
GEFU Knoblauchschneider AGLIOLI
€ 19,34
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Vileda Looper Elektrische roterende dweil met spuitfunctie, model 169835
Vileda Looper Elektrische roterende dweil met spuitfunctie, model 169835
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Verbindingsframe voor wasmachine/droger met handdoekhouder
Verbindingsframe voor wasmachine/droger met handdoekhouder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 42,37
-36%
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Schellenberg insectenbeschermingskap, opvouwbaar, wit, 50780
Schellenberg insectenbeschermingskap, opvouwbaar, wit, 50780
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Totsy Baby OCH200_NIEBIE_70, Polen, 1 stuk
Totsy Baby OCH200_NIEBIE_70, Polen, 1 stuk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 55,90
-15%
€ 47,28
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Apple AirPods Pro 2021, wit, modelnummer MLWK3ZM/A. Draadloze oordopjes met MagSafe-oplaadcase
Apple AirPods Pro 2021, wit, modelnummer MLWK3ZM/A. Draadloze oordopjes met MagSafe-oplaadcase
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 647
€ 542,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Makita DRC300Z Accu-stofzuigerrobot, solo, 2x18V Li-Ion LXT
Makita DRC300Z Accu-stofzuigerrobot, solo, 2x18V Li-Ion LXT
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3.251,00
-€ 1.335,86
€ 1.915,14
Verkoper: Etrona
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van Stofzuigrobot 3-in-1, model S9, met stille werking en dweilfunctie. Uitstekende ultrasoon-lasernavigatie. Stofzuigrobot met 2650Pa zuigkracht, geschikt voor dierenharen, tapijten en houten vloeren. Compatibel met de Alexa-app in het Duits
Stofzuigrobot 3-in-1, model S9, met stille werking en dweilfunctie. Uitstekende ultrasoon-lasernavigatie. Stofzuigrobot met 2650Pa zuigkracht, geschikt voor dierenharen, tapijten en houten vloeren. Compatibel met de Alexa-app in het Duits
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4601
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2786
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
€ 16,90
Verkoper: Exporgin
€ 56,33/1l
Productafbeelding van Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 131,47/1l
Productafbeelding van 3D siliconen mal voor het maken van kaarsen, hars, zeep, fondant, hand- en vingervorm, 1 stuk
3D siliconen mal voor het maken van kaarsen, hars, zeep, fondant, hand- en vingervorm, 1 stuk
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 436,27/1kg
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 41,68
-11%
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 172,75/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,69
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
€ 160,67/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l